Mobilje
Ferizaj

Mobilje në shitje në Ferizaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Ferizaj Sot, 22:51
  599 €
 • 11 foto
  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE

  Ferizaj Sot, 22:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE

  Ferizaj Sot, 22:42
  60 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Ferizaj Sot, 22:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dhoma Gjumit
  Mobilje

  Dhoma Gjumit

  Viber:+37745539702 ?Mobileria Lisi?

  Ferizaj Sot, 21:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kuzhina me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi

  Viber:+37745539702 ?Mobileria Lisi? FACEBOOK:Mobileria Lisi INSTAGRAM:Mobileria Lisi

  Ferizaj Sot, 21:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  ⚫️Kuzhina Standarte 2.60X2.00⚫️ ⚫️Viber:+37745539702/045581760⚫️ ⚫️Cmimi sipas m

  Ferizaj Sot, 21:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  ◾️Kuzhina Standarte◾️ ◾️2.60X2.00◾️ ◾️Ngjyra sipas zgjedhjes tuaj◾️ ◾️Cm

  Ferizaj Sot, 21:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kuzhina Me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina Me Porosi

  ?Kuzhina me porosi⚫️ ⚫️Viber:+37745539702? ?MOBILERIA LISI⚫️

  Ferizaj Sot, 21:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  tavolin me gjam
  Mobilje

  tavolin me gjam

  Tavolin e mesme per sallon me gjam

  Ferizaj Sot, 21:03
  25 €
 • 11 foto
  punojm karrika separe per oborr 045805512
  Mobilje

  punojm karrika separe per oborr 045805512

  separe

  Ferizaj Sot, 20:01
  160 €
 • 11 foto
  punojm separe me krejt ngjyrat 045805512
  Mobilje

  punojm separe me krejt ngjyrat 045805512

  separe

  Ferizaj Sot, 19:56
  160 €
 • 11 foto
  INVERTAR: SEPARE,TAVOLINA,KARRIKA,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR: SEPARE,TAVOLINA,KARRIKA,SHANKERICA

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Ferizaj Sot, 19:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes karrika
  Mobilje

  Shes karrika

  Shes 14 karrika 160€

  Ferizaj Sot, 17:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Jap me qera shatora karrika dhe tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 044280873 viber +38344280873

  Ferizaj Sot, 16:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA
  Mobilje

  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina numri pet kontakt 044280873 ne gjdo koh jeni te mir pritu

  Ferizaj Sot, 16:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOILNA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOILNA 044280873

  Jap me qera shatora akrrika dhe tavoina ne gjdo koh jeni te mir pritur ne nr 044280873 viber +383442

  Ferizaj Sot, 16:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 ne xhdo koh muni me thirr jeni te mir pritur +

  Ferizaj Sot, 16:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

  Japim ne sherbim me qera karrika tavolina dhe shatroa nr 044280873 muni me thirr ne xhdo koh jeni te

  Ferizaj Sot, 16:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shatora modern karrika dhe tavolina 044280873
  Mobilje

  Shatora modern karrika dhe tavolina 044280873

  Shatora karrika dhe tavolina ne sherbim kemi shatora 044280873

  Ferizaj Sot, 16:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kauqa
  Mobilje

  Kauqa

  Kauqa

  Ferizaj Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Nje Orman ne gjendje shum te mir.
  Mobilje

  Nje Orman ne gjendje shum te mir.

  Shitet nje Orman ne gjendje shum te mir arsyja e shitjes eshte se I kemi Marr nja te bardh. Per me s

  Ferizaj Sot, 14:50
  300 €
 • 11 foto
  Inventar për kafiteri(Tavolina me karrike, banak)
  Mobilje

  Inventar për kafiteri(Tavolina me karrike, banak)

  Shitet: -Inventar për lokal apo kafiteri së bashku me vitrinë. -Tavolinë me karrige(4x). -Frigorifer

  Ferizaj Sot, 13:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337
  Mobilje

  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337

  "GERMAN TORE" Ofron dyer të kualitetit të lartë Dyer për garazha Dyer industriale Dyer senzorike Dye

  Ferizaj Sot, 13:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten tepijat, tavolina dhe pikturat
  Mobilje

  Shiten tepijat, tavolina dhe pikturat

  Shiten: tepija e sallonit, tepija pēr kuzhinë, tepijat e dhomes sē fjetjes, tepijat pēr koridorē

  Ferizaj Sot, 13:10
  250 €
 • 1 foto
  Aksion ! WC + Fontan Porcelan
  Mobilje

  Aksion ! WC + Fontan Porcelan

  WC + Fontan Porcelan Hidrosanitaria "VASKA" Rr. Vllezrit Gervalla AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,

  Ferizaj Sot, 13:04
  65 €
 • 2 foto
  Komod 65 cm Mediapan
  Mobilje

  Komod 65 cm Mediapan

  Komod 65 cm Mediapan Hidrosanitaria "VASKA" Rr. Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,

  Ferizaj Sot, 13:04
  160 €
 • 0 foto
  Komod 65 cm Mediapan
  Mobilje

  Komod 65 cm Mediapan

  Komod 65 cm Mediapan Hidrosaniaria VASKA Ferizaj Rruga Vllezrit Gervalla AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,

