Automjete
Sarandë

Automjete në shitje në Sarandë

 • 0 foto
  Audi A5 270 naft .model s line
  Vetura

  Audi A5 270 naft .model s line

  Audi A5 viti 2009 ,me kamio automatike look s line .Disqe 20 Vetem te interesuar serioz

  Sarandë 13 qershor 19:50
  13.000 €
 • 5 foto
  ?????? Shitet Toyota Rav 4 ??????
  Vetura

  ?????? Shitet Toyota Rav 4 ??????

  SHITET TOYOTA RAV 4 MOTOR 2.2 NAFTE ME 152 000 KM ORIGJINALE E PAJISUR ME LIBRIN E VET TE SHERBIMEVE

  Sarandë 13 qershor 17:22
  8.200 €
 • 4 foto
  Mercedes B clas Automat
  Vetura

  Mercedes B clas Automat

  Shitet B clas me naft 1.9 automat sapo ardhur nga Germania gjendje fantastike cmim ocazion

  Sarandë 13 qershor 10:09
  5.300 €
 • 12 foto
  Mercedes-benz E 220 EVO Avantgarde-panorama 2010
  Vetura

  Mercedes-benz E 220 EVO Avantgarde-panorama 2010

  *Mercedes benz *E klas Avantgarde evo *Motori 220 naft *Viti 2010 *Kamjo manuale 7 marsha *Tavan pa

  Sarandë 11 qershor 19:10
  10.000 €
 • 5 foto
  Alfa romeo 33
  Vetura

  Alfa romeo 33

  Shes per pjese ose dhe per qef makina eshte super ne gjendje te mire sapo ia kam nderruar vaj filtra

  Sarandë 10 qershor 23:15
  500 Lek
 • 9 foto
  Mercedes Benz Vito Mixto 111 CDI 2010 9-vende
  Vetura

  Mercedes Benz Vito Mixto 111 CDI 2010 9-vende

  Mercedes Benz Vito - Version Mixto Eshte me i gjate dhe me i gjere se versionet e tjera. dhe brend

  Sarandë 10 qershor 21:55
  1.500.000 Lek
 • 7 foto
  A CLASS
  Vetura

  A CLASS

  A Class Vite prodhimi 2004 elegance 170 cdi kamio automatike me kondisioner ne gjendje perfekte te g

  Sarandë 9 qershor 15:58
  2.500 €
 • 2 foto
  Shitet makina......
  Vetura

  Shitet makina......

  Shitet per arsye personale

  Sarandë 8 qershor 20:31
  1.700 €
 • 5 foto
  SHITET OPEL VECTRA 1.6 BENZIN
  Vetura

  SHITET OPEL VECTRA 1.6 BENZIN

  SHITET OPEL VECTRA 1.6 BENZIN KM-137000 VITI-1997 PORTOBAGAZH MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTO

  Sarandë 8 qershor 19:35
  150.000 Lek
 • 0 foto
  BMW 530d
  Vetura

  BMW 530d

  Shitet bmw 530d viti 2007 full opsion. Makina ka nje vit ne shqiperi e kam blere vet ne berlin ne ko

  Sarandë 7 qershor 17:36
  8.400 €
 • 2 foto
  Okazion!Shitet Peugeot 407
  Vetura

  Okazion!Shitet Peugeot 407

  Makina eshte ne super gjendje!Te gjitha serviset te bera pa asnjë lloj problemi!Gazin eka original n

  Sarandë 6 qershor 00:32
  3.000 €
 • 0 foto
  Letra italjane
  Motore (mbi 50 cc)

  Letra italjane

  Ii

  Sarandë 5 qershor 09:19
  350 €
 • 0 foto
  Anton
  Motore (mbi 50 cc)

  Anton

  Hu

  Sarandë 4 qershor 11:15
  350 €
 • 4 foto
  Okazion Shitet mercedes-benz Evo-220#6500€#
  Vetura

  Okazion Shitet mercedes-benz Evo-220#6500€#

  Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te prer,gati per targa. Makina esht ne gjendje pe

  Sarandë 2 qershor 23:22
  6.500 €
 • 6 foto
  Renault Kamion Frigorifer 1998
  Kamionë

  Renault Kamion Frigorifer 1998

  Renault Frigorifer i vitit 1998 me 150000 km.Shume i mbajtur nga pjeset xhenerike dhe nga pjeset e j

  Sarandë 2 qershor 10:47
  3.900 €
 • 7 foto
  VW Caddy -2000 frigorifer
  Vetura

  VW Caddy -2000 frigorifer

  Volkswagen caddy frigorifer digital , viti- 2000.Kamio manuale motor 1900cc. Shkon per 15min deri ne

  Sarandë 2 qershor 10:47
  3.000 €
 • 2 foto
  Nderrohet me Makin me te madhe
  Vetura

