Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 3 foto
  Riparim ROLETA TE JASHTME DHE DRITARE NGA PVC.
  Mobilje

  Riparim ROLETA TE JASHTME DHE DRITARE NGA PVC.

  SERISOJM ROLETA TE JASHTME NDRIMI I DORZAVE SHIRITIT OSE KONOPIT,DHE FLETAT E ROLETAVE.DRITARET NGA

  Prishtinë Sot, 23:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕Shitet banesa 78.2m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 78.2m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 78.2m2 kati 1,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuz

  Prishtinë Sot, 23:19
  850 €
 • 5 foto
  Banes moderne 2+1 te ubt 250 euro
  Apartment / Banesa

  Banes moderne 2+1 te ubt 250 euro

  leshohet banesa moderne te ubt 85m2 gjendet ne katin e 8 e mobiluar komplet, ofron nje jetes mjafte

  Prishtinë Sot, 23:19
  250 €
 • 8 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Dardania
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Dardania

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Dardania Banesa është komplet e mobiluar Struktura e Banesës * S

  Prishtinë Sot, 23:19
  70.000 €
 • 8 foto
  Shtepia ne shitje Prishtine
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje Prishtine

  Shitet shtepia ne Prishtine, ne rruge te Mitrovices, afer perrojit te njelmet. Shtepia eshte e gates

  Prishtinë Sot, 23:19
  90.000 €
 • 5 foto
  SHITET BANESA 60m2  044735776
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 60m2 044735776

  Shitet Banesa ne Tok bargje per ball Shkolles Fillore Xhergj Fishta kati 3 . Banesa perbehet sallon

  Prishtinë Sot, 23:19
  62.000 €
 • 7 foto
  GOLF 4 ▪︎ PACIFIC ▪︎1.9 TD-i▪︎ RKS
  Vetura

  GOLF 4 ▪︎ PACIFIC ▪︎1.9 TD-i▪︎ RKS

  Shes veturen familjare .. Ne gjendje shum te mir .. regjistrimi i dyt ne Kosov ..

  Podujevë Sot, 23:19
  4.950 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Breg Diellit ne kompleksim Famis.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Breg Diellit ne kompleksim Famis.

  Shitet banesa ne Breg Diellit afer sh.f Iliria ne kompleksin \"Famis\", siperfaqja 94m2 kati 5, rend

  Prishtinë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa ne kurriz
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne kurriz

  shitet banesa mbi kurriz ne katin e 7 banesa ka 70 m2 banesa eshte me nivel dhe ka hapsir te mjaftus

  Prishtinë Sot, 23:19
  82.800 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Emshir 115m2 3Dh.Gjumi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir 115m2 3Dh.Gjumi

  Shitet banesa ne Emshir 115m2 3Dh.Gjumi Shitet banesa ne lagjen Emshir. Banesa gjendet ne kullat e

  Prishtinë Sot, 23:19
  87.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 92.13 m2 Dukagjini Residence
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 92.13 m2 Dukagjini Residence

  Shitet banesa 92.13 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence Banesa posedon : -Sa

  Prishtinë Sot, 23:19
  1.150 €
 • 4 foto
  Shitet banesa ne Emshir ndertim i Lesnes 56m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir ndertim i Lesnes 56m2

  Shitet banesa ne Emshir ndertim i Lesnes 56m2 Shitet banesa ne lagjen Emshir, perkatesisht banesa e

  Prishtinë Sot, 23:19
  45.000 €
 • 2 foto
  Shitet banesa në mati-1 Sip. 76 m2,me 2 dhoma gjum
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në mati-1 Sip. 76 m2,me 2 dhoma gjum

  Shitet banesa në mati-1 Sip. 76 m2,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë, kati-6 , objekt ne ndertim e s

  Prishtinë Sot, 23:19
  690 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokal 30m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 30m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokal 30m2 ne shitje ne \"Ulpiane\" saktesisht ne kompleksin e Llesna perballe fakultetit Fi

  Prishtinë Sot, 23:19
  90.000 €
 • 9 foto
  Shitet urgjent banesa ne mati 1 me garazhd 44.000
  Apartment / Banesa

  Shitet urgjent banesa ne mati 1 me garazhd 44.000

  Ofrohet banesa per shitje në lagjen mati 1 në Rrugen Muharrem Fejza i ndertuar nga Kompleksi nga VG

  Prishtinë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   TENDA SHTR ME NXEMJE KARTIKA TAVOLIN044280873
  Mobilje

  TENDA SHTR ME NXEMJE KARTIKA TAVOLIN044280873

  Japum me qera karrika shatora dhe tavolina ne xhdo koh jeni te mir pritur 044280873 viber +383 44 28

  Prishtinë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Duplex fantastik ne shitje, Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Duplex fantastik ne shitje, Bregu i Diellit

