Mobilje
Mitrovicë

Mobilje në shitje në Mitrovicë

 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Mitrovicë Sot, 16:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  3-2-1-1 gjendje shum tmir
  Mobilje

  3-2-1-1 gjendje shum tmir

  shes mobilet 3-2-1-1 shtrihet 3shi tel044855857

  Mitrovicë Sot, 16:41
  340 €
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Mitrovicë Sot, 16:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Mitrovicë Sot, 16:13
  770 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Mitrovicë Sot, 16:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Mitrovicë Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA
  Mobilje

  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA

  Prodhojm: karrika tavolina separe e shankerica me modele unike +383 45 25 66 99 viber

  Mitrovicë Sot, 15:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Mitrovicë Sot, 15:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Mitrovicë Sot, 15:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Mitrovicë Sot, 15:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344 799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344 799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Sot, 15:46
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Sot, 15:44
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Mitrovicë Sot, 15:35
  770 €
 • 11 foto
  kreveta per dhoma gjumi komplet 045823581
  Mobilje

  kreveta per dhoma gjumi komplet 045823581

  shtrata komplet +38345823581

  Mitrovicë Sot, 14:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  kreveta me dysheka komplet +38345823581
  Mobilje

  kreveta me dysheka komplet +38345823581

  kreveta

  Mitrovicë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  kreveta shtreter me dysheka per dhoma 045823581
  Mobilje

  kreveta shtreter me dysheka per dhoma 045823581

  kreveta per dhoma gjumi +38345823581

  Mitrovicë Sot, 13:48
  70 €
 • 11 foto
  dyer dritare kreveta separe karrika 045823581
  Mobilje

  dyer dritare kreveta separe karrika 045823581

  dyer kreveta separe viber +38345823581

  Mitrovicë Sot, 13:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shtreter kreveta komplet me dysheka +38345823581
  Mobilje

  shtreter kreveta komplet me dysheka +38345823581

  kreveta per dhoma gjumi viber 045823581

  Mitrovicë Sot, 13:44
  70 €
 • 5 foto
  • DEKORIME , MOLER , FASADA , RENOVIME•
  Mobilje

  • DEKORIME , MOLER , FASADA , RENOVIME•

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.ZYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Mitrovicë Sot, 11:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DYER PER GARAZHA - 044777140
  Mobilje

  DYER PER GARAZHA - 044777140

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Mitrovicë Sot, 11:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kreveta per femij viber+38345806223
  Mobilje

  kreveta per femij viber+38345806223

  Kreveta karrika tavolina dhoma gjumi etj.viber +38345806223

  Mitrovicë Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Tavolina Me Dimensione 96 CM - 153 CM
  Mobilje

  Shitet Tavolina Me Dimensione 96 CM - 153 CM

  Shitet Tavolina Me Dimensione 96 CM - 153 CM

  Mitrovicë Sot, 11:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  1 2 3 set komod per tv dhe 2 tv
  Mobilje

  1 2 3 set komod per tv dhe 2 tv

  1. seti 123 2. komod per tv dy copa 3.dy telivizora

  Mitrovicë Sot, 10:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Piktura te gatshme dhe me porosi me 20% zbritje
  Mobilje

  Piktura te gatshme dhe me porosi me 20% zbritje

  Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të

  Mitrovicë Sot, 08:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  1 der e hyrjes dhe 6 dritare 70 e te gjitha
  Mobilje

  1 der e hyrjes dhe 6 dritare 70 e te gjitha

  Shiten 1 der e hyrjes 145 ×204 dhe 6 dritare standart 80× 140 nr viber +38349334947

  Mitrovicë Sot, 02:36
  70 €
 • 0 foto
  Eurodoor dyer per garazha
  Mobilje

  Eurodoor dyer per garazha

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Mitrovicë Sot, 02:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  punime te ndryshme prej druri
  Mobilje

  punime te ndryshme prej druri

  punojme dhe renovojme punimet te ndryshme prej druri

  Mitrovicë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kauq i ri pa perdor
  Mobilje

  Kauq i ri pa perdor

  Kauq i ri pa perdor

  Mitrovicë Dje, 20:59
  80 €
 • 2 foto
  Dhome gjumi (mobilje te vjetra)
  Mobilje

  Dhome gjumi (mobilje te vjetra)

  Shes mobiljet per dhome gjumi. Jane te pershtatshme dhe mire te organizuara brenda.

