Elektronikë
Kuçovë

Elektronikë në shitje në Kuçovë

 • 1 foto
  Toshiba estudio 255
  Kompjutera

  Toshiba estudio 255

  Shitet fotokopjo, printer bardh e zi, skanime me ngjyra ne gjendje te shkelqyer

  Kuçovë Sot, 19:55
  600 €
 • 7 foto
  Kasetofon me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon me sistem androit

  Kasetofon me sistem Androit 7.1 njesoj si nje tablet ..ka play store mund te shkarkoni njesoj si nj

  Kuçovë Sot, 14:15
  129 €
 • 7 foto
  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit

  kasetofon me sistem androit 10.1 inc ..jan të rinj.. përmasat e kasetofonit i keni në foto .. 130

  Kuçovë Sot, 14:12
  129 €
 • 4 foto
  HDD te jashtem 2Tb te rinj
  Pjese per kompjuter

  HDD te jashtem 2Tb te rinj

  HDD te jashtem 2Tb te rinj Mundesi nderimi me tel samsung , iphone Ose aparat nikon , canon , lumi

  Kuçovë Sot, 14:11
  65 €
 • 10 foto
  HERTZ
  Audio / CD / Stereo

  HERTZ

  1- SUBWOOFER JBL GTO1202D 2- AMPLIFIKATOR a/d/s/ 5 KANALE 2800 WATTS 3- WOOFER HERTZ HV 165XL16,5 Cm

  Kuçovë Dje, 12:46
  899 €
 • 6 foto
  Fish Inteligjent Fiket 30 Minuta Mbas Karikimit
  Telefona celulare

  Fish Inteligjent Fiket 30 Minuta Mbas Karikimit

  Fish karikimi inteligjente Basesus me drite led per Iphone edhe Type C qe fiket automatikisht 30 min

  Kuçovë 5 korrik 17:37
  1.300 Lek
 • 5 foto
  Motherboard pc (tru kompjuteri) i kompletuar
  Pjese per kompjuter

  Motherboard pc (tru kompjuteri) i kompletuar

  Shes te gjitha pjeset e pajisjes Truri esht pak i demtuar prandaj po e shes per pjes po pajisjet e

  Kuçovë 4 korrik 10:05
  120 €
 • 8 foto
  Tv Box TX3 16GBMemorja Ram2GB te Rinj ne Kuti
  Telefona celulare

  Tv Box TX3 16GBMemorja Ram2GB te Rinj ne Kuti

  Tv Box TX3 Te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia . Memorja 16GB Ram 2GB Me kete Aparat mund te ktheni te

  Kuçovë 25 qershor 18:04
  70 Lek
 • 6 foto
  MP3 Baseus Cilesor me Bluetooth per Makine
  Telefona celulare

  MP3 Baseus Cilesor me Bluetooth per Makine

  Super Cilesi MP3 Baseus me Bluetooth + Karikus Celulari per te gjithe modelet e Makinave .Cmimi 220

  Kuçovë 25 qershor 18:04
  2.200 Lek
 • 4 foto
  Samsung Galaxy S9+ Plus G965U 64GB Black
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9+ Plus G965U 64GB Black

  New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is app

  Kuçovë 11 qershor 01:41
  308 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy S10E SM-G970U 128GB Prism Black
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10E SM-G970U 128GB Prism Black

  New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is app

  Kuçovë 11 qershor 01:12
  492 €
 • 5 foto
  NEW IN BOX Samsung Galaxy S10+ Plus SM-G975U1
  Telefona celulare

  NEW IN BOX Samsung Galaxy S10+ Plus SM-G975U1

  New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is app

  Kuçovë 11 qershor 01:12
  439 €
 • 5 foto
  New Apple iPhone X A1865 256GB
  Telefona celulare

  New Apple iPhone X A1865 256GB

  New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is app

  Kuçovë 11 qershor 01:04
  395 €
 • 4 foto
  Asus C302CA-DH75-G 12.5_ Touch Chromebook Flip
  Kompjutera

