Kamionë
Obiliq

Kamionë në shitje në Obiliq

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  ACTROS 1840 KIPER 4 MUJ REGJISTRIM
  Kamionë

  ACTROS 1840 KIPER 4 MUJ REGJISTRIM

  Shitet kamionin Aktros 1840 Kiper ne 3 Antë Fabrikisht është i Regjistruar ne RKS deri Me 17.04.2019

  Obiliq 15 shtator 09:34
  15.000 €
 • 4 foto
  Volvo
  Kamionë

  Volvo

  Shitet kamioni volvo 420 ne gjendje shum te mir pune viti i prodhimit 1996 ngre edhe me trap tpar ka

  Obiliq 13 shtator 14:39
  12.800 €
 • 3 foto
  Kamioneta zastava 50.10
  Kamionë

  Kamioneta zastava 50.10

  shitet kamioneta zastava 50.10 -1987 viti motorr shum t mir n kareseri ka korizion ka pak kanata a

  Obiliq 4 shtator 14:38
  1.100 €
 • 11 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamioni eshte me servise te kryera dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese. Viti i prodhimit 2013

  Obiliq 31 gusht 12:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes iveko
  Kamionë

  Shes iveko

  Shes ivekon dizell 2.5 kipr osht me dy par rrota regjistrim edhe dy muj

  Obiliq 28 korrik 13:34
  3.000 €
 • 1 foto
  Bager te vogel , shesim dhe per oborre
  Kamionë

  Bager te vogel , shesim dhe per oborre

  Punojm me bager dhe shesim dhe per oborre

  Obiliq 27 qershor 10:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamion me lift
  Kamionë

  Kamion me lift

  Shes dy kamion jane te sapoardhur nga Suedia. Kamionet jane me servise te kryera dhe posedojn te gji

  Obiliq 25 qershor 18:03
  11.900 €
 • 7 foto
  Mercedes Sprinter 315 CDI.
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 315 CDI.

  Shes kamioneten Mercedes Sprinter në gjendje tepër të mirë.unë jam vet pronari qka dot thot se vetëm

  Obiliq 14 maj 17:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kamioni 817
  Kamionë

  Shitet kamioni 817

  Shitet kamioni ne gjendje te rregullt teknike dhe optike Kamioni posedon gomat e reja te gjitha Sana

  Obiliq 6 prill 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes benz sprinter
  Kamionë

  Mercedes benz sprinter

  Mercedes benz sprinter viti 2010 me frigo i punon ngjendje shum tmir 045 527711

  Obiliq 3 prill 18:15
  3.500 €
 • 2 foto
  Iveco DAILY 35C11 KIPPER
  Kamionë

  Iveco DAILY 35C11 KIPPER

  Iveco DITA 35C11 KIPPER DYFISHTE KARBURANT 7 SEATS TEMPOMAT Viti: 2012 Kilometrazh: 81,400 km Treib

  Obiliq 3 prill 10:23
  2.000 €
 • 3 foto
  urgjend shitet kamioni deri neser e ka qit qmim
  Kamionë

  urgjend shitet kamioni deri neser e ka qit qmim

  urgjend shes kamionin

  Obiliq 3 prill 08:22
  2.500 €
 • 11 foto
  SHES KAMIJONIN MAN APO NDROJ ME VETUR
  Kamionë

  SHES KAMIJONIN MAN APO NDROJ ME VETUR

  Shesë kamijonin marka MAN kamjoni eshtë gjendje shumë te regullt kamjoni esht viti 1992 kamjoni esht

  Obiliq 3 prill 05:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ngjeshes
  Kamionë

  Ngjeshes

  Shes valakun rrytellpllate wacker-neuson , viti 2017 me telekomand 650kg.Eshte me sensora dhe punon

  Obiliq 31 mars 10:58
  7.900 €
 • 2 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  Shitet man ne gjendje shum te mir i gatshum per pun +38344530657

  Obiliq 23 mars 21:40
  7.500 €
 • 2 foto
  Liebher
  Kamionë

  Liebher

  Shitet liebheri 611 ne gjendje te shkelqyshme e gatshme per pun info +38344530657

  Obiliq 23 mars 21:38
  7.500 €
 • 3 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Rimorkio sipas marveshjes

  Obiliq 21 mars 22:19
  1 €
 • 2 foto
  fiat ducato 2.5 tdi
  Kamionë

  fiat ducato 2.5 tdi

  fiat ducao per pjes

  Obiliq 16 mars 17:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prekolic per bartje te kafsheve
  Kamionë

  Prekolic per bartje te kafsheve

  Shitet prekolica per traktor per bartjen e kafsheve.Per me shume informata viber +38343749431

  Obiliq 9 mars 12:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RIMORKO 40m3 KIPER MUNDESI NDRRIMI
  Kamionë

  RIMORKO 40m3 KIPER MUNDESI NDRRIMI

  Shitet Rimorko Kiper 40m3 ne gjendje pune Rks e qlamrume ka mundesi ndrrimi me gjdo sen qi na konve

  Obiliq 2 mars 21:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RIMORKO ME DOGAN
  Kamionë

  RIMORKO ME DOGAN

  Shitet rimorko sanduqare me dogan te paguar ne gjendje prefekte shitet edhe me fatur te rregull TVS

  Obiliq 17 shkurt 22:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motor Lifti
  Kamionë

  Motor Lifti

  motori liftit 2 shpejci 5.5 kw ne gjendje te mir dhe pjes te tjera per ashensor te inportuar nga tu

  Obiliq 8 shkurt 10:19
  1.000 €
 • 5 foto
  Shitet VW T5 2.5
  Kamionë

  Shitet VW T5 2.5

  Shitet VW T5 2.5 dizell.Viti i prodhimit ne fund 2008.ne gjendje shum te mire dhe regjistrim deri mu

  Obiliq 5 janar 02:19
  8.900 €