Mobilje
Pejë

Mobilje në shitje në Pejë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi -fjetje me porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi -fjetje me porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Pejë Sot, 11:30
  770 €
 • 9 foto
  Perde zebra
  Mobilje

  Perde zebra

  Perde zebra apo roleta me kualitet te larte te materialit dhe mekanizmit shum te lehta ne montim dhe

  Pejë Sot, 11:20
  10 €
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Pejë Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Pejë Sot, 11:12
  970 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Pejë Sot, 11:08
  770 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Pejë Sot, 11:05
  840 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Pejë Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Pejë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Pejë Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tepih,staza
  Mobilje

  Tepih,staza

  Shes 2 staza me dimenzion 3m me 80cm dhe tjetra 2.50cm me 80cm

  Pejë Sot, 08:53
  50 €
 • 1 foto
  Tepih,tepiha
  Mobilje

  Tepih,tepiha

  Shes tepihin me dimenzione 2.30cm me 1.60 cm

  Pejë Sot, 08:53
  40 €
 • 6 foto
  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran
  Mobilje

  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran

  Kompleti ka 84 cope, me dollap nga druri mahagon, me garancion te fabrikes, rostfrei materiali (dmth

  Pejë Sot, 08:41
  350 €
 • 5 foto
  Kauq dhe Televizion
  Mobilje

  Kauq dhe Televizion

  Kauqi eshte pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire, mund te shtrihet per fjetje dhe ka hapesire

  Pejë Sot, 08:41
  60 €
 • 4 foto
  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran, 2
  Mobilje

  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran, 2

  Kompleti ka 71 cope, me dollap nga druri mahagon, me garancion te fabrikes, rostfrei materiali (dmth

  Pejë Sot, 08:40
  260 €
 • 1 foto
  Tavolin Pune
  Mobilje

  Tavolin Pune

  Shitet tavolina e punes e pershtatshme per zyra apo dyqan. Dimenzionet e tavolines jane: Gjatesia 12

  Pejë Sot, 08:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavoline e ushqimit
  Mobilje

  Tavoline e ushqimit

  Shes tavolinen e ushqimit e cila eshte blere ne Mobin . Dimenzionet e tavolines jane: Gjatesia 1.50

  Pejë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Perdet per dhome
  Mobilje

  Perdet per dhome

  Shes perdet per dhome. Jane 9 metra perde , dhe jan per garnishllen e 3 metrave.Gjatesia e perdeve

  Pejë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Dimenzionet: Gjatesia 2.20cm Gjeresia 1.44cm Qmimi eshte i volitshem

  Pejë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrik hidraulike
  Mobilje

  Karrik hidraulike

  Shes karrigen hidraulike e cila eshte eshte e pershtatshme per dyqan apo zyre. Shitet me qmim te v

  Pejë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dollapa
  Mobilje

  Dollapa

  Shes dy dollapa te bardh shum pak te perdorurj.Dollapat mund te perdoren edhe si inventar per dyqan.

  Pejë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pikture
  Mobilje

  Pikture

  Shitet me qmim te volitshem

  Pejë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyshek me Rryme
  Mobilje

  Dyshek me Rryme

  Shes dyshekun me rryme me keto permasa: Gjatesia e dysshekut eshte 198 cm, ndersa gjersia eshte 89 c

  Pejë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Shitet tepihi per dhome me keto dimenzione: Gjatesia e tepihit eshte 2.30 cm , ndersa gjersia esht

  Pejë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komoda
  Mobilje

  Komoda

  Shitet komoda

  Pejë Sot, 07:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Krevet per femije
  Mobilje

  Krevet per femije

  Shitet kreveti per femije Ka dy fijoka dhe dy dollapa Jogin e ka te ri Çmimi me marevedhje

  Pejë Dje, 15:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 dritare te medha. Cmimi i volitshem
  Mobilje

  4 dritare te medha. Cmimi i volitshem

  Shes 4 dritare. Te gjitha jane te njejta si kto ne foto. Per cmim kontaktoni ne numer te telefonit.

