Mobilje
Skënderaj

Mobilje në shitje në Skënderaj

 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.

  Fer Dizajn

  Skënderaj 23 shkurt 14:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENITE MIR PRITUR INFO +38349343

  Skënderaj 23 shkurt 14:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE QDO KOH JENI TE MIR PRITUR NE NR 0442808

  Skënderaj 23 shkurt 14:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  kuzhina, Dhoma Gjumi, me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  kuzhina, Dhoma Gjumi, me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Skënderaj 23 shkurt 14:06
  999 €
 • 12 foto
  -Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona-
  Mobilje

  -Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona-

  Zbukuroni oborrin tuaj apo Terasen Porosit .Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Skënderaj 23 shkurt 14:05
  170 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj 23 shkurt 14:04
  770 €
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj 23 shkurt 13:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj 23 shkurt 13:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj 23 shkurt 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj 23 shkurt 13:50
  550 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  Mobilje

  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Skënderaj 23 shkurt 13:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina me porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me porosi Viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Skënderaj 23 shkurt 13:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet ganitura 3+2+1+1+1+1
  Mobilje

  Shitet ganitura 3+2+1+1+1+1

  shitetet ganitura e perdorur ne gjendje te mir ganitur 3+2+4 fotele

  Skënderaj 23 shkurt 11:52
  330 €
 • 12 foto
  Super Zbritjee ----- KREVETA per Dhoma gjumi
  Mobilje

  Super Zbritjee ----- KREVETA per Dhoma gjumi

  prodhojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mi

  Skënderaj 23 shkurt 11:32
  50 €
 • 12 foto
  OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723
  Mobilje

  OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723

  shes separe karrika tavolina 180 euro , kompleti standard 180 .euro +38344920723

  Skënderaj 23 shkurt 11:30
  180 €
 • 12 foto
  Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro
  Mobilje

  Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro

  Kreveta punojm sipas, porosis sipas kerkeses se klientve punojm ngjyra te ndryshme kreveta per nje p

  Skënderaj 23 shkurt 09:16
  65 €
 • 12 foto
  tramsporti gratis kreveta ormana shtrata 049375063
  Mobilje

  tramsporti gratis kreveta ormana shtrata 049375063

  punojm kreveta tavolina dysheka shtrata ormana me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat me kulaitet e mo

  Skënderaj 23 shkurt 06:24
  130 €
 • 12 foto
  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA
  Mobilje

  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA

  Prodhojm kreveta nga druri me garancion punojm edhe me porosi ju mirpresim... tel;049-311-536.

  Skënderaj 22 shkurt 21:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Divani
  Mobilje

  Shitet Divani

  Shitet divani

  Skënderaj 22 shkurt 19:12
  120 €
 • 12 foto
  Llustera - Ndriçime \"DOMI\" Chandelier
  Mobilje

  Llustera - Ndriçime \"DOMI\" Chandelier

  Ndriçime DOMI Chandelier - Shesim montojme ndriçime dekoruese per objekte hotele shtepi kopshte res

  Skënderaj 22 shkurt 15:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mobile
  Mobilje

  Shes mobile

  Jan kreveta shum te mir 3 3 2 1 shum pak te perdorur

  Skënderaj 21 shkurt 22:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shporeti gjysem alfa
  Mobilje

  Shitet shporeti gjysem alfa

  Shes shporetin gjysem alfa ne gjendje teper te sosht i perdort as 1 muj arsya e shitjes nuk me duhet

  Skënderaj 21 shkurt 21:50
  170 €
 • 12 foto
  korrektesi kreveta ormana shtrata +38349375063
  Mobilje

  korrektesi kreveta ormana shtrata +38349375063

  shesim ormana shtrata dysheka kreveta me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme porosia vjen s

  Skënderaj 20 shkurt 19:09
  125 €
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207
  Mobilje

  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207

  ormana shtrta ne zbritje

  Skënderaj 20 shkurt 15:42
  70 €
 • 2 foto
  Komod ne shitje
  Mobilje

  Komod ne shitje

  Komod ne shitje. E blerë 650€, shitet 250€(Çmimi i diskutueshem). Shum pak e perdorur.

  Skënderaj 19 shkurt 22:48
  250 €
 • 12 foto
  ofert ne kreveta separe tavolina +38349836533
  Mobilje

  ofert ne kreveta separe tavolina +38349836533

  punojm sipas porosis dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim viber +38349836533

  Skënderaj 19 shkurt 00:03
  60 €
 • 2 foto
  Mobile per Dhome Gjumi
  Mobilje

  Mobile per Dhome Gjumi

  Shesime Mobile per Dhome Gjumi, ne gjendje shume te mire, na kontaktoni per me shume.

