Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 8 foto
  ⭕️Shitet Banesa 71m2 në lagjen Kalabria (Emshir)
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 71m2 në lagjen Kalabria (Emshir)

  ⭕️Shitet banesa 71m2 në katin e 4- të në lagjen Kalabria (Emshir) ⭕️Banesa posedon: ⭕️S

  Prishtinë Sot, 23:25
  730 €
 • 6 foto
  Ofrohet banese 55m2 ne shitje ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 55m2 ne shitje ne Bregun e Diellit

  Ofrohet banese 55m2 ne shitje ne "Bregun e Diellit" ne nje zone mjaft te favorshme tek banesat tre k

  Prishtinë Sot, 23:25
  1.400 €
 • 4 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE 044280873viber
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE 044280873viber

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +383442808

  Obiliq Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa 70.62m2 ne Lakrisht Dukagjini Resid
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 70.62m2 ne Lakrisht Dukagjini Resid

  Shitet banesa 70.62m2 ne katin e 13-te ne Lakrisht ne Kompleksin Dukagjini Residence Banesa posedon

  Prishtinë Sot, 23:25
  1.000 €
 • 8 foto
  Shitet ose leshohet me qira penthouse prej 320m2
  Apartment / Banesa

  Shitet ose leshohet me qira penthouse prej 320m2

  Shitet ose leshohet me qira penthouse ne lagj e spitalit Prishtinë 5 dhoma gjumi, 1 dhome garderobe

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana.
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana.

  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana te shkolla "Hasan Prishtina" Banesa ndodhet ne kati

  Prishtinë Sot, 23:25
  1.200 €
 • 8 foto
  DELL i5-gen 4 të riii nga Gjermania 10 cope.. 8GB
  Kompjutera

  DELL i5-gen 4 të riii nga Gjermania 10 cope.. 8GB

  Shiten 10 lloptopa dell te Ri nga Gjermania. Ekranin 14 inch HD / kamer/migrofon Core i5 gjenerata

  Prishtinë Sot, 23:25
  235 €
 • 0 foto
  Shes Shtepiz e Monitor Dell
  Pjese per kompjuter

  Shes Shtepiz e Monitor Dell

  Shes Dell Optiplex 330 Intel core 2 duo E7200 @ 2.53 Ram memore 2 Giga Hardisk 500 giga Monitori 17

  Prishtinë Sot, 23:25
  100 €
 • 2 foto
  Metal Beha Ofrojm Pun nga Metali dhe me Kompezim
  Vetura

  Metal Beha Ofrojm Pun nga Metali dhe me Kompezim

  GJINDEMI NE PODUJEV DUMNIC 2KM LARG FABRIKES TE ARMATURS info VIBER +38344480497 ------------------

  Podujevë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Dardani #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Dardania. Banesa eshte ne nje zone mjaft te mire te dardanise. Kjo banese ka

  Prishtinë Sot, 23:24
  110.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa në Qendër / Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në Qendër / Prishtinë

  SHITET #BANESA Moderne në Qendër të qytetit Prishtinë. Banesa është në qendër të Prishtinës, 8minut

  Prishtinë Sot, 23:24
  59.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 78m2 ne Bregun e Diellit!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 78m2 ne Bregun e Diellit!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa komode, Banesa posedon 75 m² ne katin e V e mobiluar,ne Lagjen Bregu i Die

  Prishtinë Sot, 23:24
  58.000 €
 • 4 foto
  Golf V
  Vetura

  Golf V

  Shitet golf 5 1.6 benzin I sapoardhur nga zvicrra, regjistrimi I par ne ks qe nje muaj, me nje fjal

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  7.100 €
 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë 51.49m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë 51.49m2

  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë ndërtim i Ri Struktura e Banesës * Siperfaqe 51.49 m2, kat

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  25.500 €
 • 6 foto
  Ofrojm Banesën në shitje në Qendër Rr.Bajram Kelme
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në shitje në Qendër Rr.Bajram Kelme

