Mobilje
Prizren

Mobilje në shitje në Prizren

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 12 foto
  extra kualitet ofert kreveta shtrata 049836533
  Mobilje

  extra kualitet ofert kreveta shtrata 049836533

  prodhojm kreveta shtrata dysheka ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat e ndryshme me kualitet te m

  Prizren 23 shkurt 14:27
  60 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  Mobilje

  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Prizren 23 shkurt 14:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131
  Mobilje

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren 23 shkurt 14:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren 23 shkurt 14:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren 23 shkurt 14:19
  599 €
 • 5 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131
  Mobilje

  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131

  JAPIM ME QERA SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORR

  Prizren 23 shkurt 14:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kuzhina ,Dhoma Gjumi Vib+38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina ,Dhoma Gjumi Vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Prizren 23 shkurt 14:17
  999 €
 • 11 foto
  Llustera - Ndriçime \"DOMI\" Chandelier
  Mobilje

  Llustera - Ndriçime \"DOMI\" Chandelier

  Ndriçoni dhe dekoroni shtepine tuaj .Te ne mund ti gjeni ndriçimet me te lira nga brende te njohura

  Prizren 23 shkurt 14:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren 23 shkurt 13:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989

  Fer Dizajn

  Prizren 23 shkurt 13:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!
  Mobilje

  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!

  Bejme prodhimin e dekoreve dhe dizajneve te veqanta per shtepi qe mund te perdoren brenda dhe jasht

  Prizren 23 shkurt 13:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shiten mobiljet e shtepise
  Mobilje

  Shiten mobiljet e shtepise

  Shiten mobiljet e shtepis komplet ose sipas nevojes. Cmimi me marveshje.

  Prizren 23 shkurt 13:15
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje viber+38344920723
  Mobilje

  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje viber+38344920723

  Shes Separe ,per ballkone tavolina dhe karrike sipas porosis i punojm e standart nga 180euro +383449

  Prizren 23 shkurt 11:30
  180 €
 • 11 foto
  Shitet dyert dhe dritaret
  Mobilje

  Shitet dyert dhe dritaret

  Shiten dyert dhe dritaret komplet ose sipas nevojes. Cmimi me marversheje.

  Prizren 23 shkurt 10:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhoma ditore
  Mobilje

  Dhoma ditore

  3+2+1+1 3\'shi hapet. Mobiljet janë prodhim i Turqisë dhe janë shumë të ruajtura.

  Prizren 23 shkurt 09:52
  400 €
 • 12 foto
  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separet Tona t Garantuar
  Mobilje

  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separet Tona t Garantuar

  Zbukuroni oborrin tuaj apo. Terasen Porosit Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Prizren 23 shkurt 09:16
  170 €
 • 2 foto
  Eshte Perdorur 1 vjet tepi
  Mobilje

  Eshte Perdorur 1 vjet tepi

  Tepi

  Prizren 23 shkurt 09:15
  20 €
 • 8 foto
  Shiten Mobiljet Uleset Qoshet
  Mobilje

  Shiten Mobiljet Uleset Qoshet

  Shiten mobiljet ne gjendje te rregullt,ne shfrytezim.Mobiljet jane me dimension 4metra x 4metra 2 t

  Prizren 23 shkurt 09:05
  300 €
 • 4 foto
  Mbajtës për Jogi
  Mobilje

  Mbajtës për Jogi

  Shes mbajtësen për jogi, i ardhur nga Zvicrra, dimensionet janë, 160 cm me 200cm...

  Prizren 23 shkurt 08:55
  60 €
 • 3 foto
  Shitet
  Mobilje

  Shitet

  Shitet

  Prizren 23 shkurt 08:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kolltuk/Fotele Relax Dru/Bez nga ??
  Mobilje

  Kolltuk/Fotele Relax Dru/Bez nga ??

  Kolltuk/Fotele Relax Dru/Bez nga 🇨🇭 8copë

  Prizren 23 shkurt 04:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kolltuk/Fotele Dru/Bez Relax Zvicra??
  Mobilje

  Kolltuk/Fotele Dru/Bez Relax Zvicra??

  Kolltuk/Fotele Relax Dru/Bez nga 🇨🇭 sasia 10copë.

  Prizren 23 shkurt 04:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolin Për Dhomë
  Mobilje

  Tavolin Për Dhomë

  Shitet Tavolina Sallonit * Për İnformata të Tjera Kontaktoni Numrat i Telefonat ose Me Mesazh: Vib

  Prizren 23 shkurt 00:06
  40 €
 • 2 foto
  Kauqa
  Mobilje

  Kauqa

  Jan ne gjendje te rregullt shum te mir . Kan garancion edhe 4 vite

  Prizren 22 shkurt 22:43
  400 €
 • 2 foto
  Rafte, pullte, tavolina
  Mobilje

  Rafte, pullte, tavolina

  Qmimi me negocim

  Prizren 22 shkurt 22:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR

  Lulzim

  Prizren 22 shkurt 20:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj  kerkoj nje vetur
  Mobilje

  ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj kerkoj nje vetur

  Mobilje galaktika me seli ne prizren prodhon mobilje kualitative , me cmime te volitshme. Kjo mobile

  Prizren 22 shkurt 16:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  skar
  Mobilje

  skar

  Skar me plin 50 me 70

  Prizren 22 shkurt 16:19
  350 €
 • 3 foto
  dhoma e gjumit
  Mobilje

  dhoma e gjumit

  shitet dhoma e gjumit 180x200 me dy fioka dhe nje pasqyr eshte ne gjendje te rregullt

  Prizren 22 shkurt 16:15
  150 €
 • 1 foto
  Komodin
  Mobilje

  Komodin

  Komodin me pasqyre

  Prizren 22 shkurt 14:08
  85 €
 • 3 foto
  Rregall antik
  Mobilje

  Rregall antik

  Rregall nga dru arre. Çmimi real 1600€.

