Patundshmeri
Prishtinë

Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 4 foto
  Banesa 64m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Banesa 64m2 ne shitje ne Kalabri

  Banesa 64m2 ne shitje ne lagjen Kalabria ne nje zone shume te pershtatshme banimi, banesa ndodhet ne

  Prishtinë Sot, 10:39
  55.000 €
 • 11 foto
  Shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje

  Shtepia ne shitje ne lagjen Kodra e Trimave, 100m larg Raiffeisen Bank .Shtepia eshte ndertim shum

  Prishtinë Sot, 10:37
  71.500 €
 • 11 foto
  Super banesa 170m2 ne shitje ne Aktash
  Apartment / Banesa

  Super banesa 170m2 ne shitje ne Aktash

  Super banesa 170m2 ne shitje ne Aktash shume prane \"Extreme Pizza\" Banesa lokalizohet ne katin e 5

  Prishtinë Sot, 10:36
  250.000 €
 • 3 foto
  SHITET BANESA TE MATI 1 - 69.50 m2 KATI 5
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE MATI 1 - 69.50 m2 KATI 5

  Shitet banesa te mati 1 afer rrethit per matiqan te kompleksit ERTA banesa ka 69.50 m2 ne katin e 5

  Prishtinë Sot, 10:35
  760 €
 • 2 foto
  BANES NË SHITJE TE MATI 1( KATI 5) 60m2
  Apartment / Banesa

  BANES NË SHITJE TE MATI 1( KATI 5) 60m2

  Shitet banesa te mati 1 afer xhamis së re në kompleksin ERTA banesa gjendet ne katin e 5 dhe ka 60m

  Prishtinë Sot, 10:35
  750 €
 • 8 foto
  Banesa 51m2 ne shitje ne Fushe Kosove
  Apartment / Banesa

  Banesa 51m2 ne shitje ne Fushe Kosove

  Banesa 51m2 ne shitje ne Fushe Kosove, ne kompleksin e ndertuar nga kompania Tregtia Apollonia, bane

  Prishtinë Sot, 10:34
  35.000 €
 • 2 foto
  BANES NË SHITJE TE MATI 1KATI PAR 82m2
  Apartment / Banesa

  BANES NË SHITJE TE MATI 1KATI PAR 82m2

  Banes në shitje te mati 1 afer xhamis së re në kompleksin (ERTA) banesa gjendet ne katin e 1 ka të

  Prishtinë Sot, 10:34
  750 €
 • 6 foto
  BANES NË SHITJE 88.80 M2 MATI 1
  Apartment / Banesa

  BANES NË SHITJE 88.80 M2 MATI 1

  Shitet banesa në prishtin 88.80 m2 te mati 1 afer PERPARIMIT osht ne komplksin ERTA dhe ka nje lok

  Prishtinë Sot, 10:33
  790 €
 • 0 foto
  Banesa 94m2 ne shitje te Rruga B
  Apartment / Banesa

  Banesa 94m2 ne shitje te Rruga B

  Banesa 94m2 ne shitje ne Rrugen B saktesisht ne kompleksin Dervisholli & Partners. Banesa ndodhe

  Prishtinë Sot, 10:31
  1.100 €
 • 9 foto
  Shtëpi te Kolovica e re
  Shtepi / Vila

  Shtëpi te Kolovica e re

  shes shtepin ne prishtin ne kolovic te re me shtat ari dy katshe ka pamje te mir kah qyteti dhe shih

  Prishtinë Sot, 10:29
  87.000 €
 • 9 foto
  Shes banesen ne katin e Dyte...
  Apartment / Banesa

  Shes banesen ne katin e Dyte...

