Mobilje
Mitrovicë

Mobilje në shitje në Mitrovicë

 • 2 foto
  Komoda per Sallon
  Mobilje

  Komoda per Sallon

  esht shum e ruajtur

  Mitrovicë Sot, 14:41
  55 €
 • 2 foto
  Tavoline per sallon
  Mobilje

  Tavoline per sallon

  Shitet tavolina per sallon me fioke te madhe me dimenzione 100cmx100cm dhe lartesi 40cm. Tavolina

  Mitrovicë Sot, 14:25
  60 €
 • 10 foto
  1 2 3 set komod per tv dhe 2 tv
  Mobilje

  1 2 3 set komod per tv dhe 2 tv

  1. seti 123 2. komod per tv dy copa 3.dy telivizora

  Mitrovicë Sot, 12:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Mitrovicë Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Sot, 08:45
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Mitrovicë Sot, 08:43
  770 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Mitrovicë Sot, 08:41
  770 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Mitrovicë Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344 799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344 799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Sot, 08:33
  599 €
 • 5 foto
  • DEKORIME , MOLER , FASADA , RENOVIME•
  Mobilje

  • DEKORIME , MOLER , FASADA , RENOVIME•

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.ZYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Mitrovicë Sot, 03:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  URGJENT Tavoline buke
  Mobilje

  URGJENT Tavoline buke

  Shes tavolinen 167x90 (200x90 mundesi zgjerimi) + 6 karrika. E blere para 1 muaji 1150€ te “Hajdin

  Mitrovicë Dje, 21:12
  600 €
 • 2 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Shitet tavolina per dhome me dimensione 110 me 65cm. Ne gjendje shume te mire

  Mitrovicë Dje, 20:30
  30 €
 • 3 foto
  Shes tavoline te mesit dhe komod per TV
  Mobilje

  Shes tavoline te mesit dhe komod per TV

  Shes tavolinen e mesit dhe komoden per tv jon te reja pa perdore dhe punimi eshte me dru te njejt Ta

  Mitrovicë Dje, 16:07
  160 €
 • 4 foto
  Shes tavoline te mesit dhe komode per TV
  Mobilje

  Shes tavoline te mesit dhe komode per TV

  Shes tavolinen e mesit dhe komode per TV, 3 pjeseshe, Qmimi per te gjithat

  Mitrovicë Dje, 16:06
  120 €
 • 1 foto
  1 der e hyrjes dhe 6 dritare 70 e te gjitha
  Mobilje

  1 der e hyrjes dhe 6 dritare 70 e te gjitha

  Shiten 1 der e hyrjes 145 ×204 dhe 6 dritare standart 80× 140 nr viber +38349334947

  Mitrovicë Dje, 01:36
  70 €
 • 11 foto
  Piktura te gatshme dhe me porosi me 20% zbritje
  Mobilje

  Piktura te gatshme dhe me porosi me 20% zbritje

  Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të

  Mitrovicë Dje, 00:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER INSEKTEVE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER INSEKTEVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Mitrovicë 21 janar 14:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobilje per dhome dite
  Mobilje

  Mobilje per dhome dite

  Shes mobiljet per sallon dhome dite te githa shtrihen dhe jane ne gjendje solide

  Mitrovicë 21 janar 09:10
  500 €
 • 1 foto
  Rezervar plastike/Dritare plastike
  Mobilje

  Rezervar plastike/Dritare plastike

  Shes rezervarin 1000lit kapacitet eshte i perdorur 50Euro Shes dritaren e plastikes me korniz i qm

  Mitrovicë 21 janar 09:09
  50 €
 • 7 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Mitrovicë 21 janar 08:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tavilina xhami
  Mobilje

  tavilina xhami

  Shitet tavolina e xhamit per dhoma, ne xhendje shum te mir per qdo niformat +38349833613 Lavdimi. qm

  Mitrovicë 20 janar 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet
  Mobilje

  shitet

  Komoda ne shitje shitet komoda per tv eshte e perdorur por ne gjendje te mir teknike.qmimi me marve

  Mitrovicë 20 janar 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tepia ne shitje
  Mobilje

  tepia ne shitje

  shitet tepia per dhomë shum e rujtmen qmimi i volitshem per informata nr kontaktues +38349833613 vib

  Mitrovicë 20 janar 20:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Orendi Shtepiake ne shitje
  Mobilje

  Orendi Shtepiake ne shitje

  Shesim orendi Shtepiake te kualitetit te larte ,shume pak te perdorura me cmime shume te volitshm

  Mitrovicë 20 janar 17:32
  1.700 €
 • 5 foto
  Shesim orendi shtepiake
  Mobilje

  Shesim orendi shtepiake

  Shesim orendi Shtepiake te kualitetit te larte ,shume pak te perdorura me cmime te volitshme ,sipa

  Mitrovicë 20 janar 17:32
  1.700 €
 • 1 foto
  Komodin
  Mobilje

  Komodin

  komodina 80 euro punim druri dhe pjesa e rregallit 90 euro

  Mitrovicë 20 janar 16:58
  80 €
 • 11 foto
  prodhojm tavolina karrige dhe separe
  Mobilje

  prodhojm tavolina karrige dhe separe

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME CILESI TE LART ME DIMENZIONE TE NDEYSHME NGJYRA SIPAS POROSI

  Mitrovicë 19 janar 20:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT OFERT 045 511 355
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT OFERT 045 511 355

  tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni munde

  Mitrovicë 19 janar 14:26
  169 €
 • 1 foto
  Shitet Tavolina Me Dimensione 96 CM - 153 CM
  Mobilje

