Kamionë
Obiliq

Kamionë në shitje në Obiliq

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  ACTROS 1840 KIPER 4 MUJ REGJISTRIM
  Kamionë

  ACTROS 1840 KIPER 4 MUJ REGJISTRIM

  Shitet kamionin Aktros 1840 Kiper ne 3 Antë Fabrikisht është i Regjistruar ne RKS deri Me 17.04.2019

  Obiliq 25 qershor 14:31
  15.000 €
 • 3 foto
  Kamioneta zastava 50.10
  Kamionë

  Kamioneta zastava 50.10

  shitet kamioneta zastava 50.10 -1987 viti motorr shum t mir n kareseri ka korizion ka pak kanata a

  Obiliq 4 maj 06:01
  1.100 €
 • 11 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamioni eshte me servise te kryera dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese. Viti i prodhimit 2013

  Obiliq 11 tetor 10:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes iveko
  Kamionë

  Shes iveko

  Shes ivekon dizell 2.5 kipr osht me dy par rrota regjistrim edhe dy muj

  Obiliq 28 korrik 13:34
  3.000 €
 • 1 foto
  Bager te vogel , shesim dhe per oborre
  Kamionë

  Bager te vogel , shesim dhe per oborre

  Punojm me bager dhe shesim dhe per oborre

  Obiliq 27 qershor 10:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamion me lift
  Kamionë

  Kamion me lift

  Shes dy kamion jane te sapoardhur nga Suedia. Kamionet jane me servise te kryera dhe posedojn te gji

  Obiliq 25 qershor 18:03
  11.900 €