Patundshmeri
Sarandë

Patundshmeri në shitje në Sarandë

 • 13 foto
  Shitet Penthouse me pamje ballore ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Penthouse me pamje ballore ne Sarande

  Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse me tre dhoma gjumi në Sarandë, që ndodhet afër

  Sarandë Dje, 11:46
  215.000 €
 • 11 foto
  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.
  Apartment / Banesa

  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.

  Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 700m2 nga ku 100m2 eshte siperfaqe ndertimi.Na kontakton

  Sarandë Dje, 11:46
  180.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament me pamje fantastike,pozicionet prane Hotel Baracudes ne Sarande.Prona ndodhet ne

  Sarandë Dje, 11:46
  220.000 €
 • 11 foto
  Godine 2-kateshe ne shitje ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Godine 2-kateshe ne shitje ne Sarande

  Shitet godine 2-kateshe ne Berdenesh.Ndertesa eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe eshte e nd

  Sarandë Dje, 11:46
  250.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 ne katin e 3 te nje pallati te rri.Apartamenti ndodhet ne nj

  Sarandë Dje, 11:45
  46.000 €
 • 10 foto
  Apartament 1+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne rrugen Butrinti ne zonen me te prefer

  Sarandë Dje, 11:45
  61.000 €
 • 13 foto
  Sarande, Shitet apartament 2+1 ne qender
  Apartment / Banesa

  Sarande, Shitet apartament 2+1 ne qender

  Shitet apartament me pamje anesore nga deti ne Sarande.Apartamenti ndodhet prane qendres ne rrugen o

  Sarandë Dje, 11:45
  82.000 €
 • 12 foto
  Shitet Papafingo me pamje nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo me pamje nga deti ne Sarande

  Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te prefe

  Sarandë Dje, 11:45
  92.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen butrinti ne nje zone te preferuar kryesisht nga te huajt.

  Sarandë Dje, 11:45
  64.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 48000 euro. Apartamenti eshte i organizuar ne :1 dhome gjumi,1 sallon me guzhi

  Sarandë Dje, 11:45
  48.000 €
 • 14 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet Apartament 2+1 ne qender te Sarandes,pajisur me certifikate pronesie ka siperfaqe totale 105

  Sarandë Dje, 11:44
  95.000 €
 • 11 foto
  Shitet ndertese 4-kateshe
  Shtepi / Vila

  Shitet ndertese 4-kateshe

  Shitet ndertese 4-kateshe e organizuar ne 8 apartamente 2+1 me siperfaqe ndertimi total 1200m2.Godin

  Sarandë Dje, 11:44
  440.000 €
 • 13 foto
  Apartament 2+1 i mobiluar me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 i mobiluar me pamje nga deti

  Shitet Apartament 2+1 totalisht i mobiluar me pamje nga deti në Sarandë i ndodhur ne rrugën Butrinti

  Sarandë Dje, 11:44
  100.000 €
 • 12 foto
  Papafingo fantastike ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Papafingo fantastike ne Sarande

  Shitet penthouse me pamje anesore nga deti ne Sarande ne nje zone te preferuar ne katin e fundit te

  Sarandë Dje, 11:44
  190.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte

  Sarandë Dje, 11:43
  58.000 €
 • 14 foto
  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 3+1 130m2 me pamje ballore nga deti ,totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.Apart

  Sarandë Dje, 11:43
  119.000 €
 • 12 foto
  Apartament 3+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 3+1 i mobiluar me pamje ballore nga deti, ne rrugen Butrinti Sarande.Apartamenti n

  Sarandë Dje, 11:43
  160.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet Apartament i mobiluar me një dhomë gjumi në Sarandë.Apartamenti ndodhet në rrugën Mithat Hoxh

  Sarandë Dje, 11:43
  44.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti ne Sarande

  Ofrojme per shitje Apartament 1+1 me pamje fantastike ballore nga deti ne Sarande.Prona ndodhet te

  Sarandë Dje, 11:43
  57.000 €
 • 12 foto
  Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande.Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri

  Sarandë Dje, 11:43
  88.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Nga Deti + Garazh
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Nga Deti + Garazh

  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje zone te p

  Sarandë Dje, 11:43
  80.000 €
 • 14 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne rrugen Butrinti pak metra distance nga plazhi.Apartamenti ndodhet ne katin

  Sarandë Dje, 11:42
  46.000 €
 • 14 foto
  Apartament 2+1 Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Sarande

  Shitet apartament ne rrugen butrinti.I organizuar ne 2 dhoma gjumi1 tualet 1 sallon me guzhine te pe

  Sarandë Dje, 11:42
  90.000 €
 • 13 foto
  Apartament 1+1 20 m larg detit
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 20 m larg detit

  Apartament 1+1 ne shitje 20 meter larg detit ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor d

  Sarandë Dje, 11:42
  45.000 €
 • 12 foto
  Shitet Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

  Shitet Apartament me pamje anesore nga deti ne rrugen Gjergj Araniti.Prona ndodhet ne katin e 4-te t

  Sarandë Dje, 11:42
  48.000 €
 • 12 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti,Apartamenti eshte në katin e 4-të të një ndërtimi të ri

  Sarandë Dje, 11:42
  56.000 €
 • 6 foto
  Shitet toke ne Dhermi 300 m larg detit
  Truall / Toke