  Pejë Dje, 14:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten karikat per oborr
  Mobilje

  Shiten karikat per oborr

  Shiten karikat per oborr 5 cop

  Pejë Dje, 14:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten karikat per shtepi
  Mobilje

  Shiten karikat per shtepi

  Shiten karikat per shtepi

  Pejë Dje, 14:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten kariget
  Mobilje

  Shiten kariget

  Shiten kariget

  Pejë Dje, 14:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  shiten mobiljet e perdorura,shume te rujtura dhe aspak te demtuara.3 2 1,1

  Pejë Dje, 02:53
  380 €
 • 2 foto
  SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIM DORE
  Mobilje

  SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIM DORE

  SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIN DORE.OSHT NE GJENDJE PERFEKTE SHUM PAK E PERDORUN THUJA E RE.3

  Pejë 20 nëntor 23:58
  350 €
 • 7 foto
  PUNOJM ME ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA
  Mobilje

  PUNOJM ME ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Pejë 20 nëntor 21:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  Mobilje

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  \"GERMAN TORE\" Ofron dyer të kualitetit të lartë Dyer për garazha Dyer industriale Dyer senzorike D

  Pejë 20 nëntor 20:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Komod per tv
  Mobilje

  Komod per tv

  Komod per tv shum funksionale pak e perdorme..

  Pejë 20 nëntor 16:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Urgjent shiten tavolinat
  Mobilje

  Urgjent shiten tavolinat

  Shes inventarin 10 komplete tavolina 400 euro dhe. Projektorin me gjith bez ju Mir presim 150 euro

  Pejë 20 nëntor 16:46
  400 €
 • 4 foto
  Kreveta karrika viber +38345806223
  Mobilje

  Kreveta karrika viber +38345806223

  Kreveta karrika tavolina dhoma gjumi etj.viber +38345806223

  Pejë 20 nëntor 11:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Urgjentisht pasqyren per banjo
  Mobilje

  Shes Urgjentisht pasqyren per banjo

  Shes urgjentisht pasqyren per banjo, pasqyra eshte ne gjendje te mire dhe ofrohet me cmim shume te v

  Pejë 20 nëntor 00:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Garnitura 3- 2 -1
  Mobilje

  Garnitura 3- 2 -1

  shitet garnitura 3- 2 -1 ne gjendje shum te mir. treshi qelet . Ngjyra esht shum e bukur por n foto

  Pejë 19 nëntor 19:42
  400 €
 • 3 foto
  DYER DHE DRITARE TE PERDORURA PRODHIM SLLOVEN
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE TE PERDORURA PRODHIM SLLOVEN

  Shes 4 dyer te dhomave me madhesi 90 x 210 m 1 Der e hymjes me madhesi 100 x 210 cm 5 dritare me ma

  Pejë 19 nëntor 18:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  dyer te labi 049200094
  Mobilje

  dyer te labi 049200094

  punojm dyer dhe dritare standarte punojm edhe me porosi dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Pejë 19 nëntor 08:53
  60 €
 • 8 foto
  shes dyer te dhomav te hymjes dhe dritare044945648
  Mobilje

  shes dyer te dhomav te hymjes dhe dritare044945648

  punojm dyer nga druri dyer te hymjes dyer pe sallon me xhama dyer per banjo dyer te dhomav dhe drita

  Pejë 19 nëntor 08:28
  60 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Pejë 18 nëntor 17:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER TE BLINDUARA ITALIANE DHE TURKE
  Mobilje

  DYER TE BLINDUARA ITALIANE DHE TURKE

  … Firma ‘ ’N.T.SH. TE BEKA’’ ne Peje *IMPORT - EXPORT .ME SHUMIC DHE ME PAKIC. Beim shitje

  Pejë 18 nëntor 16:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dekore dhe varese nga kristali
  Mobilje

  Dekore dhe varese nga kristali

  OFERT SPECIALE | DHURATA E PAHARRUESHME Dhurat per biznese, dhurat per te dashurin/dashuren tuaj, t

  Pejë 17 nëntor 23:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ulese per 3 persona
  Mobilje

  Ulese per 3 persona

  Ulesja eshte shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire. Mund te perdoret si ulese dhe te shtrih

  Pejë 16 nëntor 21:09
  150 €
 • 0 foto
  Tryeze me 6 karrige
  Mobilje

  Tryeze me 6 karrige

  Tryeze me 6 karrige, eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur. Tryeza eshte nga xhami

  Pejë 16 nëntor 21:09
  160 €
 • 2 foto
  Komode per TV, tavoline dhe rafte per libra
  Mobilje

  Komode per TV, tavoline dhe rafte per libra

  Komode per TV, tavoline dhe rafte per libra- jane ne gjendje shume te mire, dru masiv, te trija se b

  Pejë 16 nëntor 21:08
  420 €
 • 1 foto
  Ulese salloni
  Mobilje

  Ulese salloni

  Ulese salloni nga lekura. Eshte ne gjendje te mire, perpos qe shfrytezohet si ulese, gjithashtu mund

  Pejë 16 nëntor 21:08
  220 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Pejë 16 nëntor 20:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Ulset komplet
  Mobilje

  Shiten Ulset komplet

  Shiten Ulset

  Pejë 16 nëntor 11:13
  350 €