Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Sarandë

 • 14 foto
  Shiten apartamente 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shiten apartamente 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti

  Shitet 4 apartamente 1+1 me pamje ballore nga deti,Pronat ndodhen ne katin e 4-të të një ndërtimi të

  Sarandë Dje, 12:00
  56.000 €
 • 11 foto
  Sarande, Shitet apartament 3+1 OKAZION
  Apartment / Banesa

  Sarande, Shitet apartament 3+1 OKAZION

  Shitet apartament 3+1 ne Sarande ne nje zone te qete te qytetit,ne rrugen Mithat Hoxha.Apartamenti n

  Sarandë Dje, 12:00
  65.000 €
 • 13 foto
  Apartament 1+1 20 m larg detit
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 20 m larg detit

  Apartament 1+1 ne shitje 20 meter larg detit ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor d

  Sarandë Dje, 12:00
  45.000 €
 • 12 foto
  Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti
  Apartment / Banesa

  Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-

  Sarandë Dje, 12:00
  64.000 €
 • 12 foto
  Shitet 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 ne Sarande

  Apartament per shitje me nje siperfaqe totale prej 75 m2 Apartamenti ndodhet ne rrugen Mithat Hoxha,

  Sarandë Dje, 12:00
  45.000 €
 • 14 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne rrugen Butrinti pak metra distance nga plazhi.Apartamenti ndodhet ne katin

  Sarandë Dje, 12:00
  46.000 €
 • 11 foto
  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.
  Apartment / Banesa

  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.

  Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 700m2 nga ku 100m2 eshte siperfaqe ndertimi.Na kontakton

  Sarandë Dje, 12:00
  180.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti dhe siperfaqe totale 65m2.Apartamenti ndodhet ne kat

  Sarandë Dje, 11:59
  48.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte

  Sarandë Dje, 11:59
  58.000 €
 • 11 foto
  Shitet ndertese 4-kateshe
  Shtepi / Vila

  Shitet ndertese 4-kateshe

  Shitet ndertese 4-kateshe e organizuar ne 8 apartamente 2+1 me siperfaqe ndertimi total 1200m2.Godin

  Sarandë Dje, 11:59
  440.000 €
 • 10 foto
  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 sallon me guzhine te perbashket ndodh

  Sarandë Dje, 11:59
  54.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 2+1 me 2 ballkona Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me 2 ballkona Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne rrugen Mithat Hoxha ne katin e 4 eshte i mob

  Sarandë Dje, 11:59
  69.000 €
 • 14 foto
  Shitet hotel okazion ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet hotel okazion ne Sarande

  shitet hotel okazion 1200 m2 ndertim organizuar ne 15 apartament 1+1 me hipoteke 660.000 euro xhiro

  Sarandë Dje, 11:59
  660.000 €
 • 12 foto
  Shitet Papafingo me pamje nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo me pamje nga deti ne Sarande

  Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te prefe

  Sarandë Dje, 11:59
  92.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Sarande shume prane qendres dhe shetitores se qytetit ne

  Sarandë Dje, 11:59
  78.000 €
 • 12 foto
  Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar shume prane plazhit.Apartamenti

  Sarandë Dje, 11:59
  60.000 €
 • 8 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne nje zone te qete te qytetin.Apartamenti eshte i o

  Sarandë Dje, 11:58
  45.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Apartament per shitje ne rrugen butrinti. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje ndertimi cileso

  Sarandë Dje, 11:58
  130.000 €
 • 13 foto
  Sarande, Shitet apartament 2+1 ne qender
  Apartment / Banesa

  Sarande, Shitet apartament 2+1 ne qender

  Shitet apartament me pamje anesore nga deti ne Sarande.Apartamenti ndodhet prane qendres ne rrugen o

  Sarandë Dje, 11:58
  82.000 €
 • 10 foto
  Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande

  Ofrojme per shitje papafingo me pamje nga deti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 6-te ne rrugen Gj

  Sarandë Dje, 11:58
  175.000 €
 • 6 foto
  Shitet toke ne Dhermi 300 m larg detit
  Truall / Toke

  Shitet toke ne Dhermi 300 m larg detit

  Toke per shitje ne Dhermi një nga zonat më të famshme bregdetare dhe atraksione turistike në Shqipër

  Sarandë Dje, 11:58
  340.000 €
 • 14 foto
  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 3+1 130m2 me pamje ballore nga deti ,totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.Apart

  Sarandë Dje, 11:58
  119.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament me pamje fantastike,pozicionet prane Hotel Baracudes ne Sarande.Prona ndodhet ne

  Sarandë Dje, 11:58
  220.000 €
 • 12 foto
  Apartament 3+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 3+1 i mobiluar me pamje ballore nga deti, ne rrugen Butrinti Sarande.Apartamenti n

  Sarandë Dje, 11:58
  160.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Ndertesa eshte e re dhe e pajisur me ashe

  Sarandë Dje, 11:58
  125.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande

