Mobilje
Podujevë

Mobilje në shitje në Podujevë

 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Podujevë Sot, 14:22
  60 €
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Podujevë Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE PERD

  Podujevë Sot, 14:21
  40 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetje Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Sot, 14:18
  840 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Sot, 14:18
  599 €
 • 11 foto
  dyer harmonik
  Mobilje

  dyer harmonik

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILI HUNGAREZ TE QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001 KEMI

  Podujevë Sot, 14:16
  45 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Sot, 14:16
  990 €
 • 9 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transpor

  Podujevë Sot, 14:14
  550 €
 • 3 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS KEMI 3 MGJYRA DHE KUALITET SHUM TE MIR QM

  Podujevë Sot, 14:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETE TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETE TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Podujevë Sot, 13:51
  100 €
 • 11 foto
  zbriteje ne separe me super qmim 044945578
  Mobilje

  zbriteje ne separe me super qmim 044945578

  separe me qmime te lira +38344945578

  Podujevë Sot, 13:34
  60 €
 • 11 foto
  separe me montim 044945578
  Mobilje

  separe me montim 044945578

  separe me shum modele 044945578

  Podujevë Sot, 13:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI SCHTRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 M

  Podujevë Sot, 13:10
  100 €
 • 5 foto
  Shitet shtrati
  Mobilje

  Shitet shtrati

  Shitet shtrati me dyshek komodita home i perdorum vetem 6 muaj

  Podujevë Sot, 12:33
  250 €
 • 9 foto
  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------
  Mobilje

  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------

  Dyer me qmime te lira 60-100euro dyr te dhomav

  Podujevë Sot, 12:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Roleta ormon dyer llustera
  Mobilje

  Roleta ormon dyer llustera

  Roletat jan ne gjendje te rregullt lule rafte per kpyca ne dhomen tuaj

  Podujevë Sot, 11:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kuzhin komplet
  Mobilje

  Kuzhin komplet

  Kuzhin komplet me paisje elektronike frikorifer me tre friza makina e enve shporeti elektrik aspirat

  Podujevë Sot, 11:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fotele
  Mobilje

  Fotele

  Fotele thujse te reja

  Podujevë Sot, 11:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ormon i drurit
  Mobilje

  Ormon i drurit

  Ormon orginall dru

  Podujevë Sot, 11:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Komod per dhom gjumi
  Mobilje

  Komod per dhom gjumi

  Komod per dhoma jan 2 copa te njojta esht material mediapan

  Podujevë Sot, 11:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tepiha
  Mobilje

  Tepiha

  Tepiha thujse te reja kem per kuzhin sallon shkall te gjitha jan thujse te reja shum shum pak te per

  Podujevë Sot, 11:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobile 1+2+3+3
  Mobilje

  Mobile 1+2+3+3

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitur1+2+3=330 Tavolina =50€ Komoda e tv=50€

  Podujevë Sot, 10:02
  450 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Ganitura 1+2+3=330me jastak te vogel Ganitura1+2+3=380me jastak te mdhaj gjindemi ne

  Podujevë Sot, 09:47
  330 €
 • 4 foto
  Tavolinë
  Mobilje

  Tavolinë

  Shitet tavolina,sipërfaqja 109 cm x 73 cm

  Podujevë Sot, 08:09
  75 €
 • 2 foto
  Shiten Urgjent
  Mobilje

  Shiten Urgjent

  Shiten në gjendje tê rregullt me qmime të lira Viber ; +38345819062

  Podujevë Sot, 06:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Urgjent Lirë
  Mobilje

  Shiten Urgjent Lirë

  Shiten Urgjent në gjendje të rregullt Me qmim shum të lir Viber ; +38345819062

  Podujevë Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dera dhe dritarja
  Mobilje

  Shiten dera dhe dritarja

  Dera eshte e blinduar . 1 meter e gjer dhe 2 metra e gjat. Kurse dritaria eshte solomander me gjates

  Podujevë Sot, 04:02
  150 €
 • 5 foto
  Invertar
  Mobilje

  Invertar

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Podujevë Dje, 23:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PUNOJM ROLETA TE JASHTME - MIZORE
  Mobilje

  PUNOJM ROLETA TE JASHTME - MIZORE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Podujevë Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolinë druri
  Mobilje

  Tavolinë druri

  Shitet tavolina e drurit ne gjendje shume te mire.

