Mobilje
Shqipëri

Mobilje në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Parket druri
  Mobilje

  Parket druri

  Dua te shes parket druri origjinal me cmim shume te arsyeshem. Parketi ka erdhur nga italia.cmimi. e

  Korçë Sot, 07:20
  22 €
 • 8 foto
  Shiten okazion 3 tavolina 150 €
  Mobilje

  Shiten okazion 3 tavolina 150 €

  Shiten per arsyje mospordorimi

  Elbasan Sot, 07:17
  150 €
 • 3 foto
  Tabele rreklamuese
  Mobilje

  Tabele rreklamuese

  Shitet nje tabele e re rreklamuese metalike.

  Tiranë Sot, 07:08
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  Mobilje

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Sot, 07:08
  3.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZION
  Mobilje

  OKAZION

  Shitet çadër ambient kopshtari ose biznes super okazion. Përshkrimi: Diametri 3*3M e pajisur me 4 pl

  Pogradec Sot, 02:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavoline Televizori me Rafte
  Mobilje

  Tavoline Televizori me Rafte

  Shes: Tavoline Televizori me Rafte, Ne gjendje shume te mire. Emaili im eshte: [email protected]

  Tiranë Sot, 01:06
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Banak
  Mobilje

  Banak

  Shes banak druri me tre sirtare dhe hapesire ne dy ane per te mbajtur materiale te ndryshme,banaku e

  Durrës Sot, 00:21
  11.000 Lek
 • 5 foto
  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim
  Mobilje

  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim

  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim me 4 peshtjellime ose sic quhen ndryshe me dopio bobi

  Lushnjë Sot, 00:18
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Kend / kolltuk okazion
  Mobilje

  Kend / kolltuk okazion

  Kend pothuajse i ri (blere ne nentor). I punuar me mikrofiber. Blere ne vleren 220.000 leke te reja.

  Tiranë Dje, 23:07
  110.000 Lek
 • 4 foto
  Blejmë mobilje të përdorme
  Mobilje

  Blejmë mobilje të përdorme

  blejmë mobilje të përdorme cel 0684022822

  Tiranë Dje, 22:45
  500 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 22:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pikture me akuarel
  Mobilje

  Pikture me akuarel

  Pikture e bere me dore

  Tiranë Dje, 22:41
  80 Lek
 • 1 foto
  4 Karrige antike te viteve 800
  Mobilje

  4 Karrige antike te viteve 800

  Ne gjendje shum te mire estetike, ndejteset jane te riveshua me lekure 100%

  Tiranë Dje, 21:26
  460 €
 • 7 foto
  Shes karrige tavolina kënd pupa lokali
  Mobilje

  Shes karrige tavolina kënd pupa lokali

  Shes karrige dhe tavolina lokali 30mijë lek copa.shes kënd tavolinë pupë lokali 120mijë kompleti.jan

  Tiranë Dje, 19:24
  30 Lek
 • 11 foto
  Bejme dyer dritare p v c
  Mobilje

  Bejme dyer dritare p v c

  Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA .RRJETA .VETRATA XHAMI KANXHLLA ALUMINI SI DHE RIPARIME

  Tiranë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Punime riparime   Dyer dritare p.v.c plastike
  Mobilje

  Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

  Per .Bejme Dyer dritare plastike me porosi . grrila .rrjeta vetrata DYER KRYSORE . matrejale ger

  Tiranë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline kompjuteri
  Mobilje

  Tavoline kompjuteri

  Tavoline kompjuteri pak e perdorur, ne gjendje te mire , shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi : me m

  Kavajë Dje, 18:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VAZO ME LULE DEKORATIVE
  Mobilje

  VAZO ME LULE DEKORATIVE

  SHITEN 5 VAZO ME LULE DEKORATIVE LARTESIA E LULEVE I ARRIN 2_20 CM JANE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI V

  Tiranë Dje, 18:35
  500 €
 • 2 foto
  Tavoline ngrenie
  Mobilje

  Tavoline ngrenie

  Shitet nje tavoline ngenie e perdorur .Tavolina me shina zmadhimi behet nga 130cm gjatesi behet 160

  Fier Dje, 18:23
  70 Lek
 • 4 foto
  Monilje per Farmaci
  Mobilje

  Monilje per Farmaci

  Shiten Mobilje per Farmaci .Te perdorura ne gjendje shume te mire.

