Mobilje
Prizren

Mobilje në shitje në Prizren

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  invertar per Frizer Meshkujsh ? +38344653006?
  Mobilje

  invertar per Frizer Meshkujsh ? +38344653006?

  Shes enterierin shume te rujten 1vitrin komplet vrejtje pa karika veq invertari...perme shume info

  Prizren Sot, 00:04
  350 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Prizren Dje, 23:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Prizren Dje, 23:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Prizren Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Prizren Dje, 23:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Dje, 23:02
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Dje, 23:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA
  Mobilje

  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA

  Prodhojm: karrika tavolina separe e shankerica me modele unike +383 45 25 66 99

  Prizren Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Raftet ne shitje
  Mobilje

  Raftet ne shitje

  Ofrohen per shitje rafte te dimensioneve te ndryshme. Per detaje tjera na kontaktoni ne numrin e tel

  Prizren Dje, 22:18
  550 €
 • 5 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA KARRIKA DHE TAVOL
  Mobilje

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA KARRIKA DHE TAVOL

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur per info 044280

  Prizren Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  kreveta me dysheka komplet 045823581
  Mobilje

  kreveta me dysheka komplet 045823581

  kreveta

  Prizren Dje, 20:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Prizren Dje, 20:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Prizren Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KAUQAT PER (SALON) 3 2 1 1
  Mobilje

  KAUQAT PER (SALON) 3 2 1 1

  Shiten kauqat set ne gjendje te mire optike dhe fizike.Kvalitet jann si i rii... kontaktoni edhe me

  Prizren Dje, 18:35
  360 €
 • 0 foto
  Tepi i ri
  Mobilje

  Tepi i ri

  Tepi i ri 200×290 metre

  Prizren Dje, 16:26
  70 €
 • 11 foto
  Llustera - Ndriçime \"DOMI\" Chandelier
  Mobilje

  Llustera - Ndriçime \"DOMI\" Chandelier

  Ndriçoni dhe dekoroni shtepine tuaj .Te ne mund ti gjeni ndriçimet me te lira nga brende te njohura

  Prizren Dje, 16:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrige
  Mobilje

  Karrige

  Shiten karriget per lokale ose edhe per shtepi, te drunit jane, 8 copa, shume te ruajtura...

  Prizren Dje, 13:27
  280 €
 • 0 foto
  Luster inox
  Mobilje

  Luster inox

  2 luster inox-044577909

  Prizren Dje, 13:25
  210 €
 • 5 foto
  Bejme shitjen dhe montimin e varseve per RROBA
  Mobilje

  Bejme shitjen dhe montimin e varseve per RROBA

  Bejme shitjen dhe montimin e varseve per RROBA Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 10:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  garnitur salloni
  Mobilje

  garnitur salloni

  Shitet garnitura per sallon ne gjendje perfekte 3+2+1+1 Garnitura eshe prodhim i Bellones,te reja ka

  Prizren Dje, 10:46
  599 €
 • 0 foto
  Dyer Druri
  Mobilje

  Dyer Druri

  Shiten dyer druri të përdorura,në gjendje te mir 100% të punuara nga druri, me gjith kaca. 7 cop 044

  Prizren Dje, 09:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Prizren Dje, 08:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Qeshme
  Mobilje

  Qeshme

  Shes qeshme me kuti treja prej Suedies . Krejt jan prodhim te Suedies.

  Prizren 15 tetor 19:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA         ..
  Mobilje

  EURODOOR DYER PER GARAZHA ..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Prizren 15 tetor 16:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma & te hymjeve-EDI COMPANY-049626758
  Mobilje

  Dyer per dhoma & te hymjeve-EDI COMPANY-049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Prizren 15 tetor 16:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DYER TE HYMJEVE NJE KRAH 049626758
  Mobilje

  DYER TE HYMJEVE NJE KRAH 049626758

  EDI COMPANY 049626758 DYER TE HYMJEVE TE BLINDUARA Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te

  Prizren 15 tetor 16:31
  199 €
 • 2 foto
  Dyer & Laminat - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer & Laminat - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Prizren 15 tetor 16:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj  kerkoj nje vetur
  Mobilje

  ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj kerkoj nje vetur

  Mobilje galaktika me seli ne prizren prodhon mobilje kualitative , me cmime te volitshme. Kjo mobile

  Prizren 15 tetor 12:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer per dhoma ty hymjes dhe dritare 049200094
  Mobilje

  dyer per dhoma ty hymjes dhe dritare 049200094

  punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat ju mirpresim 045327459

  Prizren 15 tetor 09:18
  70 €
 • 2 foto
  2 kauqa troset per me ndejt edhe per fjetje
  Mobilje