  Ofrohet per shitje banesa Duplex, Bregu i Diellit Salloni | Kuzhina | Tryezari | 3 dhoma gjumi | B

  Prishtinë Sot, 23:19
  105.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtepia  prej 450m2  Bardhosh ,prishtine
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia prej 450m2 Bardhosh ,prishtine

  Shitet shtepia prej 450m2 Bardhosh ,ne magjistralen ,prishtine - podujeve ne km. -4 - banim-4

  Prishtinë Sot, 23:19
  270.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 81.47m2 ne shitje ne Bregun e Diell
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 81.47m2 ne shitje ne Bregun e Diell

  Ofrohet banesa 81.47m2 ne shitje ne lagjen "Bregu i Diellit" ose me saktesisht tek banesat e "Standa

  Prishtinë Sot, 23:19
  96.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet shtepia 500m2 ne shitje te Dodona !DELTA
  Shtepi / Vila

  Ofrohet shtepia 500m2 ne shitje te Dodona !DELTA

  Ofrohet shtepia 500m2 ne shitje ne lagjen "Dodona" ndodhet ne udhekryq ne nje rruge mjaft te frekuen

  Prishtinë Sot, 23:19
  350.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa prishtine - lgj dardania prej 87m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa prishtine - lgj dardania prej 87m2

  Shitet banesa prishtine - lgj dardania prej 87m2 neto ( ne flete poseduse 78m2) te sheshi Bill Kli

  Prishtinë Sot, 23:19
  125.000 €
 • 10 foto
  RENT A CAR - X ... VETURA me QERA - 044 900 660
  Vetura

  RENT A CAR - X ... VETURA me QERA - 044 900 660

  RENT a CAR - X Onlin - 24 h

  Podujevë Sot, 23:19
  19 €
 • 6 foto
  DYER HARMONIK +383 44 100 035
  Mobilje

  DYER HARMONIK +383 44 100 035

  DYER HARMONIK SIPAS POROSIS ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE

  Prishtinë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA

  SHITET BANESA NE PRISHTIN NE QENDER BANESA KA DY DHOMA TE GJUMIT SALLON ME KUZHIN BALLKON TE MADH

  Prishtinë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIK 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIK 044280873

  Japum ne sherbim shatora karrika dhe tavolina 044280873

  Fushë Kosovë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina je ni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +38344280

  Lipjan Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Banesen ne Bregun e Diellit .
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Bregun e Diellit .

  Shes Banesen ne Bregun e Diellit te Banesat e Bardha ne katin e 4 me sipe prei 44m2 me Flet Poseduse

  Prishtinë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  iPhone 5s
  Telefona celulare

  iPhone 5s

  Shes iphone 5s urgjentisht shum shum i rujten i bler ne gjermani qmimi 150 euro

  Prishtinë Sot, 23:19
  150 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 52m2 ne Breg Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 52m2 ne Breg Diellit

  Shitet banesa 52m2 ne katin e 9-te ne Bregun e Diellit Banesa posedon : -Sallon -Kuzhin -1 dhome g

  Prishtinë Sot, 23:19
  670 €
 • 3 foto
  OBJEKTI BREGU I DIELLIT TE RRUGA B
  Lokale / Punetori / Magazina

  OBJEKTI BREGU I DIELLIT TE RRUGA B

  ME XHAMA TRE SHTRESOR ME IZOLIM MODERN TË FASADËS. ME NXEMJE HORIZONTALE TË LOKALIT; ME 16 BANJO DHE

  Prishtinë Sot, 23:19
  4.500 €
 • 1 foto
  Leshohet me qira Dhe shitet lokali prej 40m2 mati1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet me qira Dhe shitet lokali prej 40m2 mati1

  Leshohet me qira dhe shitet lokali prej 40m2 Mati-1 mbrapa rruges b I pershtatshem per veprimtar

  Prishtinë Sot, 23:19
  36.000 €
 • 0 foto
  Shes Banesen ne Rrugen BE me Sipe prei 87m2.
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Rrugen BE me Sipe prei 87m2.

  Shes Banesen ne Rrugen Be me Sipe prei 87m2 e Mobiluar , ka 2 Garazhda.. NR 044-261-915.