  Ferizaj Sot, 13:04
  99 €
 • 11 foto
  Tush Kabin 90 X 90 Cm Aksion! 115 Euro
  Mobilje

  Tush Kabin 90 X 90 Cm Aksion! 115 Euro

  Tush Kabin 90 x 90 cm Hidrosanitaria VASKA Ferizaj Rruga Vllezrit Gervalla AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X

  Ferizaj Sot, 13:04
  115 €
 • 9 foto
  Aksion Komod 60 cm
  Mobilje

  Aksion Komod 60 cm

  Aksion Komod 60 cm montim i murit Hidrosanitaria VASKA Ferizaj Rruga Vllezrit Gervalla AUDI,BMW,M3

  Ferizaj Sot, 13:04
  110 €
 • 2 foto
  Komod 80 cm Mediapan
  Mobilje

  Komod 80 cm Mediapan

  Komod 80 cm Mediapan Hidrosanitaria "VASKA" Rr. Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X

  Ferizaj Sot, 13:03
  170 €
 • 2 foto
  Komod 120 cm
  Mobilje

  Komod 120 cm

  Komod 120 cm Mediapan Hidrosanitaria ''VASKA'' Rr.Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1

  Ferizaj Sot, 13:03
  450 €
 • 3 foto
  Komod 80 cm Mediapan E Plastifikuar Hidrosanitari
  Mobilje

  Komod 80 cm Mediapan E Plastifikuar Hidrosanitari

  Komod 80 cm Mediapan E Plastifikuar Hidrosanitaria "VASKA" Rr. Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW

  Ferizaj Sot, 13:03
  220 €
 • 0 foto
  WC Porcelani
  Mobilje

  WC Porcelani

  WC Porcelani Hidrosanitaria "VASKA" Rr. Vllezrit Gervalla AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,530,535,63

  Ferizaj Sot, 13:02
  80 €
 • 4 foto
  Tush Kabin 90 x 90
  Mobilje

  Tush Kabin 90 x 90

  Tush Kabin 90 x 90 Hidrosanitaria VASKA Ferizaj Rr. Vllezrit Gervalla AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,

  Ferizaj Sot, 13:02
  150 €
 • 2 foto
  Komod 80 cm Mediapan
  Mobilje

  Komod 80 cm Mediapan

  Komod 80 cm Mediapan Hidrosaniaria VASKA Ferizaj Rruga Vllezrit Gervalla AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,

  Ferizaj Sot, 13:01
  180 €
 • 2 foto
  Tush Kabin Italiane 100 cm x 100 cm
  Mobilje

  Tush Kabin Italiane 100 cm x 100 cm

  Tush Kabin Italiane 100 cm x 100 cm Me der, xham 6 mm Hidrosanitaria Vaska Ferizaj Rruga Vllezri

  Ferizaj Sot, 13:01
  230 €
 • 10 foto
  Tush Kabin Italiane 90x120 cm
  Mobilje

  Tush Kabin Italiane 90x120 cm

  Tush Kabin Italiane 90x120 Hidrosanitaria VASKA Ferizaj Rruga Vllezrit Gervalla AUDI,BMW,M3,M5,M6

  Ferizaj Sot, 13:01
  210 €
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Ferizaj Sot, 11:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Ferizaj Sot, 11:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Ferizaj Sot, 11:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyer te blinduara me montim- EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer te blinduara me montim- EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Ferizaj Sot, 11:42
  199 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi me modele te reja
  Mobilje

  Dhoma gjumi me modele te reja

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me modele dhe ngjyra sipas porosis

  Ferizaj Sot, 10:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kauqa set 3  2  2  1  1
  Mobilje

  Kauqa set 3 2 2 1 1

  Shiten kauqat set ne gjendje te mire optike dhe fizike. prodhim German te blera ne Mob.

  Ferizaj Sot, 10:09
  600 €
 • 0 foto
  Shes
  Mobilje

  Shes

  Shes mobilet per kuzhin 1-2-3 ne gjendje te mir shum pak te perdorur

  Ferizaj Sot, 09:59
  520 €
 • 9 foto
  punojm dyer per dhoma me qmime te lira
  Mobilje

  punojm dyer per dhoma me qmime te lira

  punojm te gjitha masat me qmime te lira nga 60euro kontakto +38346118885

  Ferizaj Sot, 09:41
  60 €
 • 1 foto
  Tavoline dhe Komode per Tv
  Mobilje

  Tavoline dhe Komode per Tv

  Shes Tavolinen dhe Komoden e TV-së, jane ne gjendje shume te mire siq po shifen edhe ne foto,shume p

  Ferizaj Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline dhome
  Mobilje

  Tavoline dhome

  Shes tavolinen per dhome pritjeje,tavolina eshte ne gjendje super te mire,dhe eshte shume pak e perd

  Ferizaj Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobilje salloni
  Mobilje

  Mobilje salloni

  Shes mobiljet e sallonit,te ardhuna nga jasht,jane te perdoruna vetem 1 muaj,dhe jane ne gjendje sup

  Ferizaj Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  tavolina separe 045327459
  Mobilje

  tavolina separe 045327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Ferizaj Sot, 09:15
  Me Marrveshje