Mobilje
Pejë

Mobilje në shitje në Pejë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Komode per TV, tavoline dhe rafte per libra
  Mobilje

  Komode per TV, tavoline dhe rafte per libra

  Komode per TV, tavoline dhe rafte per libra- jane ne gjendje shume te mire, dru masiv, te trija se b

  Pejë Dje, 23:11
  420 €
 • 1 foto
  Ulese salloni
  Mobilje

  Ulese salloni

  Ulese salloni nga lekura. Eshte ne gjendje te mire, perpos qe shfrytezohet si ulese, gjithashtu mund

  Pejë Dje, 23:11
  220 €
 • 0 foto
  Tryeze me 6 karrige
  Mobilje

  Tryeze me 6 karrige

  Tryeze me 6 karrige, eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur. Tryeza eshte nga xhami

  Pejë Dje, 23:11
  160 €
 • 2 foto
  Komodine nga druri masiv
  Mobilje

  Komodine nga druri masiv

  Komodine nga druri masiv

  Pejë Dje, 23:10
  100 €
 • 0 foto
  Ulese per 3 persona
  Mobilje

  Ulese per 3 persona

  Ulesja eshte shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire. Mund te perdoret si ulese dhe te shtrih

  Pejë Dje, 23:10
  150 €
 • 5 foto
  Shitet mobile salloni
  Mobilje

  Shitet mobile salloni

  Shiten kompleti 3-2-1-1, (3 shtrihet per fjetje).

  Pejë Dje, 22:27
  420 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi -fjetje me porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi -fjetje me porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Pejë Dje, 22:10
  770 €
 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi Viber +383 44 799-989

  Fer Dizajn

  Pejë Dje, 22:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Pejë Dje, 21:53
  970 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Pejë Dje, 21:50
  840 €
 • 3 foto
  Komoda per tv
  Mobilje

  Komoda per tv

  Shitet komoda

  Pejë Dje, 21:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Pejë Dje, 21:38
  770 €
 • 1 foto
  Tavolin Pune
  Mobilje

  Tavolin Pune

  Shitet tavolina e punes e pershtatshme per zyra apo dyqan. Dimenzionet e tavolines jane: Gjatesia 12

  Pejë Dje, 20:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavoline e ushqimit
  Mobilje

  Tavoline e ushqimit

  Shes tavolinen e ushqimit e cila eshte blere ne Mobin . Dimenzionet e tavolines jane: Gjatesia 1.50

  Pejë Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pikture
  Mobilje

  Pikture

  Shitet me qmim te volitshem

  Pejë Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrik hidraulike
  Mobilje

  Karrik hidraulike

  Shes karrigen hidraulike e cila eshte eshte e pershtatshme per dyqan apo zyre. Shitet me qmim te v

  Pejë Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE

  Pejë Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Dimenzionet: Gjatesia 2.20cm Gjeresia 1.44cm Qmimi eshte i volitshem

  Pejë Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dollapa
  Mobilje

  Dollapa

  Shes dy dollapa te bardh shum pak te perdorurj.Dollapat mund te perdoren edhe si inventar per dyqan.

  Pejë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tushkabine e re ne paket
  Mobilje

  Tushkabine e re ne paket

  Shitet tushkabina e re ne paket asnihere e qelme xhomin blur i pershtatshem per banjo.Ska vrejtje ne

  Pejë Dje, 20:55
  120 €
 • 1 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Shitet tepihi i leshte me keto dimenzione: Gjatesia e tepihit eshte: 2.50 cm, ndersa gjersia eshte 1

  Pejë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyshek me Rryme
  Mobilje

  Dyshek me Rryme

  Shes dyshekun me rryme me keto permasa: Gjatesia e dysshekut eshte 198 cm, ndersa gjersia eshte 89 c

  Pejë Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Pejë Dje, 20:54
  33 €
 • 2 foto
  Perdet per dhome
  Mobilje

  Perdet per dhome

  Shes perdet per dhome. Jane 9 metra perde , dhe jan per garnishllen e 3 metrave.Gjatesia e perdeve

  Pejë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Shitet tepihi per dhome me keto dimenzione: Gjatesia e tepihit eshte 2.30 cm , ndersa gjersia esht

  Pejë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojm Sipas Porosis Dyer te MBrendshme 044920869
  Mobilje

  Punojm Sipas Porosis Dyer te MBrendshme 044920869

  Prodhojm- Dyer te dhomave .me qmime te lira 70deri120euro punojm dhe sipas porosis tuaj Nr.044920869

  Pejë Dje, 19:28
  70 €
 • 12 foto
  Zbukuroni oborrin Tuaj me .Separe Tona.
  Mobilje

  Zbukuroni oborrin Tuaj me .Separe Tona.

