Shtepi / Vila në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 7 foto
  Shtëpi 180m2 në shitje, Lagjja Marigona Residence
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 180m2 në shitje, Lagjja Marigona Residence

  Shtëpia gjendet në Lagjen “Marigona Residence” dhe ka në total 180m2. Shtëpia ka gjithsej 2 kate

  Prishtinë Sot, 16:48
  215.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi Luksoze 294m2 në shitje në Veternik.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi Luksoze 294m2 në shitje në Veternik.

  Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa Fortesës. Shtëpia ndodhet në 4.2 ari truall dhe ka gjithsej 2 kat

  Prishtinë Sot, 16:47
  250.000 €
 • 7 foto
  |PEMA| - SHITET shtëpia në Prishtinë
  Shtepi / Vila

  |PEMA| - SHITET shtëpia në Prishtinë

  Ofrohet për #SHITJE, shtëpi në Prishtinë, Rr."Hoxhë Kadri Prishtina" __ Ofrohet për shitje shtëpia 2

  Prishtinë Sot, 16:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpi/villla luksoze rreth 350m2
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi/villla luksoze rreth 350m2

  Kodi 0065 Shitet shtëpi/villla luksoze rreth 350m2, afër Hotel Mansion Prishtinë. Shtëpia ka 4.5 ar

  Prishtinë Sot, 16:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  |PEMA|-Shitet shtepija 280 m2, Uglare-Fushe Kosove
  Shtepi / Vila

  |PEMA|-Shitet shtepija 280 m2, Uglare-Fushe Kosove

  Ofrohet per #SHITJE shtëpi 280 m², në Uglarë, shumë afër Fushë Kosovës. __ Gjithmonë në rend të parë

  Fushë Kosovë Sot, 16:45
  140.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpia në Prishtinë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në Prishtinë

  Kodi 0202 Shitet/lëshohet me qira shtëpia 2 kat e gjysmë, e mobiluar, me bodrum dhe garazhë, në tru

  Prishtinë Sot, 16:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia 180m2, 4.26 ari në Brdhosh
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 180m2, 4.26 ari në Brdhosh

  KODI 0432 Shitet shtëpia 180m2, 4.26 ari në Brdhosh, 500 metra prej Albi, rruga Treva e Llapit. Sht

  Prishtinë Sot, 16:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen Qershia.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen Qershia.

  Shtëpia gjendet në lagjen Qershia në Veternik është e tipit B dhe ka gjithsej dy kate. Lloji B ka ed

  Prishtinë Sot, 16:44
  172.000 €
 • 9 foto
  Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh

  Kodi 0149 Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh, ka dokumentacion të rregullt, ujë 24h pa ndërp

  Prishtinë Sot, 16:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia dy kateshe ne Vushtrri
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia dy kateshe ne Vushtrri

  Kodi 0230 Shitet shtëpa dy katëshe në Vushtrri. Shtëpia ka sallon,kuzhinë, banjo kati i parë, dhe k

  Prishtinë Sot, 16:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SH008 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K
  Shtepi / Vila

  SH008 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K

  Shtepia Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 2 - Kuzhina 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Shtepia gjendet t

  Prishtinë Sot, 16:40
  300.000 €
 • 11 foto
  |PEMA|-Shitet shtëpija në Veternik-Prishtinë
  Shtepi / Vila

  |PEMA|-Shitet shtëpija në Veternik-Prishtinë

  Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE shtëpi moderne në Veternik-Prishtinë __ Ofrohet për shitje shtë

  Prishtinë Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia 3 katëshe, 330m2 në Bardhosh
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 3 katëshe, 330m2 në Bardhosh

  Kodi 0082 Shitet shtëpia 3 katëshe, 330m2 në Bardhosh, mrapa Albi Mall, 4 dhoma fjetje, 1 dhomë pus

  Prishtinë Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtëpia në Vetërnik, 300m nga Rezonanca
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në Vetërnik, 300m nga Rezonanca

  Kodi 0012 Shitet shtëpia dy katëshe me 2.5 ari në Veternik, prapa Rezonance, 3 dhoma gjumi 4x4m, dho

  Prishtinë Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.
  Shtepi / Vila

  Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.

  Shiten shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË. Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 - 3.