  Shitet Banesa ne Mat afer Rruges B Lokacioni: Mbrapa Rruges B - Mbrapa Kompleksit Lin Projekt Si

  Prishtinë Sot, 10:27
  47.000 €
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne Breg te Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Breg te Diellit

  Shitet banesa ne breg te diellit, rruga Mehmet Gradica perball banesave te ontexi\'t afer qendres tr

  Prishtinë Sot, 10:21
  180.000 €
 • 2 foto
  Leshoj Banese me Qira per Ordinanc, Laborator ose Zyre
  Apartment / Banesa

  Leshoj Banese me Qira per Ordinanc, Laborator ose Zyre

  Leshoj banese me qira ne katin perdhese 45 m2 e pershtatshme per Ordinance,Laborator ose Zyre. Ba

  Prishtinë Sot, 10:18
  1 €
 • 11 foto
  Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq
  Truall / Toke

  Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

  Trolli gjindet afer Magjistrales Prishtine - Peje ( rruga e re ) ne pjesen nga ku do te vazhdoje rru

  Prishtinë Sot, 10:18
  3.000 €
 • 12 foto
  Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke
  Truall / Toke

  Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

  Toka gjindet 10-15 metra nga rruga kryesore, perballe Villes se Latif Kryeziut (Al Petrol-Shell) dhe

  Prishtinë Sot, 10:17
  2.000 €
 • 7 foto
  Shitet ? Banesa-kati 2 , 91.2 m2 , afër Ambasadës
  Apartment / Banesa

  Shitet ? Banesa-kati 2 , 91.2 m2 , afër Ambasadës

  Shitet 🏪 Banesa-kati 2 , 91.2 m2 , afër Ambasadës Amerikane \" - Prishtinë. Banesa posedon: ☑ï

  Prishtinë Sot, 10:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shes Banesen ne katin e pare afer gjimnazit Sami Frasher te blloku. Banesa ka 2 dhoma,kuzhine,shpajz

  Prishtinë Sot, 10:06
  48.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa te Rektorati (hotelGrandi)e renovuar
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te Rektorati (hotelGrandi)e renovuar

  Shitet banesa komplet e renovuar , ngrohjen nga termokosi , me klim , kati i pare e pershtatshme edh

  Prishtinë Sot, 10:03
  85.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 2 kateshe 120 m2 perball Hotel Grand
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 2 kateshe 120 m2 perball Hotel Grand

  Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar dhe posedon: 3 dhoma gjumi 2 dhoma ndeje (sallon) 3 b

  Prishtinë Sot, 10:03
  250.000 €
 • 11 foto
  Banesa 79m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2
  Apartment / Banesa

  Banesa 79m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2

  Banesa 79m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2 saktesisht shume prane Banesave te Standardit, banesa ndo

  Prishtinë Sot, 10:01
  76.000 €
 • 5 foto
  Banesa 62m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Banesa 62m2 ne shitje ne Kalabri

  Banesa 62m2 ne shitje ne Kalabri shume prane banesave te Llesna Fitores ne rrugen \"Sulejman Vuçiter

  Prishtinë Sot, 09:56
  58.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa te banesat e standardit 33,000eu
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te banesat e standardit 33,000eu

  Shitet banesa në breg diellit te banesat e standardit afer Royalit. Banesa ka 41m2 mbrenda mureve.

  Prishtinë Sot, 09:53
  33.000 €
 • 4 foto
  katin e shtëpisë me qira afër shk pavarësi 200€
  Shtepi / Vila

  katin e shtëpisë me qira afër shk pavarësi 200€

  Lëshoj katin e shtëpisë në lagjen mati 1 te shkolla pavarësia. Shtepia ka dy dhoma,dhe kuzhinën nda

  Prishtinë Sot, 09:51
  200 €
 • 11 foto
  Shitet banesa në Velani te panorama
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Velani te panorama

  Shitet banesa në velani ndertesa Panorama. Banesa është kati 8 me dy ashensora me pamje nga germia.

