Patundshmeri
Prishtinë

Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 3 foto
  Banese - Garsoniere 32m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banese - Garsoniere 32m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1, te banesat e Standardit në objektin e ndërtuar nga “Miri Construction”

  Prishtinë Sot, 21:06
  26.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Arberi 120m2 te Ambasada Amerikan
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Arberi 120m2 te Ambasada Amerikan

  Shitet banesa ne Arberi afer ambasades Amerikane. Kati 2-3-4 siperfaqja 120 Renditja: Qendrimi dito

  Prishtinë Sot, 21:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet Banesa 80.3m2 ,K-II në Kalabri 51/20
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 80.3m2 ,K-II në Kalabri 51/20

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 21:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet Banesa 81.8m2 kati IV Rr.M.Fejza 27/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 81.8m2 kati IV Rr.M.Fejza 27/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 21:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia.
  Apartment / Banesa

  Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia.

  Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia. Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar

  Prishtinë Sot, 21:06
  86.000 €
 • 8 foto
  Banesa 107m2 ne shitje ne Aktash
  Apartment / Banesa

  Banesa 107m2 ne shitje ne Aktash

  Banesa 107m2 ne shitje ne \"Aktash\" saktesisht shume afer me \"Furra Qerimi 1\" zone e pershtatshme

  Prishtinë Sot, 21:06
  1.050 €
 • 1 foto
  Shitet banesa ne Mat 1 rruga Muharrem Fejza 92m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Mat 1 rruga Muharrem Fejza 92m2

  Shitet banesa ne lagjen Mat 1 rruga Muharrem Fejza. Siperfaqja 91.60m2 Kati 5 pamja nga lindja. Re

  Prishtinë Sot, 21:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA- Shtëpia me 4ari obor në Lagj Qëndresa 3/19
  Shtepi / Vila

  LINA- Shtëpia me 4ari obor në Lagj Qëndresa 3/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 21:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet shtëpia në Veternik, mbrapa Grand Store
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në Veternik, mbrapa Grand Store

  Shitet shtëpia në Veternik, mbrapa Grand Store me këto karakteristika: Madhësia e truallit; 485 m2 S

  Prishtinë Sot, 21:04
  260.000 €
 • 5 foto
  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender
  Apartment / Banesa

  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender

  Garsoniere.. 1 dhome plus 1 dhome.. E renovuar komplet ... Afer AAK ne Ulpiane.... Kati i pare.. Poz

  Prishtinë Sot, 21:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banes n Shtije Prishtine Rruga B
  Apartment / Banesa

  Banes n Shtije Prishtine Rruga B

  #Shes Banesen n #Prishtinë #Rruga B te viva market Kati 2 94.5m² Qmimi 110 mij € pa pai

  Prishtinë Sot, 21:04
  110.000 €
 • 1 foto
  Banesa me qira ne te gjitha lagjet e Prishtines
  Apartment / Banesa

  Banesa me qira ne te gjitha lagjet e Prishtines

  Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines, Leshohen 9 Banesa me qera ne te gjitha lagjet e p

  Prishtinë Sot, 21:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banesë në shitje te \"4 Llullat\"
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje te \"4 Llullat\"

  Ofrohet banesa për shitje te \"4 Llullat\" me sipërfaqe 79 m2 në katin e dytë me lift. Renditja: 2

  Prishtinë Sot, 21:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banes me qira 2-dhomeshe ne Tophane!DELTA
  Apartment / Banesa

  Banes me qira 2-dhomeshe ne Tophane!DELTA

  Ofrohet me qira banesa me siperfaqe 50m² ne lagjjen\"Tophane\"prane shkolles fillore\"Meto Bajraktar

  Prishtinë Sot, 21:03
  250 €
 • 2 foto
  Banesë 123.28m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 123.28m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 21:03
  94.000 €
 • 7 foto
  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2, lagjja Dodona.
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2, lagjja Dodona.

