Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kuçovë

 • 7 foto
  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit

  kasetofon me sistem androit 10.1 inc ..jan të rinj.. përmasat e kasetofonit i keni në foto .. 130

  Kuçovë Dje, 21:28
  129 €
 • 7 foto
  Kasetofon me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon me sistem androit

  Kasetofon me sistem Androit 7.1 njesoj si nje tablet ..ka play store mund te shkarkoni njesoj si nj

  Kuçovë Dje, 21:27
  129 €
 • 8 foto
  Kasetofon me prekje
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon me prekje

  Kasetofona me touch screen ..jan te rinj ..bejn per te gjitha makinat vetm se duet te masni vendin

  Kuçovë Dje, 21:25
  55 €
 • 10 foto
  HERTZ
  Audio / CD / Stereo

  HERTZ

  1- SUBWOOFER JBL GTO1202D 2- AMPLIFIKATOR a/d/s/ 5 KANALE 2800 WATTS 3- WOOFER HERTZ HV 165XL16,5 Cm

  Kuçovë Dje, 19:43
  899 €
 • 6 foto
  Me läuten jj
  Shtepi / Vila

  Me läuten jj

  Pershendetje : shes shtepin time me dokumenta te regullta , 2+Pöl1 kati i pare i gjithe

  Kuçovë Dje, 16:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz B-200 Daimler Chrysler
  Vetura

  Mercedes Benz B-200 Daimler Chrysler

  Mercedes Benz B-200 Vite prodhimi 2006

  Kuçovë 16 shkurt 07:58
  5.500 €
 • 0 foto
  Qark te SAMSUNG GALAXY S3
  Shtesa per telefon celulare

  Qark te SAMSUNG GALAXY S3

  Shesim qark SAMSUNG GALAXY S3 NEO Ne gjendje shume te mir . Shitja behet sepse kam nderuar telefon

  Kuçovë 15 shkurt 01:25
  8.000 Lek
 • 8 foto
  Tv Box TX3 16GBMemorja Ram2GB te Rinj ne Kuti
  Telefona celulare

  Tv Box TX3 16GBMemorja Ram2GB te Rinj ne Kuti

  Tv Box TX3 Te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia . Memorja 16GB Ram 2GB Me kete Aparat mund te ktheni te

  Kuçovë 10 shkurt 23:27
  70 Lek
 • 1 foto
  Biçikletë
  Paisje per sport

  Biçikletë

  1. carrera 2. profesionale, 2kg 3. fierce DS, aluminium 200 Euro secila

  Kuçovë 10 shkurt 14:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Touran -04
  Vetura

  VW Touran -04

  Motor 1.9, Euro 4. Viti i prodhimit 2005. Dokumenta te paguara. Sedilje lekure, 6+1, automatike, har

  Kuçovë 10 shkurt 14:33
  4.500 €
 • 5 foto
   Inkubator automatik te rinj per cdo lloj veze.
  Kafshe ferme

  Inkubator automatik te rinj per cdo lloj veze.

  Shiten inkubator Te rinje me kapacitet Te ndryshem inkubatoret Jan Te rinj me kuti dhe aksesoret pe

  Kuçovë 5 shkurt 10:59
  110 €
 • 5 foto
  u shiten flm merrjep
  Kafshe ferme

  u shiten flm merrjep

  Shiten 10 Dhi SPANJOLLE Murcia granada , Dhite jane ne moshe te re, ato i përshtaten shume mire ku

  Kuçovë 5 shkurt 10:58
  18.000 Lek
 • 5 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Rimorkio 750 kg, sistem frenimi. Permasat 220x160. Me mbulese, lartesia 180cm.

  Kuçovë 4 shkurt 13:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi private 1 katshe ne Kucove
  Shtepi / Vila

  Shtepi private 1 katshe ne Kucove

  Shitet shtepi private lagjja 11 janari (vidhat) Kucove Ka strukturen 2+1 (2 dhoma + kuzhine + banjo)

  Kuçovë 3 shkurt 18:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes E270 cdi super gjendje dhe shum I vecant
  Vetura

  Mercedes E270 cdi super gjendje dhe shum I vecant

  Shitet mercedes e270 cdi 2004 me luk evo amg orgjinal te 2008 ne super gjendje me 238 mi km me xhama

  Kuçovë 1 shkurt 16:26
  5.600 €
 • 1 foto
  Toshiba estudio 255
  Kompjutera

  Toshiba estudio 255

  Shitet fotokopjo, printer bardh e zi, skanime me ngjyra ne gjendje te shkelqyer

  Kuçovë 29 janar 09:45
  600 €
 • 6 foto
  Inkubator Te rinj full automatik
  Kafshe shtepiake

