Kuzhina Moderne me Porosi viber +38344 799-989

Çmimi: Me Marrveshje
Kuzhina Moderne me Porosi viber +38344 799-989

Detajet

Postuar
28 janar 12:07
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Kuzhina Moderne me porosi,Kualitet i garantuar.Matjen transportin si dhe Montimin e bejm nè tèr teritorin e Kosoves.per me shum kontakto ne 049/494-030 si dhe viber +383 44 799-989


Shpallje te ngjashme