Kamionë
Gjirokastër

Kamionë në shitje në Gjirokastër

 • 6 foto
  Shes sprinter 308 cdi super gjendje
  Kamionë

  Shes sprinter 308 cdi super gjendje

  Shitet sprinter 308 cdi viti 2000 ne super gjendje me 12 vende 4 goma te reja cdo sherbim i kryer sh

  Gjirokastër 1 qershor 15:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autobus
  Kamionë

  Autobus

  Shes 2 autobuza iveco otoyol viti 2003 vende 50 20 ulur 30ne kembe ne leje qarkullimi makina eshte n

  Gjirokastër 19 mars 14:23
  1.500 €
 • 2 foto
  Sprinter
  Kamionë

  Sprinter

  Shitet ndrohet sprinter 208 mekua eshte e mbajtur nga nje person viti 1997

  Gjirokastër 7 mars 18:28
  3.000 €
 • 4 foto
  kompresor
  Kamionë

  kompresor

  kompresor me ajer per gurrore dhe shum gjera te tj

  Gjirokastër 25 dhjetor 11:45
  3.500 €
 • 8 foto
  Okazion VOLVO FH 12 Euro 3.
  Kamionë

  Okazion VOLVO FH 12 Euro 3.

  Makina eshte ne gjendje pune dhe eshte super ,shitet per arsye se kam blere makine tjeter me te re.

  Gjirokastër 19 korrik 11:06
  1 €
 • 1 foto
  Okazion !
  Kamionë

  Okazion !

  Shitet DAF 95 me vendndodhje ne Gjirokaster . Kamioni eshte ne gjendje perfekte, nuk ka nevoje per

  Gjirokastër 5 korrik 11:35
  16.000 €