  Shitet toke ne Dhermi 300 m larg detit

  Toke per shitje ne Dhermi një nga zonat më të famshme bregdetare dhe atraksione turistike në Shqipër

  Sarandë Dje, 11:42
  340.000 €
 • 14 foto
  Shiten apartamente 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shiten apartamente 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti

  Shitet 4 apartamente 1+1 me pamje ballore nga deti,Pronat ndodhen ne katin e 4-të të një ndërtimi të

  Sarandë Dje, 11:42
  56.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande

  Shitet Apartament 2+1 ne rrugen Butrinti ne Sarande prane resortit Santa Quaranta.Prona ndodhet ne k

  Sarandë Dje, 11:41
  104.000 €
 • 5 foto
  Shitet truall ne Ksamil
  Truall / Toke

  Shitet truall ne Ksamil

  Toke per Shitje ne Ksamil me nje siperfaqe totale prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertime prej 280 m2. Ob

  Sarandë Dje, 11:41
  150.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 2+1 te Rruga Butrinti prane disco mango.Pozicionohet ne katin e trete te nje palla

  Sarandë Dje, 11:41
  90.000 €
 • 15 foto
  Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit
  Apartment / Banesa

  Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi dhe eshte i mobiluar.Ka nje

  Sarandë Dje, 11:41
  61.000 €
 • 12 foto
  Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti
  Apartment / Banesa

  Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-

  Sarandë Dje, 11:41
  64.000 €
 • 11 foto
  Sarande, Shitet apartament 3+1 OKAZION
  Apartment / Banesa

  Sarande, Shitet apartament 3+1 OKAZION

  Shitet apartament 3+1 ne Sarande ne nje zone te qete te qytetit,ne rrugen Mithat Hoxha.Apartamenti n

  Sarandë Dje, 11:41
  65.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje te mrekullueshme.Apartamenti ndodhet ne nje zone te prefer

  Sarandë Dje, 11:41
  72.000 €
 • 12 foto
  Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar shume prane plazhit.Apartamenti

  Sarandë Dje, 11:41
  65.000 €
 • 9 foto
  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti,ne nje zone te preferuar te qytet

  Sarandë Dje, 11:40
  58.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Qender te Sarandes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Qender te Sarandes

  Shitet apartament 1+1 ne qender te Sarandes.Apartamenti ndodhet prane cdo sherbimi te nevojshem.Ndod

  Sarandë Dje, 11:40
  59.000 €
 • 5 foto
  Godine 4-kateshe ne shitje
  Shtepi / Vila

  Godine 4-kateshe ne shitje

  Shitet Godine 4-kateshe me pamje nga deti e pershtatshme per hotel ose per cdo lloj aktiviteti tjete

  Sarandë Dje, 11:40
  188.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Apartament per shitje ne Sarande i ndodhur ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri dhe cilesor ne rrug

  Sarandë Dje, 11:40
  48.000 €
 • 13 foto
  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti,3 ballkona
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti,3 ballkona

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje n

  Sarandë Dje, 11:40
  90.000 €
 • 14 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande

  Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Gjergj Araniti ne Sarande.Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te

  Sarandë Dje, 11:40
  77.000 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Mithat Hoxha 10min ne kembe distance nga plazhi.Apartamen

  Sarandë Dje, 11:40
  100.000 €
 • 14 foto
  OKAZION APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR PAMJE FANTASTIKE
  Apartment / Banesa

  OKAZION APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR PAMJE FANTASTIKE

  Shitet apartament 2+1 96m2 ne Sarande ne rrugen Gjergj Araniti.Prona ndodhet ne katin e 5 te nje pal

  Sarandë Dje, 11:39
  69.000 €
 • 10 foto
  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 sallon me guzhine te perbashket ndodh

  Sarandë Dje, 11:39
  60.000 €
 • 14 foto
  Okazion apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti 100m larg plazhit.Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë Dje, 11:39
  63.000 €
 • 11 foto
  Ndertese 3-kateshe ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Ndertese 3-kateshe ne Sarande

  Shitet ndertese 3-kateshe e pershatshme per vile ne nje zone te qete te qytetit dhe me pamje nga det

  Sarandë Dje, 11:39
  120.000 €
 • 13 foto
  OKAZION shitet apartament 3+1 160m2 + garazh
  Apartment / Banesa

  OKAZION shitet apartament 3+1 160m2 + garazh

  Shitet apartament me pamje te mrekullueshme nga deti në rrugën Gjergj Araniti. Apartamenti ndodhet n

  Sarandë Dje, 11:39
  80.000 €
 • 14 foto
  Shitet papafingo totalisht e mobiluar ne Sarande me pamje fantastike & 2 garazhe
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo totalisht e mobiluar ne Sarande me pamje fantastike & 2 garazhe

  Shitet papafingo ne Sarande.Prona ndodhet ne nje pozicion te shkelqyer ne zonen me te preferuar te q

  Sarandë Dje, 11:39
  235.000 €
 • 8 foto
  Shitet Truall ne ksamil 200m larg detit
  Truall / Toke

  Shitet Truall ne ksamil 200m larg detit

  ofrojme truall me pamje nga deti ne Ksamil me nje siperfaqe totale prej 500m2 dhe 100m2 ndertim.Pron

  Sarandë Dje, 11:38
  85.000 €