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen 4 Llullat Rr.Bajram Kelmendi Struktura e Banesës * Siperfaqe 78m

  Prishtinë Sot, 23:24
  1.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove Kodi 600#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove Kodi 600#iBRO

  Shitet banesa ne Fushe Kosove. Banesa eshte ne pjesen mjaft te frekuentuar te qytetit, ku ka shum pe

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated
  Kompjutera

  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated

  Shes 2 lloptopa dell nga Gjermania. Performancat jane: Core i5-5300U 2,30 GHz Vpro 256 SSD 4gb ram

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Banesa TIPI 2-“A” Sbruto=84.0 m2
  Apartment / Banesa

  Shes Banesa TIPI 2-“A” Sbruto=84.0 m2

  Shitet Banesa TIPI 2-“A” ne kompleksin ARSA me Sbruto=84.0 m2, nga ARSA SHPK. *Lokacioni: Rr. Be

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 1-“A” me Sbruto=57.9 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 1-“A” me Sbruto=57.9 m2

  Shitet Banesa TIPI 1-“A” ne kompleksin ARSA me Sbruto=57.9 m2, nga ARSA SHPK. *Lokacioni: Rr. Be

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet Banesa 61m2 në Lagjën Kalabria E gatshme
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 në Lagjën Kalabria E gatshme

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 në katin 1-rë në Lagjën Kalabria (Emshir) Banesa posedon : ⭕️Sallon â­

  Prishtinë Sot, 23:24
  780 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i diellit.Banesa eshte ndertim i kualitetit te larte dhe e mobiluar ne

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet ne Banesa Prishtine ( Dragodan )
  Apartment / Banesa

  Shitet ne Banesa Prishtine ( Dragodan )

  ⭕️Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Lagjën Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane

  Prishtinë Sot, 23:24
  69.800 €
 • 8 foto
  SHATORA KARRIK TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIK TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA TE CILET JAN PER SEZON DIMRORE KAN DEREN CARADEN E TRASH SHRBIM TE SHPEJT KORR

  Lipjan Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA DIMROR TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Jpum me qera shatora karriak dhe tavolina shatprat jan per xhdo sezon jan stbail me cerad te trash m

  Lipjan Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë buzë rrugës "Dardania" Në objektin e ashtu quajtur " Dar

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten banesa, lokale ne lagjen e Muhaxhereve
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa, lokale ne lagjen e Muhaxhereve

  ARSA SHPK në kompleksin e saj ARSA është kujdesur që banimi i juaj të plotësoj të gjitha kërkesat e

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare 044280873 viber +383 44

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
  Apartment / Banesa

  BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË

  Shitet banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania Afër shkolles Mihail Grameno në kompleksin e BB HOM

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BANESA NË SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  BANESA NË SHITJE - PRISHTINË

  Shitet banesa në Prishtinë në lagjen MATI 1 Banesa ndodhet në një nga objektet me investimin më të m

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Agjencioni i Patundshmërive SHTËPIA E RE
  Sherbime

  Agjencioni i Patundshmërive SHTËPIA E RE

  Agjencioni për Patundshmëri • Shitëblerje • QIRADHËNIE • Qiramarrje • BANESA • Shtëpi •

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM
  Vetura

  METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

  GJINDEMI NE DUMNIC 2km PREJ FABRIKES TE ARMATURS info VIBER +37744480497 KOLICA TE VETURAV GILINDER

  Podujevë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa| 74m2 | Rr. Bajram Kelmendi |80,000€
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa| 74m2 | Rr. Bajram Kelmendi |80,000€

  Shitet Banesa Mbrapa Teatrit 74M2 Adresa:Rr.Bajram Kelmendi, Mbrapa Teatrit Kombetar Hapsira: 74m2 D

  Prishtinë Sot, 23:24
  85.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Bregu i Diell
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Bregu i Diell

  Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Bregu i Diellit – afër banesave të Hinta. Banesa është në ka

