Mobilje
Tiranë

Mobilje në shitje në Tiranë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - GJITHA NGJYRAT
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - GJITHA NGJYRAT

  Prodhojm dyer sipas porosis tuaj dyer te dhomave dyer me xhom,dyer te banjos, dyer te hymjes,dritar

  Tiranë Sot, 15:56
  65 €
 • 2 foto
  Komplet dhome gjumi
  Mobilje

  Komplet dhome gjumi

  1 dollap me 6 kanate 1 dollap me 3 kanate + pasqyre 1 skelet krevat matrinonial (pa dyshek e pa su

  Tiranë Sot, 14:43
  30.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet set tavolinash xhami per apartament
  Mobilje

  Shitet set tavolinash xhami per apartament

  Shiten set. Tavoline ngrenie me permasa gjatesi 123 cm, gjeresi 70 cm, dhe e larte nga dyshemeja 74

  Tiranë Sot, 13:57
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Tavoline Mesi
  Mobilje

  Tavoline Mesi

  Tavoline mesi ne gjendje te paperdorur pothuajse fare. Disponon dhe sirtar ne pjesen e pasqyres.

  Tiranë Sot, 13:56
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet pikture e punuar ne Greqi
  Mobilje

  Shitet pikture e punuar ne Greqi

  Shitet pikture e punuar ne Greqi,ne gjendje te mire,madhesia 130 ×90cm.Cmimi 150 mije leke te vjetra

  Tiranë Sot, 12:30
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Kolltuqe per ambjente te ndryshme
  Mobilje

  Kolltuqe per ambjente te ndryshme

  Kolltuqe pothuaj te pothuaj te paperdorura. Te pershtatshme per dhoma pritje ne biznes, ambjente zyr

  Tiranë Sot, 12:14
  20.000 Lek
 • 11 foto
  DYSHEKE ORTOPEDIK
  Mobilje

  DYSHEKE ORTOPEDIK

  dysheke ortopedik nga italia dopjo dhe teka per ato qe kane probleme me shtyllen kurrizore.cmimi i d

  Tiranë Sot, 11:51
  680 €
 • 5 foto
  JASTEK MEMORY ITALIAN
  Mobilje

  JASTEK MEMORY ITALIAN

  jastek memory origjinal te ardhur nga italia.cmimi i diskutushem ne varsi te sasise.

  Tiranë Sot, 11:50
  30 €
 • 1 foto
  Stol hekuri
  Mobilje

  Stol hekuri

  OKAZION - Stol hekuri ne shitje se bashku me 2 shilte komode per ambjente te jashtme (produkt nga J

  Tiranë Sot, 11:09
  200 €
 • 2 foto
  Abazhur 15000
  Mobilje

  Abazhur 15000

  Abzhur i bler ne gjermani

  Tiranë Sot, 10:49
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Kolltuqe Okazion
  Mobilje

  Kolltuqe Okazion

  shiten komplet kolltuqesh nje tresh nje dysh dhe dy tek... treshi hapet gjithashtu me krevat... tel\

  Tiranë Sot, 10:46
  130 €
 • 3 foto
  Kend 2.50 x 2.50 OKAZION
  Mobilje

  Kend 2.50 x 2.50 OKAZION

  Shitet urgjent kend per arsye rinovimi i pershtatshem per sallone guzhine lokale verande ... Cmim i

  Tiranë Sot, 10:46
  150 €
 • 5 foto
  Shes/Nderroj Pikture Origjinale.
  Mobilje

  Shes/Nderroj Pikture Origjinale.

  Kuadri titullohet: "Case Rosse nel Bosco / Shtepite e kuqe ne pyll". Me Vule dhe shenje gishti t

  Tiranë Sot, 10:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Poltrone Kolltuk
  Mobilje

  Poltrone Kolltuk

  poltrone e importuar nga suedia. Cmimi 27.000 leke te reja.

  Tiranë Sot, 10:44
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Pouf Vetem me Porosi
  Mobilje

  Pouf Vetem me Porosi

  Fotoja e pare. Nje Pouf kushton 75 euro copa Fotoja e dyte: Nje pouf kushton 150 euro copa importo

  Tiranë Sot, 10:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetem me porosi
  Mobilje

  Vetem me porosi

  karriget kushtojne 135 euro per cope. Porosia minimumi 4 cope karrige per kategori parapagim ne mase

  Tiranë Sot, 10:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LikujdimTotal. 2 poltrona shabby chick.
  Mobilje

  LikujdimTotal. 2 poltrona shabby chick.

