Prishtinë

Kafshe shtepiake në shitje në Prishtinë

 • 11 foto
  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️
  Kafshe shtepiake

  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 22:50
  1 €
 • 4 foto
  Pit bull red nose
  Kafshe shtepiake

  Pit bull red nose

  Shes klyshat red nose

  Prishtinë Dje, 22:09
  250 €
 • 1 foto
  Ritweiler
  Kafshe shtepiake

  Ritweiler

  Rotweiler

  Prishtinë Dje, 20:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 2 akuariume te veqanta
  Kafshe shtepiake

  Shiten 2 akuariume te veqanta

  Shiten 2 akuariume te veqante me drite qe mund te ndrrohen 3 ngjyra te dritave dhe me pompe per oks

  Prishtinë Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Akuarium i veqante Komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium i veqante Komplet

  Shitet akuariumi i veqante është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorue

  Prishtinë Dje, 18:54
  150 €
 • 3 foto
  Akuarium komplet me paisje
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet me paisje

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Dje, 18:53
  80 €
 • 4 foto
  Akuarium me të gjitha paisjet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium me të gjitha paisjet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Dje, 18:53
  90 €
 • 4 foto
  Shes akuariumin komplet
  Kafshe shtepiake

  Shes akuariumin komplet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Dje, 18:53
  150 €
 • 0 foto
  Belg
  Kafshe shtepiake

  Belg

  Shes femen mashkull melinos

  Prishtinë Dje, 08:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Malinoisi
  Kafshe shtepiake

  Malinoisi

  shes qenin femen belg malinois mosha 11 muajshe shumm agresive ne te pa njohurit

  Prishtinë 19 tetor 16:18
  300 €
 • 1 foto
  Shitet urgjentisht QENI
  Kafshe shtepiake

  Shitet urgjentisht QENI

  Urgjentisht shitet qeni i races Pekingesse i gjinise femer, Mosha 9 muajshe. Emri: Lili Gjinia: Fe

  Prishtinë 19 tetor 13:25
  220 €
 • 4 foto
  Akuarium komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë 19 tetor 12:42
  70 €
 • 2 foto
  Pitbul
  Kafshe shtepiake

  Pitbul

  Shitet pitbulli rednose apbt 16 muj per mashum ntel: 045567152 ose viber +38345567152

  Prishtinë 19 tetor 10:47
  130 €
 • 0 foto
  Qen terrier
  Kafshe shtepiake

  Qen terrier

  Shiten klyshqit terrier mosha 1 muaj

  Prishtinë 19 tetor 03:19
  100 €
 • 0 foto
  Bub
  Kafshe shtepiake

  Bub

  Shes bub rac e paster gjinia femen mosha 1 muj per ma shum informata thirrini ne numrin e telefonit

  Prishtinë 18 tetor 23:16
  35 €
 • 4 foto
  Malinos belg
  Kafshe shtepiake

  Malinos belg

  Na prodaju zenski stenci malinoa 40 dana stari vakcinisani i ocisceni od glista ...sve informacije

  Prishtinë 18 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepiza per qen apo koliba
  Kafshe shtepiake

  Shtepiza per qen apo koliba

  Punojme shtepiza apo koliba per qen te llojeve dhe madhesive te ndryshme te kualitetit te larte. Pun

  Prishtinë 18 tetor 21:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Akuarium komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë 18 tetor 15:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet qeni pikinizer mashkull
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni pikinizer mashkull

  Shitet qeni pikinizer 8 mujsh I vakcinun Me pasaport I mirmbajtr I shendosh Pa parazit Per qefi

  Prishtinë 18 tetor 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes boksa për pula dhe zoj si dhe me porosi
  Kafshe shtepiake

  Shes boksa për pula dhe zoj si dhe me porosi

  Shes boksa për pula dhe zoj si dhe me porosi te mir Kunder polizav dhe të përdorur nga meraklit e s