  Prishtinë Sot, 16:39
  155.000 €
 • 9 foto
  Ringa (Shitet Shtepia Luksoze ne Prishtine)328/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia Luksoze ne Prishtine)328/19

  Shitet Shtëpia me 6.5 Ari me 525 m² të banuara.Shtëpia posedon dy kate, dhe garazhdën me 140m².Kati

  Prishtinë Sot, 16:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Univ. Rezonanca
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Univ. Rezonanca

  Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Universiteti Rezonanca. Shtëpia është e ndërtuar në 5 ARI truall dhe

  Prishtinë Sot, 16:36
  185.000 €
 • 9 foto
  Shitet shtëpia luksoze prapa Rezonance
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia luksoze prapa Rezonance

  Kodi 0148 Shitet shtëpia luksoze prapa Rezonance. Shtëpia është dy katëshe, secili nga katet ka ng

  Prishtinë Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtëpia dy katëshe 180m2 në Bardhosh
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia dy katëshe 180m2 në Bardhosh

  Kodi 0431 Shitet shtëpia dy katëshe 180m2 në Bardhosh. Shtëpia ka 5 ari truall, dhomë dite, 4 dhoma

  Prishtinë Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtëpi 390m2 në shitje në Tasligje.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 390m2 në shitje në Tasligje.

  Shtëpia ndodhet në 5.6 Ari truall dhe ka fletë poseduese. Shtëpia gjendet në Taslixhe 3 në rrugën Me

  Prishtinë Sot, 16:35
  275.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpia luksoze afër Grand Store
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia luksoze afër Grand Store

  Kodi 0264 Shitet shtepia luksoze 1000m2 afer Grand Store, 8 dhoma, me 3 hyrje, e ndërtuar në pajtim

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë

  Kodi 0124 Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë •Shtëpia gjendet ne lagjen “Tefta Tashko” p.n (i

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa

  Kodi 0039 Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa në Veterrik-Prishtinë. Shtëpia i ka 5 dhoma, 1 sallon m

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia 330m2 në 'Lagja jonë", Çagllavicë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 330m2 në 'Lagja jonë", Çagllavicë

  Kodi 0439 Shitet shtëpia 330m2 në 'Lagja jonë", Çagllavicë. Shtëpia ka 3.7 ari truall, ka në përbër

  Prishtinë Sot, 16:34
  145.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtëpia konplet e mobiluar, 200m2, 5 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia konplet e mobiluar, 200m2, 5 ari

  Kodi 0100 Shitet shtëpia konplet e mobiluar, 200m2, 5 ari truall në lagjen Qendresa, mbrapa Bau Mar

  Prishtinë Sot, 16:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtëpia në lagjën Janina, prapa Grand Store
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjën Janina, prapa Grand Store

  Kodi 0017 Shitet shtëpia 2 katëshe, 200m2, 3 ari truall, në lagjën Janina, prapa Grand Store. Kati

  Prishtinë Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia

  Kodi 0234 Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi B, 202m2. Shtëpia ka, kati 1: dhomë dite me kuzhinë

  Prishtinë Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten banesat 117m2, katet 1,3,4,5,6,7,8,9 dhe 10
  Shtepi / Vila

  Shiten banesat 117m2, katet 1,3,4,5,6,7,8,9 dhe 10

  \"KULLA e ZOTNISË\" vetëm për \"ZOTNI\" Kodi 0354 Shiten banesat 117m2, katet 1,3,4,5,6,7,8,9 dhe

  Prishtinë Sot, 16:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dy shtëpi dy katëshe në Hajvali
  Shtepi / Vila

  Shiten dy shtëpi dy katëshe në Hajvali

  Kodi 0216 Shiten dy shtëpi dy katëshe në Hajvali. Shtëpitë kanë nga 4.40ari oborr secila. Kanë në p

  Prishtinë Sot, 16:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia në lagjen Janina
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjen Janina

  Kodi 0019 Shitet shtëpia 300m2, 2 kat + bodrumi, në lagjën Janina 250m larg Grand Store. Shtëpia ka

  Prishtinë Sot, 16:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi A,
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi A,

  Kodi 0233 Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi A, 200m2. Shtëpia ka, kati 1: dhomë dite me kuzhinë

  Prishtinë Sot, 16:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepia ne Prishtine
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Prishtine

  Shitet shtepia me 190m2 banim ,lokal 100m2,dhe bodrum60m2 ,shtepia posedon te gjitha dokumentacionin

  Prishtinë Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTEPIA NE KODREN E TRIMAVE NE VRANJEFC
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE KODREN E TRIMAVE NE VRANJEFC

  Shitet Shtepia ne Kodren e TRIMAVE ,mbrapa shkolles Hilmi Rakovica ,shtepia posedon: -Sallon kuzhin

  Prishtinë Sot, 16:22
  33.000 €
 • 14 foto
  (House For Rent) SHTËPI Ekskluzive në Arbëri ish Dragodan
  Shtepi / Vila

  (House For Rent) SHTËPI Ekskluzive në Arbëri ish Dragodan

  (House For Rent) SHTËPI Ekskluzive me Qira për Ndërkombëtar dhe vendor në Arbëri ish Dragodan Rr. Ba