  Asus C302CA-DH75-G 12.5_ Touch Chromebook Flip

  New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is app

  Kuçovë 11 qershor 00:44
  395 €
 • 5 foto
  _ULTIMATE EDITION_ ASUS ROG Phone 2 II ZS660KL 1TB
  Telefona celulare

  _ULTIMATE EDITION_ ASUS ROG Phone 2 II ZS660KL 1TB

  New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is app

  Kuçovë 11 qershor 00:32
  746 €
 • 4 foto
  ASUS ROG Strix GL731G Intel i7-9750 NVIDIA GTX 165
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix GL731G Intel i7-9750 NVIDIA GTX 165

  New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is app

  Kuçovë 11 qershor 00:32
  571 €
 • 6 foto
  New Sony PS4 BLACK
  Lojra per PC / Videolojra

  New Sony PS4 BLACK

  New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is app

  Kuçovë 11 qershor 00:24
  307 €
 • 7 foto
  kasetofon golf 5 , 6 dhe disa modele vw skoda
  Audio / CD / Stereo

  kasetofon golf 5 , 6 dhe disa modele vw skoda

  kasetofon per golf 5 dhe 6 . te gjitha detajet dhe modelet e makinave qe ben i keni me posht System:

  Kuçovë 27 maj 18:11
  90 €
 • 4 foto
  Kompjuter Fujitsu Shitet
  Kompjutera

  Kompjuter Fujitsu Shitet

  Shitete kompjuter Fujitsu , Windows 10 Pro , Ka te shkarkuar Fortnite , Eshte pa probleme dhe punon

  Kuçovë 25 maj 02:08
  150 Lek
 • 3 foto
  Kompjuter Fujitsu
  Kompjutera

  Kompjuter Fujitsu

  Kompjuter Fujitsu : 4GB RAM + 3.44GB usable , 297SSD ,Intel Core Pentium , CPU 630 , @ 2.70Ghz , 2

  Kuçovë 22 maj 14:56
  110 Lek
 • 4 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max (64GB) - UNLOCKED NEW
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max (64GB) - UNLOCKED NEW

  Click link to get in touch with us👇👇https://api.whatsapp.com/send?phone=+14697517386 SPECIFICATION C

  Kuçovë 9 maj 10:53
  799 €
 • 0 foto
  Qark te SAMSUNG GALAXY S3
  Shtesa per telefon celulare

  Qark te SAMSUNG GALAXY S3

  Shesim qark SAMSUNG GALAXY S3 NEO Ne gjendje shume te mir . Shitja behet sepse kam nderuar telefon

  Kuçovë 30 prill 02:25
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Telefon Sharp 8GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Telefon Sharp 8GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shitet Telefon Sharp Japones i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia Telefoni nuk Punon me Karta Shqiptare v

  Kuçovë 29 prill 00:26
  30 Lek
 • 0 foto
  Samsung Gear 2 Classic
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Gear 2 Classic

  Ne gjendje sh te mire shitet per arsye mos perdorimi per arsye sepse posedoj Iphone

  Kuçovë 24 prill 08:27
  220 €
 • 6 foto
  Lg g6
  Telefona celulare

  Lg g6

  Lg g6 ne gjendje te regullt pa asnje difekt Disponon kuti karikues aparat Nikon , canon , sony ,Lumi

  Kuçovë 17 prill 09:48
  128 €
 • 3 foto
  IPHONE XSmax
  Telefona celulare

  IPHONE XSmax

  Shiret iPhone XSmax Gjendja 10/10 3 muaj i perdorur i ardhur nga anglia Theksoi pa as nji lloj ger

  Kuçovë 22 mars 10:07
  650 €
 • 1 foto
  Sony Playstation 4 Pro 1TB Game Console
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4 Pro 1TB Game Console

  For INSTANT Reply About Delivery To Your HOME ADDRESS Contact NOW WHATS-APP CHATS +13095120417

  Kuçovë 19 mars 13:15
  150 €
 • 1 foto
  Sony Playstation 4 Pro 1TB Game Console
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4 Pro 1TB Game Console

