MOBILO SHTËPIN TUAJ,TRANSPORT EDHE PER EUROP

Çmimi: Me Marrveshje
MOBILO SHTËPIN TUAJ,TRANSPORT EDHE PER EUROP

Detajet

Postuar
18 qershor 2023 02:33
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë

Përshkrimi

Bejm prodhimin e kuzhinave.
Materiali Mediapan me shkelqim si dhe mat Antibakterial ,
Mekanizmat me bagllam 3D me omertizer
3 vite garancion gjitha kuzhinat punohem me material 1.8 mm asgje nuk punojm me 1.6 mm
Pllak punes Fundermax kunder ujit dhe nxehtesisë
Transportin matjen si dhe Montimin ne ter teritorin e kosoves.
Bejm transport edhe per ne ch dhe Germany
Viber +383 44/799-989
Whatsapp +383 49/494-030
Tel 044/222-451


Shpallje te ngjashme