Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Sarandë

 • 0 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Sarandë Sot, 02:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ??????SHITET??????
  Vetura

  ??????SHITET??????

  🇩🇪🇩🇪🇩🇪SHITET MERCEDES BENZ C 220 CDI VITI 2008 I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKT

  Sarandë Dje, 22:59
  9.500 €
 • 9 foto
  Hyundai Tuning
  Vetura

  Hyundai Tuning

  Motorr 1.6 Disqe nr 17 Start stop + ndezje ne distance. Letrat deri 01-09-2019

  Sarandë Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 14 foto
  Dhoma plazhi ne Borsh (Sarand)
  Dhoma

  Dhoma plazhi ne Borsh (Sarand)

  Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh.Disponojm dhoma per 2 persona dhe hyrje 1+1 per 4 persona Dhoma

  Sarandë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  1.7 naft ekonomike n maximum
  Vetura

  1.7 naft ekonomike n maximum

  Makin familiare pune ekonomikee mbajtur

  Sarandë Dje, 18:11
  3.000 €
 • 13 foto
  Shitet 2+1 me pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 me pamje fantastike

  shitet apartament 2+1 96m2 ne katin e 5 te nje pallati 6-katesh dhe ka pamje.Apartamenti eshte tot

  Sarandë Dje, 17:12
  75.000 €
 • 13 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Apartament per shitje ne rrugen butrinti nje zone e preferuar prane te gjitha sherbimeve. Apartament

  Sarandë Dje, 17:11
  39.000 €
 • 15 foto
  Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit
  Apartment / Banesa

  Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi dhe eshte i mobiluar.Ka nje

  Sarandë Dje, 17:11
  61.000 €
 • 14 foto
  Super Apartament 2+1 Me pamje Ballore nga Deti
  Apartment / Banesa

  Super Apartament 2+1 Me pamje Ballore nga Deti

  Shitet Apartament 110m2 me hipoteke te rr.Butrinti.Apartamenti eshte ne katin e 6 me nje pamje fanta

  Sarandë Dje, 17:11
  115.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament ne sarande ne rrugen studenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone prane cdo institucio

  Sarandë Dje, 17:11
  36.000 €
 • 14 foto
  Shitet hotel okazion ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet hotel okazion ne Sarande

  shitet hotel okazion 1200 m2 ndertim organizuar ne 15 apartament 1+1 me hipoteke 660.000 euro xhiro

  Sarandë Dje, 17:11
  660.000 €
 • 14 foto
  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 3+1 130m2 me pamje ballore nga deti ,totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.Apart

  Sarandë Dje, 17:10
  119.000 €
 • 15 foto
  Shitet apartament 1+1 vija e pare ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 vija e pare ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande vija e pare ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete afer

  Sarandë Dje, 17:10
  57.000 €
 • 15 foto
  Shitet dyqan+apartament ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet dyqan+apartament ne Sarande

  Shitet dyqan+ apartament 1+1 ne Sarande prane spitalit.Dyqani eshte i pershtashem per cdo lloji bisn

  Sarandë Dje, 17:10
  105.000 €
 • 9 foto
  3 MESONETA NE SHITJE,SARANDE
  Apartment / Banesa

  3 MESONETA NE SHITJE,SARANDE

  3 Masoneta ne shitje ne Sarande ne nje zone te mire prane cdo sherbimi.Secila nga pronat ka nje sipe

  Sarandë Dje, 17:10
  52.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande

  Shitet Apartament 2+1 ne rrugen Butrinti ne Sarande prane resortit Santa Quaranta.Prona ndodhet ne k

  Sarandë Dje, 17:10
  104.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne rrugen Butrinti dhe ka nje s

  Sarandë Dje, 17:09
  45.000 €
 • 12 foto
  Shitet apartament 1+1 vija e pare ne det
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 vija e pare ne det

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje fantastike nga deti vija e pare.Apartamenti ndodhet ne rru

  Sarandë Dje, 17:09
  78.000 €
 • 10 foto
  Apartament 1+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne rrugen Butrinti ne zonen me te prefer

  Sarandë Dje, 17:09
  61.000 €
 • 8 foto
  Shitet Garsoniere 60m2 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Garsoniere 60m2 ne Sarande

  Shitet garsoniere 60m2 ne katin e 6 ne nje zone te qete te qytetit.Mund te konsiderohet dhe si inves

  Sarandë Dje, 17:09
  45.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 2+1 te Rruga Butrinti prane disco mango.Pozicionohet ne katin e trete te nje palla

  Sarandë Dje, 17:09
  90.000 €
 • 5 foto
  Godine 4-kateshe ne shitje
  Shtepi / Vila

  Godine 4-kateshe ne shitje

  Shitet Godine 4-kateshe me pamje nga deti e pershtatshme per hotel ose per cdo lloj aktiviteti tjete

  Sarandë Dje, 17:08
  188.000 €
 • 7 foto
  Shitet papafingo ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo ne Sarande

  Një mundësi perfekte për të marrë një Penthouse me dy dhoma gjumi për shitje në Sarandë.Pak metra në

  Sarandë Dje, 17:08
  155.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament ne Sarande

  Shitet Apartament ne Sarande me pamje nga deti,ndodhet ne katin e 3-te ne rrugen Studenti,50 metra n