  For INSTANT Reply About Delivery To Your HOME ADDRESS Contact NOW WHATS-APP CHATS +13095120417

  Kuçovë 19 mars 13:15
  200 €
 • 0 foto
  Samsungs6 edge
  Telefona celulare

  Samsungs6 edge

  iperdorur

  Kuçovë 28 shkurt 16:40
  60 €
 • 3 foto
  ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE-IS74 17.3 "Laptop Computer Gaming
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE-IS74 17.3 "Laptop Computer Gaming

  ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE-IS74 17.3 "Laptop Computer Gaming GARANCI 1 VITI --- 90 DITA PO

  Kuçovë 7 nëntor 23:11
  590 €
 • 3 foto
  Samsung j6 2018
  Telefona celulare

  Samsung j6 2018

  Shitet ose nderrohet me iphone 6s \"samsung j6 2018 1 muaj i perdorur\" super i ri pa asnjegervishje

  Kuçovë 11 shtator 12:27
  180 Lek
 • 3 foto
  Njësi komjuteri
  Kompjutera

  Njësi komjuteri

  HP 8000 Elite, ne gjendje perfekte, njësia shoqërohet me maus dhe tastier. Desktop HP Compaq 8000 el

  Kuçovë 9 korrik 08:03
  85 €
 • 0 foto
  Playstation 3 OKAZION SUPER
  Kompjutera

  Playstation 3 OKAZION SUPER

  Shitet playstation 3 Me lojra te instaluara Dhe dy doreza Lojra si: GTA -FIFA-Uefa-Blur Etj, gjithse

  Kuçovë 30 qershor 14:17
  150 Lek
 • 2 foto
  shitet laptop acer per arsye mosperdorimi
  Kompjutera

  shitet laptop acer per arsye mosperdorimi

  laptop acer windows 7 professional ram 2gb cpu 2.0ghz gjendja 8/10 nuk mban shume bateri edhe duhet

  Kuçovë 29 qershor 14:35
  90 €
 • 3 foto
  Homtom S17
  Telefona celulare

  Homtom S17

  Shitet telefoni Marka:Homtom Modeli:S17 Ram: 2GB Hapsira: 16GB Kamera mbrapa: 13 mpx Kamera para: 8

  Kuçovë 12 qershor 16:02
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S10+ 128gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10+ 128gb

  Markë e re dhe e pa reklamuar (pa Sim) Përmbajtja e kutisë Kablloja e të dhënave Adaptues i udhëtim

  Kuçovë 1 qershor 16:27
  850 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 7 plus - 128GB - Argjendi (Verizon) A1549 (CDMA GSM) JO REZERVË
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 plus - 128GB - Argjendi (Verizon) A1549 (CDMA GSM) JO REZERVË

  Apple iPhone 7 plus - 128GB - Argjendi (Verizon) A1549 (CDMA GSM) JO REZERVË na kontaktoni për më

  Kuçovë 1 qershor 00:19
  25.163 Lek
 • 4 foto
  Apple IPhone 8 Plus 64GB Black Unlocked Smartphone WhatsApp:+19513957353
  Telefona celulare

  Apple IPhone 8 Plus 64GB Black Unlocked Smartphone WhatsApp:+19513957353

  Produktet tona vijnë me pajisje të plotë të mbyllura në kutinë e fabrikës së pa hapur me garanci 1 v

  Kuçovë 30 gusht 12:57
  510 €
 • 1 foto
  samsung galaxy note 8 vietnam
  Telefona celulare

  samsung galaxy note 8 vietnam

  Samsung galaxy note 8 vietnam i kutis. Nuk dallohet fare nga origjinali.Jemi qender telefonash te ti

  Kuçovë 3 korrik 14:21
  160 €
 • 1 foto
  samsung j7 max
  Telefona celulare

  samsung j7 max

  Samsung j7 max vietnam i kutis. Nuk dallohet fare nga origjinali.Jemi qender telefonash te till.Tele

  Kuçovë 3 korrik 14:15
  100 €
 • 1 foto
  samsung galaxy s9 vietnam
  Telefona celulare

  samsung galaxy s9 vietnam

  Samsung galaxy s9 vietnam i kutis. Nuk dallohet fare nga origjinali.Jemi qender telefonash te till.T

  Kuçovë 3 korrik 14:10
  150 €
 • 1 foto
  samsung galaxy s9± vietnam
  Telefona celulare

  samsung galaxy s9± vietnam

  Samsung galaxy s9± vietnam i kutis. Nuk dallohet fare nga origjinali.Jemi qender telefonash te till.

