Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 2 foto
  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat e gatshme per banim
  Apartment / Banesa

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat e gatshme per banim

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat e gatshme per banim në Prishtinë - mati-1 rruga C Banesat shiten edhe

  Prishtinë Sot, 23:21
  820 €
 • 0 foto
  Kerkoj banes me qera ne mati 1
  Apartment / Banesa

  Kerkoj banes me qera ne mati 1

  Kerkoje banes me qera ne mati 1 per me shum info 049 566 444

  Prishtinë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrojm Banese në shitje në lagjen Dragodan 59m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banese në shitje në lagjen Dragodan 59m2

  Ofrohet Banesa në shitje me kuadratur prej 59m2, Banesa ndodhet në lagjen Arberi(Dragodan) afër Hot

  Prishtinë Sot, 23:21
  950 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 67 m² ne katin 8, ne Lagjen velania
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 67 m² ne katin 8, ne Lagjen velania

  Shitet banesa 67 m² ne katin 8, ne Lagjen velania ne Prishitne. • Banesa ka kete renditje: •

  Prishtinë Sot, 23:21
  800 €
 • 5 foto
  Shtepi ne Shitje  : Prishtinë -veternik
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Shitje : Prishtinë -veternik

  Shtepi ne Shitje Vendi: Prishtinë -Lokacioni- veternik (mrapa gorenjes) -Dhoma gjumi -6 - sallon

  Prishtinë Sot, 23:21
  180.000 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ
  Materiale ndertimi

  NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ BËJM LYRJE TË BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME D

  Prishtinë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrohet banese 93m2 ne shitje ne Dragodan !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 93m2 ne shitje ne Dragodan !DELTA

  Ofrohet banesa 93m2 ne shitje ne "Dragodan" ne pjesen larte afer Mini Max ose perballe ambasades se

  Prishtinë Sot, 23:21
  70.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 69.50m2 ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 69.50m2 ne Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa 69.50 m2 ne katin e 6-te ne Lagjen e Spitalit Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -1 dh

  Prishtinë Sot, 23:21
  520 €
 • 7 foto
  SHATORA ME NXEMJE KARRIKA & TVOL 044280873 VIBER
  Mobilje

  SHATORA ME NXEMJE KARRIKA & TVOL 044280873 VIBER

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jan modern kan ndriqim numri per kontakt 0442808

  Prishtinë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET LOKALI NE FUSHEKOSVE 65 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE FUSHEKOSVE 65 m2

  ⭕️Shitet lokali 65m2 në Fushëkosove afë Shkolles MIHAL GRAMENO ⭕️çmimi 800 euro për m2 ?+377

  Fushë Kosovë Sot, 23:21
  800 €
 • 2 foto
  Lokali xhamija e llapit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali xhamija e llapit

  Shitet lokali rruges se pazarit te Xhamia e Llapit ne katin e pare te qendra e inzhinjeringut. Loka

  Prishtinë Sot, 23:21
  12.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 100m2 banim 100m2 teras ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 100m2 banim 100m2 teras ne Dardani

  Shitet banesa 100m2 banim dhe 100m2 terras ne katine e 6-te Ne lagjen Dardania afer stacionit te aut

  Prishtinë Sot, 23:21
  150.000 €
 • 2 foto
  BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
  Apartment / Banesa

  BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË

  Shitet banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania Afër shkolles Mihail Grameno në kompleksin e BB HOM

  Fushë Kosovë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SETRA hr
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SETRA hr

  SETRA.HR KLIM RETARDER ABS ASR NJE VIT REGJISTRIM I PLOT GOMAT E REJA 90 % MENJAQIM 6 I THJESHT

  Lipjan Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa 88m2 në FushëKosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88m2 në FushëKosovë

  Shitet banesa 88m2 në FushëKosovë te Stacioni Plicior (Trafiku) Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -2

  Fushë Kosovë Sot, 23:21
  470 €
 • 7 foto
  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesa në lagjen | Arbëria 3 | ndërtuar nga kompania Luki Construction. Kompani

  Prishtinë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Zyre per qera ne shes
  Apartment / Banesa

  Zyre per qera ne shes

  leshohet zyre per qera ne shes qe gjenden ne katine e 1 ka pamje nga shesi dhe ka 85 m2 neto ndersa

