Automjete
Sarandë

Automjete në shitje në Sarandë

 • 5 foto
  Toyota Aygo 1.4 naft viti 2006mundesi ndrimi
  Vetura

  Toyota Aygo 1.4 naft viti 2006mundesi ndrimi

  1.4 nafte. Gjendja shume mir. Targimi i par me dat 26 11 2018 letrat i mbarojn me dt 26 11 2019 km

  Sarandë Sot, 20:55
  3.500 €
 • 3 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Shitet sharon me letra t paguara per nj vit me gjendje t mire 1.9 tdi naft

  Sarandë Sot, 18:19
  2.000 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz Vario 818 autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Vario 818 autobus

  24 Vende 6 goma te reja Michelin Me orkodisioner Retarder Freksion i ri \" Sachs\" Motor 818 Vari

  Sarandë Sot, 18:16
  20.000 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz VARIO Teamstar viti 2004 29 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz VARIO Teamstar viti 2004 29 vende

  27+1+1 vende Viti : 2004 Retarder Me Jasteqe Orkodisioner i madh sutrak 6 goma te reja Michelin

  Sarandë Sot, 18:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Varadero
  Motore (mbi 50 cc)

  Varadero

  Varadero 1000 XL . Shitet pa dokumenta , se do ti dorzoj dokumentat ne greqi se blej motorr tjeter v

  Sarandë Sot, 16:55
  2.000 €
 • 3 foto
  shitet audi A3 1.6 benzin
  Vetura

  shitet audi A3 1.6 benzin

  makina eshete ne gjendje te mire dhe eshte me dokumenta te paguara deri ne tetor 2019 cemimi 1.900eu

  Sarandë Sot, 15:28
  1.900 €
 • 2 foto
  Shitet benzine & gaz
  Vetura

  Shitet benzine & gaz

  Shitet Citroen c4 Motorr 1600cc benzine & gaz. Letra te paguara deri ne korrik 2019

  Sarandë Sot, 09:59
  2.500 €
 • 1 foto
  Disqe Rexhina 16 nderrohen me dise Slloni 18ose16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Rexhina 16 nderrohen me dise Slloni 18ose16

  Disqe Benzi rexhina 16 bashke me goma nr 225-60R16.Disqet jane ne gjendje shume te mire vetem njeri

  Sarandë Sot, 09:12
  250 Lek
 • 2 foto
  Tricikel ( kantine)
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tricikel ( kantine)

  Eshte e re dhe e pa perdorur! punon me bateri dhe mund te bej deri ne 30km por eshte dhe me panel di

  Sarandë Sot, 08:36
  7.000 €
 • 3 foto
   Vinç
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinç

  Mercedes 19-35 Viti i prodhimit:1989 Diferencial para mbrapa (4*4) Diferencial Evropa Me dokumenta d

  Sarandë Dje, 22:55
  14.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Evo OKAZION
  Vetura

  Mercedes Evo OKAZION

  Mercedes benz evoo automat ...makina esht n gjendje shum t mir me t gjitha sherbimet e bera n koh...

  Sarandë Dje, 19:03
  4.700 €
 • 6 foto
  Mercedes benz clk look amg black series
  Vetura

  Mercedes benz clk look amg black series

  Mercedes clk 220 viti 2006 nafte me bodykit black series. Makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka ne

  Sarandë Dje, 17:18
  8.000 €
 • 3 foto
  Goma me disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma me disqe

  Per toyota rav4 235 55 18r

  Sarandë Dje, 16:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Porsche Cayenne Turbo XCLUSIVE
  Vetura

  Porsche Cayenne Turbo XCLUSIVE

  Shitet Porsche Cayenne Turbo 4.5 ne gjendje perfekte. Makina ska nevoje per asnje lloj sherbimi. Te

  Sarandë Dje, 16:33
  22.000 €
 • 5 foto
  Autobetonjere Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobetonjere Mercedes

  Mercedes Benc Actros Eshte me te gjithe dokumentacionin e rrgullt per Qarkullim

  Sarandë Dje, 14:29
  35.000 €
 • 12 foto
  Mercedes-benz E 220 EVO Panorama-Avantgarde 2010
  Vetura

  Mercedes-benz E 220 EVO Panorama-Avantgarde 2010

  *Mercedes benz *E klas Avantgarde full extra *Motori 220 cdi EVO super ekonomike *Kamjo manuale 7 ma

  Sarandë Dje, 14:20
  10.000 €
 • 4 foto
  Mercedes-benz sprinter 311 cdi
  Vetura

  Mercedes-benz sprinter 311 cdi

  Mercedes-Benz sprinter 311 cdi.Makina sic ka ardhur nga gjermania ka punuar shume pake ne Shqiperi d

