Mobilje
Krujë

Mobilje në shitje në Krujë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Komplet Divanesh
  Mobilje

  Komplet Divanesh

  Komplet Divanesh per dhoma pritje apo sallon . Divan tresh , Divan dysh dhe nje kolltuk . Kompleti

  Krujë 24 maj 19:57
  350 €
 • 0 foto
  Shumëllojshmëri mobiljesh
  Mobilje

  Shumëllojshmëri mobiljesh

  Mobileri Globi

  Krujë 22 maj 14:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Punime Artizanale
  Mobilje

  Punime Artizanale

  Punime Artizanale

  Krujë 22 maj 12:40
  1 €
 • 0 foto
  Shumëllojshmëri
  Mobilje

  Shumëllojshmëri

  Mobileri Globi

  Krujë 22 maj 10:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kundrabufe guzhine
  Mobilje

  Kundrabufe guzhine

  Kundrabufe e pa perdorur ne gjendje te re shitet per arsye shtepie

  Krujë 6 maj 11:00
  500 €
 • 2 foto
  Divane
  Mobilje

  Divane

  Shume pak te perdorura..pothuajse ne gjendje te re

  Krujë 4 maj 15:08
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Tavoline per Zyre apo Dyqan
  Mobilje

  Shitet Tavoline per Zyre apo Dyqan

  Shitet tavoline per zyre apo dyqan , me permasa 2m gjatesi , 0,8m gjeresi dhe 0,85m lartesi. Tavolin

  Krujë 1 maj 23:43
  800 €
 • 6 foto
  Dyer
  Mobilje

  Dyer

  HIDRI DOOR

  Krujë 28 prill 14:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyer te jashtme`
  Mobilje

  Dyer te jashtme`

  HIDRI DOOR

  Krujë 28 prill 14:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet komplet kolltuqesh
  Mobilje

  Shitet komplet kolltuqesh

  Shitet komplet kolltuqesh ne gjendje te mire. Nje treshe , nje dyshe dhe dy kolltuqe tek.Tavolina ne

  Krujë 20 prill 19:38
  45.000 €
 • 3 foto
  Dhoma gjumi
  Mobilje

  Dhoma gjumi

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 11:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobilje salloni
  Mobilje

  Mobilje salloni

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 11:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobilje Salloni
  Mobilje

  Mobilje Salloni

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 11:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolina Ngrenie
  Mobilje

  Tavolina Ngrenie

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 10:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuzhina cilesore
  Mobilje

  Kuzhina cilesore

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 10:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sobe gazi per ngrohje
  Mobilje

  Sobe gazi per ngrohje

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,pak e perdorur.

  Krujë 21 shtator 16:52
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Sobe me gaz
  Mobilje

  Sobe me gaz

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur.

  Krujë 20 shtator 11:44
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Tavoline Pokeri
  Mobilje

  Tavoline Pokeri

  Tavoline pokeri dhe cipsa te reja

  Krujë 3 shtator 19:00
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten Set divani 3+2+1
  Mobilje

  Shiten Set divani 3+2+1

  Shitet set divani. Gjendja shume e mire. Shiten per arsye nderrimi. Cmimi i diskutueshem

  Krujë 18 gusht 23:23
  37.000 Lek
 • 5 foto
  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆
  Mobilje

  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆

  SHITET BIZNESI BASHK ME MALLIN DHE PAISJET NE QENDER TE FUSH KRUJES .. MALLI DHE PAISJET JAN BLER 40

  Krujë 18 gusht 22:03
  2.000 €