  Prishtinë Sot, 23:20
  1.000 €
 • 4 foto
  Zyre me qera ne ulpian rruge kryesore
  Apartment / Banesa

  Zyre me qera ne ulpian rruge kryesore

  Leshohet banesa per zyrja me qera ne ulpian ne katin e 3 ne rrugen kryesore, banesa ka pamje nga rru

  Prishtinë Sot, 23:20
  350 €
 • 9 foto
  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii
  Kompjutera

  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii

  Shes 100 copa Lenovo Thinkpad T440p Lloptopat jane nga Gjermania te rii... Core i5 Vpro gen-4 2.60

  Prishtinë Sot, 23:20
  190 €
 • 5 foto
  Banes me qera ne bregun e diellit
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne bregun e diellit

  Ofrohet banesa me qera Te busti i Enver malokut banesa ka 60 m2 dhe eshte e mobliar komplet, ofron

  Prishtinë Sot, 23:20
  300 €
 • 4 foto
  Banes moderne me qera ne dragodan 250
  Apartment / Banesa

  Banes moderne me qera ne dragodan 250

  Leshohet banesa me qera ne dragodan moderene e mobiluar komplet ofron kushte tejet te mira per jetes

  Prishtinë Sot, 23:20
  250 €
 • 2 foto
  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper
  Apartment / Banesa

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper Fushe kosove - kompleksi eliza A Ndertusi” CIMAâ€

  Fushë Kosovë Sot, 23:20
  470 €
 • 8 foto
  Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, Prishtine
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, Prishtine

  Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, banesa eshte ndertim i Blertit, eshte gjitha e mobiluar dhe i k

  Prishtinë Sot, 23:20
  67.000 €
 • 5 foto
  Banes ne shitje ne dardani te posta kryesore
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje ne dardani te posta kryesore

  Shitet banesa ne lagjen dardani ne katin e 1 e renovua pjeserishtë, eshte e paisur me termokos dhe g

  Prishtinë Sot, 23:20
  75.000 €
 • 5 foto
  Shite Banesa dy dhomshe
  Apartment / Banesa

  Shite Banesa dy dhomshe

  Banesa ka 97 m2dhe gjindet ne katin e 4-te . Banesa eshte ndertim i ri.Eshte e ndertuar nga nderma

  Fushë Kosovë Sot, 23:20
  45.500 €
 • 4 foto
  Shes Banesen ne Dardani te Sante me sipe prei 61m2
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Dardani te Sante me sipe prei 61m2

  Shitet Banesa ne Dardani te Santea me sipe prei 61m2 me Flet Poseduse. nr 044-261-915 ose 045-951-4

  Prishtinë Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 96.19m2 Dukagjini Residence
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 96.19m2 Dukagjini Residence

  Shitet banesa 96.19 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence Banesa posedon : -Sa

  Prishtinë Sot, 23:20
  1.050 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos

  Shitet banesa ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos Shitet banesa ne lagjen Dardani perkatesisht afer PT

  Prishtinë Sot, 23:20
  105.000 €
 • 11 foto
  PERDE SHIRITORE +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE SHIRITORE +383 44 100 035

  PUNOJM SIPAS POROSIS PERDE TRAK SHIRITORE. TE PERSHTATSHME PER ZYRE ORDINANCA PER SHTEPI BANESA. KE

  Prishtinë Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Japim me qera karrika shatora dhe tavolina 045587719 ne gjdo koh jeni te mir pritur

  Fushë Kosovë Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Lipjan Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa 75m2 në FushëKosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 75m2 në FushëKosovë

  Shitet banesa 75m2 në FushëKosovë te Stacioni Policior (Trafiku) Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -

  Fushë Kosovë Sot, 23:20
  470 €
 • 3 foto
  Ofrohet banesa 134m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 134m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA

  Ofrohet banesa 134m2 ne shitje ne "Lakrishte" tek kompleksi FRONT arting Banesa ndodhet ne nje lokac

  Prishtinë Sot, 23:20
  1.200 €
 • 4 foto
  Ofrohet banesa 160m2 me qira B.Diellit !DELTA
  Shtepi / Vila

  Ofrohet banesa 160m2 me qira B.Diellit !DELTA

  Ofrohet banesa(kati i shtepise) 160m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit. Banesa eshte ne nje pozite