  Sarandë 17 nëntor 20:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet!!Nissan Navara
  Vetura

  Shitet!!Nissan Navara

  Nisan Navara fundi i 2004 2.5 naft Me 1 motorr rezerv

  Sarandë 17 nëntor 12:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet!!Nissan Navara
  Vetura

  Shitet!!Nissan Navara

  Fundi i 2004 Manuale 2.5 naft

  Sarandë 17 nëntor 11:48
  5.800 €
 • 5 foto
  Shitet Citroen C5 Exclusive
  Vetura

  Shitet Citroen C5 Exclusive

  Cittroen C5 ecslusive - shitet ne Sarande 1.Sedilet me ngrohje 2. xhama te erta nga fabrika 3.dri

  Sarandë 16 nëntor 23:55
  7.500 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz Sprinter 412 D
  Vetura

  Mercedes Benz Sprinter 412 D

  Mercedes Benz Sprinter 412 D ne gjendje shume te mire . Makina eshte dopjo gome , Pesha maksimale qe

  Sarandë 16 nëntor 19:39
  7.000 €
 • 2 foto
  Shitet Automat
  Vetura

  Shitet Automat

  Shitet Citroen c4 Grand Picasso. Motorr 2000cc nafte. Kamio automat, paddle shift ne timon. Cruise c

  Sarandë 16 nëntor 09:49
  4.500 €
 • 2 foto
  Shitet Ford fiesta
  Vetura

  Shitet Ford fiesta

  Shitet ford fiesta viti 2009. Motorr 1,6 hdi ecosport. Kamio manuale. Me kondicioner. Ne gjendje shu

  Sarandë 16 nëntor 09:49
  4.000 €
 • 1 foto
  Okazion Peugeot 107
  Vetura

  Okazion Peugeot 107

  Shitet Peugeot 107 me targa dhe taksa deri ne korrik 2019 Manuale, motorr i vogel 1.0 benzine shume

  Sarandë 16 nëntor 09:49
  2.200 €
 • 2 foto
  MAN - KAMION + VINÇ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN - KAMION + VINÇ

  Shitet Kamion + Vinç Marka Man Viti i prodhimit 1992 Kambio manuale Karburanti nafte Çmimi 1,600,000

  Sarandë 12 nëntor 20:48
  1.600.000 Lek
 • 7 foto
  Mercedes benz E 270 CDI Avangarde
  Vetura

  Mercedes benz E 270 CDI Avangarde

  Makina eshte ne gjentje shume te mire 4 goma te reja Me dokumenta te paguara per 1 vit Me klima K

  Sarandë 12 nëntor 10:52
  3.200 €
 • 0 foto
  Smart ne gjendje super
  Vetura

  Smart ne gjendje super

  Shitet smart model 2004 automatik dhe me marsha te timoni.Gjendja super...Kontrollojeni ku te doni.T

  Sarandë 11 nëntor 10:20
  2.200 €
 • 4 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  whatsapp. prgj

  Sarandë 10 nëntor 16:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET CAT 428, D2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET CAT 428, D2005

  Shitet CAT 428, D2005 Dokumentat të paguara deri në Qershor 2020. Ka dy kova 80 -/ 40-/ C Me linjë

  Sarandë 10 nëntor 10:17
  33.000 €
 • 0 foto
  Mazda gaz benzine 1.5 super ekonomike
  Vetura

  Mazda gaz benzine 1.5 super ekonomike

  Shitet gaz benzine 1.5 super ekonomike 1200€ Me dokumenta

  Sarandë 7 nëntor 20:11
  1.200 €
 • 4 foto
  Smart fortwo
  Vetura

  Smart fortwo

  Eshte ne gjendje shume te mir tavan panoramik marsha tip tronic me dy celsa e gatshme per cdo lloj p

  Sarandë 7 nëntor 13:31
  3.800 €
 • 4 foto
  Mercedez-benz 311cdi
  Vetura

  Mercedez-benz 311cdi

  Mercedez-benz 311 cdi. Makina sic ka ardhur nga Gjermania ka punuar shume pake ne Shqiperi dhe eshte

  Sarandë 5 nëntor 13:05
  8.000 €
 • 9 foto
  Ford Focus Titanium 1.6 cc benzine-gaz
  Vetura

  Ford Focus Titanium 1.6 cc benzine-gaz

  Ford focus titanium 1.6 cc benzine-gaz ne gjendje shume te mire teknike, e blere me 0 km te perfaqes

  Sarandë 21 tetor 16:21
  7.000 €
 • 1 foto
  oferte falas  ,
  Rimorkio

  oferte falas ,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Sarandë 20 tetor 16:12
  30.000 €
 • 5 foto
  Pjes kembimi Mercedes Sclase 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi Mercedes Sclase 2006-2012

  Pjes Mercedes Sclase 2007 2008 Motorr 500 V8 2007 2008 Bmw 530 X5 X6 —Ridi Kosove,Mitrovice V

  Sarandë 19 tetor 18:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz A 170 avangarde
  Vetura

  Mercedes Benz A 170 avangarde

  E sapo ardhur nga Gjermania. Ne gjendje shume te mire. Sedilje lekure,sensore parkimi para dhe mbrap

  Sarandë 19 tetor 15:21
  5.400 €
 • 4 foto
  Bmw 116 viti 2012 me 69000km
  Vetura

  Bmw 116 viti 2012 me 69000km

  Ne gjendje super.