  Zbukuroni oborrin .tuaj apo Terasen Porosit Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Pejë Dje, 19:27
  170 €
 • 9 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM+38344171866
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM+38344171866

  zbritje rolete alumini me izolim me materjal gjerman me 5 vite garancion matja dhe montimi ne gjith

  Pejë Dje, 18:52
  32 €
 • 2 foto
  Shiten Mobilet e lekures 3+2+1+1
  Mobilje

  Shiten Mobilet e lekures 3+2+1+1

  Shiten mobilet te lekures. Ne gjenjde te mire. Qmimi 500 euro

  Pejë Dje, 18:35
  500 €
 • 1 foto
  Shkall
  Mobilje

  Shkall

  Shkall druri sipas porosis

  Pejë Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kreveta 70euro Separe 160euro tel:049311536
  Mobilje

  Kreveta 70euro Separe 160euro tel:049311536

  Prodhojm Kreveta nga 70euro Separe nga 160euro tavolina dhe karrika sipas porosis me qmime me te lir

  Pejë Dje, 17:51
  160 €
 • 0 foto
  Tepiha
  Mobilje

  Tepiha

  Shiten 2 Tepiha dhome .Dimensionet : gjatesia 3 metra kurse gjersia 2 metra . 3 staza per korridor g

  Pejë Dje, 16:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tepiha
  Mobilje

  Tepiha

  2 Tepiha per dhome 3X2 dhe 3 staza 2X80 cm jane ne gjendje te rregullt

  Pejë Dje, 16:44
  300 €
 • 4 foto
  4 karrika dhe 1 tavolin
  Mobilje

  4 karrika dhe 1 tavolin

  Shes 4 karrika dhe 1 tavolin në gjendje të mirë çmimi sipas marrëveshjes

  Pejë Dje, 16:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mobilje 3+2+1+1
  Mobilje

  Mobilje 3+2+1+1

  Shiten Mobilje tè reja, Sasia ; Treshe,dyshe,njèsh & njèsh. Cilèsia; Druri masiv ,shtof i kualit

  Pejë Dje, 14:33
  400 €
 • 12 foto
  shes kreveta me dysheka te ri 045921072
  Mobilje

  shes kreveta me dysheka te ri 045921072

  shtreter me dysheka viber +38345921072

  Pejë Dje, 14:20
  70 €
 • 12 foto
  punojm kreveta me joga te ri 70 euro copa045921072
  Mobilje

  punojm kreveta me joga te ri 70 euro copa045921072

  shes kreveta me joga te ri +38345921072

  Pejë Dje, 14:18
  70 €
 • 12 foto
  kreveta me joga te ri +38345921072
  Mobilje

  kreveta me joga te ri +38345921072

  kreveta me dysheka 045921072

  Pejë Dje, 14:16
  70 €
 • 9 foto
  Dritare dyr pvc +38344151986
  Mobilje

  Dritare dyr pvc +38344151986

  DYR DHE DRITARE NGA PVC 80x140=70 eur DIMENZIONI STANDARD DYR TE HYRJEVE NGA PVC ME PANEL DYR BANJ

  Pejë Dje, 12:44
  70 €
 • 12 foto
  Separe - Tavolina - Ulse per Oborr - Kreveta gjumi
  Mobilje

  Separe - Tavolina - Ulse per Oborr - Kreveta gjumi

  i punojm Sipas porosis separe tavolina kreveta ulse te ndryshme per oborr separe standarte nga 160e

  Pejë Dje, 09:54
  160 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Pejë Dje, 09:33
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  tavolina separe karrika +38345498554
  Mobilje

  tavolina separe karrika +38345498554

  punojm shesim me te gjitha porosiat dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim +38345498554

  Pejë Dje, 09:29
  160 €
 • 4 foto
  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran, 2
  Mobilje

  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran, 2

  Kompleti ka 71 cope, me dollap nga druri mahagon, me garancion te fabrikes, rostfrei materiali (dmth

  Pejë Dje, 08:49
  260 €
 • 3 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Tepih

  Pejë Dje, 08:22
  25 €
 • 0 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  Kuzhina eshte e gjate 3,40 metra

  Pejë Dje, 00:02
  499 €
 • 2 foto
  Shes dy 3 dhe nje 2
  Mobilje

  Shes dy 3 dhe nje 2

  Shes dy treshe dhe nje dysh,

  Pejë 3 qershor 20:20
  250 €
 • 2 foto
  Krevet per femije
  Mobilje

  Krevet per femije

  Shitet kreveti per femije Ka dy fijoka dhe dy dollapa Jogin e ka te ri Çmimi me marevedhje

  Pejë 3 qershor 16:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ulse per ambiente te jashtme
  Mobilje

  Ulse per ambiente te jashtme

  Ulse nga shtetet e jashtme Viberi per kontakt +37746108254

  Pejë 3 qershor 15:52
  280 €
 • 0 foto
  Shiten karikat per oborr
  Mobilje

  Shiten karikat per oborr

  Shiten karikat per oborr 5 cop

  Pejë 3 qershor 14:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten karikat per shtepi
  Mobilje

  Shiten karikat per shtepi

  Shiten karikat per shtepi

  Pejë 3 qershor 14:58
  Me Marrveshje