  Prishtinë Sot, 23:24
  63.500 €
 • 2 foto
  Shitet shtepija ne prishtine ,hajvali lgj marigona
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne prishtine ,hajvali lgj marigona

  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lgj- marigona shtepija prej -300m2 Kate- 3 nga 100m2 sist

  Prishtinë Sot, 23:24
  190.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne Rrugen B !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne Rrugen B !DELTA

  Banesa gjindet ne katin e 5, posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe balkon, nxemje qen

  Prishtinë Sot, 23:24
  930 €
 • 2 foto
  Ofrohet banese 93m2 me qira ne Aktash !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 93m2 me qira ne Aktash !DELTA

  Ofrohet banese 93m2 me qira ne "Aktash" perballe salles 1 Tetori, ne nje pozit mjaft te favorshme dh

  Prishtinë Sot, 23:24
  350 €
 • 4 foto
  Ofrohet banesa 46m2 ne shitje ne Tokbashqe !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 46m2 ne shitje ne Tokbashqe !DELTA

  Banesa gjindet ne katin e III (pa lift), posedon nje dhome gjumi, sallon me trepezari, depo, banjo d

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BANESA NË PRISHTINË EMSHI
  Apartment / Banesa

  BANESA NË PRISHTINË EMSHI

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I NËNTË, ME SIPERFAQE 85.60M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON,

  Prishtinë Sot, 23:24
  900 €
 • 0 foto
  SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT

  BODRUM KATI 1: SALLON, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON. KATI2: KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepia 3 katshe 700m2 na Llapllasell
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 3 katshe 700m2 na Llapllasell

  Shitet shtepia 3 katshe 700m2 na Llapllasell Shtepia posedon: -Kati 1-re: -Sallon -Kuzhin -2 banjo

  Prishtinë Sot, 23:24
  310.000 €
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 52.54m2 në katin e 1,2,3,4-të
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 52.54m2 në katin e 1,2,3,4-të

  ⭕️Shitet banesa 52.54m2 në katin e 1,2,3,4-të në Lagjën Arbëria Banesa posedon : ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 23:24
  999 €
 • 5 foto
  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë [ Ekskluzive ] në Fushë Kosovë buzë rrugës "Dardania" Në objektin e asht

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare numri per kontakt 044280

  Obiliq Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkojmë LOKALE/ OB.AFARISTE për shitje ose qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kërkojmë LOKALE/ OB.AFARISTE për shitje ose qira

  Ndëmjetësojmë në shitblerjen ose qiradhënien e lokaleve/objekteve afariste, në Prishtinë dhe Fushë K

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne shitje prej 65m2 ne arberi
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje prej 65m2 ne arberi

  Banesa ne shitje prej 65 me pamje nga qyteti - prishtine -lgj.arberi (ish dragodani) - 1.dhome gj

  Prishtinë Sot, 23:24
  990 €
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 ne Lagjen E Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 ne Lagjen E Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 ne katin e 5-te ne Lagjen E Spitalit ⭕️Banesa posedon : ⭕️Sallo

  Prishtinë Sot, 23:24
  700 €
 • 5 foto
  Shes passatin AUTOMATIK me klim
  Vetura

  Shes passatin AUTOMATIK me klim

  Shes passatin 1.9 tdi (i) kuqe Automatik me klim vetura osht rujte si jasht edhe mrena ka klim abes

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  2.800 €
 • 6 foto
  Scott Aspect
  Paisje per sport

  Scott Aspect

  Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit XL Amortizeri Rockshox 30 100mm me air dhe bllokad ne timo

  Prishtinë Sot, 23:23
  370 €
 • 7 foto
  Renault Megane
  Vetura

  Renault Megane

  Shes Renault megane 1.6 benzin viti i prodhimit 2003 ne gjendje te rregullt regjistrim 1 vite, me kl

  Prishtinë Sot, 23:23
  2.400 €
 • 1 foto
  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper
  Apartment / Banesa

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper Fushe kosove - kompleksi eliza Ndertusi” CIMA”

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  480 €