Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 11 foto
  SHITET BANESA NE Mati 1 55 mije Euro
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE Mati 1 55 mije Euro

  Shitet Banesa ne Mati 1 afer Chelsea Point. Gjendet ne katin e 5 me siperfaqe 85 m2. E mobiluar vete

  Prishtinë Sot, 11:03
  55.000 €
 • 7 foto
  BMW 318i - VITI 2007 - 2.0 BENZIN - KLIMATRONIK -
  Vetura

  BMW 318i - VITI 2007 - 2.0 BENZIN - KLIMATRONIK -

  BMW 318i MODELI 318 MOTORI 2.0 BENZIN REGJISTRIM 5 MUAJ AIRBAG ABS EPS KLIMATRONIK 2 ZONAL FELLGA G

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA

  Banesa gjendet në lagjen Dragodan, tek Mini Max. Kuadratura: 82.7m2 Kati: 4 Struktura e baneses: - D

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VTURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VTURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepi ne shitje ne Lagjen Marigona
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne Lagjen Marigona

  Shitet shtepia ne Veternik, ne lagjen Marigona, posedon 174m2 - komplet e mobiluar. cmimi 245.000

  Prishtinë Sot, 11:03
  245.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet banesa 140m2 kati I ne Ulpiane 51/16
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 140m2 kati I ne Ulpiane 51/16

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 140m2 Kati:-I-rë Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dh

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  S154 Shitet banesa në Gërrmi
  Apartment / Banesa

  S154 Shitet banesa në Gërrmi

  Shitet banesa në Gërrmi, prapa shkollës “ Gjin Gazulli”. Gjendet në katin e parë me sipërfaqe pr

  Prishtinë Sot, 11:03
  55.000 €
 • 7 foto
  Banes ne Shitje Mati I Rruga C
  Apartment / Banesa

  Banes ne Shitje Mati I Rruga C

  Banesa ndodhet ne Rrugen C, Bs Group Sallon me kuzhin | Banjo | Ballkon | Kati : V Çmimi: 30.000 €

  Prishtinë Sot, 11:03
  39.000 €
 • 4 foto
  Banese ne shitje ne qender - perball Grandit
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne qender - perball Grandit

  Shitet banesa ne qender, perball Grandit - te Rektorati, posedon 40m2- kati I. cmimi 92.000 euro

  Prishtinë Sot, 11:03
  92.000 €
 • 10 foto
  Shes Veturen BMW 320d Manual Viti 2008
  Vetura

  Shes Veturen BMW 320d Manual Viti 2008

  Shes Veturen BMW 320 d Manual 6 shpejsi Disel Viti 2008 Klim dy zonale Navi Bord kompjuter Koomanda

  Prishtinë Sot, 11:03
  8.400 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per opell
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per opell

  Fellnet jan gjendje te mir kan ka pak krritha

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ??? AUTO STANDARD ???
  Vetura

  ??? AUTO STANDARD ???

  Auto Standard , blejm vetura te gjitha llojet : BMW 320 330 335 520 530 535 X6 X5 : Mercedes : E220

  Gllogoc Sot, 11:03
  95.999 €
 • 0 foto
  ??? AUTO STANDARD ???
  Vetura

  ??? AUTO STANDARD ???

  Auto Standard , blejm vetura te gjitha llojet : BMW 320 330 335 520 530 535 X6 X5 : Mercedes : E220

  Prishtinë Sot, 11:03
  95.999 €
 • 9 foto
  Banes ne Shitje Mati I
  Apartment / Banesa

  Banes ne Shitje Mati I

  Ofrohen Banesa per qira Mati I Muharrem Fejza Dy dhoma gjumi | Dhoma e ndejes Kuzhine | Koridor | D

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  S149 Shitet cnë Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  S149 Shitet cnë Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Hoxha Group. Banesa gjendet në katin e 5-të( të paraf

  Prishtinë Sot, 11:03
  57.000 €
 • 0 foto
  SHITET LOKALI NE DARDANI 044735776
  Apartment / Banesa

  SHITET LOKALI NE DARDANI 044735776

  SHITET Lokali (Zyre) Ne Dardani afer postes se madhe Lokali ka nje hapsir te jet te shfrytezyshm

  Prishtinë Sot, 11:03
  115.000 €
 • 5 foto
  NE SHITJE BANESAT = 96m INTER GROUP
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT = 96m INTER GROUP

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN 📍 111m = PERDHESË 📍106m = KATI 2 📍93m = KATI 3 📍 85m = KATI 8 📍 81