  Prishtinë 17 tetor 11:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes gusa dhe vjam të gusav
  Kafshe shtepiake

  Shes gusa dhe vjam të gusav

  Shes gusa dhe vjam të gusav dhe vjami 12 teglla e vogel

  Prishtinë 17 tetor 11:56
  30 €
 • 11 foto
  Shes klyshqit Malinos Belg100% origjinal
  Kafshe shtepiake

  Shes klyshqit Malinos Belg100% origjinal

  Shes klyshqit Malinos Belg origjinal100% te lindur me daten 23.08.2019 shes me marveshje nr +3834434

  Prishtinë 16 tetor 22:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akvarium
  Kafshe shtepiake

  Akvarium

  shes akvarium 250l me gjith paisje komplet 2 PIRANA 3 PESHKAQEN 3 OSCAR 1 PASTRUS

  Prishtinë 16 tetor 19:25
  700 €
 • 0 foto
  Kafez i madh per papagaj me paisje. 15 euro
  Kafshe shtepiake

  Kafez i madh per papagaj me paisje. 15 euro

  ose me dy papagaj 30 euro dhe me ushqim. viber +38344185137

  Prishtinë 15 tetor 22:52
  15 €
 • 2 foto
  SHITET KAFAZI PER ZOGJ
  Kafshe shtepiake

  SHITET KAFAZI PER ZOGJ

  SHITET KAFAZI PER ZOGJ KOMPLET ME PAISJE USHQIMIT 045707708

  Prishtinë 15 tetor 14:50
  100 €
 • 4 foto
   Qenin Mashkull Raca Maltese Extra etjj
  Kafshe shtepiake

  Qenin Mashkull Raca Maltese Extra etjj

  Qenin MashkullRaca Malltezer maltese maltes Extra lir Emire arel .

  Prishtinë 15 tetor 08:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qen Shtepiak me Pasaport
  Kafshe shtepiake

  Qen Shtepiak me Pasaport

  Qen Shtepiak me pasaport i mesuar i ndegjushem

  Prishtinë 14 tetor 16:01
  180 €
 • 2 foto
  Shitet kangalli 4muj
  Kafshe shtepiake

  Shitet kangalli 4muj

  Shum i dashur per Familje i eger me qen Zile osht per shpi rojs

  Prishtinë 11 tetor 18:31
  90 €
 • 1 foto
  Mace 8 muajshe per adoptim
  Kafshe shtepiake

  Mace 8 muajshe per adoptim

  Jap macen per adoptim .

  Prishtinë 4 tetor 09:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen doberman
  Kafshe shtepiake

  Qen doberman

  Shitet Qeni i Races se paster \"Dobermann\"i cili është 5 muajsh dhe gjindet per Moment në hamburg t

  Prishtinë 3 tetor 09:36
  1.000 €
 • 3 foto
  Malinios
  Kafshe shtepiake

  Malinios

  shes klyshin malinois belg ngjyr tigras 1muj e 3jav mashkull i vacionuar

  Prishtinë 2 tetor 14:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Klysh pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Klysh pastor belg

  Shes pastor belg malinos numri kontaktus 049227112 edh ne viber

  Prishtinë 30 shtator 20:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes klyshqit Cani Cors Italion origjinal100%
  Kafshe shtepiake

  Shes klyshqit Cani Cors Italion origjinal100%

  Shes klyshqit Cani Corsa Italion origjinal 100% shes klyshiqit me marveshje nr +38344340382

  Prishtinë 30 shtator 11:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten pitbullat f.9 mujsh M15 mujsh nuka matmir
  Kafshe shtepiake

  shiten pitbullat f.9 mujsh M15 mujsh nuka matmir

  jan shum te mir mshkulli osht agresiv femna jo se osht hala e re 9 mujsh mashkulli 15 mujsh nuka ma

  Prishtinë 30 shtator 09:08
  500 €
 • 1 foto
  Klysh Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Klysh Pitbull

  Shitet klyshi pitbull apbt

  Prishtinë 29 shtator 13:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet klysh i sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shitet klysh i sharrit

