Patundshmeri
Sarandë

Patundshmeri në shitje në Sarandë

 • 11 foto
  Shiten 3 Garsonire + 1 Apartament ne Sarande 190m2
  Apartment / Banesa

  Shiten 3 Garsonire + 1 Apartament ne Sarande 190m2

  SHITET BIZNESI: 4 njësi akomodimi + website e dedikuar me system booking (ne tre gjuhë - Anglisht, P

  Sarandë Dje, 21:52
  120.000 €
 • 11 foto
  Papafingo ne shitje, Sarande
  Apartment / Banesa

  Papafingo ne shitje, Sarande

  Shitet papafingo ne Sarande me siperfaqe totale 250m2.Prona ndodhet ne katin e 5-te ne nje zone te q

  Sarandë Dje, 19:31
  100.000 €
 • 11 foto
  Shtepi private ne Ksamil
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Ksamil

  Shitet Shtepi private ne ksamil me siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 130m2 me certifika

  Sarandë Dje, 19:31
  175.000 €
 • 12 foto
  Shitet apartament 3+1 i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 i mobiluar

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Dje, 19:31
  90.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Apartamenti ka siperfaqe totale 135m2 ndo

  Sarandë Dje, 19:30
  100.000 €
 • 11 foto
  Shitet papafingo me pamje Fantastike
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo me pamje Fantastike

  Zyra jonë ofron papafingo të shkëlqyer, Vija e pare me pamje panoramike dhe të bukur të detit në një

  Sarandë Dje, 19:29
  360.000 €
 • 11 foto
  Shitet papafingo fantastike ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo fantastike ne Sarande

  Shitet penthouse me pamje anesore nga deti ne Sarande ne nje zone te preferuar ne katin e fundit te

  Sarandë Dje, 19:28
  175.000 €
 • 11 foto
  Penthouse me pamje fantastike ne shitje
  Apartment / Banesa

  Penthouse me pamje fantastike ne shitje

  Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse me tre dhoma gjumi në Sarandë, që ndodhet afër

  Sarandë Dje, 19:26
  220.000 €
 • 8 foto
  Apartament prej 92m2 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 92m2 ne Sarande

  Apartament ne qender sarande 92 m2 kati 9 me hipoteke organizuar ne 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 sallo

  Sarandë Dje, 19:26
  79.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 1 dhe ka siperfaq

  Sarandë Dje, 19:26
  88.000 €
 • 8 foto
  Papafingo ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Papafingo ne shitje,Sarande

  Një mundësi perfekte për të marrë një Penthouse me dy dhoma gjumi për shitje në Sarandë.Pak metra në

  Sarandë Dje, 19:24
  155.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament me pamje anesore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament me pamje anesore nga deti

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Dje, 19:24
  65.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore ne Sarande

  Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande.Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri

  Sarandë Dje, 19:24
  88.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 vija e pare
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 vija e pare

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande vija e pare ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete afer

  Sarandë Dje, 19:23
  58.000 €
 • 11 foto
  Sarande,shitet apartament 3+1 te policia
  Apartment / Banesa

  Sarande,shitet apartament 3+1 te policia

  Shitet apartament 3+1 prane qendres te policia ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka si

  Sarandë Dje, 19:23
  80.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 100m larg plazhit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 100m larg plazhit

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Dje, 19:23
  73.000 €
 • 11 foto
  Sarande, Shitet apartament 2+1 ne qender
  Apartment / Banesa

  Sarande, Shitet apartament 2+1 ne qender

  Shitet apartament me pamje anesore nga deti ne Sarande.Apartamenti ndodhet prane qendres ne rrugen o

  Sarandë Dje, 19:23
  82.000 €
 • 11 foto
  Shiten 4 apartamente te pershatshme per hostel
  Apartment / Banesa

  Shiten 4 apartamente te pershatshme per hostel

  Sarande,Shiten 4 apartamente(2 apartamente 2+1 105m2 secili dhe 2 apartamente 1+1 75m2 secili) .Apa

  Sarandë Dje, 19:23
  324.000 €
 • 11 foto
  Shitet papafingo vija e pare,pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo vija e pare,pamje fantastike

  Shitet papafingo ne Sarande.Prona duke qene vija e pare ne det ka nje pamje mahnitese.Ndodhet ne kat

  Sarandë Dje, 19:22
  350.000 €
 • 11 foto
  Shitet hotel okazion ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet hotel okazion ne Sarande

  shitet hotel okazion 1200 m2 ndertim organizuar ne 15 apartament 1+1 me hipoteke 660.000 euro xhiro

  Sarandë Dje, 19:22
  660.000 €
 • 11 foto
  Shitet Papafingo me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo me pamje nga deti

  Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te prefe

  Sarandë Dje, 19:21
  92.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 kati i 3,me siperfaqe 70m2 ne nje zone te preferuar ne Sarande.Apartamenti esh

  Sarandë Dje, 18:33
  47.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Mithat Hoxha 10min ne kembe distance nga plazhi.Apartamen

  Sarandë Dje, 18:33
  90.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 2 ballkone. Kati i dyte
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 2 ballkone. Kati i dyte

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar me siperfaqe 53m2, dy ballkone, pamje nga deti. Kati i 3, orientimi

  Sarandë Dje, 18:14
  50.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarand
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarand

  Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira te Sarandes te 15 Katshi. Apartamenti ka nje siperfaqe