  Mitrovicë Dje, 20:04
  350 €
 • 1 foto
   2 tepiha
  Mobilje

  2 tepiha

  tepiha me marveshje

  Mitrovicë Dje, 18:58
  80 €
 • 0 foto
  tepih
  Mobilje

  tepih

  shitet per 15 eu

  Mitrovicë Dje, 18:24
  15 €
 • 4 foto
  Tavolin dhe staza
  Mobilje

  Tavolin dhe staza

  Shiten 70 euro ose veq e veq me marveshje

  Mitrovicë Dje, 18:23
  25 €
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER INSEKTEVE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER INSEKTEVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Mitrovicë Dje, 15:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  punojm separe karrika tavolina viber+38345805512
  Mobilje

  punojm separe karrika tavolina viber+38345805512

  separe

  Mitrovicë Dje, 14:48
  160 €
 • 4 foto
  Kreveta, dhoma gjumi, etj. 045805512
  Mobilje

  Kreveta, dhoma gjumi, etj. 045805512

  Dyer, dritare, kreveta, dhoma gjumi, paradhoma, karrika, tavolina, separe, etj. Viber+38345805512

  Mitrovicë Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Mitrovicë Dje, 01:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Orendi Shtepiake ne shitje
  Mobilje

  Orendi Shtepiake ne shitje

  Shesim orendi Shtepiake te kualitetit te larte ,shume pak te perdorura me cmime shume te volitshm

  Mitrovicë 19 tetor 18:33
  1.700 €
 • 5 foto
  Shesim orendi shtepiake
  Mobilje

  Shesim orendi shtepiake

  Shesim orendi Shtepiake te kualitetit te larte ,shume pak te perdorura me cmime te volitshme ,sipa

  Mitrovicë 19 tetor 18:32
  1.700 €
 • 2 foto
  Komoda per Sallon
  Mobilje

  Komoda per Sallon

  esht shum e ruajtur

  Mitrovicë 19 tetor 16:42
  55 €
 • 2 foto
  Mobilje per dhome dite
  Mobilje

  Mobilje per dhome dite

  Shes mobiljet per sallon dhome dite te githa shtrihen dhe jane ne gjendje solide

  Mitrovicë 19 tetor 11:13
  500 €
 • 6 foto
  Bejm prodhimin e mobileve dhe Riparimin
  Mobilje

  Bejm prodhimin e mobileve dhe Riparimin

  Te gjitha lojet e mobileve i riparojm per ma shum na kontaktoni nr 044977148

  Mitrovicë 19 tetor 00:39
  11 €
 • 6 foto
  Prodhimi dhe Riparimi i mobileve
  Mobilje

  Prodhimi dhe Riparimi i mobileve

  Bejm prodhimin e mobileve dhe riparimin per ma shum na kontaktoni nr 044977148

  Mitrovicë 19 tetor 00:38
  11 €
 • 2 foto
  Tavoline per sallon
  Mobilje

  Tavoline per sallon

  Shitet tavolina per sallon me fioke te madhe me dimenzione 100cmx100cm dhe lartesi 40cm. Tavolina

  Mitrovicë 18 tetor 23:13
  60 €
 • 11 foto
  TE GJITHA NGA MOBILET KUALITATIVE Si DHE RIPAR..
  Mobilje

  TE GJITHA NGA MOBILET KUALITATIVE Si DHE RIPAR..

  punojm dhe riparojm te gjitha nga mobilet -Dhoma gjumi -Dhoma per femi -Kuzhina -Komoda -Paradhoma -

  Mitrovicë 18 tetor 22:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  URGJENT Tavoline buke
  Mobilje

  URGJENT Tavoline buke

  Shes tavolinen 167x90 (200x90 mundesi zgjerimi) + 6 karrika. E blere para 1 muaji 1150€ te “Hajdin

  Mitrovicë 18 tetor 22:12
  600 €
 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT OFERT 045 511 355
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT OFERT 045 511 355

  tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni munde

  Mitrovicë 18 tetor 19:05
  169 €
 • 7 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Mitrovicë 18 tetor 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  punojm separe te drurit viber+38345805512
  Mobilje

  punojm separe te drurit viber+38345805512

  separe

  Mitrovicë 17 tetor 20:40
  160 €
 • 0 foto
  Dyer URGJENT
  Mobilje

  Dyer URGJENT

  Shesë 4-Dyer te perdorura por në gjendje shum të mir, qmimi shum i arsyshem .

  Mitrovicë 17 tetor 13:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes tavoline te mesit dhe komod per TV
  Mobilje

  Shes tavoline te mesit dhe komod per TV

  Shes tavolinen e mesit dhe komoden per tv jon te reja pa perdore dhe punimi eshte me dru te njejt Ta

  Mitrovicë 16 tetor 14:13
  160 €