  Lipjan Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Mobilje

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë në Shitje në Qender prapa Teatrit 96 m2
  Apartment / Banesa

  Banesë në Shitje në Qender prapa Teatrit 96 m2

  Shitet banesa ne Qender te Prishtines prapa Teatrit Kombetar të Kosovës. Rruga Bajram Kelmendi. Bane

  Prishtinë Sot, 11:03
  90.000 €
 • 3 foto
  Shiten dy shtëpi te 4 Llullat çmimi i përbashkët
  Shtepi / Vila

  Shiten dy shtëpi te 4 Llullat çmimi i përbashkët

  Dy Shtëpi në shitje te 4 Llullat. Shtepitë kanë 2 kate ,gjithsej me siperfaqe prej 370 m2 (njëra sht

  Prishtinë Sot, 11:03
  550.000 €
 • 0 foto
  Tavolina Buke transporti ne Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Tavolina Buke transporti ne Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Fushë Kosovë Sot, 11:03
  480 €
 • 7 foto
  (SHITET) BANESË komode Qendër të Bajram Kelmendi
  Apartment / Banesa

  (SHITET) BANESË komode Qendër të Bajram Kelmendi

  Shitet BANESA komode në Qendër të Bajram Kelmendi - Prishtinë. Kati 6-të. Sipërfaqja: (76m²). Rendi

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  S141 Shitet banesa prapa Royall Mallit
  Apartment / Banesa

  S141 Shitet banesa prapa Royall Mallit

  Shitet banesa në Bregun e Diellit, prapa Royal Mallit. Banesa është ndërtim i ri, ka pozitë të mirë

  Prishtinë Sot, 11:03
  800 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne kalabri ish emshir \"Llesnes\"Riera
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne kalabri ish emshir \"Llesnes\"Riera

  Shitet banesa ne Kalabri ish Emshir, ne kompleksin e ndertuar nga \"Llesna\" Riera, siperfaqja 97.6m

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S139 Shitet banesa në Taukbashqe
  Apartment / Banesa

  S139 Shitet banesa në Taukbashqe

  Shitet banesa në Taukbashqe, 100 m larg nga parku. Banesa gjendet në katin e 5-të me lift funksional

  Prishtinë Sot, 11:03
  34.000 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S132 Shitet banesa në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  S132 Shitet banesa në Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, përballë shkollës “Pavarësia”, ndërtim i BTP HOLDING. Banesa

  Prishtinë Sot, 11:03
  850 €
 • 5 foto
  Banesa ne shitje ne rrugen C, Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne rrugen C, Mati 1

  Shitet banesa ne lagjen Mati 1 ( rruga C ), banesa eshte ne ndertimin e \" Naki Trade \". Banesa shi

  Prishtinë Sot, 11:03
  50.000 €
 • 6 foto
  banesa per qira kalabri ( emshire) Cmim-300e 1/mu
  Apartment / Banesa

  banesa per qira kalabri ( emshire) Cmim-300e 1/mu

  banesa per qira kalabri ( emshire) Cmim-300e 1/muaj 2- dhoma gjumi 1- sallon me kuzhine 1- banjo

  Prishtinë Sot, 11:03
  300 €
 • 1 foto
  Anglaseri(starter)per Lancia.
  Autopjese dhe paisje

  Anglaseri(starter)per Lancia.

  Shitet anglaseri(starter)per Lancia. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet

  Prishtinë Sot, 11:03
  40 €
 • 0 foto
  Banesë 90m² për shitje në lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesë 90m² për shitje në lagjen Mati 1

  90m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi Banesa është në ndërtim dhe ndodhet në lagjen Mat

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesë 64m² për shitje në lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesë 64m² për shitje në lagjen Mati 1

  64m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi Banesa është në ndërtim dhe ndodhet në lagjen Mati 1

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii
  Kompjutera

  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii

  Shes 20 cope Lloptop te ardhura nga Gjermonia. Performancat Hp elitebook 8470p Ekranin 14 inch H

  Prishtinë Sot, 11:03
  175 €
 • 1 foto
  Banesa ne shitje prej 88.6m2 kawa - rruga B
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje prej 88.6m2 kawa - rruga B

  Banesa ne shitje prej 88.6m2 -prishtine- rruga B - kati-1 -2 dhoma gjumi -1 dhome dite me kuzhi

  Prishtinë Sot, 11:03
  880 €
 • 8 foto
  ⭕️Shitet banesa 67.64m2 në FushëKosovë
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 67.64m2 në FushëKosovë

  ⭕️Shitet banesa 67.64m2 në FushëKosovë afër shkollë \"Mihal Grameno\" Banesa posedon: ⭕️Sall

  Prishtinë Sot, 11:03
  500 €
 • 4 foto
  Shitet Loakli ne Dardani mbrapa postes pllato .
  Apartment / Banesa

  Shitet Loakli ne Dardani mbrapa postes pllato .