  Nderrohet me Makin me te madhe

  Nderrohet Renault Clio 1.2 benzin , viti prodhimit 2006 Makina esht ne gjendje shum te mir me 110 mi

  Sarandë 31 maj 09:45
  2.500 €
 • 5 foto
  Mercedes CLS 320 CDI
  Vetura

  Mercedes CLS 320 CDI

  Makina esht ne gjendje shume te mir. Shitet ose nderrohet plus minus diferenca. Sedilje Memory. Sens

  Sarandë 30 maj 13:58
  10.500 €
 • 3 foto
  Jeep Cherokee dizel
  Vetura

  Jeep Cherokee dizel

  Jeep 300 Turbointerkuler Nuk e kap taksa e luksit Xhama te zinj nga fabrika Gjendja perfekt

  Sarandë 29 maj 20:22
  6.200 €
 • 11 foto
  Mercedes benz 220
  Vetura

  Mercedes benz 220

  Makina eshte ne gjendje te mire kilomtera origjinale sedilje meshin ngjyra e makines blu e zen sher

  Sarandë 29 maj 18:50
  5.400 €
 • 0 foto
  Toyota Corolla Verso 6+1
  Vetura

  Toyota Corolla Verso 6+1

  Toyota Corolla Verso 2.2 Nafte, D4D DCat, A/C Clima, 6+1 vende, Xhama te erret origjinal, Kamio manu

  Sarandë 29 maj 18:02
  5.000 €
 • 7 foto
  OKAZION! Mercedes Benz E270 Avangard
  Vetura

  OKAZION! Mercedes Benz E270 Avangard

  ⬇️ SHITET Mercedes-Benz E270 CDI Avantgard Viti 2003, 292000 KM Origjinale me garanci Kambio Au

  Sarandë 29 maj 17:07
  4.500 €
 • 2 foto
  Ndrohet me makin tjeter
  Vetura

  Ndrohet me makin tjeter

  Makina esht ne gjendjen pune ndrohet me cfardolloj makinentjeter

  Sarandë 29 maj 12:10
  1 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz E220
  Vetura

  Mercedes Benz E220

  E class 220 , i vitit 2004, me kambio manuale, nafte, KLIMA KATERZONALE, SEDILJE LEKUR,PILOT AUTOMAT

  Sarandë 29 maj 11:21
  4.200 €
 • 0 foto
  Kamio Automatike+Manual Prodhim Amerikan
  Vetura

  Kamio Automatike+Manual Prodhim Amerikan

  Volkswagen Jeta Automatike+Manuale Model Amerikan 1.9 nafte..super gjendje 4300 € pak i diskutushem.

  Sarandë 28 maj 13:49
  4.300 €
 • 0 foto
  Shitet C220 motorr evo
  Vetura

  Shitet C220 motorr evo

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta te rregullta te paguara deri ne qershor 2020. 450

  Sarandë 27 maj 19:17
  4.500 €
 • 0 foto
  Makina me ekrane led 6m2
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina me ekrane led 6m2

  Shiten per arsye mos perdorimi 2 makina me nga 2 ekrane led 1 per secilen. Ekranet led jan secili ng

  Sarandë 27 maj 15:38
  22.000 €
 • 4 foto
  Fitat punto 2006
  Vetura

  Fitat punto 2006

  Shitet fiat punto viti 2006 motorri 1.3 naf shum ekonomike 6 marsha makina esht ne gjendje shum te m

  Sarandë 26 maj 21:05
  3.700 €
 • 0 foto
  Shese
  Vetura

  Shese

  Mersedez Benz vite prodhimi fundi 2001 ngjyre e zeze 4+ 1 porta dokumentat der ne prille te 2020 te

  Sarandë 18 maj 22:10
  3.500 €
 • 10 foto
  Shitet ose nderrohet golf V
  Vetura

  Shitet ose nderrohet golf V

  Golf V 2.0 tdi Te gjitha funksionale, shum I mbajtur,me sherbime Te sapo bera,vajra,filtra,goma 90%

  Sarandë 18 maj 20:41
  5.000 €
 • 5 foto
  Okazionnnnnn
  Vetura

  Okazionnnnnn

  Shitet sharan 1. 9 naft 4+1 me dekumenta dhe sherbime te beme bej edhe ndrrim me makin nafte ose be

  Sarandë 18 maj 14:49
  2.600 Lek
 • 0 foto
  Mercedes Benc 200 cdi evo
  Vetura

  Mercedes Benc 200 cdi evo

  Shitet 200 naft me motorr evo ne nendor eshte futur ne shqiperi

  Sarandë 17 maj 15:39
  4.000 €
 • 4 foto
   FULL OPTION BENZ 2005
  Vetura

  FULL OPTION BENZ 2005

  ⤵ ✔ Marka,Modeli : c class ✔ Viti : 2005 ✔ Kambjo : automatik ✔ Lenda Djegese : nafte ✔

  Sarandë 17 maj 08:23
  5.600 €
 • 0 foto
  Navigator
  Autopjese dhe paisje

  Navigator

  Navigator c class w203 2005 -2007 android touch

  Sarandë 16 maj 06:51
  300 €
 • 5 foto
  Cat
  Kamionë

  Cat

  Shitet sleep CAT 315 me gjithe Cekic....skrepi eshte ne gjendje pune....eshte shum I paster si mjet.