  Shitet Tavolina Me Dimensione 96 CM - 153 CM

  Shitet Tavolina Me Dimensione 96 CM - 153 CM

  Mitrovicë 19 janar 10:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejm prodhimin e mobileve dhe Riparimin
  Mobilje

  Bejm prodhimin e mobileve dhe Riparimin

  Te gjitha lojet e mobileve i riparojm per ma shum na kontaktoni nr 044977148

  Mitrovicë 18 janar 20:28
  11 €
 • 6 foto
  Prodhimi dhe Riparimi i mobileve
  Mobilje

  Prodhimi dhe Riparimi i mobileve

  Bejm prodhimin e mobileve dhe riparimin per ma shum na kontaktoni nr 044977148

  Mitrovicë 18 janar 20:27
  11 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Mitrovicë 17 janar 18:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   2 tepiha
  Mobilje

  2 tepiha

  tepiha me marveshje

  Mitrovicë 16 janar 19:46
  80 €
 • 3 foto
  Mobile per sallon
  Mobilje

  Mobile per sallon

  Tresh --dysh dhe dy fotele

  Mitrovicë 14 janar 17:33
  750 €
 • 2 foto
  shes kauqa ose ulse te lekur 100%
  Mobilje

  shes kauqa ose ulse te lekur 100%

  shes kauqat orgjinsl lekur te ardhur nga zvicra

  Mitrovicë 14 janar 13:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES MOBILJETE PER SALLON
  Mobilje

  SHES MOBILJETE PER SALLON

  SHES MOBILJETE PER SALLON 2 FOTELE 3 SHTRIHETE PER FJETJE PER DY PERSONA 2 NUK SHTRIHETE DHE TEPIH M

  Mitrovicë 5 janar 21:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TE GJITHA NGA MOBILET KUALITATIVE Si DHE RIPAR..
  Mobilje

  TE GJITHA NGA MOBILET KUALITATIVE Si DHE RIPAR..

  punojm dhe riparojm te gjitha nga mobilet -Dhoma gjumi -Dhoma per femi -Kuzhina -Komoda -Paradhoma -

  Mitrovicë 4 janar 19:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kreveta, dhoma gjumi, etj. 045805512
  Mobilje

  Kreveta, dhoma gjumi, etj. 045805512

  Dyer, dritare, kreveta, dhoma gjumi, paradhoma, karrika, tavolina, separe, etj. Viber+38345805512

  Mitrovicë 4 janar 07:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer URGJENT
  Mobilje

  Dyer URGJENT

  Shesë 4-Dyer te perdorura por në gjendje shum të mir, qmimi shum i arsyshem .

  Mitrovicë 3 janar 20:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA
  Mobilje

  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA

  Prodhojm: karrika tavolina separe e shankerica me modele unike +383 45 25 66 99 viber

  Mitrovicë 2 janar 13:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes ulset lekur 100%
  Mobilje

  Shes ulset lekur 100%

  Jan ulse per sallon komp 100% lekur jan ardhue nga zvicra info viber 383 49 613 913

  Mitrovicë 30 dhjetor 16:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes tavolinën
  Mobilje

  Shes tavolinën

  Shitet tavolina e kuzhinës 160x90 cm e përdorur në gjendje të mirë.Tavolina gjithashtu hapet në të d

  Mitrovicë 27 dhjetor 14:35
  230 €
 • 3 foto
  3 dyr te rujta fort
  Mobilje

  3 dyr te rujta fort

  3dyr te mira po vrejte arsyja po ndrroj modelin jan marr te Bini firma jan ne gjendje si me kan trej

  Mitrovicë 24 dhjetor 10:25
  55 €
 • 2 foto
  mobile
  Mobilje

  mobile

  Tresh dysh dhe dy fotele

  Mitrovicë 23 dhjetor 08:36
  280 €
 • 0 foto
  Shitet komoda per shtepi
  Mobilje

  Shitet komoda per shtepi

  Shitet komoda per sallon.

  Mitrovicë 21 dhjetor 20:08
  75 €
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337
  Mobilje

  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Mitrovicë 19 dhjetor 13:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma standarte
  Mobilje

  Dyer per dhoma standarte

  Punojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet ju mirpresim

  Mitrovicë 18 dhjetor 14:36
  60 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Mitrovicë 17 dhjetor 07:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet inventari
  Mobilje

  Shitet inventari

  Shitet inventari per sallon ondulimi inventari eshte i Alpedes dhe posedon 4 karika profesionale dhe

  Mitrovicë 8 dhjetor 19:26
  1.200 €
 • 5 foto
  Shesë Dhomë Për 3 Femijë Urgjentë
  Mobilje

  Shesë Dhomë Për 3 Femijë Urgjentë

  Shesë Dhomë Për 3 persona me 3 dhyshek dollapa te gjitha siq shihen ne fotografi per shkak arsyje ja

  Mitrovicë 5 dhjetor 00:35
  750 €