Mobilje
Prishtinë

Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 8 foto
  Tavoline me gjashte karrike
  Mobilje

  Tavoline me gjashte karrike

  Shitet tavolina e perdorur me gjashte karrike. Tavolina ka forme elipsoide me dimensione 140x100cm,

  Prishtinë Sot, 01:35
  100 €
 • 1 foto
  SHES  ORA ANTIKE QMIMI ME MARVESHJE
  Mobilje

  SHES ORA ANTIKE QMIMI ME MARVESHJE

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Prishtinë Sot, 01:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shiten Dyer te reja te pa perdorura
  Mobilje

  Shiten Dyer te reja te pa perdorura

  Shiten dyer te reja te pa perdorura , gjithsej jon 8 dyer mirpo shiten dhe ndamas , qmimi 80 Euro

  Prishtinë Sot, 00:57
  80 €
 • 6 foto
  KREVATA DY FUNKSIONAL | LESNA | RED COLOR
  Mobilje

  KREVATA DY FUNKSIONAL | LESNA | RED COLOR

  Çmimi për copë: € 200 Sasia: 2 copë Të dashur vizitor të platformes merr dhe jep, dhuroni ambienti

  Prishtinë Sot, 00:04
  200 €
 • 11 foto
  Piktura te gatshme dhe me porosi
  Mobilje

  Piktura te gatshme dhe me porosi

  Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të

  Prishtinë Dje, 23:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline Salloni nga Bungu me xham
  Mobilje

  Tavoline Salloni nga Bungu me xham

  Shitet tavoline Salloni nga bungu kembet , xhamin e rrumbullaket shume e bukur e leht per sy

  Prishtinë Dje, 23:02
  150 €
 • 2 foto
  Urgjent:TV Sony HD Smart+Komode per TV+Tavolin
  Mobilje

  Urgjent:TV Sony HD Smart+Komode per TV+Tavolin

  Komoda per TV, 1 tavolina per sallon,tepihu si dhe TV Sony 40 inch(102 mm) HD+Smart TV Te gjitha jan

  Prishtinë Dje, 22:59
  490 €
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Prishtinë Dje, 22:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kauqi 3+1 cmimi 200e
  Mobilje

  Shitet kauqi 3+1 cmimi 200e

  Shitet kauqi 3+1 200e ne gjenje te mire 044+38344345291 044941361

  Prishtinë Dje, 22:51
  200 €
 • 12 foto
  kreveta te drurit
  Mobilje

  kreveta te drurit

  kreveta

  Prishtinë Dje, 22:49
  70 €
 • 12 foto
  shtreter me dysheka
  Mobilje

  shtreter me dysheka

  kreveta

  Prishtinë Dje, 22:48
  70 €
 • 4 foto
  shiten dy kauqa dhe nje tavolin
  Mobilje

  shiten dy kauqa dhe nje tavolin

  Shiten dy kauqa ne gjendje te mire Cmimi 80e copa Dhe tavolina per 6 persona nga druri -100e 045534

  Prishtinë Dje, 22:48
  80 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prishtinë Dje, 22:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  3 Tepiha kualitet ne ofert te Sallonit Nuka
  Mobilje

  3 Tepiha kualitet ne ofert te Sallonit Nuka

  Shese tre tepihe te blere ne Sallonin Nuka ne Prishtine shume kualitatietet me permasa 160 x 230 cm

  Prishtinë Dje, 22:30
  130 €
 • 3 foto
  Shitet Inventari Komplet
  Mobilje

  Shitet Inventari Komplet

  Shitet inventari komplet . Mobiljet jane 2+2+Fotele , jane ne gjendje shume te mire , mundsia edhe p

  Prishtinë Dje, 22:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Prishtinë Dje, 22:25
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  punojm kreveta
  Mobilje

  punojm kreveta

  kreveta

  Prishtinë Dje, 22:23
  70 €
 • 10 foto
  Perde zebea & Rollo perde
  Mobilje

  Perde zebea & Rollo perde

  PROGRAMI IPUNES , ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI , ME IZOLATOR, ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. Rollo

  Prishtinë Dje, 22:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Perde zebra & Rolll perde
  Mobilje

  Perde zebra & Rolll perde

  PROGRAMI IPUNES , ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI , ME IZOLATOR, ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. Rollo

  Prishtinë Dje, 22:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garnitura 3+2+1...sikur te reja
  Mobilje

  Garnitura 3+2+1...sikur te reja

  Garnitura gjendje shum te mir..kyqmim vlen vetum sod..