  Prishtinë Sot, 23:20
  500 €
 • 8 foto
  Ofrojm mbi 70 banesa në shitje në lagjen Mati I
  Apartment / Banesa

  Ofrojm mbi 70 banesa në shitje në lagjen Mati I

  Ofrojm mbi 70 Banesa në shitje të cilat gjenden në Mati 1, pranë Super Vivës. Banesat janë të kuadra

  Prishtinë Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 63.41m2 në FusheKosove te ELIZA
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 63.41m2 në FusheKosove te ELIZA

  ⭕️Shitet banesa 63.41m2 ,kati 5-të në FusheKosove te Kompleksi Eliza me pamje nga parku Banesa p

  Fushë Kosovë Sot, 23:20
  455 €
 • 9 foto
  Shitet banesa 86.38 m² ne Lagjen KALABRIA ne Prish
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86.38 m² ne Lagjen KALABRIA ne Prish

  Shitet banesa 86.38 m² ne katin e 7 ne kompleksin RIERA – LESNA ne Lagjen KALABRIA ne Prishitne. â

  Prishtinë Sot, 23:20
  699 €
 • 0 foto
  blej banes ne lagjen ulpiana
  Apartment / Banesa

  blej banes ne lagjen ulpiana

  kerkoje banes per blerje ne lagje Ulpiana. per me shum info 049 566 444

  Prishtinë Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Filloi Shitja e Banesave me Hapsire te Ndryshme.
  Apartment / Banesa

  Filloi Shitja e Banesave me Hapsire te Ndryshme.

  Shiten Banesat në Prrishtine ne Lagjen AKTASH Adresa Agim Ramadani ” kompleksi “SHALA kOMMPANY.â

  Prishtinë Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️ Banesa 97.5m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir)
  Apartment / Banesa

  ⭕️ Banesa 97.5m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir)

  ⭕️ Banesa 97.5m2 ne katin 5 ne Lagjen Kalabria (Emshir) ⭕️ posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzh

  Prishtinë Sot, 23:20
  750 €
 • 6 foto
  Zyre me qira 300m2 ne qender prapa qeverise!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre me qira 300m2 ne qender prapa qeverise!Delta

  Ofrohet hapesire afariste fantastike per destinime afariste ne qender te qytetit prapa objektit qeve

  Prishtinë Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ofrohet banese 46m2 ne shitje te Qafa !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 46m2 ne shitje te Qafa !DELTA

  Ofrohet banese 46m2 ne shitje te ":Qafa" te banesat me tulla te verdha (ndertim i vjeter) Banesa nd

  Prishtinë Sot, 23:20
  95.000 €
 • 0 foto
  Leshohet Banesa me qera ne Ulpian Rrugen Kryesore
  Apartment / Banesa

  Leshohet Banesa me qera ne Ulpian Rrugen Kryesore

  Leshohet Banesa me qera ne ulpian ne Rrugen kryesore . Rruga Bolivardi deshmorve . 100m2 . kati 1

  Prishtinë Sot, 23:20
  500 €
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Mati 1
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Mati 1

  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 23:20
  849 €
 • 1 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS PER NDARJE TE NDRYSHME KEMI TRI MGJYRA DHE KUALITET SHUM TE M

  Obiliq Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ⭕️Shitet banesa 96.21m2 në Prishtinën e Re
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 96.21m2 në Prishtinën e Re

  ⭕️Shitet banesa 96.21m2 në katin e 3-të në Prishtinën e Re ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 23:20
  750 €
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japim meqera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryhsme muni me thirr ne xhdo koh jeni te m

  Prishtinë Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrojm Banesen me qera te Xhamia e Llapit kati I
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesen me qera te Xhamia e Llapit kati I

  Ofrojm Banesen me qera te Xhamia e Llapit afer shkolles Model kati i I Banesa është komplet e mobilu

  Prishtinë Sot, 23:20
  220 €
 • 5 foto
  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit 90m2
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit 90m2

  Ofrohet Banesa në shitje e cila gjendet ne Lagjen e Spitalit rruga Muharrem Fejza - Mati 1 afër Inst

  Prishtinë Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME ME QMIME TE VOLITSHME 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME ME QMIME TE VOLITSHME 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE STORE ROLLO ZEBRA VENECIA

  Prishtinë Sot, 23:20
  37 €