  2 kauqa troset per me ndejt edhe per fjetje

  Kauqat jan troset edhe per fjetje shum te rujten ne gjedje tmir jan vetem 2 cop per ma shum ntel

  Prizren 14 tetor 21:08
  200 €
 • 2 foto
  6 Karrika
  Mobilje

  6 Karrika

  Shesim karika 6 copa jan shume Emire edhe kvalitet jan si i ri esht mundeni me Kontaktini ne viber 3

  Prizren 14 tetor 19:06
  90 €
 • 11 foto
  garnitura separe tavolina karrika separe 045823581
  Mobilje

  garnitura separe tavolina karrika separe 045823581

  separe tavolina 045823581

  Prizren 14 tetor 14:06
  160 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitur1+2+3=330€ me jastak te vogel Komoda e tv=5

  Prizren 13 tetor 22:27
  330 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura 1+2+3=330€ Ganitura 1+2+3+3=450€ Komoda e

  Prizren 13 tetor 22:26
  330 €
 • 5 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  Shitet kuzhina e perdorur por shum e rujtne e ardhur nga gjermania me material cilesore e plastifiku

  Prizren 11 tetor 21:32
  700 €
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY ?049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndrysh

  Prizren 11 tetor 19:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes laminat te perdoee 3 vite esht iper dore mel
  Mobilje

  Shes laminat te perdoee 3 vite esht iper dore mel

  shes laminatin qr 3 vite esht i perdoren me lajsne kret 3 ero meter katror per mashum na kontakton

  Prizren 11 tetor 16:34
  3 €
 • 9 foto
  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!
  Mobilje

  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!

  Bejme prodhimin e dekoreve dhe dizajneve te veqanta per shtepi qe mund te perdoren brenda dhe jasht

  Prizren 11 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mbajtese per cels , cels per birre EXTREM METAL!
  Mobilje

  Mbajtese per cels , cels per birre EXTREM METAL!

  -Bejme prodhimin e mbajteseve per cels , per synim marketingun per firma te ndryshme ku mund te ven

  Prizren 11 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xhakuzi kad me masazh
  Mobilje

  Xhakuzi kad me masazh

  tung shes Xhakuzi kad me masazh me muzik drit i ri foto orgjinal lajm 049140127 qmimi si pas marrv

  Prizren 11 tetor 11:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tonera per fotokopje
  Mobilje

  Tonera per fotokopje

  Jane super te lira e origjinale me garancion posa tē sjellira nga Gjermania... Sasia limituar 1x H

  Prizren 7 tetor 17:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Inventar per Lokal ( restaurant,teras)etj..
  Mobilje

  Inventar per Lokal ( restaurant,teras)etj..

  Karrika 23 cop dhe Tavolina 75x75 4cop per interier Karrika 28 cop dhe Tavolina 70x70 6cop per Tera

  Prizren 7 tetor 13:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989
  Mobilje

  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989

  Dhoma Gjumi Zbritje ,Transportin Montimin e bejm ne Gjithe Teritorin e Kosoves.? Viber +383 44 799 9

  Prizren 7 tetor 01:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes 10 tavolina
  Mobilje

  Shes 10 tavolina

  Shes 10 tavolina qmimi shum i lire si dhe 6 karrige per me shum shiqo fotot viber 0038349296979

  Prizren 4 tetor 16:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Inventari i qerdhes ne shitje
  Mobilje

  Inventari i qerdhes ne shitje

  Shitet inventari I qerdhes me cmim te volitshem. Me perjashtim te fotografi ne dispozizion jane dhe

  Prizren 4 tetor 16:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhom gjumi
  Mobilje

  Dhom gjumi

  shes dhom gjumi pa jogi .me marveshje edhe montim qmontim .per mashum nakontaktoni

  Prizren 4 tetor 16:04
  280 €
 • 5 foto
  tavolina te reja
  Mobilje

  tavolina te reja

  tavolina komoda dhe sende tjera me porosi

  Prizren 4 tetor 11:04
  35 €
 • 2 foto
  Shitet Kuzhina
  Mobilje

  Shitet Kuzhina

  Shitet kuzhina Plastufiki Pa Emelemente Vete Kuzhina Qmim 750euro

  Prizren 4 tetor 10:39
  750 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Prizren 3 tetor 23:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mobilje per sallon FRIZERE
  Mobilje

  Mobilje per sallon FRIZERE

  Shes komplet mobilerin dhe dekorimin per sallon Frizere te ardhura nga Zvicrra 2. Dekorime Pasqyr 2

  Prizren 3 tetor 13:08
  2.500 €