Makineri dhe inventare në shitje në Gjilan

 • 0 foto
  Rezervar 1000l
  Makineri dhe inventare

  Rezervar 1000l

  Prodhim gjerman 1000l me paisje nevojshme 1m2 ze vend

  Gjilan Sot, 18:46
  90 €
 • 3 foto
  ABS
  Makineri dhe inventare

  ABS

  shitet ABS shirit shiriti ne gjendje te rregullt. Per info na kontaktoni ne nr.: 045 554 551

  Gjilan Sot, 17:22
  3.500 €
 • 2 foto
  Shitet rafti per buk
  Makineri dhe inventare

  Shitet rafti per buk

  Shitet rafti per buk Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret mbrenda 24h kontakt :

  Gjilan Sot, 10:14
  90 €
 • 11 foto
  PAISJE PER ESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER ESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE REJA ME GARANCION BRENDE ITALIANE ,HOLANDEZE ,GJERMANE DHE TURKE 044 205 530 J

  Gjilan Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Gjilan Dje, 21:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet komplet inventari
  Makineri dhe inventare

  Shitet komplet inventari

  • Shitet Interieri ( Preferohet per , Restaurante/Qebaptore) • 24 Karrika të Lekurës • 8 Tavo

  Gjilan 11 tetor 12:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina. Pvc & Al
  Makineri dhe inventare

  Makina. Pvc & Al

  Per prodhimin e dyrve e dritarev.

  Gjilan 10 tetor 08:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina komplet per. PVC. titiz. Etj.
  Makineri dhe inventare

  Makina komplet per. PVC. titiz. Etj.

  Makina e pjes percjellse

  Gjilan 10 tetor 08:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MA per PLASTK dy & dr. Ndrrim i mundshem.
  Makineri dhe inventare

  MA per PLASTK dy & dr. Ndrrim i mundshem.

  Makina per prodhimin e dyerve e dritarev e tej nga plastika e alumini. Ndrrim i mundshem.

  Gjilan 10 tetor 08:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PVC.  AL.   GJAM
  Makineri dhe inventare

  PVC. AL. GJAM

  Psec percjellse

  Gjilan 10 tetor 08:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makina per punimin e elementev nga PVC & Al.
  Makineri dhe inventare

  Makina per punimin e elementev nga PVC & Al.

  Pakina.

  Gjilan 10 tetor 08:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makin per prerje alumi plastik e tj.
  Makineri dhe inventare

  Makin per prerje alumi plastik e tj.

  Ylmaz makin. Ozqelik. Titiz.

  Gjilan 10 tetor 08:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Makina per punimin e PVC
  Makineri dhe inventare

  Makina per punimin e PVC

  Pvc makina.

  Gjilan 10 tetor 08:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE NGA INOXI PER RESTORANTE ,ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE NGA INOXI PER RESTORANTE ,ITALIANE

  SHESIM PAISJE PER KUZHINA RESTORANTE DHE FAST FOOD ,ITALIANE DHE HOLANDEZE GJINDEMI PERBALLE

  Gjilan 7 tetor 08:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompresor 100litra
  Makineri dhe inventare

  Kompresor 100litra

  Punon shum mir veq ka nevoj ni motor tre fazor mi ja ndu shkaku mbushjen e ben me te shpejt ajo kush

  Gjilan 5 tetor 23:56
  250 €
 • 1 foto
  Boc per shkum auto larje
  Makineri dhe inventare

  Boc per shkum auto larje

  Krejt ne rregull eshte

  Gjilan 5 tetor 23:52
  150 €
 • 1 foto
  Shpric per larje vetura
  Makineri dhe inventare

  Shpric per larje vetura

  Forca360bar creva me 3fije tel ma e forta plus pishtolja komplet me ni fjal super punon

  Gjilan 5 tetor 23:50
  650 €
 • 1 foto
  Maqin per vetura dhe kauq pastrim i brendshem
  Makineri dhe inventare

  Maqin per vetura dhe kauq pastrim i brendshem

  Maqina eshte ne rregull tip top

  Gjilan 5 tetor 23:47
  250 €
 • 2 foto
  Shiten raftat per market
  Makineri dhe inventare