  Kuçovë 3 korrik 14:02
  180 €
 • 0 foto
  iphone 8±
  Telefona celulare

  iphone 8±

  Iphone 8± vietnam i kutis. Nuk dallohet fare nga origjinali.Jemi qender telefonash te till.Telefoni

  Kuçovë 3 korrik 13:58
  150 €
 • 2 foto
  iphone x vietnam
  Telefona celulare

  iphone x vietnam

  Iphone x vietnam i kutis. Nuk dallohet fare nga origjinali.Jemi qender telefonash te till.Telefoni j

  Kuçovë 3 korrik 13:05
  180 €
 • 1 foto
  Apple Iphone 7
  Telefona celulare

  Apple Iphone 7

  item is brand new original sealed in box comes with 1 year warranty adn 6 month return policy wr

  Kuçovë 31 janar 14:16
  309 €
 • 1 foto
  Nikon D5200 i ri
  Fotoaparate

  Nikon D5200 i ri

  Nikon D5200 me lente 18-55 ..aparati esht i ri ka vetm 2940 shkrepje ..nuk ka asnje gervishje ..ka k

  Kuçovë 25 tetor 22:04
  329 €
 • 0 foto
  Hp ..Intel Core i7 3770 ( 3.4ghz turbo 3.9ghz, 4 Core, 8 Threa...vlersohet nga windows me 7.7. . Ram 10 gb . Kartgrafike Nvidia gtx 780ti 4gb .Hdd 320gb ..DvdRw...Windows 7 64bit ..kompjuteri eshte per lojra dhe per programe grafike montazhe ...nuk ngec n
  Kompjutera

  Hp ..Intel Core i7 3770 ( 3.4ghz turbo 3.9ghz, 4 Core, 8 Threa...vlersohet nga windows me 7.7. . Ram 10 gb . Kartgrafike Nvidia gtx 780ti 4gb .Hdd 320gb ..DvdRw...Windows 7 64bit ..kompjuteri eshte per lojra dhe per programe grafike montazhe ...nuk ngec n

  Hp ..Intel Core i7 3770 ( 3.4ghz turbo 3.9ghz, 4 Core, 8 Threa...vlersohet nga windows me 7.7. . Ram

  Kuçovë 3 tetor 16:10
  399 €
 • 0 foto
  Hp .. procesor I7 3770 cuad core 8 procesor
  Kompjutera

  Hp .. procesor I7 3770 cuad core 8 procesor

  Hp ..procesor i7 3770 3.9Ghz cuad core 8 procesor . Ram 10 gb . Kartgrafike Nvidia gtx 780ti 4gb.Hd

  Kuçovë 29 shtator 12:29
  420 €
 • 3 foto
  Sony hvr mrc1 .. Hdd per kamerat mini dv
  Fotoaparate

  Sony hvr mrc1 .. Hdd per kamerat mini dv

  Sony hvr mrc1 .. Njësia i bashkëngjitet direkt kamerës dhe regjistron deri në 72 minuta (në një kart

  Kuçovë 23 shtator 07:53
  300 €
 • 4 foto
  Panasonic ag ac8 ..filmon ne dopio kart..esht e re
  Fotoaparate

  Panasonic ag ac8 ..filmon ne dopio kart..esht e re

  kamera esht e re vetm 38 ore e ndezur vetm 2 dasma ka ber..kamera filmon ne 2 kart njkohsisht per si

  Kuçovë 23 shtator 07:53
  799 €