Mobilje
Ferizaj

Mobilje në shitje në Ferizaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Ferizaj Dje, 23:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,te

  Ferizaj Dje, 23:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 ne xhdo koh muni me thirr jeni te mir pritur +

  Ferizaj Dje, 23:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRIT

  Ferizaj Dje, 23:16
  37 €
 • 10 foto
  Dhoma me porosi(NNT LAGEDI)
  Mobilje

  Dhoma me porosi(NNT LAGEDI)

  Prodhojm dhoma gjumi sipas porosis montimi dhe transporti gratis na kontaktoni ne nr 045/600-772 ose

  Ferizaj Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dhom e fjetjes (NNT LAGEDI )
  Mobilje

  Dhom e fjetjes (NNT LAGEDI )

  Bejme te gjitha llojet e mobiljeve me porosi na kontaktoni045 600 772 viber +377 45 600 772

  Ferizaj Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paradhom (NNT"LAGEDI)
  Mobilje

  Paradhom (NNT"LAGEDI)

  Mundesi ndërrimi i ngjyrav sipas deshires,Punoj edhe te gjitha llojet e mobiljve per me shum info na

  Ferizaj Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shpojse per mobileri 6 koka(nnt lagedi)
  Mobilje

  shpojse per mobileri 6 koka(nnt lagedi)

  shes shpojsen per m0obileri me 6koka shte ne gjendj te rregullt pune per me shum info na kontaktoni

  Ferizaj Dje, 23:06
  2.250 €
 • 1 foto
  Komod per TV (NNT"LAGEDI)
  Mobilje

  Komod per TV (NNT"LAGEDI)

  Jemi prodhues te te gjitha llojeve temobiljeve dhoma gjumi kuzhina paradhoma komoda per tv tavolina

  Ferizaj Dje, 23:05
  200 €
 • 9 foto
  Punojme kuzhina sipas porosis (NNT\"LAGEDI)
  Mobilje

  Punojme kuzhina sipas porosis (NNT\"LAGEDI)

  punojme kuzhina dhoma gjumi paradhoma komoda sipas porosise me materjale te ndryshme montimi dhe

  Ferizaj Dje, 23:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhoma Gjumi me porosi (NNT"LAGEDI
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi (NNT"LAGEDI

  Punojm te gjitha llojet e mobiljeve na kontaktoni ne 045 /600-772 ose 049/626-900 dhoma gjumi sipas

  Ferizaj Dje, 23:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrika levizese per Playstation NNT LAGEDI
  Mobilje

  Karrika levizese per Playstation NNT LAGEDI

  prodhojm Karrike levisese per Playstation ose ndonje sherbim tjeter na kontaktoni ne Tel : 045/600-7

  Ferizaj Dje, 23:04
  55 €
 • 3 foto
  Dhoma Gjumi Amela (NNT\"LAGEDI\")
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Amela (NNT\"LAGEDI\")

  Punoj te gjitha llojet e mobiljeve per qdo informat na kontaktoni ne :045/600-772 ose 049/126-945

  Ferizaj Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITOR

  Ferizaj Dje, 23:03
  37 €
 • 1 foto
  Karrika levizese per Playstation (NNT"LAGEDI")
  Mobilje

  Karrika levizese per Playstation (NNT"LAGEDI")

  Karrike levisese per Sony Playstation ose ndonje sherbim tjeter per mobilje na kontaktoni ne : 045/6

  Ferizaj Dje, 23:03
  75 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Ferizaj Dje, 23:03
  599 €
 • 0 foto
  Shiten reflektoret
  Mobilje

  Shiten reflektoret

  Shiten 30 reflektor 400 wat ne gjendje te rregullt te gatshem per perdorim

  Ferizaj Dje, 23:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI STRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI STRUBER

  U OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI STRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6 FUS

  Ferizaj Dje, 22:59
  60 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi viber+383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi viber+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Ferizaj Dje, 22:58
  550 €
 • 12 foto
  PERDE ZEBER
  Mobilje

  PERDE ZEBER

  JU OFROJM PERDE ZEBRA ME QMIM 20 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLET ESHTE NGA MALEZIA KEMI ZGJEDHJE

  Ferizaj Dje, 22:52
  17 €
 • 3 foto
  Gravirime me CNC
  Mobilje

  Gravirime me CNC

  Me teknologjin me te persosur CNC kryejm sherbime si gravura dhe shpuarje per: #Dhoma gjumi #Kuzhina

  Ferizaj Dje, 22:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion
  Mobilje

  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion

  Tenda dielli me shumic dhe pakic.. Tenda klasike , Tenda dy anesore SANTANA, Tenda perde, Tenda kepu

  Ferizaj Dje, 22:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita viber +383 49 886 141

  Ferizaj Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  punojm karrika tavolina viber+38345805512
  Mobilje

  punojm karrika tavolina viber+38345805512

  separe

  Ferizaj Dje, 21:48
  160 €
 • 11 foto
  punojm separe me krejt ngjyrat 045805512
  Mobilje

  punojm separe me krejt ngjyrat 045805512

  separe

  Ferizaj Dje, 21:46
  160 €
 • 4 foto
  Dyshek per femije
  Mobilje

  Dyshek per femije

  Dyshek per femije nga materiali i sfungjerit, shume pak i perdorur me dimensione 60x120. Mund te ben

  Ferizaj Dje, 21:40
  25 €
 • 3 foto
  Mobije per sallon
  Mobilje

  Mobije per sallon

  Shes mobiljet per sallon ne gjendje shum te mir, siç shihen edhe ne foto, cmimi 500 euro, ju lutemi

