Mobilje
Tiranë

Mobilje në shitje në Tiranë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Tavoline druri me 6 karrike e mirembajtur. Tavolina ka edhe xham mbrojtes 8 mm. ulset me material mi

  Tiranë Sot, 16:45
  33.000 Lek
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  Mobilje

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Sot, 16:41
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet tavoline per thonje
  Mobilje

  Shitet tavoline per thonje

  Shitet tavoline druri per thonje, ngjyre venge ne gjendje te mire

  Tiranë Sot, 13:54
  3.000 Lek
 • 9 foto
  Perde zebra
  Mobilje

  Perde zebra

  Perde zebra apo roleta me kualitet te larte te materialit dhe mekanizmit,shume te lehta ne montim dh

  Tiranë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banjo e kompletuar
  Mobilje

  Banjo e kompletuar

  Banjo e kompletuar porcelani te cilesise maksimale me vlere 70% nga vlera e blere. 1-vaske 2-VC &am

  Tiranë Sot, 13:13
  1.800 €
 • 4 foto
  Tavoline zyre OKAZJON 8000L
  Mobilje

  Tavoline zyre OKAZJON 8000L

  Shitet tavoline zyre Permasat 1.4m gjatesi me 80cm gjeresi Ne gjendje te mir pervec disa gervishtj

  Tiranë Sot, 12:50
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Bazament tavoline
  Mobilje

  Bazament tavoline

  Bazament inoxi per tavoline Lartesia 72 cm

  Tiranë Sot, 12:19
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Blej mobilje te perdorura 0688857831
  Mobilje

  Blej mobilje te perdorura 0688857831

  Blej mobilje te perdorura

  Tiranë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI
  Mobilje

  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI

  Shes ore shume cilesore per lokale shpi edhe zyra ora eshte totalisht e kompletuar 0692211323 face

  Tiranë Sot, 09:43
  2.200 Lek
 • 5 foto
  Kolltuqe Lekure
  Mobilje

  Kolltuqe Lekure

  Kam per shitje nje komplet kolltuqesh lekure . Jane 3 kolltuk tek dhe nje tresh. Lekura eshte origji

  Tiranë Sot, 01:28
  2.000 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PAISJE BUTIKU PER SHITJE
  Mobilje

  PAISJE BUTIKU PER SHITJE

  Shiten paisje butiku me cmim okazion. ne shitje jane 4 manekina, 2 mbajtese per manekinat 5 rafte te

  Tiranë Dje, 20:46
  1 Lek
 • 7 foto
  tavolina OKAZION
  Mobilje

  tavolina OKAZION

  shiten komplete tavolina bar testorant pwr amb jet te brendshem dhe te jashtem, jan shum te pastra d

  Tiranë Dje, 20:32
  1 Lek
 • 0 foto
  Stola metalike 3 vendesh
  Mobilje

  Stola metalike 3 vendesh

  Shiten 6 stola metalike per tre persona, shume rezistent per ambiente te jashtem. Cmimi i diskutuesh

  Tiranë Dje, 18:59
  50 €
 • 11 foto
  Bejme dyer dritare p v c
  Mobilje

  Bejme dyer dritare p v c

  Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA .RRJETA .VETRATA XHAMI KANXHLLA ALUMINI SI DHE RIPARIME

  Tiranë Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Punime riparime   Dyer dritare p.v.c plastike
  Mobilje

  Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

  Per .Bejme Dyer dritare plastike me porosi . grrila .rrjeta vetrata DYER KRYSORE . matrejale ger

  Tiranë Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Karrige + Tavolina Druri
  Mobilje

  Shiten Karrige + Tavolina Druri

  Shiten per arsye rinovimi set 150 Karrige + 30 Tavolina. Te gjitha jane drru solid dhe ne gjendje s

  Tiranë Dje, 17:35
  315.000 Lek
 • 2 foto
  Krevate & Dysheqe
  Mobilje

  Krevate & Dysheqe

  Kravatet dhe dysheqet jane te rinje.Jane te pa perdorur fare.Krevatet jane dru bambu dhe super te le

  Tiranë Dje, 10:46
  300 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 09:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kervati
  Mobilje

  Kervati

  Shitet kervat dopjo i pa perdor as edhe nje dit cmimi 180 euro idiskutushem

  Tiranë Dje, 08:03
  180 €
 • 0 foto
  Mobilje per kafe
  Mobilje

  Mobilje per kafe

  Mobilje qe jan perdorur per dyqan kafeje,super cilesore...cmim i arsyeshem

  Tiranë Dje, 07:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Luge argjendi
  Mobilje

  Luge argjendi

  Shiten luge argjendi made in italy..te ardhur nga italia..10 cope

  Tiranë 19 janar 21:30
  70 €
 • 3 foto
  Krevat druri per femije
  Mobilje

  Krevat druri per femije

  Krevat druri i punuar me dore per femije nga mosha 0-4 vjec. Cmimi i tregut eshte 50,000 lek. Ne gje

  Tiranë 19 janar 21:28
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 19 janar 20:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shafran
  Mobilje

  Shitet shafran

  Shitet Shafran cilesi e pare ardhur nga Irani. Gjithashtu kemi dhe vaj Shafrani, Tel.068 33 33 635

  Tiranë 19 janar 18:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION
  Mobilje

  OKAZION

  Shiten mobilje salloni (2 divane, 2 kolltuqe, tapet, tavoline mesi, televizor) ne gjendje shume te m

  Tiranë 19 janar 17:36
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Tavoline e madhe ngrenje me 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline e madhe ngrenje me 6 karrige

  Druri e perdorur, ne gjendje shume te mire me 6 karrige. Laprake, Tirane.