  Inkubator Te rinj full automatik

  Shiten inkubator Te rinj full automatik I kryejne Te gjitha proceset vet. Disponojme inkubator T

  Kuçovë 21 janar 09:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Dhoma

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Kuçovë 19 janar 11:25
  100 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Garazh

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Kuçovë 19 janar 10:52
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Kafshe ferme

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Kuçovë 15 janar 13:11
  10.000.000 €
 • 5 foto
  Pajisje per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per pasticeri

  Frigorifer vitrin 700 mij lek mixer 700 mij.. frigo kollon 250 frigo ngrires plus 6 tasa inoksi per

  Kuçovë 14 janar 21:51
  4.600.000 Lek
 • 3 foto
  Kerkoj te blej mercedes G Class
  Vetura

  Kerkoj te blej mercedes G Class

  Kerkoj te blej mercedes g class te viteve 80 90 te jet me 4 porta dhe me dokumenta te rregullta gjen

  Kuçovë 14 janar 00:10
  1 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Kuçovë 22 dhjetor 18:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makine
  Vetura

  Makine

  Mercedes Benz viti 1999, me motor 2.5 nafte. Me baxha xhami, me portbagazh dhe ngjyre blu e erret. M

  Kuçovë 21 dhjetor 11:39
  1.600 €
 • 8 foto
   Axor1823 viti 2006 me vinc ne gjendje super
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Axor1823 viti 2006 me vinc ne gjendje super

  Pa dogan ne gjendje ekstra 140000km orgjinale vjen me porosi

  Kuçovë 21 dhjetor 07:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volvo 4 akse viti 2007 pa dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo 4 akse viti 2007 pa dogan

  Vjen vec pe porosi

  Kuçovë 21 dhjetor 07:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  C230 1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ
  Vetura

  C230 1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ

  Shitet - nderrohet Benz c230 1.8 kompressor benzin-gar LOVATO shenuar ne leje Sport Edition model Am

  Kuçovë 19 dhjetor 18:33
  5.000 €
 • 4 foto
  Shitet toyota 1.4 nafte
  Vetura

  Shitet toyota 1.4 nafte

  Shitet makina viti 2008 motorr 1.4 nafte e sapo ardhur me 187000 km orgjinale makina eshte shume e

  Kuçovë 7 dhjetor 11:56
  4.500 €
 • 2 foto
  Dy qenush Pomeranezë Awesome T-Cup.whatsaap mua: +639232316532
  Kafshe shtepiake

  Dy qenush Pomeranezë Awesome T-Cup.whatsaap mua: +639232316532

  Dy qenush Pomeranezë Awesome T-Cup.whatsaap mua: +639232316532 Këlyshët e bukur pomeranezë sapo mbu

  Kuçovë 5 dhjetor 09:31
  250 €
 • 3 foto
  Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje

  Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje të dy janë këlyshë arushë pelushi Të bardhët këlyshë me 1 të

  Kuçovë 17 nëntor 14:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE-IS74 17.3 "Laptop Computer Gaming
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE-IS74 17.3 "Laptop Computer Gaming

  ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE-IS74 17.3 "Laptop Computer Gaming GARANCI 1 VITI --- 90 DITA PO

  Kuçovë 7 nëntor 23:11
  590 €
 • 3 foto
  ofertë pune jashtë vendit
  Punesime

  ofertë pune jashtë vendit

  Ajo kërkohet për një punë afat-caktuar prej 3 vjetësh 4 vjeçarë me përvojë të saldatorëve profesioni

  Kuçovë 6 nëntor 12:12
  100 €
 • 9 foto
  Shitet E350 Full Opsion
  Vetura

  Shitet E350 Full Opsion

  Shitet E 350 automat full opsion panoramic . Makina sapo eshte targuar eshte super e paster nuk ka n

  Kuçovë 5 nëntor 22:41
  14.500 €
 • 11 foto
  Audi A3 S Line Sportback sapo ardhur nga zvicra
  Vetura

  Audi A3 S Line Sportback sapo ardhur nga zvicra

  Audi A3 S Line Sportback 2.0 tdi Pilot automatik Sensor parkimi klima automat B zone 140 cv Goma t

  Kuçovë 1 nëntor 16:47
  5.600 €
 • 2 foto
  shitet objekti 126 m dhe truall 250 m me hipotek
  Shtepi / Vila

  shitet objekti 126 m dhe truall 250 m me hipotek

  shitet objekti 126 m truall dhe 250 m toke me hipotek me certifikat pronsie me te gjitha dokumentat

