Mobilje
Prishtinë

Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  Komod TV
  Mobilje

  Komod TV

  Shitet komod tv ngjendje rregullt...

  Prishtinë Sot, 13:42
  130 €
 • 3 foto
  Shes dyshekun e ri Aloe Vera
  Mobilje

  Shes dyshekun e ri Aloe Vera

  Pershendetje, shes dyshekun e ri Aloe Ve...

  Prishtinë Sot, 13:40
  70 €
 • 2 foto
  Kauqi në shitje
  Mobilje

  Kauqi në shitje

  Shitet kauqi në gjendje të rregullt. Kau...

  Prishtinë Sot, 13:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Karrige Tavolina Shankerica
  Mobilje

  Karrige Tavolina Shankerica

  Shiten Tavolinat Karriget Shankericat sh...

  Prishtinë Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  shiten...

  Prishtinë Sot, 11:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobile per dhome te femijeve
  Mobilje

  Mobile per dhome te femijeve

  Shiten dy shtreter te bungut per femije,...

  Prishtinë Sot, 11:13
  450 €
 • 3 foto
  Luster Tavani dhe Murri Lled
  Mobilje

  Luster Tavani dhe Murri Lled

  Lusteri i Tavanit 50Euro Llusteri i Muri...

  Prishtinë Sot, 10:04
  65 €
 • 3 foto
  Kauq Divan Lesna 4 ulese qe hapen per fjetje
  Mobilje

  Kauq Divan Lesna 4 ulese qe hapen per fjetje

  Shiten: 2 kauqa divane 4 ulëse që hapen ...

  Prishtinë Sot, 10:01
  250 €
 • 1 foto
  Shitet llaminati
  Mobilje

  Shitet llaminati

  Shitet...

  Prishtinë Sot, 08:47
  2 €
 • 6 foto
  Shes mobijet per sallon
  Mobilje

  Shes mobijet per sallon

  Shes mobiljet per sallon 3-2-1 bashke me...

  Prishtinë Sot, 01:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet rrethi per sallon
  Mobilje

  Shitet rrethi per sallon

  Shitet rrethi per sallon ne gjendje te m...

  Prishtinë Dje, 22:03
  650 €
 • 2 foto
  Shitet Gea moderne
  Mobilje

  Shitet Gea moderne

  Shitet Gea moderne rregullohet ne form s...

  Prishtinë Dje, 22:02
  650 €
 • 9 foto
  Karrika per zyre
  Mobilje

  Karrika per zyre

  Shes karrika per zyre...

  Prishtinë Dje, 17:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Karrika per zyre
  Mobilje

  Karrika per zyre

  Shes karrika...

  Prishtinë Dje, 17:54
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Komoda
  Mobilje

  Komoda

  Porosit ne Viber +383-49-29-11-22 Prodho...

  Prishtinë Dje, 16:23
  39 €
 • 12 foto
  MOBILO SHTËPIN TUAJ,TRANSPORT EDHE PER EUROP
  Mobilje

  MOBILO SHTËPIN TUAJ,TRANSPORT EDHE PER EUROP

  Bejm prodhimin e kuzhinave. Materiali Me...

  Prishtinë Dje, 15:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kuzhina MDF, me Shkelqim, Porosit ne +38344152077
  Mobilje

  Kuzhina MDF, me Shkelqim, Porosit ne +38344152077

  Prodhojm: Dhoma gjumi Dhoma gjumi per f...

  Prishtinë Dje, 15:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kreveta me Dyshek ortopedik, Porosit +38344152077
  Mobilje

  Kreveta me Dyshek ortopedik, Porosit +38344152077

  Prodhojm: Dhoma gjumi Dhoma gjumi per f...

  Prishtinë Dje, 15:53
  380 €
 • 1 foto
  Shitet garnitura
  Mobilje

  Shitet garnitura

  Shitet 3+2+2+1+1 në gjendje të mirë! jan...

  Prishtinë Dje, 15:53
  700 €
 • 1 foto
  Kuzhine me Tavoline dhe Karriga
  Mobilje

  Kuzhine me Tavoline dhe Karriga

  Kuzhina me Paisje, - Frigorifer, - Shpor...

  Prishtinë Dje, 15:52
  480 €
 • 4 foto
  Dhoma Gjumi me dyshek aloe vera porosit +38344152077
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me dyshek aloe vera porosit +38344152077

  Prodhojm: Dhoma gjumi Dhoma gjumi per f...

  Prishtinë Dje, 15:52
  590 €
 • 6 foto
  Kreveta Modern me dyshek 180-200, Porosit +38344152077
  Mobilje

  Kreveta Modern me dyshek 180-200, Porosit +38344152077

  Prodhojm: Dhoma gjumi Dhoma gjumi per fe...

  Prishtinë Dje, 15:52
  380 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara...

  Prishtinë Dje, 15:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kreveta me Dyshek Ortopedik, Porosit, +38344152077
  Mobilje

  Kreveta me Dyshek Ortopedik, Porosit, +38344152077

  Prodhojm: Dhoma gjumi Dhoma gjumi per f...