  Prishtinë Sot, 16:05
  2.500 €
 • 11 foto
  ⭕Shitet shtepia 280m2 ne lagjen Qendresa ⭕
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet shtepia 280m2 ne lagjen Qendresa ⭕

  ⭕Shitet shtepia 280m2 dhe 2.5 ari oborr ne lagjen Qendresa ⭕ Shtepia posedon : Kati I ⭕Sallon

  Prishtinë Sot, 16:02
  200.000 €
 • 5 foto
  PRODAJEM KUCU U LAPLJEM SELU
  Shtepi / Vila

  PRODAJEM KUCU U LAPLJEM SELU

  Prodajem kucu u Lapljem Selu sa placem od 22,33 ara, poseduje kompletnu infrastrukturu, koeficijent

  Prishtinë Sot, 15:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HITNO PRODAJEM KUCU U GRACANICI
  Shtepi / Vila

  HITNO PRODAJEM KUCU U GRACANICI

  Prodajem kucu u Gracanici na glavnom putu Pristina Gnjilane, sirina placa uz asvalt 35 metara, na pl

  Prishtinë Sot, 15:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19

  Shitet Lokali ne Prishtine te 4-Llullat(Kater Llullat): Lokali ka 30 m2 dhe eshte Perdhes Objektit.

  Prishtinë Sot, 15:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 500m2 me qira në Gërmi.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 500m2 me qira në Gërmi.

  Shtepia ndodhet mbrapa Universiteti AMERIKAN (AUK). Shtepia eshte ekstra e mobiluar me mobile te cil

  Prishtinë Sot, 15:46
  2.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 265m2 në shitje në Qendër.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 265m2 në shitje në Qendër.

  Shtëpia gjendet në lagjen Dodona afër shkollës fillore Elena Gjika, ndodhet në 1 Ari truall dhe ka 1

  Prishtinë Sot, 15:42
  250.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 350m2 në shitje në Veternik.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 350m2 në shitje në Veternik.

  Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa Grand-Stores. Shtëpia posedon gjithsej 4.85 Ari dhe ndodhet në nj

  Prishtinë Sot, 15:38
  260.000 €
 • 8 foto
  Shitet shtepia e bukur ne Bardhosh te Prishtines
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia e bukur ne Bardhosh te Prishtines

  Shitet shtepia me rreth 8 ari vend ne Bardhosh te Prishtines. Shtepia gjendet 5 km larg nga Prishti

  Prishtinë Sot, 15:37
  122.500 €
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

  Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr.Agim Qela (Lagjja Kalabria): Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari o

  Prishtinë Sot, 15:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17

  Shitet Shtepia ne Llamnaselle me 6.65Ari . Shtepia eshte 1 katshe dhe ka 90m2 . Shtepia ka 2 dhoma g

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 270m2 me 15.8 Ari truall në Bërnicë
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 270m2 me 15.8 Ari truall në Bërnicë

  Shtëpi 270m2 me 15.8 Ari truall në shitje në Bërnicë. Shtëpia gjendet afër Restaurant Country House.

  Prishtinë Sot, 15:35
  450.000 €
 • 2 foto
  Shtëpi 130m2 në shitje në Kodrën e Trimave
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 130m2 në shitje në Kodrën e Trimave

  Shtëpia gjendet në Kodrën e Trimave ( Vranjefc ) rruga Koto Hoxhi Shtëpia ndodhet në 3-Ari truall d

  Prishtinë Sot, 15:34
  62.000 €
 • 3 foto
  Shtëpi me 1.57 Ari Truall në shitje.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi me 1.57 Ari Truall në shitje.

  Shtëpia gjendet te shkolla fillore Pjeter Bogdani dhe ndodhet në 1.57 Ari Truall. Gjithashtu mundeso

  Prishtinë Sot, 15:34
  75.000 €
 • 8 foto
  Shtëpi Luksoze 270m2 në shitje, fshati turistik Qe
  Shtepi / Vila

  Shtëpi Luksoze 270m2 në shitje, fshati turistik Qe

  Shtëpi Luksoze 270m2 në shitje, fshati turistik Qerret. Shtepia gjendet në kompleksin privat Dielli

  Prishtinë Sot, 15:31
  390.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 200m2 në shitje në Lagjen Qershia.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 200m2 në shitje në Lagjen Qershia.

  Shtëpia gjendet në Lagjen Qershia në Veternik është e tipit A dhe ka gjithsej dy kate. Shtëpia A ësh

  Prishtinë Sot, 15:31
  173.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 180m2 në shitje apo qira te Mati 1.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 180m2 në shitje apo qira te Mati 1.

  Shtëpia gjendet te Mati 1 afër shkollës Mileniumi i 3-të, ka 180m2 dhe ndodhet në 4 Ari truall. Shtë

  Prishtinë Sot, 15:30
  165.000 €