  Ferizaj Dje, 21:36
  500 €
 • 11 foto
  shes separe te reja me qmim te lir 160euro
  Mobilje

  shes separe te reja me qmim te lir 160euro

  separe

  Ferizaj Dje, 21:35
  160 €
 • 3 foto
  Tavolina me 6 karrika
  Mobilje

  Tavolina me 6 karrika

  Shitet Tavolina me 6 karrika esht e pershtatshme per ambiente jashtme edhe per ballkone esht e mirba

  Ferizaj Dje, 19:37
  89 €
 • 11 foto
  ofert separe hiri vetem 170 euro 044986971
  Mobilje

  ofert separe hiri vetem 170 euro 044986971

  shes separe komplet viber +38344986971

  Ferizaj Dje, 19:35
  160 €
 • 2 foto
  Shitet Tryeza komplet me karriga
  Mobilje

  Shitet Tryeza komplet me karriga

  Shes tryezen komplet me 5 karriga te importuar nga zvicrra sidomos karriget i ka shum te forta po as

  Ferizaj Dje, 19:26
  125 €
 • 1 foto
  Komod per sallon
  Mobilje

  Komod per sallon

  komod per sallon dahet edhe ndysh pjesa nalt i heket krejt nese don

  Ferizaj Dje, 19:08
  100 €
 • 5 foto
  ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 35 EURO
  Mobilje

  ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 35 EURO

  ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 35 EURO M2 ROLETE PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERDE ZEBRA 25 EURO M2 PERDE TRAK

  Ferizaj Dje, 18:54
  35 €
 • 11 foto
  extra separe komplet viber +38344986971
  Mobilje

  extra separe komplet viber +38344986971

  shes separe komplet 044986971

  Ferizaj Dje, 18:35
  160 €
 • 11 foto
  shes depare viber +38344986971
  Mobilje

  shes depare viber +38344986971

  separe komplet 160 euro 044986971

  Ferizaj Dje, 18:22
  160 €
 • 7 foto
  TENDA ME NXEMJE SHATORA KARRIKA TAVOLINA044280873
  Mobilje

  TENDA ME NXEMJE SHATORA KARRIKA TAVOLINA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina kmei te xhith dimenzojent e shatorav nr 044280873 viber +

  Ferizaj Dje, 18:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA
  Mobilje

  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina numri pet kontakt 044280873 ne gjdo koh jeni te mir pritu

  Ferizaj Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMMJE 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMMJE 044280873

  Shatora karrika dhe tavoolina 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh jeni te mir pritur

  Ferizaj Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987
  Mobilje

  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987

  PUNOJM DYER ME POROSI DYER TE HYMJES ME TE GJITHA DIMENZIONET ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA NGJY

  Ferizaj Dje, 17:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  punojm karrika separe per oborr 045805512
  Mobilje

  punojm karrika separe per oborr 045805512

  separe

  Ferizaj Dje, 17:18
  160 €
 • 6 foto
  ZBRITE ROLETE ALUMIN ME IZOLIM VIBER 0037744171866
  Mobilje

  ZBRITE ROLETE ALUMIN ME IZOLIM VIBER 0037744171866

  rolete alumini me izolim 37 euro m2 MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 eu

  Ferizaj Dje, 17:10
  37 €
 • 4 foto
  SHITEN KAUQAT 6 MUJ TE PERDORUR
  Mobilje

  SHITEN KAUQAT 6 MUJ TE PERDORUR

  KAUQAT JAN TE NDERTUAR NGA MATERIAL CILESOR

  Ferizaj Dje, 17:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet vetem 1 jav i perdorur
  Mobilje

  Shitet vetem 1 jav i perdorur

  Si i ri

  Ferizaj Dje, 17:02
  120 €
 • 1 foto
  Shitet tavolina e mesit
  Mobilje

  Shitet tavolina e mesit

  Shitet tavolina ne gjendje shum te mire

  Ferizaj Dje, 17:01
  30 €
 • 1 foto
  Mobilje 3+3+2+1+ Tavolina
  Mobilje

  Mobilje 3+3+2+1+ Tavolina

  Shiten ne gjendje teper te mira pothuajse fare te perdorura po ashtu bashke me tavolin. Per me shum

  Ferizaj Dje, 15:58
  350 €
 • 3 foto
  Mobilje per dhom gjumii
  Mobilje

  Mobilje per dhom gjumii

  Korniza eshte ngjendje perfekte dhe eshte druu Dysheku eshte ne gjendje perfekte dhe eshte shum kom

  Ferizaj Dje, 15:22
  320 €
 • 1 foto
  Kauqa ne shitje
  Mobilje

  Kauqa ne shitje

  Kauqat jane ne gjendje t rregullt ata jan shum pak te perdorur jan shum komod dhe te pershtashem mun

  Ferizaj Dje, 15:21
  450 €
 • 2 foto
  KAUQ(KANAPE)
  Mobilje

  KAUQ(KANAPE)

  SHITEN KAUQAT(KANAPET) Per Sallon 3+3+2, Dy treshat shtrihen per fjetje, jane ne gjendje te mire q

  Ferizaj Dje, 14:45
  320 €
 • 7 foto
  Releta Druri , Antike - Klasike Dekoruese
  Mobilje

  Releta Druri , Antike - Klasike Dekoruese

  Shiten 3 Roleta Druri , Klasike , Antike dhe Dekoruese. Janë ne gjendje t mir dhe mujn mu perdor kud

  Ferizaj Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes karrika
  Mobilje

  Shes karrika

  Shes 14 karrika 160€

  Ferizaj Dje, 13:27
  Me Marrveshje