  Shiten raftat per market

  Shiten raftat per market ne gjendje te mire 15metra

  Gjilan 4 tetor 17:35
  1.000 €
 • 4 foto
  Tavolina dhe karrika për kurse
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrika për kurse

  Shiten 8 tavolinat dhe karrikat për kurse, ato janë perdorur shumë pak, dhe janë në gjendje shumë të

  Gjilan 4 tetor 08:33
  400 €
 • 0 foto
  Inventar karrika separe
  Makineri dhe inventare

  Inventar karrika separe

  Shite pothuaj se te gjitha paisjet per kafene jan te perdorura te gjitha shiten me nje qmim te lir /

  Gjilan 30 shtator 17:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ekspoziture per shkalle
  Makineri dhe inventare

  Ekspoziture per shkalle

  Shitet ekspozitura per shkalle.

  Gjilan 28 shtator 15:22
  120 €
 • 0 foto
  Maqine e Pllakave 120Cm
  Makineri dhe inventare

  Maqine e Pllakave 120Cm

  Shitet maqina e pllakave 120Cm me qmim te volitshem. Shihet ne foto qe i mungon mbeshtetesja por pre

  Gjilan 28 shtator 15:22
  175 €
 • 0 foto
  Printer - Arke Fiskale
  Makineri dhe inventare

  Printer - Arke Fiskale

  Shitet printeri Fiskal ne gjendje te rregullt

  Gjilan 28 shtator 15:12
  299 €
 • 1 foto
  Fliper Fabio
  Makineri dhe inventare

  Fliper Fabio

  Shitet fliperi wiber +37744193743

  Gjilan 28 shtator 14:52
  360 €
 • 4 foto
  Komplet makineria per PELET
  Makineri dhe inventare

  Komplet makineria per PELET

  Shes urgjent pjeset ne foto per pelet. Mundesi nderrimi edhe me veture!!!!!!!!! Cmim i arsyeshem me

  Gjilan 24 shtator 14:41
  1 €
 • 2 foto
  Shporet per nxemje (pelet)
  Makineri dhe inventare

  Shporet per nxemje (pelet)

  Shesh shporetin per nxemje me pelet 35 fuqi per me shum 044638367

  Gjilan 24 shtator 14:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Raft nga xhami
  Makineri dhe inventare

  Raft nga xhami

  Shes raft nga xhami me dyer qe mund te mbyllen-hapen me qels , i pershtatshem per dyqane apo per qka

  Gjilan 23 shtator 15:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Karrika per berber
  Makineri dhe inventare

  Shes Karrika per berber

  Shes Karrika per berber 2 copa

  Gjilan 23 shtator 15:09
  300 €
 • 5 foto
  Shiten makinat per prodhimin e dyerve dhe dritarev
  Makineri dhe inventare

  Shiten makinat per prodhimin e dyerve dhe dritarev

  Shiten makinat per prodhimin e dyerve dhe dritarev (PVC) Sharra, Peglla, Pastrusja, Freza e ndarjev,

  Gjilan 23 shtator 12:20
  5.100 €
 • 1 foto
  Univerzal
  Makineri dhe inventare

  Univerzal

  Shitet traktor univerzal gjithashtu posedon prokolic edhe pllugji prokolica edhe traktori kan dokume

  Gjilan 19 shtator 20:43
  3.450 €
 • 1 foto
  Larëse e flokëve
  Makineri dhe inventare

  Larëse e flokëve

  Larëse e flokëve

  Gjilan 19 shtator 10:59
  120 €
 • 3 foto
  shes koplet Makinat Rrobaqepse
  Makineri dhe inventare

  shes koplet Makinat Rrobaqepse

  Shes makinat e rrobaqepsis vibere +38344366152 5 vjete kan garancion te pa perdora jon

  Gjilan 18 shtator 20:19
  1.500 €
 • 7 foto
  Maqina PVC
  Makineri dhe inventare

  Maqina PVC

  Te gjitha maqinat jan ne gjendje te mir dhe te gateshme per pune

  Gjilan 14 shtator 19:25
  10.500 €
 • 3 foto
  Shitet biznesi aktiv dhe inventari
  Makineri dhe inventare

  Shitet biznesi aktiv dhe inventari

  Ofrojmë për shitje biznesin aktiv si dhe inventarin komplet. Lloji i bisnesit: Qendër e kurseve për

  Gjilan 12 shtator 19:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet inventari për parukeri dhe kozmetikë!
  Makineri dhe inventare

  Shitet inventari për parukeri dhe kozmetikë!