  Sarandë 19 tetor 11:35
  8.500 €
 • 7 foto
  Toyota Corola Verso 2.2 Nafte. Fuuulll
  Vetura

  Toyota Corola Verso 2.2 Nafte. Fuuulll

  Toyota corola verso 2006 2.2 nafte manual . Shum ekonomike dhe shum e shpejt. 228000 klm. Orgijinale

  Sarandë 16 tetor 12:27
  5.900 €
 • 5 foto
  Peugeot Partner
  Vetura

  Peugeot Partner

  Shitet Peugeot partner ne gjendje shum te mir .Makina eshte kamio manuale , 1.4 benzin , 156mij km ,

  Sarandë 15 tetor 18:19
  1.500 €
 • 5 foto
  Hyundai Getz 1.2 Benzin. Viti 2006
  Vetura

  Hyundai Getz 1.2 Benzin. Viti 2006

  Sarande: Shitet Hyundai Getz 1.2 Benzin. Vit Prodhimi 2006, Kamio Manuale. Makina ka dy muaj qe ka a

  Sarandë 14 tetor 17:39
  2.800 €
 • 4 foto
  OKAZION SHITET OPEL ZAFIRA NE GJENDJE SHUME TE MIR
  Vetura

  OKAZION SHITET OPEL ZAFIRA NE GJENDJE SHUME TE MIR

  📂 Shitet : Opel Zafira 📂 Viti i prodhimit : 2001 📂 Forca motorrike : 2.0 📂 Karburanti : Nafte shume

  Sarandë 14 tetor 15:27
  2.400 €
 • 9 foto
  Hyundai Tuning
  Vetura

  Hyundai Tuning

  Motorr 1.6 Disqe nr 17 Start stop + ndezje ne distance. Letrat deri 01-09-2019

  Sarandë 10 tetor 09:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  EVO
  Vetura

  EVO

  Shitet EVO!!Start and Stop. Komplet PANORAM!. Pa taks lluksi.Super gjendje me te gjitha sherbimet sh

  Sarandë 8 tetor 23:55
  9.500 €
 • 7 foto
  Toyota Rav4 2005
  Vetura

  Toyota Rav4 2005

  2.0 Nafte D4D 170000km me liber sherbimesh Shum e paster Fundi i 2005 Air conditioner Klima Full e

  Sarandë 7 tetor 16:26
  5.900 €
 • 0 foto
  Mitsubishi pajero
  Vetura

  Mitsubishi pajero

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me goma te reja dhe sherbimet e bera ne dhjetor,e gatshme per

  Sarandë 7 tetor 11:34
  3.800 €
 • 1 foto
  mini eskavator komatsu pc50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mini eskavator komatsu pc50

  Marka: KOMATSU Modeli: PC 50 MR-2 Statusi: i mirë Rindërtuar, drenazhuar, mbrojtur Kabina, goma deri

  Sarandë 4 tetor 10:53
  2.300 €
 • 2 foto
  Sharon 6+1 OKAZION
  Vetura

  Sharon 6+1 OKAZION

  Makina esht n gjendje shum t mir me t gjitha sherbimet e bera...makina esht shum ekonomike OKAZION

  Sarandë 1 tetor 11:14
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet Polo ekonomike
  Vetura

  Shitet Polo ekonomike

  Makinë në gjendje të mirë estetike dhe xhenerike. 1.2 benzinë, manual, kondicioner, goma të reja, e

  Sarandë 30 shtator 17:19
  2.400 €
 • 1 foto
  Pompe Hidrauliku Mercedes Benz C Class W203
  Autopjese dhe paisje

  Pompe Hidrauliku Mercedes Benz C Class W203

  Shitet Pomp Hidrauliku per C class W203 220 cdi viti 2002..

  Sarandë 26 shtator 18:13
  8.000 Lek
 • 11 foto
  Honda CB600F
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda CB600F

  Honda Hornet CB600F! Motorr i mirëmbajtur. 35\'000km. Dokumenta të rregullta korrik 2019-2020. Vaj d

  Sarandë 26 shtator 12:20
  2.500 €