  Prishtinë Dje, 22:07
  420 €
 • 3 foto
  Garnitur 3 2 1....sikur e re 3shi shtrihet
  Mobilje

  Garnitur 3 2 1....sikur e re 3shi shtrihet

  Gjendje te rregullt kush dojn kemi 2 garnitura njojta..qmim ndryshon

  Prishtinë Dje, 22:07
  360 €
 • 9 foto
  Mobilje: Dhomë gjumi dhe dollapa për koridor
  Mobilje

  Mobilje: Dhomë gjumi dhe dollapa për koridor

  - Dhomë e fjetjes: krevet,dy dollapa, dy komodina të vogla dhe një komodinë e madhe 800 EUR - Dol

  Prishtinë Dje, 22:07
  1.200 €
 • 8 foto
  Perde zebra & Rollo Perde +383 44 100 035.
  Mobilje

  Perde zebra & Rollo Perde +383 44 100 035.

  PROGRAMI IPUNES , ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI , ME IZOLATOR, ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. Rollo

  Prishtinë Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Perde zebra +383 44 100 035.
  Mobilje

  Perde zebra +383 44 100 035.

  PROGRAMI IPUNES , ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI , ME IZOLATOR, ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. Rollo

  Prishtinë Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Rollo perde perde zebra +383 44 100 035.
  Mobilje

  Rollo perde perde zebra +383 44 100 035.

  PROGRAMI IPUNES , ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI , ME IZOLATOR, ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. Rollo

  Prishtinë Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Komoda , tavolina me 5 karrika
  Mobilje

  Komoda , tavolina me 5 karrika

  Shitet tavolina dhe komoda me 5 karrika ne gjendje shume te mire te ruajtura , arsyeja shitjes esht

  Prishtinë Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garnitur.moderrne 3 3 2 1..shtrihen 3shat
  Mobilje

  Garnitur.moderrne 3 3 2 1..shtrihen 3shat

  Garnitura asht model turk..gjendje te rregullt

  Prishtinë Dje, 21:51
  680 €
 • 3 foto
  Garnitur 3 2 1 1...shtrihet 3shi..model turk
  Mobilje

  Garnitur 3 2 1 1...shtrihet 3shi..model turk

  Gjendje rregullt

  Prishtinë Dje, 21:51
  270 €
 • 3 foto
  Garnitur.3 2 1 1...shtrihet 3shi...gati e re
  Mobilje

  Garnitur.3 2 1 1...shtrihet 3shi...gati e re

  Gjendje shum te mir thujse sikur e re pak perdorum

  Prishtinë Dje, 21:50
  460 €
 • 1 foto
  Shitet Kuzhina
  Mobilje

  Shitet Kuzhina

  Shitet Kuzhina

  Prishtinë Dje, 21:45
  180 €
 • 4 foto
  Shitet dollapi
  Mobilje

  Shitet dollapi

  Shes dollapin komplet ne gjendje te rregullt! Dimensonet jane 2.70 x 70 x 2.30. Dollapi eshte shume

  Prishtinë Dje, 21:11
  270 €
 • 5 foto
  Krevata per femije
  Mobilje

  Krevata per femije

  Shiten te gjithe komplet, jane te ri te pa perdorur. 10 - mosha 3 - 6 5 - per beba 15 syngjera.