  Fier Dje, 18:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  tavolina OKAZION
  Mobilje

  tavolina OKAZION

  shiten komplete tavolina bar testorant pwr amb jet te brendshem dhe te jashtem, jan shum te pastra d

  Tiranë Dje, 16:03
  1 Lek
 • 0 foto
  Stola metalike 3 vendesh
  Mobilje

  Stola metalike 3 vendesh

  Shiten 6 stola metalike per tre persona, shume rezistent per ambiente te jashtem. Cmimi i diskutuesh

  Tiranë Dje, 15:54
  50 €
 • 4 foto
  Dritare plastike dopio xham 98 me 148 cm
  Mobilje

  Dritare plastike dopio xham 98 me 148 cm

  Dritaria eshte ne gjendje shume te mire. Per me shume info na kontaktoni. Mundesojme transportin.

  Tiranë Dje, 15:18
  160 €
 • 3 foto
  Mini bar ishull per shtepi
  Mobilje

  Mini bar ishull per shtepi

  Shitet minibari ne gjendje shume te mire. Dyert dhe xhamat hapen nga te dyja anet por ne fotografi

  Tiranë Dje, 15:18
  180 €
 • 4 foto
   Tavoline + 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline + 6 karrige

  Dimensionet,,, GJATESIA: 140 cm GJERESIA: 80 cm LARTESIA: 76 cm bli.com

  Tiranë Dje, 15:18
  250 €
 • 0 foto
  Krevat per femije
  Mobilje

  Krevat per femije

  Krevat per femije.Krevati eshte i kompletuar.ka dy dyshek veror dhe dimeror .kater sirtare dhe esht

  Fier Dje, 14:18
  70 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 13:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI
  Mobilje

  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI

  Shes ore shume cilesore per lokale shpi edhe zyra ora eshte totalisht e kompletuar 0692211323 face

  Tiranë Dje, 13:25
  2.200 Lek
 • 6 foto
  Banjo e kompletuar
  Mobilje

  Banjo e kompletuar

  Banjo e kompletuar porcelani te cilesise maksimale me vlere 70% nga vlera e blere. 1-vaske 2-VC &am

  Tiranë Dje, 13:13
  1.800 €
 • 8 foto
  PRODHOJM KENDE ME POROSI DUKE FILLUAR NGA 39000lek
  Mobilje

  PRODHOJM KENDE ME POROSI DUKE FILLUAR NGA 39000lek

  -Prodhojme kende me porosi duke filluar nga 39000 Leke -Te ne keni mundesi te zgjidhni nje game te

  Durrës Dje, 12:40
  39.000 Lek
 • 7 foto
  DYSHEKE GJERMANE
  Mobilje

  DYSHEKE GJERMANE

  dysheke latexs 100/100 natyral me veshje antialergjike, poket spring 1480, 1960, 3000. cop, me shtr

  Tiranë Dje, 12:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet mobilje Kuzhine
  Mobilje

  shitet mobilje Kuzhine

  Shitet mobilje kuzhine mobiljet jane ne gjendje shume te mire .Ne cmim nuk perfshihet frigoriferi.