  Shite Lokali ne Dardani mbrapa postes apo me saktesisht per mi pllato , afer qerdhes . Lokali ka nje

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Emshir 115m2 3Dh.Gjumi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir 115m2 3Dh.Gjumi

  Shitet banesa ne Emshir 115m2 3Dh.Gjumi Shitet banesa ne lagjen Emshir. Banesa gjendet ne kullat e

  Prishtinë Sot, 11:03
  87.000 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Dragodan
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Dragodan

  ⭕️Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Lagjën Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane

  Prishtinë Sot, 11:03
  780 €
 • 8 foto
  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo
  Sherbime

  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo

  . Na kontaktoni: Kryejme: - Instalime elektrike. - Instalimin e nxemjes qendrore. - Instalimin e u

  Fushë Kosovë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes ne shitje Mati 1 90m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje Mati 1 90m2

  Banes ne shitje ne Mati 1 90m2 Banesa posedon: 2 dhoma gjumi Sallon Kuzhine 2 banjo Ballkon Banesa

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes ne shitje ne Dragodan Duplex 65m2 50000€
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje ne Dragodan Duplex 65m2 50000€

  Banes ne shitje ne Dragodan Duplex, Banesa posedon: 1 dhom gjumi, sallon dhe kuzhine, banjo, Qmimi

  Prishtinë Sot, 11:03
  50.000 €
 • 3 foto
  Banes ne shitje Rrugen B mbrapa Royal Mall 89.10m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje Rrugen B mbrapa Royal Mall 89.10m2

  Banes ne shitje ne Rrugen B mbrapa Royal Mall Banesa ka siperfaqe 89.10m2 Dhe posedon: Dy dhoma gjum

  Prishtinë Sot, 11:03
  70.389 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa Lakrishte (Dukagjini Residence) 96m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Lakrishte (Dukagjini Residence) 96m2

  Shitet banesa ne Lakrishte (Dukagjini Residence). Banesa ka siperfaqe prej 96.19 m2 dhe posedon: -2

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 95 m2 në Shitje Bregu i Diellit 23000 €
  Apartment / Banesa

  Banesë 95 m2 në Shitje Bregu i Diellit 23000 €

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa posedon: -2 dhoma gjumi -Dhome dite -Kuzhinë -Banjo

  Prishtinë Sot, 11:03
  30.000 €
 • 2 foto
  Shiten dy lokale në Kalabri/Emshir 1,500 €/m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten dy lokale në Kalabri/Emshir 1,500 €/m2

  Shiten dy lokale në lagjen Kalabria/Emshir te Kullat e Arabve (përballë Gjelltores Nazi). Siperfaqja

  Prishtinë Sot, 11:03
  1.500 €
 • 6 foto
  Banesë në Shitje në Kalabri/Emshir 54 m2
  Apartment / Banesa

  Banesë në Shitje në Kalabri/Emshir 54 m2

  Shitet banesa me në Emshir te Kullat e Arabve. Banesa posedon: -Një dhomë gjumi -Dhomë dite -Kuzhinë

  Prishtinë Sot, 11:03
  40.000 €
 • 10 foto
  Banes ne Shitje 56m2 ne Lagjen e Muhaxhereve
  Apartment / Banesa

  Banes ne Shitje 56m2 ne Lagjen e Muhaxhereve

  Banesa ne shitje ne Lagjen e Muhaxherëve. Banesa posedon: -2 dhoma gjumi -Dhome dite me kuzhine -B

  Prishtinë Sot, 11:03
  34.000 €
 • 5 foto
  Banesë në Shitje në Lagjen e Muhaxherëve 60m2
  Apartment / Banesa

  Banesë në Shitje në Lagjen e Muhaxherëve 60m2

  Shitet banesa ne lagjen e Muhaxhereve afer Parkut te Qytetit. Rruga Hamez Jashari. Banesa ka kete re

  Prishtinë Sot, 11:03
  43.000 €
 • 5 foto
  BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ?
  Vetura

  BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ?

  Artanë Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme ble

  Fushë Kosovë Sot, 11:03
  7.070 €