Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989

Çmimi: 970 €
Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989

Detajet

Postuar
5 qershor 23:06
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë

Përshkrimi

Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit .


Shpallje te ngjashme