  Shkodër Dje, 11:55
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet pikture e punuar ne Greqi
  Mobilje

  Shitet pikture e punuar ne Greqi

  Shitet pikture e punuar ne Greqi,ne gjendje te mire,madhesia 130 ×90cm.Cmimi 150 mije leke te vjetra

  Tiranë Dje, 11:52
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Pasqyre
  Mobilje

  Pasqyre

  Shitet pasqyra e stilit antik

  Tiranë Dje, 11:26
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Mbulese per krevat dopio
  Mobilje

  Mbulese per krevat dopio

  Shes mbulesen e krevatit dopio per arsye mos perdorimi. E re.

  Tiranë Dje, 11:26
  5.500 Lek
 • 0 foto
  Tapet 2 x 3 m
  Mobilje

  Tapet 2 x 3 m

  Shitet tapeti 2m - 3m. Shiten te dyte se bashku ose veq e veq

  Tiranë Dje, 11:25
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Dollap rrobash + Borro me pasqyre - Gjendja e re
  Mobilje

  Dollap rrobash + Borro me pasqyre - Gjendja e re

  Permasat e dollapit 2.70 x 2.40 Gjendja e re. Materiali : MDF 6 Kanata. Me ndarje brenda. Shitet pe

  Korçë Dje, 10:59
  55.000 Lek
 • 4 foto
  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj
  Mobilje

  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj

  blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822

  Tiranë Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer OCEAN
  Mobilje

  Frigorifer OCEAN

  Frigorifer gjendje pune shitet 150 mije lek

  Pogradec Dje, 10:04
  150 Lek
 • 8 foto
  DYSHEKE MEMORY FORM
  Mobilje

  DYSHEKE MEMORY FORM

  DYSHEKE MEMORY FORM ME 7 ZONA DHE 5 CM MEMORY... 10 VJET GARANCI

  Tiranë Dje, 09:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 09:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobilje, Kolltuqe, Pupa lekure
  Mobilje

  Mobilje, Kolltuqe, Pupa lekure

  Kolltuqe lekure per Lokale, sallone, hotele, zyra etj, 60 cope, 80 euro per cope. Pupa lekure 26 cop

  Fier Dje, 09:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mini bar
  Mobilje

  Mini bar

  Mini bar 2 muaj i perdor

  Tiranë Dje, 08:59
  24.000 Lek
 • 1 foto
  Set kolltuqe
  Mobilje

  Set kolltuqe

  Shiten per arsye nderrimi ambienti,1cp dyshe dhe 2cp teke

  Durrës Dje, 08:38
  8.000 Lek
 • 1 foto
  ERTOGRULI
  Mobilje

  ERTOGRULI

  Ikonat e keshtjellave te pushtuara nga Ertugruli

  Durrës Dje, 08:38
  20 €
 • 2 foto
  Karrige ARDENO
  Mobilje

  Karrige ARDENO

  Kemi per te shitur 24 karrige. Karriget jane ne gjendje perfekte pasi jane te perdorura vetem disa m

  Shkodër Dje, 08:20
  50 €
 • 1 foto
  Tavolin Guzhine+Karrige
  Mobilje

  Tavolin Guzhine+Karrige

  Ç\'mimi 300-mij lek i diskutueshem. Tel:0695237805

  Fier Dje, 08:10
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet tavoline per thonje
  Mobilje

  Shitet tavoline per thonje

  Shitet tavoline druri per thonje, ngjyre venge ne gjendje te mire

  Tiranë Dje, 06:30
  3.000 Lek
 • 5 foto
  Kolltuqe Lekure
  Mobilje

  Kolltuqe Lekure

  Kam per shitje nje komplet kolltuqesh lekure . Jane 3 kolltuk tek dhe nje tresh. Lekura eshte origji

  Tiranë Dje, 01:28
  2.000 €
 • 0 foto
  ? Video Citofoni ✔️
  Mobilje

  ? Video Citofoni ✔️

  🔹 Video Citofoni ✔️ 🔹 Instalim falas 🔧 🔹Garanci 1 vit 🔹 🔹 Cmimi 200 euro 🔹📱 0692704848

  Tiranë Dje, 00:09
  200 €