  2 poltrona Shabby Chick. Jane te reja( nuk jane te perdorura) Cmimi fillestar 35.000 leke te reja C

  Tiranë Sot, 10:43
  17.500 Lek
 • 2 foto
  Poltrone e re. Oferte
  Mobilje

  Poltrone e re. Oferte

  1 cope Poltrone. Super gjendje. Cmimi fillestar 25.000 Leke te reja. Cmimi diskutohet.

  Tiranë Sot, 10:43
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Mbajtese Artizanale per cadra.
  Mobilje

  Mbajtese Artizanale per cadra.

  Mbajtese artizanale per cadra. realizuar me hekur me gdhendje dhe dru Lisi. cmimi fillestar 12.000

  Tiranë Sot, 10:43
  12.000 Lek
 • 5 foto
  Set Poltronash Japonez.
  Mobilje

  Set Poltronash Japonez.

  Set Poltronash Japonez për ambjentin e pritjes/ relax/çajit. Është i përdorur. Super Gjëndje dhe S

  Tiranë Sot, 10:43
  100 €
 • 0 foto
  Mensole Luigi XVI.
  Mobilje

  Mensole Luigi XVI.

  Seti Neoklasik, ka qene pjese e arredimit te nje familje aristokratesh Suedeze. 1 mensola e vogel.

  Tiranë Sot, 10:43
  13.000 Lek
 • 2 foto
  Abazhoure me ndricim Led .Vetem me porosi
  Mobilje

  Abazhoure me ndricim Led .Vetem me porosi

  Import Direkt i realizuar nga Fabrika. Fotoja e pare abazhoure Andromeda kushton 475 euro. Fotoja e

  Tiranë Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtëse për Vezët e Pashkëve
  Mobilje

  Mbajtëse për Vezët e Pashkëve

  Shesim Mbajtëse per Vezët e Pashkëve Katolike dhe Ortodokse. Jane me format e lepujve. Jane te reja.

  Tiranë Sot, 10:43
  1.200 Lek
 • 8 foto
  Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj.
  Mobilje

  Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj.

  Objekte dhe orendi te ndryshme prej kristali. Komplete Gotash Kristali. Pjatanca për fruta të thara.

  Tiranë Sot, 10:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj marka BAVARIA.
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj marka BAVARIA.

  Super Set Porcelani për çaj marka BAVARIA. 7 filxhanë me pjata për çaj. 7 pjata për tortë. 1 kan

  Tiranë Sot, 10:42
  7.800 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë

  Set Porcelani për çaj dhe Tortë. 1 pjatance për tortë 7 pjata për tortë. 7 filxhanë me pjata për

  Tiranë Sot, 10:42
  6.300 Lek
 • 3 foto
  Set Filxhane per çaj.
  Mobilje

  Set Filxhane per çaj.

  Set Filxhane Çaji te rinj. Per krishtlindje dhe festa te tjera. cmimi 5.800 leke te reja.

  Tiranë Sot, 10:42
  5.800 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj ose kafe.marka \"Rich\"
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj ose kafe.marka \"Rich\"

  Set Porcelani për çaj marka Sandra Rich. Dizenjo me Engjëjt në qiell. 6 filxhanë me pjata për çaj/k

  Tiranë Sot, 10:42
  7.300 Lek
 • 2 foto
  Statuja Druri
  Mobilje

  Statuja Druri

  she's 1 Statuja Druri. 4000 Mije leke te reja.

  Tiranë Sot, 10:41
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale
  Mobilje

  Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale

  Set me Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale. 8 pjata te thella 8 pjata te cekta 8 pjata te vogla. J

  Tiranë Sot, 10:41
  6.000 Lek
 • 8 foto
  DYSHEKE MEMORY FORM
  Mobilje

  DYSHEKE MEMORY FORM

  DYSHEKE MEMORY FORM ME 7 ZONA DHE 5 CM MEMORY... 10 VJET GARANCI

  Tiranë Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Set me pjata,gota e te tjera.
  Mobilje

  Set me pjata,gota e te tjera.

  shes nje set me 4 plus 4 plus 4 pjata 4 tasa Supe. cmimi fillestar 17.000 leke te reja Çmimi ofert

  Tiranë Sot, 10:41
  9.999 Lek
 • 0 foto
  pikture origjinale.
  Mobilje

  pikture origjinale.

  pikture origjinale e ardhur nga Italia. eshte me e vjeter sesa 80-90 vite. ne super gjendje. jo kome

  Tiranë Sot, 10:40
  22.000 Lek
 • 1 foto
  Dollap Garderobe IKEA. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Dollap Garderobe IKEA. Pagesë me 3 këste.