  Prishtinë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 3 lloptopa: Dell Latitude e 6420 core i5
  Kompjutera

  Shes 3 lloptopa: Dell Latitude e 6420 core i5

  Shes lloptopat Dell dell core i5 14 inch 250gb hdd 512mb grafike 4gb ram Bateria ne rregull, adapte

  Prishtinë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OFROJ LOKALIN ME QERA
  Lokale / Punetori / Magazina

  OFROJ LOKALIN ME QERA

  Ofroj Lokalin me qera 80m2, i cili gjendet tek Lagjja Bregu i Diellit, përball \"Al-Petrol\" afër S

  Prishtinë Sot, 23:19
  400 €
 • 0 foto
  Shiten 3 Ari ne Lagjen Qendresa mbrapa Grandstores
  Apartment / Banesa

  Shiten 3 Ari ne Lagjen Qendresa mbrapa Grandstores

  Shiten 3 Ari ne Lagjen Qendresa mbrapa Grandstores. Me gjith infrastrokturen e gatshme per ndertim S

  Prishtinë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes.  Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7
  Pjese per kompjuter

  Shes. Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7

  Shiten serverat G5 - G6 dhe blade server G7 Per ma shum info 045260284 viber ##########

  Prishtinë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 6 2.0 tdi 2012
  Vetura

  Golf 6 2.0 tdi 2012

  Shes golf 6 2.0 tdi i te kalter viti i prodhimit 2012 manual 6 shpejci klim funksjonale nxemje karri

  Prishtinë Sot, 23:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa 75 m2 ne Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 75 m2 ne Fushë Kosovë

  Shitet banesa ne Fushe Kosove 75m2 2Dh.Gjumi Shitet banesa ne Fushe Kosove peraktesisht afer Stadio

  Fushë Kosovë Sot, 23:18
  37.500 €
 • 2 foto
  Shitet banesa ne mati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne mati 1

  Shitet banesa ne mati 1 ne rrugen muharrem fejza te super viva, banesa gjendet ne katin e 2 dhe ka 8

  Prishtinë Sot, 23:18
  65.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Kalabri te Artis 98m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Kalabri te Artis 98m2

  Shitet banesa ne Kalabri te Artis kati 2 siperfaqja 98m2, renditja: 2 dhoma gjumi, dhome neje me kuz

  Prishtinë Sot, 23:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa ne Arberi te Alb dizajn te Katastrti
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Arberi te Alb dizajn te Katastrti

  Shitet banesa ne Arberi afer Katastrit ne kompleksin Alb dizajn, siperfaqja 86.4m2 kati 2, renditja:

  Prishtinë Sot, 23:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SSD 480GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s)- I RI Pa perdore
  Pjese per kompjuter

  SSD 480GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s)- I RI Pa perdore

  SSD 480GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s) I RI Pa perdore Size: 2.5\" SSD Capacity: 480GB Read/Write Speed

  Prishtinë Sot, 23:18
  72 €
 • 10 foto
  Banesa ne shitje ne rrugen B, Prishtine.
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne rrugen B, Prishtine.

  Shitet banesa ne rrugen B ( afer Maxi-t 24h ), banesa gjendet ne katin e 3-te, eshte ndertim i ri dh

  Prishtinë Sot, 23:18
  95.000 €
 • 4 foto
  MOLER COLORS*****
  Apartment / Banesa

  MOLER COLORS*****

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Fushë Kosovë Sot, 23:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  I RI - SSD 256GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s)
  Pjese per kompjuter

  I RI - SSD 256GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s)

  I RI Pa perdore - SSD 256GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s) Size: 2.5\" SSD Capacity: 256GB Read/Write Spee

  Prishtinë Sot, 23:18
  43 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 65m2 ne lagjjen bregu i diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 ne lagjjen bregu i diellit

  Shitet banesa prej 65m² në prishtinë Lgj , Bregu I Diellit -Rru”Hyzri Talla”përballë rrugës “B

  Prishtinë Sot, 23:18
  68.500 €
 • 8 foto
  Shitert Banesa 98.4m2 ne Fushkosove
  Apartment / Banesa

  Shitert Banesa 98.4m2 ne Fushkosove

  Shitet Banesa 98.4 m2 Shitet Banesa ne qender te Fushe Kosoves afer Postes (rruga Nene Tereza). Nde

  Fushë Kosovë Sot, 23:18
  42.000 €
 • 4 foto
  Ofrojm Lokalin për shitje te Muhaxhert
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrojm Lokalin për shitje te Muhaxhert

  ⭕️Ofrojm Lokalin për shitje te Muhaxhert (përball Hotel Afa) , ⭕️Me sipërfaqe prej 115m2 â­

  Prishtinë Sot, 23:18
  1.334 €
 • 3 foto
  Shitet banesa prej 42m2 , +10m2 podrumi ne qende
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa prej 42m2 , +10m2 podrumi ne qende

  Shitet banesa prej 42m2 , +10m2 podrumi ne qendere te domi i pleqve 1-dhoma gjumi 1- sallon me

  Prishtinë Sot, 23:18
  48.000 €
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLO PERDE ME MATERJALE NGA TAIWANI,MALEJZIA KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE LLOJEVE DHE NGJYRAV

  Prishtinë Sot, 23:18
  Me Marrveshje