  Prishtinë Sot, 09:49
  850 €
 • 1 foto
  Banesa 69m2 ne shitje ne lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesa 69m2 ne shitje ne lagjen Mati 1

  Banesa 69m2 ne shitje ne lagjen Mati 1 saktesisht shume prane Maxi 24h ne komleksin Conin nga Lin Pr

  Prishtinë Sot, 09:48
  820 €
 • 2 foto
  Shes banesen 65 m Mati 1 prishtin
  Apartment / Banesa

  Shes banesen 65 m Mati 1 prishtin

  Shes banesen te lagjeja spitalit mati 1 banesa ka 65 m ka te gjitha kushtet per banim ashensor park

  Prishtinë Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza 43,000€ .
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza 43,000€ .

  Shitet banesa ne Prishtine ne Lagjen e Spitalit - MATI 1 ne kompleksin VITA 2. Banesa gjindet ne rru

  Prishtinë Sot, 09:47
  43.000 €
 • 11 foto
  komplet shtëpinë me qira te Restorant Rinori Kolov
  Shtepi / Vila

  komplet shtëpinë me qira te Restorant Rinori Kolov

  *Lëshoj komplet shtëpinë me qira në kolovic afër Restorant Rinorit. *Shtepia ka Sallon bashk me guz

  Prishtinë Sot, 09:44
  180 €
 • 0 foto
  SHITET banesa te B,Famisit 75m2 me mobilje
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa te B,Famisit 75m2 me mobilje

  SHITET banesa ne breg te diellit te banesat e famisit. Banesa ka 75m2 Kati 4 me lift. E mobiluar.

  Prishtinë Sot, 09:44
  62.000 €
 • 10 foto
  ME QIRA - 2 Ordinanca të reja, me Paisje Medicinale 🇨🇭
  Apartment / Banesa

  ME QIRA - 2 Ordinanca të reja, me Paisje Medicinale 🇨🇭

  OBJEKTI ME QERA (ose SHITET shum lirë, 57'000€/komplet) URGJENT! Dy Ordinanca të reja me të gji

  Prishtinë Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Banesen n Qender te Prishtines
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen n Qender te Prishtines

  #Ekstra Banesen në shtije n Prishtinë Zona Qender te Sllovenia Sportit 73 m2 kati 6

  Prishtinë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Banesa 100m2 ne shitje te Lagja e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Banesa 100m2 ne shitje te Lagja e Spitalit

  Banesa 100m2 ne shitje ne lagjen e Spitalit saktesisht ne rrugen \"Holger Petersen\" banesat e Avni

  Prishtinë Sot, 09:35
  85.000 €
 • 10 foto
  Banesa 75m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2
  Apartment / Banesa

  Banesa 75m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2

  Banesa 75m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2 saktesisht shume prane Banesave te Bardha ne \"Kompleksin

  Prishtinë Sot, 09:25
  67.000 €
 • 2 foto
  Shitet banesa 114 m2 ne lagjen e Muhaxhereve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 114 m2 ne lagjen e Muhaxhereve

  Shitet banesa me siperfaqe 114 m2! Sallon me kuzhine Tre dhoma gjumi Banjo Wc Shpajz Dy ballkona Çmi

  Prishtinë Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje ne Fus
  Apartment / Banesa

  Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje ne Fus

  Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje ne \"Fushe Kosove\" ne nje zone shume te pershtatshme ba

  Prishtinë Sot, 09:16
  600 €
 • 3 foto
  Shitet banesa perballe AAK 22m me qmim 32 mij €
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa perballe AAK 22m me qmim 32 mij €

  Banesa gjendet ne qender te Prishtines perball A AK ndertim i vjeter kati i dyte e mobiluar ,dokum

  Prishtinë Sot, 09:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet garsonjerka 35 m te Termokosi e mobil.
  Apartment / Banesa

  Shitet garsonjerka 35 m te Termokosi e mobil.