  Shitet inventari për parukeri dhe kozmetikë. Çmimi sipas marrëveshjes. Të interesuarit na kontakton

  Gjilan 11 shtator 14:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Invertar per frizere
  Makineri dhe inventare

  Invertar per frizere

  Shiten pasije per frizere, 1 lavatest per flok me mekanizem levizes 2 pasqyre te gjata , dy komodina

  Gjilan 10 shtator 22:15
  600 €
 • 1 foto
  Plastifikim
  Makineri dhe inventare

  Plastifikim

  Qmimi : Me marveshje

  Gjilan 10 shtator 16:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  inventar komplet
  Makineri dhe inventare

  inventar komplet

  inventar koplet per nji piceri te gjitha te reja vetem nji muji pune eshte bere tavolina 9 copa ka

  Gjilan 8 shtator 19:56
  1 €
 • 1 foto
  pizza
  Makineri dhe inventare

  pizza

  inventar per pizzeri komplet vetem nji muji qe kam punuer tavolina karika shankerica furr per pica

  Gjilan 8 shtator 18:12
  1 €
 • 2 foto
  Polar Mohr 72, Brisk, Thik,
  Makineri dhe inventare

  Polar Mohr 72, Brisk, Thik,

  Shes briskun e letres ne gjendje shum te mire pune, posedon dy teha, nje te vendosur dhe tjetrin rez

  Gjilan 8 shtator 10:33
  5.500 €
 • 4 foto
  Shitet lavatest,llavobor, karrik per larje te flok
  Makineri dhe inventare

  Shitet lavatest,llavobor, karrik per larje te flok

  Shitet karrikaka per larjen e flokeve, e re ne llastik, asnjeher pa perdor, me qeshme e krejt senet

  Gjilan 7 shtator 20:52
  200 €
 • 2 foto
  Lift 200 kg
  Makineri dhe inventare

  Lift 200 kg

  Lift mekanik 200 kg Whatsapp +37745542088

  Gjilan 4 shtator 13:33
  350 €
 • 2 foto
  Furr per pula dhe qingja !
  Makineri dhe inventare

  Furr per pula dhe qingja !

  Shesim furra per qingja dhe pula per me shum ne wiber +37744193743

  Gjilan 4 shtator 10:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furra shum e mire me dy matorra !!!
  Makineri dhe inventare

  Furra shum e mire me dy matorra !!!

  Shitet furra per pula 8+8 per me shun ne wiber +37744193743

  Gjilan 4 shtator 10:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten urgjent fellne 18.
  Makineri dhe inventare

  Shiten urgjent fellne 18.

  Shiten fellne 18 Zoll fellnet jan te ardhura nga austria jan orginal bmw Audi golf etj nr tel 045 34

  Gjilan 1 shtator 20:53
  1 €
 • 5 foto
  Invertar Për Frizer / Berber
  Makineri dhe inventare

  Invertar Për Frizer / Berber

  Shitet invertari komplet se qka shihet ne foto i gatshem me ja fillu punes qmimi sipas marrveshjes

  Gjilan 1 shtator 19:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Setin e paleta me shilte
  Makineri dhe inventare

  Setin e paleta me shilte

  Shes koplet me jastik me shilte

  Gjilan 29 gusht 08:55
  489 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Gjilan 27 gusht 14:57
  5.525 €
 • 0 foto
  Bejme shitjen e Paisjeve per Embeltore
  Makineri dhe inventare

  Bejme shitjen e Paisjeve per Embeltore

  Pajise per Embeltore eshte Frigoriferi per Torte 1m me 3m./ Esht Furra me Plin per pjeke deri ne 7 T

  Gjilan 22 gusht 16:10
  Me Marrveshje