  Tiranë 19 janar 15:14
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion 2 krevate + 2 dyshek
  Mobilje

  Okazion 2 krevate + 2 dyshek

  Shes 2 krevate + 2 dyshek

  Tiranë 19 janar 15:13
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Dollap rrobash
  Mobilje

  Dollap rrobash

  Shes dollap rrobash okazion

  Tiranë 19 janar 15:13
  9.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 19 janar 14:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet set tavolinash xhami per apartament
  Mobilje

  Shitet set tavolinash xhami per apartament

  Shiten set. Tavoline ngrenie me permasa gjatesi 123 cm, gjeresi 70 cm, dhe e larte nga dyshemeja 74

  Tiranë 19 janar 12:57
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Kolltuqe per ambjente te ndryshme
  Mobilje

  Kolltuqe per ambjente te ndryshme

  Kolltuqe pothuaj te pothuaj te paperdorura. Te pershtatshme per dhoma pritje ne biznes, ambjente zyr

  Tiranë 19 janar 11:14
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Shes/Nderroj Pikture Origjinale.
  Mobilje

  Shes/Nderroj Pikture Origjinale.

  Kuadri titullohet: "Case Rosse nel Bosco / Shtepite e kuqe ne pyll". Me Vule dhe shenje gishti t

  Tiranë 19 janar 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetem me porosi
  Mobilje

  Vetem me porosi

  karriget kushtojne 135 euro per cope. Porosia minimumi 4 cope karrige per kategori parapagim ne mase

  Tiranë 19 janar 11:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Poltrone e re. Oferte
  Mobilje

  Poltrone e re. Oferte

  1 cope Poltrone. Super gjendje. Cmimi fillestar 25.000 Leke te reja. Cmimi diskutohet.

  Tiranë 19 janar 11:00
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Mbajtese Artizanale per cadra.
  Mobilje

  Mbajtese Artizanale per cadra.

  Mbajtese artizanale per cadra. realizuar me hekur me gdhendje dhe dru Lisi. cmimi fillestar 12.000

  Tiranë 19 janar 11:00
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale
  Mobilje

  Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale

  Set me Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale. 8 pjata te thella 8 pjata te cekta 8 pjata te vogla. J

  Tiranë 19 janar 11:00
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Set me pjata,gota e te tjera.
  Mobilje

  Set me pjata,gota e te tjera.

  shes nje set me 4 plus 4 plus 4 pjata 4 tasa Supe. cmimi fillestar 17.000 leke te reja Çmimi ofert

  Tiranë 19 janar 11:00
  9.999 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj marka BAVARIA.
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj marka BAVARIA.

  Super Set Porcelani për çaj marka BAVARIA. 7 filxhanë me pjata për çaj. 7 pjata për tortë. 1 kan

  Tiranë 19 janar 11:00
  7.800 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë

  Set Porcelani për çaj dhe Tortë. 1 pjatance për tortë 7 pjata për tortë. 7 filxhanë me pjata për

  Tiranë 19 janar 11:00
  6.300 Lek
 • 2 foto
  Mbajtëse për Vezët e Pashkëve
  Mobilje

  Mbajtëse për Vezët e Pashkëve

  Shesim Mbajtëse per Vezët e Pashkëve Katolike dhe Ortodokse. Jane me format e lepujve. Jane te reja.

  Tiranë 19 janar 11:00
  1.200 Lek
 • 3 foto
  Set Filxhane per çaj.
  Mobilje

  Set Filxhane per çaj.

  Set Filxhane Çaji te rinj. Per krishtlindje dhe festa te tjera. cmimi 5.800 leke te reja.

  Tiranë 19 janar 11:00
  5.800 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj ose kafe.marka \"Rich\"
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj ose kafe.marka \"Rich\"

  Set Porcelani për çaj marka Sandra Rich. Dizenjo me Engjëjt në qiell. 6 filxhanë me pjata për çaj/k

  Tiranë 19 janar 11:00
  7.300 Lek
 • 3 foto
  Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste

  Minibar kendor i perbere nga 3 komponente. 100% prej druri Arre . Eshte i perdorur por ne super gjen

  Tiranë 19 janar 10:59
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Krevat Bronzi
  Mobilje

  Krevat Bronzi

  Krevat Bronzi. Përmasat 180cm * 200cm. Dyshekë dhe zgara nuk përfshihen në çmim. Çmimi 450€

  Tiranë 19 janar 10:59
  450 €
 • 0 foto
  pikture origjinale.
  Mobilje

  pikture origjinale.

  pikture origjinale e ardhur nga Italia. eshte me e vjeter sesa 80-90 vite. ne super gjendje. jo kome

  Tiranë 19 janar 10:59
  22.000 Lek
 • 2 foto
   oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.
  Mobilje

  oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.

  Veshje / Dekor muri i gatshem per bar- kafe. Prej parketi druri dhe shkronja ne 3 d. Disponoj 2 cope

  Tiranë 19 janar 10:59
  33.000 Lek
 • 2 foto
  Tavoline/Kembalec me sirtar.
  Mobilje

  Tavoline/Kembalec me sirtar.

  Shes 1 tavoline kembalec qe përdoret për ne qoshe të dhomës. në mes të ambjentit te ndjenjës. ose

  Tiranë 19 janar 10:59
  55 €