Kamionë
Gjirokastër

Kamionë në shitje në Gjirokastër

 • 4 foto
  kompresor
  Kamionë

  kompresor

  kompresor me ajer per gurrore dhe shum gjera te tj

  Gjirokastër Sot, 13:17
  3.500 €
 • 2 foto
  Sprinter
  Kamionë

  Sprinter

  Shitet ndrohet sprinter 208 mekua eshte e mbajtur nga nje person viti 1997

  Gjirokastër 15 gusht 10:25
  3.000 €
 • 3 foto
  Autobus
  Kamionë

  Autobus

  Shes 2 autobuza iveco otoyol viti 2003 vende 50 20 ulur 30ne kembe ne leje qarkullimi makina eshte n

  Gjirokastër 13 gusht 11:02
  1.500 €
 • 8 foto
  Okazion VOLVO FH 12 Euro 3.
  Kamionë

  Okazion VOLVO FH 12 Euro 3.

  Makina eshte ne gjendje pune dhe eshte super ,shitet per arsye se kam blere makine tjeter me te re.

  Gjirokastër 19 korrik 11:06
  1 €
 • 6 foto
  Shes sprinter 308 cdi super gjendje
  Kamionë

  Shes sprinter 308 cdi super gjendje

  Shitet sprinter 308 cdi viti 2000 ne super gjendje me 12 vende 4 goma te reja cdo sherbim i kryer sh

  Gjirokastër 12 korrik 19:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion !
  Kamionë

  Okazion !

  Shitet DAF 95 me vendndodhje ne Gjirokaster . Kamioni eshte ne gjendje perfekte, nuk ka nevoje per

  Gjirokastër 5 korrik 11:35
  16.000 €
 • 2 foto
  Atego 1828 viti 2003 euro 3
  Kamionë

  Atego 1828 viti 2003 euro 3

  Me letra te paguara edhe me letra jasht vendit

  Gjirokastër 28 qershor 18:54
  9.500 €
 • 5 foto
  Shitet karrotrec
  Kamionë

  Shitet karrotrec

  Shitet karrotrec ne gjendje pune modeli mercedez benz 813 ngjyra e kuqe pa letra cmimi 2400 euro.Per

  Gjirokastër 19 maj 22:55
  2.400 €
 • 7 foto
  mercedes 814 me vinc
  Kamionë

  mercedes 814 me vinc

  Shitet Mercedes 814 me vinc Kazan vetshkarkus,me letra te regulta per 1 vit, Goma 90 te reja. viti i

  Gjirokastër 15 maj 10:49
  8.000 €
 • 1 foto
  Nderohet me furgon transporti mallrash
  Kamionë

  Nderohet me furgon transporti mallrash

  Kamioni eshte ne gjendje shume te mire, eshte blere ne Greqi dhe nuk eshte perdorur .Kamioni eshte m

  Gjirokastër 6 maj 11:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  shitet ne gjendje shum te mir kamion mercedes 1729.me sherbime te bera dhe me dokumenta te regullta

  Gjirokastër 2 maj 10:12
  13.000 €
 • 5 foto
  Shitet Vinc 5 ton
  Kamionë

  Shitet Vinc 5 ton

  SHITET Vinc 5 ton 10m i gjate ne gjendje sh te mire dhe ne gjendje pune,shitet per arsye zevendesimi

  Gjirokastër 28 prill 11:52
  600.000 Lek
 • 3 foto
  Man 815
  Kamionë

  Man 815

  Shitet kamjoni per arsye mosperdorimi.dokumenta te regullt per cdoganim.ne gjendje shume te mire mot

  Gjirokastër 26 prill 12:21
  3.000 €
 • 5 foto
  shitet kamion
  Kamionë

  shitet kamion

  shes kamion 1114 I paperdorur pothuajse fare ne shqiperi gati per doGane,I pershtatshem per karotrec

  Gjirokastër 7 prill 12:41
  1 Lek
 • 4 foto
  Shitet kamioni MAN 19 362
  Kamionë

  Shitet kamioni MAN 19 362

  Pesha mbajtese 18 Ton, pesha bosh 9 ton -Gjatesia 6.2m X 2.5m X 2.75m -Te gjitha sherbimet te kryera

  Gjirokastër 4 prill 09:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Scania 124 400
  Kamionë

  Shitet Scania 124 400

  Shitet scania

  Gjirokastër 4 prill 07:57
  10.000 €
 • 3 foto
  Mercedes benc sprinter
  Kamionë

  Mercedes benc sprinter

  Makina sapo ka ardhur na gjermania me dogan te paguar motor I thjeshte 2000 cmimi I diskutushem

  Gjirokastër 4 prill 05:27
  7.000 Lek
 • 5 foto
  Super Oferte ! DAF XF 2012 me 2 trailera
  Kamionë

  Super Oferte ! DAF XF 2012 me 2 trailera

  Viti : 2012 Euro 5 860.000 KM Gjendjen e ka super . Pa dogane Kamioni ka ardhur nga jashte shtet

  Gjirokastër 3 prill 16:31
  40.000 €
 • 7 foto
  VITI 2011 EURO 5 DAF XF 105 510
  Kamionë

  VITI 2011 EURO 5 DAF XF 105 510

  OKAZION! GATI PËR PUNË ! SHITET DAF I SAPO ARDHUR ( PA DOGANE )—XF 105 510 VITI 2011 E

  Gjirokastër 2 prill 09:56
  22.000 €
 • 0 foto
  sprinter 308
  Kamionë

  sprinter 308

  mb sprinter me dok per 1 vit cmimi i disk

  Gjirokastër 2 prill 07:02
  3.700 €
 • 1 foto
  Artego 815
  Kamionë

  Artego 815

  viti prodhimit 2000 . Mercedez benz atego 815. frigorifer cmimi 10000 €

  Gjirokastër 2 prill 06:46
  10.000 €
 • 2 foto
  Rimorkio Shmitz 2001
  Kamionë

  Rimorkio Shmitz 2001

  Shitet rimorkio per kamion Marka : Shmitz Viti: 2001 Gjirokaster

  Gjirokastër 1 prill 23:16
  4.000 €
 • 3 foto
  Kamion transport kafshesh
  Kamionë

  Kamion transport kafshesh

  Shitete me cmim t arsyeshem taksat t paguara

  Gjirokastër 1 prill 22:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion transoprt kafshesh
  Kamionë

  Kamion transoprt kafshesh

  Shitet me cmim t arsyeshem taksat t poguara

  Gjirokastër 1 prill 22:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Benz Atego 817.
  Kamionë

  Benz Atego 817.

  Shitet nje kamion ne Gjirokaster ne gjendje perfekte.Viti i prodhimit 2000.Kamioni eshte i markes Me

  Gjirokastër 1 prill 20:51
  9.900 €
 • 0 foto
  Kamion per transport kafshesh
  Kamionë

  Kamion per transport kafshesh

  Makina ne gjendje pune me taksa te paguara

  Gjirokastër 1 prill 19:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion per transporte kafshesh
  Kamionë

  Kamion per transporte kafshesh

  Makina ne gjendje pune me taksa te paguara

  Gjirokastër 1 prill 19:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamjon
  Kamionë

  Kamjon

  Shes vincin megjith koven

  Gjirokastër 1 prill 13:27
  2.000 €
 • 3 foto
  Shitet vinç Man
  Kamionë

  Shitet vinç Man

  Shitet vinc Man ne gjendje te mire pune,gjithashtu dhe vinci eshte ne gjendje te mire.Man-i eshte pa

  Gjirokastër 1 prill 05:25
  2.750 €