  Sarandë Dje, 17:00
  46.000 €
 • 6 foto
  Apartament per shitje 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament per shitje 1+1 ne Sarande

  Apartament okazion ne shitje ne zonen me te kerkuar te momentit me cmim konkurues, prane resortit Sa

  Sarandë Dje, 15:24
  470.000 €
 • 6 foto
  Apartament per shitje 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament per shitje 2+1 ne Sarande

  Apartament per shitje ne zonen me te preferuar te Sarandes 150m nga deti ,ne afersi me Hotel Butrint

  Sarandë Dje, 15:23
  120.000 €
 • 1 foto
  Apartament per shitje 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament per shitje 1+1 ne Sarande

  Apartament okazion ne shitje ne zonen me te kerkuar te momentit me cmim konkurues, prane resortit \"

  Sarandë Dje, 15:16
  50.000 €
 • 10 foto
  Apartament per shitje 3+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament per shitje 3+1 ne Sarande

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentura te qytetit te Sarandes ne Koder. Eshte me sip

  Sarandë Dje, 15:16
  85.000 €
 • 7 foto
  Okazion Apartament per shitje ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament per shitje ne Sarande

  Apartament per shitje ne nje nder zonat me te preferuara ne Sarande prane resortit \"Santa Quaranta\

  Sarandë Dje, 15:16
  70.000 €
 • 12 foto
  Apartament me qera per sezonin turistik ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament me qera per sezonin turistik ne Sarande

  Jepet apartament me qera ne Sarande Dhome gjumi me krevat dopio Sallon + guzhine Nje ballkone +

  Sarandë Dje, 14:41
  45 €
 • 5 foto
  Apartament ne shitje ne Sarande me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje ne Sarande me pamje nga deti

  Apartamenti ndodhet ne zonen e hyrjes se qytetit, nje zone e qete dhe shume e preferuar larg zhurmes

  Sarandë Dje, 14:33
  70.000 €
 • 11 foto
  Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det
  Apartment / Banesa

  Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det

  Shitet papafingo ne rrugen Butrinti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese ciles

  Sarandë Dje, 14:00
  260.000 €
 • 6 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte

  Sarandë Dje, 14:00
  58.000 €
 • 10 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 sallon me guzhine te perbashket ndodh

  Sarandë Dje, 13:58
  54.000 €
 • 11 foto
  Shitet papafingo 150m2 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo 150m2 ne Sarande

  Shitet papafingo me pamje ballore nga deti ne Sarande.Prona ka siperfaqe totale 150m2 dhe perbehet n

  Sarandë Dje, 13:58
  90.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne distance te afert me plazhin ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne kati

  Sarandë Dje, 13:58
  66.000 €
 • 9 foto
   Apartament 2+1 ne qender te Sarandes
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne qender te Sarandes

  Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te qytetit vetem 50m nga bulevardi.Apartamenti eshte 106m

  Sarandë Dje, 13:58
  83.000 €
 • 11 foto
  Shitet papafingo fantastike ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo fantastike ne Sarande

  Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse të mrekullueshëm në Sarandë,Sic mund te shikoni

  Sarandë Dje, 13:57
  260.000 €
 • 10 foto
  Apartament 3+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Sarande

  Shitet apartament 3+1 ne katin e 5 te nje ndertese cilesore ne qytetin e Sarandes.Apartamenti perbeh

  Sarandë Dje, 13:56
  70.000 €
 • 11 foto
  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 3+1 130m2 me pamje ballore nga deti ,totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.Apart

  Sarandë Dje, 13:55
  142.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament ne sarande ne rrugen studenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone prane cdo institucio

  Sarandë Dje, 13:55
  36.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne nje zone te qete te qytetin.Apartamenti eshte i o

  Sarandë Dje, 13:55
  45.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 3+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 me pamje nga deti

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Dje, 13:55
  110.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne

  Shitet Apartament 2+1 ne rrugen Butrinti ne Sarande prane resortit Santa Quaranta.Prona ndodhet ne k

  Sarandë Dje, 13:54
  104.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Sarande shitet apartament 1+1 75m ne katin e 7 te nje pallati cilesor dhe me pamje ballore nga deti.

  Sarandë Dje, 13:33
  57.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament me pamje fantastike,pozicionet prane Hotel Baracudes ne Sarande.Prona ndodhet ne k

  Sarandë Dje, 13:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartament ne sarande me pamje ballore
  Apartment / Banesa

  Apartament ne sarande me pamje ballore

  Apartament 190m2 ndodhet ne katin e 6-te ne pallat te ri me certifikate pronesie i organizuar ne 3 d

  Sarandë Dje, 13:32
  86.000 €
 • 11 foto
  Super Duplex 2+1 te Bougainville Bay Sarande
  Apartment / Banesa

  Super Duplex 2+1 te Bougainville Bay Sarande

  Shitet Duplex 138m2 me pamje fantastike dhe relaksuese te Bougainville Bay ne nje zone te preferuar

  Sarandë Dje, 13:32
  199.000 €
 • 3 foto
  Papafingo PENTHOUSE For SALE
  Apartment / Banesa

  Papafingo PENTHOUSE For SALE

  Penthouse per shitje 2+1 Siperfaqe 125 M2 Pamje nga deti nga cdo dhome e mobiluar ne menyre bashkoho

  Sarandë Dje, 13:31
  130.000 Lek