  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2 ne 2.5 ari truall ne lagjen Dodona. Shtëpitë gjinden ne Lagjen Dodo

  Prishtinë Sot, 21:03
  255.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepia me 5 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 5 ari truall

  Shtepia eshte 2 kateshe, e pameremetuar. Trualli ka 5 ari dhe me dokumentacion te rregullt Ka inf

  Prishtinë Sot, 21:02
  55.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa te parku i qytetit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te parku i qytetit

  Banesa gjendet ne rr. Rrustem Statovci, ngjitur me parkun e qytetit te busti i Isa Kastratit. Ka 64

  Prishtinë Sot, 21:02
  49.000 €
 • 7 foto
  LINA - Ipet Banesa me qera 55m2, Prishtinë 06/19
  Apartment / Banesa

  LINA - Ipet Banesa me qera 55m2, Prishtinë 06/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 21:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   LINA-Shitet Banesa 96m2 kati V ne Prishtine 48/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 96m2 kati V ne Prishtine 48/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 21:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa 101m2 me 3 dhoma gjumi aferr rr.B
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 101m2 me 3 dhoma gjumi aferr rr.B

  Shitet Banesa ne afersi te rruges B, 100 metra nga viva freshi store te rreth rrotullimi. Siperfaqj

  Prishtinë Sot, 21:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Qershia!DELTA
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Qershia!DELTA

  Ofrohet per shitje shtëpia ne dalje te Prishtines ne lagjjen \"Qershia\"Shtëpia e tipit C me madhesi

  Prishtinë Sot, 21:01
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  LINA-Shitet Banesa 102m2, Prishtinë 18/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 102m2, Prishtinë 18/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 21:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet Banesa 110m2 kati -V-Te 06/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 110m2 kati -V-Te 06/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 21:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   LINA-Shitet Banesa 98m2 K-II në Rr.M.Fejza 29/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 98m2 K-II në Rr.M.Fejza 29/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 21:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten krevetat
  Apartment / Banesa

  Shiten krevetat

  Shes kreveta nje dhe dy katsha me shumic dhe pakic sipas nevojes te pershtatshem per banesa etj et

  Prishtinë Sot, 21:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 74m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Banesa

  Banesë 74m2 në shitje në Aktash.

  Banesa ka 63m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 74m2. Banesa gjendet në Aktash në rrugën Mitrovica.

  Prishtinë Sot, 21:01
  70.000 €
 • 1 foto
  Ofrojm Banesen per shitje Lagjën -arberia Te minim
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesen per shitje Lagjën -arberia Te minim

  Ofrojm Banesen per shitje Lagjën -arberia Te minimaxi Ndertusi: Butrinti “ * Sipërfaqe 75m2 , kati

  Prishtinë Sot, 21:01
  800 €
 • 1 foto
  #SHITEN 4 banesa në kompleksin #ACG mbrapa QKUK-s
  Apartment / Banesa

  #SHITEN 4 banesa në kompleksin #ACG mbrapa QKUK-s

  #SHITEN 4 banesa në kompleksin #ACG mbrapa QKUK-sē në lagjën #PRISHTINA #E #RE .... ▪️Ky kompl

  Prishtinë Sot, 21:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 76m2 ne qender te 4 llulalt!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 76m2 ne qender te 4 llulalt!DELTA

  Ofrohen per shitje 4 banesa te madhesive 76m² perkatesisht 78m². Banesat me lokacion ndodhen ne qend

  Prishtinë Sot, 20:59
  76.000 €
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne Lagjen Arberi afer Boro Ramizit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen Arberi afer Boro Ramizit

  Shes Banesen ne Lagjen Arberi afer Boro Ramizit, banesa eshte ne katin e par me pamje nga qyteti me

  Prishtinë Sot, 20:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi Plazhi Shengjin
  Shtepi / Vila

  Shtepi Plazhi Shengjin

  Super Pamje

  Prishtinë Sot, 20:59
  65.000 €
 • 10 foto
  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06
  Apartment / Banesa

  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06

  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa 36.52 m² ne katin e VI, 2*ven

  Prishtinë Sot, 20:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 62m2 ne lagjjen Dardani!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 62m2 ne lagjjen Dardani!DELTA

  Ne lagjjen \"Dardania\"mbi kurriz tek banesat e gjelberta ofrohet per shitje banesa me kuadrature pr

