Mobilje
Kuçovë

Mobilje në shitje në Kuçovë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Divane
  Mobilje

  Divane

  Shiten divan qe mund te kthehen dhe ne krevat dopio,pak te perdorur te mbajtur shum mir.1m e 90cm i

  Kuçovë 6 shtator 20:24
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Rafte te reja
  Mobilje

  Rafte te reja

  Shiten per arsye te mbylljes se biznesit, jane vetem 4 muaj te perdorur te pa demtuar dhe ideal per

  Kuçovë 1 shtator 12:47
  55.000 Lek
 • 0 foto
  E.P Dyral
  Mobilje

  E.P Dyral

  Prodhojme dhe montojme dyer dritare alumin plus dhe grila.Cmimet me konkuruese ne treg per cdo produ

  Kuçovë 25 gusht 16:50
  200 Lek