  Shitet garsonjerka 35 m e mobiluar siq shihet ne foto,kati i 6 te banesat e exluzivit perball FSK.Ba

  Prishtinë Sot, 09:15
  38.000 €
 • 2 foto
  SHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA

  Banesa gjendet në lagjen Dragodan, tek Mini Max. Kuadratura: 82.7m2 Kati: 4 Struktura e baneses: - D

  Prishtinë Sot, 09:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesa 80m2 ne shitje ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Banesa 80m2 ne shitje ne Ulpiane

  Banesa 80m2 ne shitje ne lagjen Ulpiana saktesisht tek banesat e oficirave poshte fushes se betonit.

  Prishtinë Sot, 09:11
  1.750 €
 • 5 foto
  Banesa 70m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Banesa 70m2 ne shitje ne Kalabri

  Shitet banesa 70.7m2 ne lagjen \"Kalabria\" saktesisht ne kompleksin e ndertuar nga Llesna - Blerti

  Prishtinë Sot, 09:09
  65.000 €
 • 5 foto
  Banesa në shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa në shitje

  Banesa në shitje: Banesa ka 73m2 me këtë renditje: sallon me kuzhine dhe me dy dhoma gjumi, banjo,

  Prishtinë Sot, 08:59
  68.000 €
 • 11 foto
  Banesa 73m2 ne shitje ne Aktash
  Apartment / Banesa

  Banesa 73m2 ne shitje ne Aktash

  Banesa 73m2 ne shitje ne Aktash saktesisht ne rrugen \"Agim Ramadani\" perballe fakultetit filologji

  Prishtinë Sot, 08:48
  110.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 65m2 ne qender te 4 llullat!Delta
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 ne qender te 4 llullat!Delta

  Shitet banesa 65m2 ne qender te 4 llullat.Banesa perbehet nga 2 dhoma te gjumit,dhoma e dites me kuz

  Prishtinë Sot, 08:44
  68.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa 50m2 ne Ulpiane mbrapa AAK!Delta
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 50m2 ne Ulpiane mbrapa AAK!Delta

  Shitet banesa ne lagjjen Ulpiana,banesa ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe eshte e renovuar.Info

  Prishtinë Sot, 08:44
  65.000 €
 • 3 foto
  Prishtine (arberi -dragodan) shiten 2.5 ari trull
  Shtepi / Vila

  Prishtine (arberi -dragodan) shiten 2.5 ari trull

  Përmbajtja Shes shtepin 250m2 dy katshe + nenkulem me 2.5 ari truall afer \"kfori-t\" lagjja Arberi

  Prishtinë Sot, 08:42
  240.000 €
 • 5 foto
  Banese 85m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Banese 85m2 ne shitje ne Kalabri

  Banese 85m2 ne shitje ne lagjen Kalabria saktesisht ne kompleksin \"Prishtina Stars Konak Investment

  Prishtinë Sot, 08:41
  87.000 €
 • 7 foto
  Banesa 99m2 ne shitje ne Lakrishte
  Apartment / Banesa

  Banesa 99m2 ne shitje ne Lakrishte

  Banesa 99m2 ne shitje ne lagjen \"Lakrishte\" kompleksi banesat \"Shqiperise\" ne katin e katert me

  Prishtinë Sot, 08:37
  99.000 €
 • 8 foto
  SHITEN DY SHTEPI ME 10 ARI TRUALL NE VETERNIK AF..
  Shtepi / Vila

  SHITEN DY SHTEPI ME 10 ARI TRUALL NE VETERNIK AF..

  Shiten dy Shtepi te Vendosura ne Lagjen me te Bukur te Qytetit Shtëpit + 2 Garazha me nga 4.80 Ari

  Prishtinë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani

  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani saktesisht ndertim i vjeter shume prane ores dhe semaforave, banesa

  Prishtinë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesa 58m2 ne shitje ne Arberi
  Apartment / Banesa

  Banesa 58m2 ne shitje ne Arberi

  Banesa 58m2 ne shitje ne lagjen Arberia saktesisht kompleksi Tregtia, banesa ndodhet ne katin e 3-te

  Prishtinë Sot, 08:30
  60.000 €