  Dollap/ garderobe Suedez i markes Ikea. Hapje me shine. Kapaket jane strukture alumini dhe xham kris

  Tiranë Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.
  Mobilje

  oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.

  Veshje / Dekor muri i gatshem per bar- kafe. Prej parketi druri dhe shkronja ne 3 d. Disponoj 2 cope

  Tiranë Sot, 10:40
  33.000 Lek
 • 3 foto
  Termometer me sensor presioni.
  Mobilje

  Termometer me sensor presioni.

  termometer antik . tregues me zhive. pjesa rrethore është me sensor presioni manual me zink dhe bro

  Tiranë Sot, 10:40
  160 €
 • 5 foto
  Dhomë Gjumi Druri Moderne.
  Mobilje

  Dhomë Gjumi Druri Moderne.

  Dhomë Gjumi Druri. Linjë Moderne. Është e përdorur. SUPER Gjëndje dhe SUPER Lluks. 1 dollap me

  Tiranë Sot, 10:39
  1.300 €
 • 3 foto
  Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste

  Minibar kendor i perbere nga 3 komponente. 100% prej druri Arre . Eshte i perdorur por ne super gjen

  Tiranë Sot, 10:39
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Krevat Bronzi
  Mobilje

  Krevat Bronzi

  Krevat Bronzi. Përmasat 180cm * 200cm. Dyshekë dhe zgara nuk përfshihen në çmim. Çmimi 450€

  Tiranë Sot, 10:39
  450 €
 • 3 foto
  Dysheke Suedeze. Pagese me 3 keste mujore.
  Mobilje

  Dysheke Suedeze. Pagese me 3 keste mujore.

  Dysheke Suedeze. Modele dhe cilesi te ndryshme. Dysheke me zingjir qe lahet mbulesa. Dysheke pa ha

  Tiranë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredence prej druri të Arrës.Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Kredence prej druri të Arrës.Pagese me 3 keste

  Eshte e perdorur. Ne gjendje shumë te mirë Antike me dru Arrë. Çmimi 435 €. Panorama shitet ne vete

  Tiranë Sot, 10:39
  145 €
 • 4 foto
  Kristalier. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kristalier. Pagesë me 3 këste.

  Shes një Kristalier me Dru Ahu. Eshte i përdorur por ne super gjendje. me kanate druri dhe xhami kr

  Tiranë Sot, 10:39
  370 €
 • 3 foto
  Kredence Cheap and Dale. Pagesë me 4 këste.
  Mobilje

  Kredence Cheap and Dale. Pagesë me 4 këste.

  Super kredence me kanate dhe sirtare. prodhim i viteve 1935-1945. Super gjendje. Cmimi fillestar 140

  Tiranë Sot, 10:39
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Kristalier me skulptura. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kristalier me skulptura. Pagesë me 3 këste.

  viti 1940-1950. Prejardhja nga Austria. 100% dru me Gdhëndje. Statujat jane imazhi i Perendeshes Ven

  Tiranë Sot, 10:39
  33.000 Lek
 • 1 foto
  Jasteke Latex Italian
  Mobilje

  Jasteke Latex Italian

  Shesim Jasteke 100% Latex te importuar nga Italia. Cmimi per 1 jastek eshte 5.200 leke te reja. (39

  Tiranë Sot, 10:39
  5.200 Lek
 • 4 foto
  Abazhoure Toke per sallon.
  Mobilje

  Abazhoure Toke per sallon.

  Super gjendje. Super Abazhour per sallon. Cmimi 15.000 leke te reja. Cmimi diskutohet nga afer dhe j

  Tiranë Sot, 10:38
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Abazhour per dhome Gjumi.
  Mobilje

  Abazhour per dhome Gjumi.

  Abazhoure me strukture bronzi dhe kupola me cope. Super gjendje. Shiten te dyja bashke 9.000 leke te

  Tiranë Sot, 10:38
  9.000 Lek
 • 3 foto
  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.
  Mobilje

  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.

  Super Kristalierë e markes Fulgini. Me xhama KRISTALI cilesia e parë 24 karat. Dizenjuar me sistemi

  Tiranë Sot, 10:38
  56.300 Lek
 • 2 foto
  Tavoline 100% dru
  Mobilje

  Tavoline 100% dru

  Tavoline e madhe buke per 6 deri ne 8 persona Cmimi fillestar 55.000 leke te reja. Cmimi diskutohe

  Tiranë Sot, 10:38
  Me Marrveshje