  Kuçovë 25 shtator 19:49
  59.000 €
 • 0 foto
  Brand New Sony Playstation Pro 2TB
  Lojra per PC / Videolojra

  Brand New Sony Playstation Pro 2TB

  Brand New Sony Playstation Pro 2TB All our product are brand new original ordered directly from the

  Kuçovë 23 shtator 19:46
  200 €
 • 0 foto
  Brand New Apple iPhone XR 512GB
  Telefona celulare

  Brand New Apple iPhone XR 512GB

  Brand New Apple iPhone XR 512GB All our product are brand new original ordered directly from the man

  Kuçovë 23 shtator 19:36
  450 €
 • 1 foto
  Ford Fiesta OKAZION 500€
  Vetura

  Ford Fiesta OKAZION 500€

  Shes ford fiesta Per arsye emigrimi Dhe mosperdorimi Letrat deri ne dhjetor Cmimi 500 euro

  Kuçovë 23 shtator 16:16
  500 €
 • 11 foto
  Atego karrotreqs ne gjendje super viti 2011
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego karrotreqs ne gjendje super viti 2011

  Pa dogan edhe vjen vec me porosi ne shqiperi

  Kuçovë 23 shtator 16:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel corsa 1.0 benzine , 1200€
  Vetura

  Opel corsa 1.0 benzine , 1200€

  Makina shitet per arsye emigrimi ,eshte ne gjendje shume te mire , shume ekonomike 1000 benzine, let

  Kuçovë 23 shtator 14:56
  1.200 €
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Kuçovë 21 shtator 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PlayStation3 me 8 lojra te instaluara
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation3 me 8 lojra te instaluara

  Shesim 4 cop PlayStation3, ne gjendje shume te mire pune, cdo PS3 shoqerohet me dy leva, dhe kane 8

  Kuçovë 21 shtator 14:32
  120 Lek
 • 8 foto
  Shitet CE200 coupe
  Vetura

  Shitet CE200 coupe

  Te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit 0695803377 .

  Kuçovë 18 shtator 09:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet E class 200 2008
  Vetura

  Shitet E class 200 2008

  Shitet E class 200 viti 2008 .Makina e sapo ardhur me dogan te paguar gati per targa . Makina eshte

  Kuçovë 18 shtator 09:07
  6.800 €
 • 2 foto
  Dy qenush të adhurueshëm Beagle për shitje
  Kafshe shtepiake

  Dy qenush të adhurueshëm Beagle për shitje

  Dy qenush të adhurueshëm Beagle për shitje Këlyshë bukuroshe dhe bukuroshe mashkull dhe femra Beagle

  Kuçovë 17 shtator 02:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Volkswagen Polo (Shitet)
  Vetura

  VW Volkswagen Polo (Shitet)

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune gjenerike dhe motorike. Motori 1.0 Benzin Goma 90% te rej

  Kuçovë 16 shtator 20:54
  8.500 €
 • 3 foto
  Shitet Mercedes Benz 250D
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz 250D

  Shiter mercedes Benz 250D

  Kuçovë 16 shtator 18:25
  1.000 €
 • 2 foto
  Akitas Mashkull Dhe Femër
  Kafshe shtepiake

  Akitas Mashkull Dhe Femër

  Akitas Mashkull Dhe Femër Unë kam dy Akitas që kanë nevojë për ri-homing. Mundësisht për të pronarë

  Kuçovë 16 shtator 12:58
  160 €
 • 1 foto
  Apple i ri Apple iPhone 11 Pro Max ... (JAN RE LEX
  Telefona celulare

  Apple i ri Apple iPhone 11 Pro Max ... (JAN RE LEX

  \"TANI P ONR blerje dhe porosinë\". (APPLE IPHONE BRAND NEW SERIES 11 NEW - iPhone 11 / iPhone 11 Pr

  Kuçovë 13 shtator 18:35
  900 €
 • 1 foto
  APLIKA E REPUBLIKA IPHON PROS 11 PRO (JAN RE LEXUA
  Telefona celulare

  APLIKA E REPUBLIKA IPHON PROS 11 PRO (JAN RE LEXUA

  \"TANI P ONR blerje dhe porosinë\". (APPLE IPHONE BRAND NEW SERIES 11 NEW - iPhone 11 / iPhone 11 Pr

  Kuçovë 13 shtator 18:35
  850 €