Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri dhe inventare në shitje në Gjilan

 • 11 foto
  PAISJE PER ESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER ESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE REJA ME GARANCION BRENDE ITALIANE ,HOLANDEZE ,GJERMANE DHE TURKE 044 205 530 J

  Gjilan Sot, 17:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE NGA INOXI PER RESTORANTE ,ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE NGA INOXI PER RESTORANTE ,ITALIANE

  SHESIM PAISJE PER KUZHINA RESTORANTE DHE FAST FOOD ,ITALIANE DHE HOLANDEZE GJINDEMI PERBALLE

  Gjilan Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tengjere per supa xhella
  Makineri dhe inventare

  tengjere per supa xhella

  Tengjere per supa gjellra per restorante apo per te tjera +383 49 133356

  Gjilan Sot, 10:58
  110 €
 • 4 foto
  Tavolina dhe karrika për kurse
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrika për kurse

  Shiten 8 tavolinat dhe karrikat për kurse, ato janë perdorur shumë pak, dhe janë në gjendje shumë të

  Gjilan Sot, 08:20
  400 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Gjilan Dje, 19:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furra shum e mire me dy matorra !!!
  Makineri dhe inventare

  Furra shum e mire me dy matorra !!!

  Shitet furra per pula 8+8 per me shun ne wiber +37744193743

  Gjilan Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet maqina e dynerit
  Makineri dhe inventare

  Shitet maqina e dynerit

  Shitet maqina e dynerit gjendje perfekte kontakti viber +38345566126

  Gjilan 18 gusht 17:31
  70 €
 • 4 foto
  Hauba e re, per sallon
  Makineri dhe inventare

  Hauba e re, per sallon

  Shes hauben e re per sallon eshte ganc e re, asnjeher se kam perdore ne paket sic shihet ne foto gj

  Gjilan 18 gusht 14:50
  250 €
 • 7 foto
  kuklla
  Makineri dhe inventare

  kuklla

  shes kukla te reja pa perdor shum te mire me ngjyre Golld apo ari siq shihen ne foto

  Gjilan 17 gusht 15:52
  140 €
 • 2 foto
  Furr per pula dhe qingja !
  Makineri dhe inventare

  Furr per pula dhe qingja !

  Shesim furra per qingja dhe pula per me shum ne wiber +37744193743

  Gjilan 16 gusht 11:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Polar Mohr 72, Brisk, Thik,
  Makineri dhe inventare

  Polar Mohr 72, Brisk, Thik,

  Shes briskun e letres ne gjendje shum te mire pune, posedon dy teha, nje te vendosur dhe tjetrin rez

  Gjilan 16 gusht 07:18
  5.500 €
 • 0 foto
  OFERTA:WHATSAPP: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  OFERTA:WHATSAPP: 0022997351844

  OFERTA LEXONI N 48 48HOUR / WHATSAPP / 0022997351844 HELLO T ALL GJITHA Unë jam NJ IND INDIVIDUAL KU

  Gjilan 15 gusht 14:18
  2.521.653 €
 • 3 foto
  ABS
  Makineri dhe inventare

  ABS

  shitet ABS shirit shiriti ne gjendje te rregullt. Per info na kontaktoni ne nr.: 045 554 551

  Gjilan 14 gusht 11:30
  3.500 €
 • 1 foto
  Shitet frigoriferi 190cm
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigoriferi 190cm

  Shitet frigoriferi per sallata ose mishna të ndryshe në gjendje të rregullt

  Gjilan 14 gusht 00:28
  350 €
 • 3 foto
  Frigorifer per pije
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per pije

  Frigorifer per pije me dimensione: 3m gjatesi ,2.2m lartesi, 0.8m thellesi I perdorur 3 muaj por ne

  Gjilan 13 gusht 20:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet rafti per buk
  Makineri dhe inventare

  Shitet rafti per buk

  Shitet rafti per buk Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret mbrenda 24h kontakt :

  Gjilan 13 gusht 17:22
  90 €
 • 6 foto
  Shiten raftat per shitore ushqimore
  Makineri dhe inventare