  Shitet Apartament 2+1 ne rrugen Butrinti ne Sarande prane resortit Santa Quaranta.Prona ndodhet ne k

  Sarandë Dje, 11:57
  104.000 €
 • 14 foto
  Shitet papafingo totalisht e mobiluar ne Sarande me pamje fantastike & 2 garazhe
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo totalisht e mobiluar ne Sarande me pamje fantastike & 2 garazhe

  Shitet papafingo ne Sarande.Prona ndodhet ne nje pozicion te shkelqyer ne zonen me te preferuar te q

  Sarandë Dje, 11:57
  235.000 €
 • 14 foto
  Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Ofrojme apartament 2+1 ne nje zone te mire, Vetem 5 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit ku

  Sarandë Dje, 11:57
  130.000 €
 • 12 foto
  Shitet penthouse me pamje fantastike ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet penthouse me pamje fantastike ne Sarande

  Shitet papafingo ne Sarande.Prona duke qene vija e pare ne det ka nje pamje mahnitese.Ndodhet ne kat

  Sarandë Dje, 11:57
  350.000 €
 • 15 foto
  Sarande,Shitet penthouse vija e pare ne det me pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Sarande,Shitet penthouse vija e pare ne det me pamje fantastike

  Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse të mrekullueshëm në Sarandë,Sic mund te shikoni

  Sarandë Dje, 11:57
  260.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i org

  Sarandë Dje, 11:57
  82.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne nje zone te preferuar ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne k

  Sarandë Dje, 11:57
  105.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Qender te Sarandes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Qender te Sarandes

  Shitet apartament 1+1 ne qender te Sarandes.Apartamenti ndodhet prane cdo sherbimi te nevojshem.Ndod

  Sarandë Dje, 11:57
  59.000 €
 • 13 foto
  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti,3 ballkona
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti,3 ballkona

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje n

  Sarandë Dje, 11:57
  98.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 2+1 te Rruga Butrinti prane disco mango.Pozicionohet ne katin e trete te nje palla

  Sarandë Dje, 11:56
  90.000 €
 • 8 foto
  Shitet 2+1 me pamje Fantastike
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 me pamje Fantastike

  Shitet apartament 2+1 me hipoteke 88m2 i mobiluar,Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje zone te pr

  Sarandë Dje, 11:56
  71.000 €
 • 11 foto
  Sarande,Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Sarande,Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti

  Shitet Apartament me dy dhoma gjumi ne rrugen Gjergj Araniti. Ne nje zone te qete prane te gjitha s

  Sarandë Dje, 11:56
  72.000 €
 • 13 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande 106m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande 106m2

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne je zone te preferuar te qy

  Sarandë Dje, 11:56
  85.000 €
 • 11 foto
  Shitet Penthouse ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Penthouse ne Sarande

  Shitet Papafingo ne Sarande shume prane qendres,50 metra larg detit dhe shetitores.Eshte e organizua

  Sarandë Dje, 11:56
  210.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 ne katin e 3 te nje pallati te rri.Apartamenti ndodhet ne nj

  Sarandë Dje, 11:56
  46.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 48000 euro. Apartamenti eshte i organizuar ne :1 dhome gjumi,1 sallon me guzhi

  Sarandë Dje, 11:56
  48.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbas

  Sarandë Dje, 11:56
  37.000 €
 • 14 foto
  Apartament 3+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Sarande

  Shitet apartament 3+1 ne katin e 5 te nje ndertese cilesore ne qytetin e Sarandes.Apartamenti perbeh

  Sarandë Dje, 11:56
  70.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet Apartament i mobiluar me një dhomë gjumi në Sarandë.Apartamenti ndodhet në rrugën Mithat Hoxh

  Sarandë Dje, 11:55
  44.000 €
 • 10 foto
  Apartament 1+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne rrugen Butrinti ne zonen me te prefer

  Sarandë Dje, 11:55
  61.000 €
 • 8 foto
  Shitet Garsoniere 60m2 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Garsoniere 60m2 ne Sarande

  Shitet garsoniere 60m2 ne katin e 6 ne nje zone te qete te qytetit.Mund te konsiderohet dhe si inves

  Sarandë Dje, 11:55
  45.000 €
 • 5 foto
  Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande

  Shitet dyqan prane universitetit Sarande ne rrugen Studenti.Dyqani eshte i pershtatshem per cdo llo

  Sarandë Dje, 11:55
  68.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament ne Sarande

  Shitet Apartament ne Sarande me pamje nga deti,ndodhet ne katin e 3-te ne rrugen Studenti,50 metra n

  Sarandë Dje, 11:55
  46.000 €
 • 12 foto
  Apartament 1+1 ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne shitje

  Apartament me 2 ballkone per shitje me nje siperfaqe totale prej 75 m2. Apartamenti ndodhet ne katin

  Sarandë Dje, 11:55
  45.000 €
 • 12 foto
  Shitet apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me siperfaqe totale 80m2 me pamje fantastike.Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë Dje, 11:55
  86.500 €