  Prishtinë Dje, 15:51
  550 €
 • 10 foto
  SHATORA DIMROR TENDA  TAVOLINA KARRIKA ME QERA 044 280 873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR TENDA TAVOLINA KARRIKA ME QERA 044 280 873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N...

  Prishtinë Dje, 15:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhoma Gjumi me dyshek aloe vera, Porosit +38344152077
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me dyshek aloe vera, Porosit +38344152077

  Prodhojm: Dhoma gjumi Dhoma gjumi per fe...

  Prishtinë Dje, 15:48
  930 €
 • 6 foto
  Dhoma Gjumi me dyshek ortopedik,porosit +38344152077
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me dyshek ortopedik,porosit +38344152077

  Prodhojm: Dhoma gjumi Dhoma gjumi per fe...

  Prishtinë Dje, 15:28
  890 €
 • 12 foto
  Kuzhina moderne me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina moderne me Porosi

  Kuzhina Moderne me porosi,Kualitet i gar...

  Prishtinë Dje, 15:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PRANOJM NJE VETUR KOMPENZIM ME MOBILJE
  Mobilje

  PRANOJM NJE VETUR KOMPENZIM ME MOBILJE

  Fer Dizajn...

  Prishtinë Dje, 15:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kreveta Modern me dyshek 180x200, Porosit +38344152077
  Mobilje

  Kreveta Modern me dyshek 180x200, Porosit +38344152077

  Prodhojm: Dhoma gjumi Dhoma gjumi per fe...

  Prishtinë Dje, 15:11
  380 €
 • 3 foto
  Shitet inventari per frizere
  Mobilje

  Shitet inventari per frizere

  Shiten pajisjet per frizere, ● Lavaset ...

  Prishtinë Dje, 15:06
  600 €
 • 12 foto
  Kuzhina me porosi
  Mobilje

  Kuzhina me porosi

  Kuzhina Moderne me porosi,Kualitet i gar...

  Prishtinë Dje, 15:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina Dhoma Gjumi Vib+38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina Dhoma Gjumi Vib+38344 799-989

  Fer Dizajn...

  Prishtinë Dje, 14:44
  999 €
 • 12 foto
  Kuzhina me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn...

  Prishtinë Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi

  ...

  Prishtinë Dje, 14:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 045587719
  Mobilje

  TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 045587719

  Japim ne sherbim karrika tavolina shator...

  Prishtinë Dje, 14:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karika per Frizer
  Mobilje

  Karika per Frizer

  Shes dy Karika per Frizer edhe Dy kauqa ...

  Prishtinë Dje, 14:20
  399 €
 • 7 foto
  TENDA SHATORA TAVOLINA DH KARRIKA ME QERA 044 280 873
  Mobilje

  TENDA SHATORA TAVOLINA DH KARRIKA ME QERA 044 280 873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO ...

  Prishtinë Dje, 14:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Garnitura salloni 1,2,3 me porosi
  Mobilje

  Garnitura salloni 1,2,3 me porosi

  Fer Dizajn...

  Prishtinë Dje, 14:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara...

  Prishtinë Dje, 14:05
  550 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  Mobilje

  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn...

  Prishtinë Dje, 14:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Komoda per Tv me Porosi
  Mobilje

  Komoda per Tv me Porosi

  Prodhojm komoda per Tv Viber +38344 799...

  Prishtinë Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kuzhina me porosi Fer Dizajn
  Mobilje

  Kuzhina me porosi Fer Dizajn

  Fer Dizajn...

  Prishtinë Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn...

  Prishtinë Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kabinë dushi
  Mobilje

  Kabinë dushi

  Shitet kabinë dushi. Është e ruajtur dhe...

  Prishtinë Dje, 13:35
  80 €
 • 3 foto
  Jap fal 1 kauq3 1 kauq2 edhe ni komod tv-je
  Mobilje

  Jap fal 1 kauq3 1 kauq2 edhe ni komod tv-je

  Jap fal 1 kauq3 1 kauq2 edhe ni komod tv...

  Prishtinë Dje, 13:17
  1 €
 • 2 foto
  Tryezari
  Mobilje

  Tryezari

  Shitet tryezari me 6 karrige, ne gjendje...

  Prishtinë Dje, 13:03
  300 €
 • 4 foto
  Dyer - Komode- Orendi shtepiake
  Mobilje

  Dyer - Komode- Orendi shtepiake

  shiten dyert… jane ne gjendje shume te m...

  Prishtinë Dje, 12:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  3+2+1 SHITEN MOBILET
  Mobilje

  3+2+1 SHITEN MOBILET

  SHITEN 3+2+1 3 DHE 2 HAPEN TEL 044/5...

  Prishtinë Dje, 12:43
  300 €
 • 2 foto
  MOBILE SALLONI 2 KAUÇA VETEM 160 EURO
  Mobilje

  MOBILE SALLONI 2 KAUÇA VETEM 160 EURO

  Shiten 2 kauça qe shtrihen Dimenzionet...

  Prishtinë Dje, 12:34
  160 €