  Podujevë Dje, 18:53
  20 €
 • 11 foto
  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika tradita tek ne do xheni xhithqka per lokalin,restaurantin apo shtepin tuaj nga druri dhe met

  Podujevë Dje, 18:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  4 Rrote hekuri
  Mobilje

  4 Rrote hekuri

  Shes rrotat antike prej hekuri dhe druri per dekorim oborresh ne gjendje te rregullt. Qmimi 20€ copa

  Podujevë Dje, 13:51
  20 €
 • 10 foto
  shes separe te reja vetem 150euro 045805512
  Mobilje

  shes separe te reja vetem 150euro 045805512

  separe

  Podujevë 18 maj 20:15
  150 €
 • 11 foto
  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO
  Mobilje

  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime nga 90euro de

  Podujevë 18 maj 19:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolin
  Mobilje

  Tavolin

  Tavolin shum e mir

  Podujevë 18 maj 18:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes dyer edhe i montojm +38344945578
  Mobilje

  shes dyer edhe i montojm +38344945578

  dyer 60-120 euro edhe i montojm viber +38344945578

  Podujevë 18 maj 17:34
  60 €
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Podujevë 18 maj 16:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Podujevë 18 maj 16:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Podujevë 18 maj 16:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Podujevë 18 maj 16:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bejm Riparim e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparim e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te M

  Podujevë 18 maj 12:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ZBRITJ ROLETE ALUMIN ME IZOLIM VIBER 0037744171866
  Mobilje

  ZBRITJ ROLETE ALUMIN ME IZOLIM VIBER 0037744171866

  Rolete Alumini me izolim MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik perde zebra 23 euro m2 te gjitha lloj

  Podujevë 18 maj 10:00
  37 €
 • 2 foto
  krevet+tavolin+fiok
  Mobilje

  krevet+tavolin+fiok

  krevet+tavolin+fiok shitenn komplet si ne footo 60euro

  Podujevë 18 maj 07:29
  60 €
 • 3 foto
  bejm kompenzime me vetura
  Mobilje

  bejm kompenzime me vetura

  Metal punues leari punojm dyer gilindera rrethoja mbuloja karrika tavolina dhe te gjitha dekoret pre

  Podujevë 18 maj 02:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Prodhojm DYER TE DHOMAVE viber_+38345613117
  Mobilje

  Prodhojm DYER TE DHOMAVE viber_+38345613117

  Prodhojm dyer me krejt dimenzionet me qmime duke fillu 60euro dyer standart 90x200 200x90 punojm dhe

  Podujevë 18 maj 01:09
  60 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Podujevë 17 maj 18:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  dyer italiane me montim dhe separe 045806223
  Mobilje

  dyer italiane me montim dhe separe 045806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Podujevë 17 maj 16:37
  60 €
 • 11 foto
  Llampa "DOMI"
  Mobilje

  Llampa "DOMI"

  Llampa te llojllojshme Llustera dekorativ per sallone dasmash ,shtepi ,hotele ,restorane Llampa kops

  Podujevë 17 maj 16:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Kuzhinen
  Mobilje

  Shes Kuzhinen

  Shes Kuzhine shkaku i Renovimit te shtepis , Kuzhina o shum e Rujtne qe 4 vjet e kom pres blers serj

  Podujevë 17 maj 16:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GERMAN TORE DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Mobilje

  GERMAN TORE DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Podujevë 17 maj 11:15
  Me Marrveshje