Sherbime
Klinë

Sherbime në shitje në Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 12 foto
  HIDRO IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDRO IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON DHE PER MATERJAL PUNOJM

  Klinë Sot, 16:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 044314329
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 044314329

  Rezervimet Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38345646222 TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA

  Klinë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)
  Sherbime

  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)

  Bejm rregullime te oborreve simbas porosis... Viber: +38649668151

  Klinë Sot, 13:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  The best place for a quick loan
  Sherbime

  The best place for a quick loan

  Are you searching for a genuine loan? The good news is here! We Offer loan of all Kinds at a very lo

  Klinë Sot, 06:41
  1.000 €
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GARANCION
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GARANCION

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMIC

  Klinë Sot, 01:38
  1 €
 • 0 foto
  tebda
  Sherbime

  tebda

  Tenda Ardi

  Klinë Sot, 01:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Keni menduar për një uebfaqe efikase dhe stabile.
  Sherbime

  Keni menduar për një uebfaqe efikase dhe stabile.

  - Nuk keni menduar që një faqe interneti i duhet biznesit tuaj? - Keni pasur në vazhdimësi probleme

  Klinë Dje, 15:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Domain, Web Hosting, E-maile për Biznese etj.
  Sherbime

  Domain, Web Hosting, E-maile për Biznese etj.

  PEXHOST.NET SH.P.K Po bëhen 7 vite që operojmë në tregun e lirë dhe që ndihmojmë Biznese dhe Organz

  Klinë Dje, 14:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin dhe pastrimin e kanalizimeve inqizimin e gypave lavamanve kuzhinave pusetave(shakta

  Klinë Dje, 09:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tebda
  Sherbime

  tebda

  Tenda Ardi

  Klinë Dje, 02:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Klinë 30 maj 21:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Klinë 30 maj 00:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Klinë 28 maj 10:48
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Klinë 28 maj 00:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Klinë 21 maj 16:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Klinë 20 maj 14:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Klinë 20 maj 13:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Klinë 20 maj 10:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Klinë 20 maj 10:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Zyra e financimit plotëson nevojat e individëve dhe bizneseve duke i vënë në dispozicion të gjithëve

  Klinë 16 maj 20:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financim i besueshëm
  Sherbime

  financim i besueshëm

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Klinë 15 maj 14:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE-..
  Sherbime

  KOMPANIA PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE-..

  KOMPANIA - \'EXTRA - E\'SPECIALIZUAR PËR PASTRIM.-SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -LARIJEN E \'GEJAVE[k

  Klinë 13 maj 21:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  She\'s dru t\'mira,te rrezes,prushit
  Sherbime

  She\'s dru t\'mira,te rrezes,prushit

  She\'s dru t\'mira,rrezes,prushit,drut gjinden ne komun te Skenderajit ne fshatin Rakinicë skej asf

  Klinë 13 maj 19:11
  30 €
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Klinë 13 maj 14:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Klinë 13 maj 13:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi 100% falas për ata në nevojë
  Sherbime

  Kredi 100% falas për ata në nevojë

  sigurimi i kredisë për individët dhe bizneset Ne jemi një strukturë me karakter të mirë që ndihmon

  Klinë 11 maj 04:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe të gjitha biznese
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe të gjitha biznese

  Huatë midis individëve dhe bizneseve janë çështje besimi dhe sigurie. Përveç atyre kompanive që ofro

  Klinë 10 maj 18:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihmuan fonde të besueshme për të gjithë
  Sherbime

  ndihmuan fonde të besueshme për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Klinë 10 maj 13:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Klinë 7 maj 16:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda Dielli
  Sherbime

  Tenda Dielli

  \"EURO TENDE\" ben prodhimin dhe montimin e te gjitha llojeve te tendave per terasa te shtepive,te r

  Klinë 5 maj 22:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bunare
  Sherbime

  Bunare

  Driani Company Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe

  Klinë 4 maj 20:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi falas për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi falas për individët dhe bizneset

  Raiffeisen Bank, për të kënaqur këta klientë nga Kosova dhe e gjithë Shqipëria po bashkëpunon me gru

  Klinë 4 maj 15:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Klinë 4 maj 14:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Klinë 3 maj 17:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PexHost.net ofron këto shërbime. Web Hosting, Doma
  Sherbime

  PexHost.net ofron këto shërbime. Web Hosting, Doma

  PEXHOST.NET SH.P.K Po bëhen 7 vite që operojmë në tregun e lirë dhe që ndihmojmë Biznese dhe Organz

  Klinë 3 maj 11:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Klinë 30 prill 08:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare
  Sherbime

  ndihma financiare

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Klinë 30 prill 01:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndihma financiare
  Sherbime

  ndihma financiare

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Klinë 29 prill 20:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare
  Sherbime

  ndihma financiare

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Klinë 29 prill 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PERKTHIME GJUHVE TE HUAJA
  Sherbime

  PERKTHIME GJUHVE TE HUAJA

  PERKTHIME: Polonisht, Sllovenisht, Gjermanisht, Italisht, Kroatisht, Srbisht, Spanjollisht, Frengjis

  Klinë 24 prill 13:02
  10 €
 • 0 foto
  PERKTHIME SLLOVENISHT, Ftojm edhe bashkuntorë
  Sherbime

  PERKTHIME SLLOVENISHT, Ftojm edhe bashkuntorë

  15 vjet prevoj pune mbas lufte ne perkthime te gjuhes sllovene, perkthejm shum shpejt, ftojm edhe ba

  Klinë 24 prill 12:50
  10 €
 • 11 foto
  DJ BICA MUZIK
  Sherbime

  DJ BICA MUZIK

  DJ -BICA ju froj muzik me di gjej muzik te fort

  Klinë 18 prill 23:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shërbime me kran & Pastrim i Xhamave
  Sherbime

  Shërbime me kran & Pastrim i Xhamave

  Ofrojmë shërbime me kran(korpë) po ashtu bëjmë pastrimin e xhamave (zyre&objekte) ,shtëpive dhe

  Klinë 18 prill 11:40
  25 €
 • 2 foto
  Moler
  Sherbime

  Moler

  Bejm lyrjen e banesav, shtepive apo fasada , Gled gjdo gje qe lidhet me moler me prevoj shum vjeqare

  Klinë 16 prill 16:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas
  Sherbime

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Klinë 13 mars 18:31
  50.000 €
 • 1 foto
  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit,Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepara

  Klinë 12 mars 16:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Marrum edhe vetur kompensim
  Sherbime

  Marrum edhe vetur kompensim

  Te gjitha punet prej guri .... +38344232891

  Klinë 10 mars 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rampa Automtike
  Sherbime

  Rampa Automtike

  Security System Home - Ju mund te beni zgjedhje profesionle ne kto: - ➡️Sistemin e Rmpes automa

  Klinë 8 mars 13:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin
  Sherbime

  Makin

  Makin lopesh

  Klinë 5 mars 17:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rafta per Market
  Sherbime

  Rafta per Market

  Shiten raftat par market ,anesor te murit 14.m dhe te mesit 6.m . çmimi sipas marrveshjes .! tel.vi

  Klinë 5 mars 01:40
  Me Marrveshje