  Prishtinë Sot, 20:58
  78.000 €
 • 8 foto
  Banesa 104m2 ne shitje ne Qender
  Apartment / Banesa

  Banesa 104m2 ne shitje ne Qender

  Banesa 104m2 ne shitje ne \"Qender\" saktesisht rruga \"Agim Ramadani\" mbrapa \"Teatri Kombetar\" z

  Prishtinë Sot, 20:58
  1.500 €
 • 3 foto
  Shiten banesa ne Arberi 59m2, 82m2, 120m2
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa ne Arberi 59m2, 82m2, 120m2

  Shiten banesat: Adresa: Prishtine lagjja Arberia 3 afer ambasades Amerikane. Siperfaqet: 120m2, 1

  Prishtinë Sot, 20:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ofrohet me qira banesa 50m2 ne Tophane -DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet me qira banesa 50m2 ne Tophane -DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Sot, 20:58
  250 €
 • 4 foto
  Shitet banesa afer eulexit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa afer eulexit

  Shitet Banesa 62m2 afer eulexit lagjen e spitalit katin e 7. Sallon me kuzhine 1 dhome gjumi 1 banj

  Prishtinë Sot, 20:57
  46.500 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet Banesa 103.2m2 , në Prishtinë 40/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 103.2m2 , në Prishtinë 40/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   LINA-Shitet Banesa 85.57m2 në Prishtinë 36/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 85.57m2 në Prishtinë 36/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   LINA-Shitet Banesa 123m2 Kati-V në Prishtinë 47/1
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 123m2 Kati-V në Prishtinë 47/1

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHESIM BANESE DADDANI
  Apartment / Banesa

  SHESIM BANESE DADDANI

  Shesim banese Dardani (te Santeja) kati dyte pamje nga lindja. Banesa posedon: Dhome ndeje,dy dhoma

  Prishtinë Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  APARTAMENTE NE VLORE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTE NE VLORE

  Shesim apartamente ne Vlore tek plazhi vjeter uji i ftohte etj kudratura te ndryshme ndertime cilesi

  Prishtinë Sot, 20:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 87m2 ne Mati 1-RRuga C!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87m2 ne Mati 1-RRuga C!DELTA

  Shiten 7 banesa te kualitetit te larte ne lagjjen\"Mati 1\"ne rrugen \"Shaqir Igrishta\" tek rruga C

  Prishtinë Sot, 20:55
  800 €
 • 8 foto
  Apartamente ne shitje ne Vlorē
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne shitje ne Vlorē

  Shesim apartamente ne Vlore afer vijes bregdetare ne plazhin e vjerer,apartmentet jane ndertim ciles

  Prishtinë Sot, 20:55
  690 €
 • 2 foto
  Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Banesa

  Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa.

  Banesë Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa. Banesa gjendet te Qafa, mbrapa rrugës UÇK d

  Prishtinë Sot, 20:54
  300.000 €
 • 7 foto
  Banes me qira ne mahall te muhaxherve
  Apartment / Banesa

  Banes me qira ne mahall te muhaxherve

  Lëshohet banesa me qira në mahall të muhaxherve Banesa gjindet në katin e tretë dhe ka këtë renditj

  Prishtinë Sot, 20:53
  300 €
 • 7 foto
  Shitet Penthouse 172m2 ne Arberi!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet Penthouse 172m2 ne Arberi!DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Sot, 20:53
  127.000 €
 • 7 foto
  Ofrohen per shitje 4 banesa tek Mati 1 !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohen per shitje 4 banesa tek Mati 1 !DELTA

  Ofrohen per shitje banesat 48.6m2 , 75.2 m2, 76.9m2 dhe 81.9m2 ne Mati 1. Banesat jane 1 dhomeshe dh

  Prishtinë Sot, 20:52
  800 €
 • 6 foto
  ***SHITET 3*BANESA NGA NENKONTRAKTORI*** ***
  Apartment / Banesa

  ***SHITET 3*BANESA NGA NENKONTRAKTORI*** ***

  ***SHITET 3*BANESA NGA NENKONTRAKTORI*** ***TE GATSHME NE FUND TE VITIT 2021*** Banesa 101.04 m² ne

  Prishtinë Sot, 20:52
  Me Marrveshje