  Shiten raftat per shitore ushqimore

  Raftat jane te madhesis 7x90cm 2 rafta mesi 1 banak 1 frigorifer me 2 krahe (OSA RAHOVEC) 2 rafta p

  Gjilan 8 gusht 18:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Raftat
  Makineri dhe inventare

  Raftat

  Raftat kan qenë përdorur për prodhim këpurdhash, por mundet të përdoren edhe për qellime tjera. Sipe

  Gjilan 7 gusht 17:43
  1.300 €
 • 4 foto
  Komplet makineria per PELET
  Makineri dhe inventare

  Komplet makineria per PELET

  Shes urgjent pjeset ne foto per pelet. Mundesi nderrimi edhe me veture!!!!!!!!! Cmim i arsyeshem me

  Gjilan 7 gusht 11:36
  1 €
 • 2 foto
  Lift 200 kg
  Makineri dhe inventare

  Lift 200 kg

  Lift mekanik 200 kg Whatsapp +37745542088

  Gjilan 7 gusht 07:46
  350 €
 • 3 foto
  Paletar
  Makineri dhe inventare

  Paletar

  Paletar 1000 kg 80cm Whatsapp +37745542088

  Gjilan 7 gusht 07:45
  370 €
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PER KUZHINA DHE RESTORANTE ME GARANCION NJE VJEQAR. GJINDEMI PERBALLE ETC

  Gjilan 6 gusht 21:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolin pune per zyre
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune per zyre

  Shitet tavolina me fjoka deminzion 1.7 e gjat 86 e gjon me 79 e nalt

  Gjilan 3 gusht 21:15
  60 €
 • 3 foto
  Inventare
  Makineri dhe inventare

  Inventare

  Shiten 2. Flippera, 1. Tavoline Ping Pong, 1. tavoline Billiardo dhe 2. Frigurifera Komplett ose Ve

  Gjilan 3 gusht 18:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LABO - CARPIGIANI
  Makineri dhe inventare

  LABO - CARPIGIANI

  SHITET. LABO - CARPIGIANI. MAKINE PER PRODHIMIN E AKULLORES . KAPACITETI. 7 KG AKULLORE. QMIMI. 3.00

  Gjilan 3 gusht 11:37
  3.000 €
 • 10 foto
  Makina. Pvc & Al
  Makineri dhe inventare

  Makina. Pvc & Al

  Per prodhimin e dyrve e dritarev.

  Gjilan 1 gusht 19:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina komplet per. PVC. titiz. Etj.
  Makineri dhe inventare

  Makina komplet per. PVC. titiz. Etj.

  Makina e pjes percjellse

  Gjilan 1 gusht 19:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makina per punimin e elementev nga PVC & Al.
  Makineri dhe inventare

  Makina per punimin e elementev nga PVC & Al.

  Pakina.

  Gjilan 1 gusht 19:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PVC.  AL.   GJAM
  Makineri dhe inventare

  PVC. AL. GJAM

  Psec percjellse

  Gjilan 1 gusht 19:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makin per prerje alumi plastik e tj.
  Makineri dhe inventare

  Makin per prerje alumi plastik e tj.

  Ylmaz makin. Ozqelik. Titiz.

  Gjilan 1 gusht 19:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   rafta per lokale
  Makineri dhe inventare

  rafta per lokale

  Shiten raftat per markete te murit dhe te mesit , rafti I bukes , tavolina e kaces , viber +37744 23

  Gjilan 30 korrik 08:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pegell me valak
  Makineri dhe inventare

  Pegell me valak

  Pegell me valak MIELE 85cm Whatsapp +37745542088

  Gjilan 29 korrik 15:27
  230 €
 • 1 foto
  Furrë për pica
  Makineri dhe inventare

  Furrë për pica

  Shes furren per pica në gjendje të rregullt.

  Gjilan 28 korrik 10:21
  270 €
 • 1 foto
  maqin e dynerit
  Makineri dhe inventare

  maqin e dynerit

  shitet maqina per dyner

  Gjilan 27 korrik 22:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kukulla Per Butike
  Makineri dhe inventare

  Kukulla Per Butike

  Shiten 2 kukulla femra per butike..