  Prizren 22 shkurt 13:55
  495 €
 • 3 foto
  Mobilje salloni
  Mobilje

  Mobilje salloni

  Mobilje lekure orgjinale ne gjendje shume te mire. 3-shi me mundesi hapjeje si krevat, 2-shi, 1-shi

  Prizren 22 shkurt 13:55
  695 €
 • 2 foto
  6 Karrika
  Mobilje

  6 Karrika

  Shesim karika 6 copa jan shume Emire edhe kvalitet jan si i ri esht mundeni me Kontaktini ne viber 3

  Prizren 22 shkurt 13:17
  90 €
 • 5 foto
  SHES KAUQAT 3 2 1
  Mobilje

  SHES KAUQAT 3 2 1

  Shes kauqat simpo shum shum pak tperdorun si vren qe jon tri . Fotele ,2sh po shtrejet dhe 3sh po s

  Prizren 22 shkurt 13:17
  320 €
 • 2 foto
  Kauq lekure
  Mobilje

  Kauq lekure

  Kont ne viber zzz

  Prizren 22 shkurt 12:19
  60 €
 • 4 foto
  Shiten Kauqat per dy persona
  Mobilje

  Shiten Kauqat per dy persona

  Shiten kauqat per dy persona shume pak te perdorura. Posedoj 6cope, Cmimin deri ne 3 cope 100€/ per

  Prizren 22 shkurt 12:19
  100 €
 • 1 foto
  Drita dekoruse led gjerman 5 copa
  Mobilje

  Drita dekoruse led gjerman 5 copa

  Kont ne viber zzz

  Prizren 22 shkurt 12:17
  50 €
 • 2 foto
  Pasqyre dekoruse per shtepi ose lokale
  Mobilje

  Pasqyre dekoruse per shtepi ose lokale

  Kont ne viber zzz

  Prizren 22 shkurt 12:17
  60 €
 • 0 foto
  Tavoline per Pc
  Mobilje

  Tavoline per Pc

  Shitet Tavolin per Pc per ma shum ne viber : 37745584049

  Prizren 22 shkurt 11:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina dhe karika
  Mobilje

  Tavolina dhe karika

  Shiten tavolina dhe karriga 4 she dhe 6 she jane disa komplete, te punuara jan me dru masiv pun dore

  Prizren 22 shkurt 11:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lluster
  Mobilje

  Lluster

  Lluster

  Prizren 22 shkurt 10:27
  15 €
 • 2 foto
  Tavolin per kompjuter funksionale
  Mobilje

  Tavolin per kompjuter funksionale

  Tavolin per kompjuter funksionale

  Prizren 22 shkurt 10:27
  20 €
 • 3 foto
  Komoda per tv per sallon e kuzhin ngjendje shum tmir
  Mobilje

  Komoda per tv per sallon e kuzhin ngjendje shum tmir

  Prsh komoda asht per tv me dollape ne gjendje tmir qmontohet pjes pjes palohet per transport shum e

  Prizren 22 shkurt 10:11
  150 €
 • 3 foto
  Komoda per tv per sallon e kuzhin ngjendje shum tmir
  Mobilje

  Komoda per tv per sallon e kuzhin ngjendje shum tmir

  Prsh komoda per sallon zyre etj asht per tv me dollape ne gjendje tmir qmontohet pjes pjes palohet p

  Prizren 22 shkurt 10:10
  120 €
 • 12 foto
  Zbritje Kreveta per ,nje person nga 65euro
  Mobilje

  Zbritje Kreveta per ,nje person nga 65euro

  Kreveta punojm sipas porosis ,sipas kerkeses se klientve punojm ngjyra te ndryshme kreveta per nje p

  Prizren 22 shkurt 10:08
  65 €
 • 7 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Prizren 22 shkurt 09:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garnitur
  Mobilje

  Garnitur

  Shitet garnitura 3+2+1+tabure ne gjendje te rregullt, 3 shi shtrihet dhe 2 shi shtrihet cmimi i disk

  Prizren 21 shkurt 22:58
  220 €
 • 4 foto
  Krevat tek, i perdorur 20€
  Mobilje

  Krevat tek, i perdorur 20€

  Krevat tek, i perdorur 20€

  Prizren 21 shkurt 22:28
  20 €
 • 1 foto
  Komodin
  Mobilje

  Komodin

  Cmimi me marveshje

  Prizren 21 shkurt 22:23
  50 €
 • 2 foto
  Komodine dy pjes
  Mobilje

  Komodine dy pjes

  Shitet komodina dy pjese ne gjendje te mire

  Prizren 21 shkurt 19:22
  300 €