  Sarandë 15 maj 15:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2535
  Kamionë

  2535

  Shitet kamioni Mercedes Benz 2535 ne gjendje shum te mire pune....makina eshte e gatshme per cdo llo

  Sarandë 15 maj 15:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedez benz c class portobagazh 270
  Vetura

  Mercedez benz c class portobagazh 270

  Shes mercedez benz portobagazh ne gjendje shum te mir sapo i lyer .... te gjitha sherbimet e bera

  Sarandë 15 maj 01:42
  3.000 €
 • 5 foto
  C Class
  Vetura

  C Class

  cmimi pak i diskutueshem

  Sarandë 13 maj 12:42
  4.800 €
 • 5 foto
  2636
  Kamionë

  2636

  Shitet kamjon 3 akse ne gjendje te mire pune....ose ndrrohet me mjet bujqesor....kamjoni eshte i gat

  Sarandë 12 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GOLF 4 DI TKUQE 6MARSHA
  Vetura

  GOLF 4 DI TKUQE 6MARSHA

  Super gjendje makina nuk ka nevoj per asgje . E gateshme per cdo prove. I diskutueshem. Nderrim me t

  Sarandë 12 maj 17:35
  2.200 €
 • 9 foto
  OKAZION❗️❗️
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION❗️❗️

  shitet eskavator komatsu 210 me kove dhe çekiç krup720 ne gjendje shume te mire per me teper telefon

  Sarandë 12 maj 16:34
  40.000 €
 • 8 foto
  Mundesi nderrimi
  Vetura

  Mundesi nderrimi

  Mercedez - benz 220 cdi baxha xhami salloni me meshin disqe 17 ekonomike letrat per 1 vit !!

  Sarandë 12 maj 11:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET FORD FOCUC.1.8 BENZIN GAZ.
  Vetura

  SHITET FORD FOCUC.1.8 BENZIN GAZ.

  Makina esht ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per asgje. Vaj filtra te ndruar filtrat e gazit te n

  Sarandë 11 maj 19:07
  22 Lek
 • 9 foto
  Toyota yaris 2007 1.4 nafte
  Vetura

  Toyota yaris 2007 1.4 nafte

  Toyota yaris .vit prodhimi 2007 D-4D .176 145 km. Kamio automatike . Karburani nafte. Motorri 1.4 .x

  Sarandë 11 maj 15:51
  4.800 €
 • 6 foto
  Shitet opel corsa viti 2010
  Vetura

  Shitet opel corsa viti 2010

  Makina eshte ne gjendje perfekt e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar cmimi i diskutushm.

  Sarandë 10 maj 19:50
  4.000 €
 • 5 foto
  FORD FOCUS 1.8 BENZIN GAZ.
  Vetura

  FORD FOCUS 1.8 BENZIN GAZ.

  Shum e paster dhe shum ekonomike vaj filtra te ndruar goma pothuajse te reja me disqe alumini komand

  Sarandë 10 maj 11:18
  2.100 Lek
 • 2 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Makina nuk ka nevoj per asgje (di) tkuqe 6 marsha . shum e paster si makine e gateshme per cdo lloj

  Sarandë 6 maj 17:01
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  FORD USA SHITET -NDEROHET
  Vetura

  FORD USA SHITET -NDEROHET

  SHITET FORD AMERIKAN 3.5 GAS-BEZINE MAKINA ESHT 6+1 KLIMA,TAPICERI LLAMARIN SHUME E PASTER,MOTORR P

  Sarandë 6 maj 16:26
  4.000 €
 • 4 foto
  Citroen c2 1100cc benzin
  Vetura

  Citroen c2 1100cc benzin

  Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me amortizator goma te reja se fundmi dokumen

  Sarandë 6 maj 14:54
  1.900 €
 • 5 foto
   Mercedes Benz W204 C Class
  Vetura

  Mercedes Benz W204 C Class

  Ne gjendje te shkelqyer . - Mercedes Benz W204 C Class - Motorri : 220 cdi 170 KF - Ftohja : Klima T

  Sarandë 6 maj 13:57
  8.800 €