  Skënderaj 17 shkurt 14:47
  120 €
 • 2 foto
  Shtrate dykatshe
  Mobilje

  Shtrate dykatshe

  Shesime 2 shtrate dykatshe ne gjendje te mire, dhe te ruajtura mire, 1 shtrat dykatshe 100€, dmth te

  Skënderaj 17 shkurt 14:39
  100 €
 • 0 foto
  Shtrat dy\'katshe
  Mobilje

  Shtrat dy\'katshe

  Shesime 2 shtrate dykatshe, ne gjendje shume te mire dhe te ruajtura, nje shtrat dykatshe 100€ Qe d

  Skënderaj 17 shkurt 14:17
  100 €
 • 0 foto
  Mobile per Dhome Gjumi
  Mobilje

  Mobile per Dhome Gjumi

  Shesime mobile per dhome ne gjendje te mire, per me shume na kontaktoni.

  Skënderaj 17 shkurt 14:08
  130 €
 • 2 foto
  Shtrat\'e me dy kate
  Mobilje

  Shtrat\'e me dy kate

  Shesime 2 shtrate ne gjendje te Rregullte, te ruajtura mire dhe lire, 1 shtrat komplet kushton 100€

  Skënderaj 17 shkurt 13:39
  100 €
 • 2 foto
  Dritare
  Mobilje

  Dritare

  Shes dritaren me dimenzione Gjatsija 1.40 Gjersija 1.25

  Skënderaj 17 shkurt 08:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tavolin buke
  Mobilje

  Tavolin buke

  Shes tavoline e bukes shum e mir dhe pak e perdorur eshte dru i fort e ardhur nga italija arsyja e s

  Skënderaj 16 shkurt 22:46
  165 €
 • 3 foto
  Garnitur
  Mobilje

  Garnitur

  Ganitur te Dhom se pritjes asht shum e ruajtur thujsse e re 3321 per me shum kontaktoni edhe viber

  Skënderaj 16 shkurt 21:05
  370 €
 • 12 foto
  shtreter kreveta ormana separe +38349375063
  Mobilje

  shtreter kreveta ormana separe +38349375063

  punojm shtrata dysheka kreveta ormana tavolina sipas porosis dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim v

  Skënderaj 16 shkurt 08:32
  50 €
 • 1 foto
  SHITET  MOBILJE PER SALLON
  Mobilje

  SHITET MOBILJE PER SALLON

  SHITEN (3 SHA, 2SHA , 1SHA 1SHA )

  Skënderaj 15 shkurt 01:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET KAUQA 3 2 1 1 QMIMI I LIRË
  Mobilje

  SHITET KAUQA 3 2 1 1 QMIMI I LIRË

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Skënderaj 13 shkurt 18:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38844152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38844152077

  ART-DESIGN

  Skënderaj 13 shkurt 10:43
  550 €
 • 1 foto
  Komod
  Mobilje

  Komod

  Komod,televizor,2 tavolina

  Skënderaj 11 shkurt 19:51
  150 €
 • 1 foto
  mobilje per sallon
  Mobilje

  mobilje per sallon

  komod,2 tavolina ,televizor

  Skënderaj 11 shkurt 17:28
  150 €
 • 1 foto
  Shiten dyert shum pak te perdorura arsyeja renovim baneses
  Mobilje

  Shiten dyert shum pak te perdorura arsyeja renovim baneses

  Shiten 4 dyer shum pak te perdorura. Arsyeja e ndrrimit renovim i baneses. Banesa ka qen e pa banuar

  Skënderaj 10 shkurt 21:52
  180 €
 • 12 foto
  shtreter kreveta ormana separe +38349375063
  Mobilje

  shtreter kreveta ormana separe +38349375063

  punojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mirp

  Skënderaj 10 shkurt 20:14
  60 €
 • 2 foto
  Shitet urgjent
  Mobilje

  Shitet urgjent

  Shitet urgjent

  Skënderaj 10 shkurt 20:02
  55 €
 • 2 foto
  Shitet Tavolin per TV
  Mobilje

  Shitet Tavolin per TV

  Shitet urgjent

  Skënderaj 10 shkurt 19:30
  55 €
 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj 10 shkurt 10:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura 1+2+3=330€ Tavolina =50€ Komoda e tv=50€

  Skënderaj 7 shkurt 21:43
  330 €
 • 2 foto
  Kauqat ne shitje
  Mobilje

  Kauqat ne shitje

  Shiten

  Skënderaj 7 shkurt 18:03
  130 €
 • 1 foto
  tavolin Kuzhine
  Mobilje

  tavolin Kuzhine

  Tavolin kuzhine me 4 karrika

  Skënderaj 6 shkurt 11:51
  150 €
 • 4 foto
  Mobilje te reja
  Mobilje

  Mobilje te reja

  Shiten mobiljet te pa perdorura standart

  Skënderaj 4 shkurt 16:45
  270 €
 • 4 foto
  Inventar
  Mobilje

  Inventar

  Inventar per kafiq Seti i kuq 360x4 Seti i zi 270x2 Separea 880x1

  Skënderaj 2 shkurt 23:03
  Me Marrveshje