  Prishtinë Dje, 20:58
  75 €
 • 5 foto
  Piktura sipas deshires
  Mobilje

  Piktura sipas deshires

  Piktura me ngjyre akrili

  Prishtinë Dje, 20:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Karrika per zyre
  Mobilje

  Karrika per zyre

  Shes karrika statike per ambijente te ndryshem biznesi Zyre te ndryshme Salla konference Salla te t

  Prishtinë Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mobilje- inventar- regall- orman
  Mobilje

  Mobilje- inventar- regall- orman

  orman - regalli... Eshte prej druri... Prodhim origjinal... Material shume i mire... Eshte ne gjendj

  Prishtinë Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrika per zyre
  Mobilje

  Karrika per zyre

  Shesim shum lloje te karrikave per zyre ose biznes te ndryshme karrika jan orgjinale shum te rehates

  Prishtinë Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ??Kauqa per Sallon??
  Mobilje

  ??Kauqa per Sallon??

  Shitet garnitura 2+2+1 , dy dysha dhe nje fotele, jane ne gjendje shume te mire. Per me shume: -----

  Prishtinë Dje, 20:34
  299 €
 • 2 foto
  Kreveta
  Mobilje

  Kreveta

  Shiten dy kreveta ne gjendje shume te mire

  Prishtinë Dje, 20:22
  80 €
 • 2 foto
  Shitet jogi i paster 1.40 me 2 vetem 25€
  Mobilje

  Shitet jogi i paster 1.40 me 2 vetem 25€

  Shes jogun me dimensione 1.40 me 2 eshte ne gjendje te rregullte, dhe shitet per vetem 25€ Per me te

  Prishtinë Dje, 20:21
  25 €
 • 11 foto
  Dyer AKSION 80
  Mobilje

  Dyer AKSION 80

  Dyer te dhomave, kualitet i larte Aksion !!! 80 Euro Qmimi eshte pa montim, montimi 15 euro, dye

  Prishtinë Dje, 20:18
  80 €
 • 3 foto
  Shitet komoda per TV dhe shtreterit per sallon
  Mobilje

  Shitet komoda per TV dhe shtreterit per sallon

  Shitet komoda 120 eur dhe 2 shtreter per sallon 80eur

  Prishtinë Dje, 20:15
  200 €
 • 3 foto
  Orman
  Mobilje

  Orman

  Shitet ormani per dhome gjumi 150 eur dhe ormani per kepuce 70 eur, jane ne gjendje shume te mire

  Prishtinë Dje, 20:10
  150 €
 • 1 foto
  Fotele..
  Mobilje

  Fotele..

  Vetum kjo gjendje rregullt

  Prishtinë Dje, 20:07
  40 €
 • 1 foto
  Shiten kauqat 100€
  Mobilje

  Shiten kauqat 100€

  Shiten kauqat ne gjendje shum te mir krejt komplet 3 copa 100€

  Prishtinë Dje, 20:05
  100 €
 • 2 foto
  Krevet dopio + dyshek
  Mobilje

  Krevet dopio + dyshek

  Krevet dopio se bashku me dyshek

  Prishtinë Dje, 20:05
  25 €
 • 3 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Shes komplet mobile nga zvicra

  Prishtinë Dje, 19:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 11 dritare 30€ te voglat
  Mobilje

  Shiten 11 dritare 30€ te voglat

  9 dritare te vogla nga 30€ Ndersa 2 te medha me marrveshje

  Prishtinë Dje, 19:55
  30 €
 • 4 foto
  Korniz per shtrat dhe komod per TV
  Mobilje

  Korniz per shtrat dhe komod per TV

  Shes keto ne gjendje te mire.

  Prishtinë Dje, 19:02
  160 €
 • 8 foto
  Dyer te brendshme italiane , dyer te dhomave ,
  Mobilje

  Dyer te brendshme italiane , dyer te dhomave ,

  ✅Dyer te dhomave italiane ✅, kualitet i larte Aksion !!! 79 Euro ‼‼ sasia e limituar Qmimi eshte

  Prishtinë Dje, 18:46
  79 €
 • 7 foto
  SHITEN KUZHINA, DHOMA E FJETJES ETJ
  Mobilje

  SHITEN KUZHINA, DHOMA E FJETJES ETJ

  Shiten keto elemente per shtepi. Shtepia eshte ne rinovim. Kuzhina = 250 Euro Frigoriferi = 100 Eu

  Prishtinë Dje, 18:39
  70 €