  Sarandë Dje, 17:08
  46.000 €
 • 14 foto
  Shitet vile ne Sarande me pamje fantastike
  Shtepi / Vila

  Shitet vile ne Sarande me pamje fantastike

  Shitet prone e projektuar per vile me siperfaqe totale 370m2 dhe siperfaqe ndertimi 175m2.Ndodhet ne

  Sarandë Dje, 17:08
  150.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Sarande shume prane qendres dhe shetitores se qytetit ne

  Sarandë Dje, 17:07
  78.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne nje zone te preferuar ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne k

  Sarandë Dje, 17:07
  105.000 €
 • 13 foto
  Shitet truall ne Ksamil
  Shtepi / Vila

  Shitet truall ne Ksamil

  Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 1100 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2.Ksamili eshte nje

  Sarandë Dje, 17:07
  230.000 €
 • 13 foto
  Apartament 1+1 20 m larg detit
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 20 m larg detit

  Apartament 1+1 ne shitje 20 meter larg detit ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor d

  Sarandë Dje, 17:07
  45.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 1+1 te policia
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 te policia

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 75m2 afer policise.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe es

  Sarandë Dje, 17:07
  35.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Apartament per shitje ne rrugen butrinti. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje ndertimi cileso

  Sarandë Dje, 17:06
  130.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i org

  Sarandë Dje, 17:06
  82.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande

  Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne rrugen Lefter Talo ne Sarande,ndodhet ne nje zone shume t

  Sarandë Dje, 17:06
  85.000 €
 • 14 foto
  Apartament 2+1 Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Sarande

  Shitet apartament ne rrugen butrinti.I organizuar ne 2 dhoma gjumi1 tualet 1 sallon me guzhine te pe

  Sarandë Dje, 17:05
  90.000 €
 • 12 foto
  Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar shume prane plazhit.Apartamenti

  Sarandë Dje, 17:05
  60.000 €
 • 10 foto
  Sarande,Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Sarande,Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje fantastike nga deti,ne katin e 4 te nje ndertese te re dhe

  Sarandë Dje, 17:05
  180.000 €
 • 11 foto
  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.
  Apartment / Banesa

  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.

  Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 700m2 nga ku 100m2 eshte siperfaqe ndertimi.Na kontakton

  Sarandë Dje, 17:05
  180.000 €
 • 12 foto
  Shitet penthouse me pamje fantastike ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet penthouse me pamje fantastike ne Sarande

  Shitet papafingo ne Sarande.Prona duke qene vija e pare ne det ka nje pamje mahnitese.Ndodhet ne kat

  Sarandë Dje, 17:05
  350.000 €
 • 14 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande

  Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Gjergj Araniti ne Sarande.Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te

  Sarandë Dje, 17:05
  70.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1 me pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me pamje fantastike

  Shitet apartament 2+1 vija e pare,me pamje mahnitese ballore nga deti.Apartamenti eshte i perbere ng

  Sarandë Dje, 17:04
  130.000 €
 • 7 foto
  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ,ka nje siperfa

  Sarandë Dje, 17:04
  95.000 €
 • 14 foto
  Okazion apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti 100m larg plazhit.Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë Dje, 17:04
  63.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti ne nje zone te preferuar te qytetit dhe prane cd

  Sarandë Dje, 17:04
  58.000 €
 • 12 foto
  Apartament 2+1 Te Santa Quaranta Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Te Santa Quaranta Sarande

  Çmimi: 122 000 EUR Numri i dhomave: 3 Adresa: Rruga butrinti Sipërfaqe: 122 m2 Për vendbanimin:

  Sarandë Dje, 17:04
  122.000 €
 • 10 foto
  Vile 2 kateshe per shitje ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Vile 2 kateshe per shitje ne Sarande

  Ofrohet per shitje vile 2 kateshe me siperfaqe 500 m2 toke dhe 300 m2 ndertim.Kati i pare ka siperfa

  Sarandë Dje, 17:03
  350.000 €
 • 5 foto
  Shitet garsoniere ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniere ne Sarande

  Shitet garsoniere 57m2 ne katin e 6 ne nje zone preferuar te Sarandes.Prona perbehet nga 1 dhome me

  Sarandë Dje, 17:03
  41.000 €
 • 13 foto
  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti,3 ballkona
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti,3 ballkona

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje n

  Sarandë Dje, 17:03
  98.000 €
 • 12 foto
  Shitet penthouse me pamje ballore nga deti ne Sarande+ garazh privat
  Apartment / Banesa

  Shitet penthouse me pamje ballore nga deti ne Sarande+ garazh privat

  që ndodhet afër të gjitha sherbimeve.. Kjo pronë gëzon një tarracë të madhe para me pamje mahnitëse

  Sarandë Dje, 17:03
  160.000 €
 • 12 foto
  Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti
  Apartment / Banesa

  Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-

  Sarandë Dje, 17:03
  64.000 €
 • 7 foto
  Shitet garsoniere ne Sarande
  Dhoma

  Shitet garsoniere ne Sarande

  Shitet garsionere ne Sarande ne rrugen Mithat Hoxha ne nje zone me plazhet me te preferuara.Prona ka

  Sarandë Dje, 17:02
  35.000 €