  Shitet klyshi i sharrit 2 muj e gjys mashkull mundsi ndrrimi

  Prishtinë 29 shtator 13:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten bicikletat
  Kafshe shtepiake

  Shiten bicikletat

  SHiten bicikletat Pa vrejtje qmimi i 2 bicikletave 225euro I Diskutueshem esht qmimi mirpresim blere

  Prishtinë 29 shtator 08:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes ose ndrroj, Me qa tum konvenon
  Kafshe shtepiake

  Shes ose ndrroj, Me qa tum konvenon

  Shes ose Ndrroj me qa tum konveon \'\' Zagarica ika 16 Muj . jepet me garancion

  Prishtinë 29 shtator 08:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Mashkullin Malinois Belg
  Kafshe shtepiake

  Shes Mashkullin Malinois Belg

  Shitet Qeni Raca Malinos Belg Mosha 11Mujsh i Vakcinuar me kohe i Pastruar nga Parazitet per Mashume

  Prishtinë 28 shtator 13:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pitbull Rednos
  Kafshe shtepiake

  Pitbull Rednos

  Shitet Pitbulli Rednos Mashkull 2 Vjet Osht Shum I Mir Per Pronar I Hjeshum Rroket Me Qen Kapet N’

  Prishtinë 28 shtator 09:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Urgjent Pitbull mashkull nuk i han pulat
  Kafshe shtepiake

  Urgjent Pitbull mashkull nuk i han pulat

  Shes Pitbullin Mashkull rac e pastert shum i dashun me njerz, nuk osht agresiv ,Nuk i han pulat i

  Prishtinë 28 shtator 03:41
  100 €
 • 2 foto
  Pitbull APBT
  Kafshe shtepiake

  Pitbull APBT

  Shiten klysh Pitbull Apbt origjinal 100% 1 muj e gjys

  Prishtinë 26 shtator 20:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  APBT Pitbull
  Kafshe shtepiake

  APBT Pitbull

  Shitet klyshi american pitbull bull terrier mashkull 1 mujsh

  Prishtinë 26 shtator 20:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes pitbullicen mosha 9 mujsh sofran amerikan
  Kafshe shtepiake

  shes pitbullicen mosha 9 mujsh sofran amerikan

  osht teper e ngushme mosha 9 mujsh per mashum na thirrin tel ose viber +38344266645

  Prishtinë 26 shtator 19:14
  150 €
 • 2 foto
  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje Pjellë mahnitëse e 5 qenushëve Beagle 1 djalë 2 vajza u ni

  Prishtinë 26 shtator 13:17
  100 €
 • 5 foto
  Urgjent Samojedat Qift kudra osht e mbarsume
  Kafshe shtepiake

  Urgjent Samojedat Qift kudra osht e mbarsume

  Shiten apo nderrohen ,me motorr 125cc te rujtur Qent e races Samojed rac e pastert dhe te dashur per

  Prishtinë 26 shtator 01:46
  350 €
 • 2 foto
  Shes haskin
  Kafshe shtepiake

  Shes haskin

  Shitet qeni haski i pastum pej parazitve i vksionum ka librez i ka 16 muj

  Prishtinë 25 shtator 20:23
  100 €
 • 3 foto
  Rotwailer
  Kafshe shtepiake

  Rotwailer

  Shitet rotwailer mashkull 3 vjet - 044 799 869

  Prishtinë 25 shtator 13:01
  50 €
 • 0 foto
  shiten pulat e kuqe jan qe 8 muj kollos
  Kafshe shtepiake

  shiten pulat e kuqe jan qe 8 muj kollos

  kushi imer krej sod ja dha ka 3 evro +38344266644

  Prishtinë 25 shtator 10:21
  3 €
 • 1 foto
  Vijam
  Kafshe shtepiake

  Vijam

  Vijam te Gusave

  Prishtinë 25 shtator 08:42
  Me Marrveshje