  Gjilan 22 korrik 15:21
  240 €
 • 1 foto
  Maqin per pjekjen e kafes 15kg me plin.
  Makineri dhe inventare

  Maqin per pjekjen e kafes 15kg me plin.

  Shes maqinen per pjekjen e kafes.

  Gjilan 22 korrik 09:47
  800 €
 • 3 foto
  Shesim furra per pula dhe qingja
  Makineri dhe inventare

  Shesim furra per pula dhe qingja

  Shesim furra per pula dhe qingja! Wiber:+37744193743

  Gjilan 21 korrik 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten pasqyret , Qmimi me marreveshje
  Makineri dhe inventare

  Shiten pasqyret , Qmimi me marreveshje

  Pasqyret per dyqane, ne gjendje te perkryer dhe te gatshme per perdorim. Qmimi me marreveshje

  Gjilan 20 korrik 19:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina
  Makineri dhe inventare

  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina

  shesim paisje profesionale per kuzhina dhe restorante ,paisjet jane te reja dhe me garancion . ju

  Gjilan 18 korrik 21:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  makine paketuese 1-40 gr
  Makineri dhe inventare

  makine paketuese 1-40 gr

  Makine paketimi per kokerr te imet prej 1-40gr. mAkina mund te formoje qesen gjatesi 55mm-115mm g

  Gjilan 18 korrik 19:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet inventari për parukeri dhe kozmetikë!
  Makineri dhe inventare

  Shitet inventari për parukeri dhe kozmetikë!

  Shitet inventari për parukeri dhe kozmetikë. Çmimi sipas marrëveshjes. Të interesuarit na kontakton

  Gjilan 17 korrik 08:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rafte/podiume per tepihe
  Makineri dhe inventare

  Rafte/podiume per tepihe

  Podiume per tepihe, me dimenzione 160x230m si dhe 2 me 3, poashtu edhe mbajtese per reklamim te tepi

  Gjilan 16 korrik 18:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri per lakimin e llamarines
  Makineri dhe inventare

  Makineri per lakimin e llamarines

  Shitet makina per lakimin e llamarines,e ardhur nga Zvicrra,makina eshte ne gjendje te rregullt pune

  Gjilan 14 korrik 14:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 36 Karrtika qmimi per cop 12ero
  Makineri dhe inventare

  Shiten 36 Karrtika qmimi per cop 12ero

  Shiten 36 Karrtika qmimi per cop 12ero I diskutushem

  Gjilan 9 korrik 16:16
  12 €
 • 0 foto
  KUKULLA
  Makineri dhe inventare

  KUKULLA

  Shiten kukullat nja 1 euro

  Gjilan 9 korrik 13:56
  1 €
 • 9 foto
  Interier ne shitje
  Makineri dhe inventare

  Interier ne shitje

  Shiten te gjitha shum lir pak te perdorura, Mall nga Gjermania. Qmimi me Marëveshje

  Gjilan 7 korrik 19:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  skara vetillator fritez
  Makineri dhe inventare

  skara vetillator fritez

  shes skaren fritezen ventillator pa perdor hala jon

  Gjilan 7 korrik 11:10
  1 €
 • 5 foto
  Shitet URGJENT Makina e Riciklimit te Foljeve
  Makineri dhe inventare

  Shitet URGJENT Makina e Riciklimit te Foljeve

  Shitet urgjent makina per ricklimin e te gjitha llojeve te foljes. Kapaciteti 25kg-30kg per 1 ore.

  Gjilan 5 korrik 15:24
  12.500 €
 • 1 foto
  Peshore per BEBE
  Makineri dhe inventare

  Peshore per BEBE

  Peshore per BEBE e importuar nga zvicrra matje precize te bebes tuaj apo per matje te ndrysheme +383

  Gjilan 5 korrik 09:40
  55 €
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD TE NDRYSHEM ,PRANOJME EDHE POR

  Gjilan 4 korrik 23:30
  Me Marrveshje