Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  12.5 euro/ pax Albion hotel
  Bileta / Udhetime

  12.5 euro/ pax Albion hotel

  Group Deals in ALBION HOTEL BOOK NOW ! Welcome to Explore Albania for Sun,Sea, Old Cities and Hos

  Durrës Sot, 14:25
  12 €
 • 2 foto
  Shitet bicikla me diska
  Paisje per sport

  Shitet bicikla me diska

  Shes biciklen me diska e re nuk esht e perdorur

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive
  Paisje per sport

  Drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive

  drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive. jan te firmes GACIRON dhe WHEEL UP. drita mbushet

  Mitrovicë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  drite per biciklete
  Paisje per sport

  drite per biciklete

  drite SOLARSTORM X3 LED per biciklete,2 goma-silikon per montimin e drites.. komplet me bateri 35 e

  Mitrovicë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Galaxy Watch,46mm, e re, 300 euro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Galaxy Watch,46mm, e re, 300 euro

  E Re

  Tiranë Sot, 14:23
  300 €
 • 2 foto
  fanelle-dres per biciklizem
  Paisje per sport

  fanelle-dres per biciklizem

  dres per biciklizem CRIVIT madhesia XL e re pa perdore qmimi 10 euro ma kan pru nga jasht por me bje

  Mitrovicë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  qante per biciklete
  Paisje per sport

  qante per biciklete

  qanta per biciklete qanta WHEEL UP me 2 xhepa anash per shishe te ujit qmimi 20 euro qante ROCKBROS

  Mitrovicë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Shes pitbull 2 vjet gjinia femen e ngushme nuk osht agresive nr.viber +38345500519

  Prishtinë Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shale-ulse per biciklete
  Paisje per sport

  shale-ulse per biciklete

  shale-ulse per biciklete. firma WHEEL UP eshte e bute dhe komode me gell. qmimi 25 euro.QMIMI ME ZBR

  Mitrovicë Sot, 14:21
  20 €
 • 0 foto
  syza sportive rockbros
  Paisje per sport

  syza sportive rockbros

  syza sportive rockbros. numrin e tel. ua dergoj nepermjet email-it. adresen e email-it e shkruani te

  Mitrovicë Sot, 14:21
  25 €
 • 2 foto
  Lop me viq
  Kafshe shtepiake

  Lop me viq

  Lop me viq pa behane 15 kg qumsht

  Vushtrri Sot, 14:20
  870 €
 • 7 foto
  Shitet bicikleta e re ende e pardorur 28 nr
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta e re ende e pardorur 28 nr

  BICIKLETA ESHT E RE E PA PERDORUR ENDE NE PAKET ESHT KJO ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA I KA TE GJITHA

  Vushtrri Sot, 14:20
  270 €
 • 9 foto
  helmete sportivo
  Paisje per sport

  helmete sportivo

  helmete SPORTIVO qmimi 16 euro pesha 270g madhesia L/XL helmeta GPR e zeze qmimi 8 euro pesha 255g m

  Mitrovicë Sot, 14:20
  6 €
 • 7 foto
  Mbrojtese shiu,balte per biciklete
  Paisje per sport

  Mbrojtese shiu,balte per biciklete

  mbrojtese shiu,balte per biciklete. qmimi 8 euro. krahe-mbrojtese te zeza per biciklete per uje dhe

  Mitrovicë Sot, 14:20
  8 €
 • 10 foto
  Dorza sportive
  Paisje per sport

  Dorza sportive

  1 PALE KREJT TE ZEZA DHE DORZAT NUMER 5 QE KAN SHENJEN E BORES JAN SHIT ! dorza sportive ROCKBROS

  Mitrovicë Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  pajisje per qante
  Paisje per sport

  pajisje per qante

  pajisje per qante. montohen ne rrypa te qantes. sherbejn per qanta biciklizem,hiking,kamping,etj. ko

  Mitrovicë Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ore sportive OTS dhe SKMEI
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore sportive OTS dhe SKMEI

  ora sportive OTS black perveq ores,dates,muajit,vitit posedon alarm,stopwatch,drite qmimi 25 euro S

  Mitrovicë Sot, 14:19
  22 €
 • 4 foto
  Trek Roadbike 28\" 2017
  Paisje per sport

  Trek Roadbike 28\" 2017

  Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit 55cm Pjeset Shimano Claris Gomat Bontrager Disqet Bontrag

  Tiranë Sot, 14:18
  329 €
 • 5 foto
  Cube 29\" -XT-
  Paisje per sport

  Cube 29\" -XT-

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Pjeset Shimano Deore-XT Frenimi me

  Tiranë Sot, 14:18
  379 €
 • 4 foto
  Kilimanjaro 29\" XT - XL
  Paisje per sport

  Kilimanjaro 29\" XT - XL

  Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-XT Frenimi me vaj

  Tiranë Sot, 14:17
  379 €
 • 4 foto
  Rado Diastar Chronograph Analog + Digital Watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rado Diastar Chronograph Analog + Digital Watch

  Rado Diastar Chronograph Analog + Digital Watch Swiss Made ⏱ 👉300€ #swisswatchgang #chronographw

  Tiranë Sot, 14:16
  300 €
 • 1 foto
  Kotele
  Kafshe shtepiake

  Kotele

  shitet kotele persjane , mashkull

  Shkodër Sot, 14:16
  170 €
 • 5 foto
  Trek RockShox 29\"
  Paisje per sport

  Trek RockShox 29\"

  Trek RockShox 29\" Madhesia e rrotave 29er Viti 2018 Madhesia e trupit L Amortizeri RockShox 100mm

  Tiranë Sot, 14:16
  399 €
 • 1 foto
  Water bag 2 litra
  Paisje per sport

  Water bag 2 litra

  qese-thesi i ujit(water bag) 2 litra. e re. qmimi 10 euro. kemi edhe qanta per waterbag nese ka te i

  Mitrovicë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET IDEAL NERGETIC 28"
  Paisje per sport

  SHITET IDEAL NERGETIC 28"

  SHITET IDEAL NERGETIC 28" Biciklete shume e shpejte Biciklete shume e paster Bicikleta ka 21 marsha

  Tiranë Sot, 14:16
  200 €
 • 8 foto
  rockbros syza
  Paisje per sport

  rockbros syza

  syza ROCKBROS syzat jan Photochromic/UV400/Polarized materiali i xhamave eshte Polycarbonate xhamat

  Mitrovicë Sot, 14:16
  25 €
 • 0 foto
  Helmete per biciklete
  Paisje per sport

  Helmete per biciklete

  helmeta CAIRBULL size L 58cm deri 62cm helmeta eshte e re pa perdore. qmimi 35 euro. numrin e tel.

  Mitrovicë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtes telefoni per biciklet
  Paisje per sport

  Mbajtes telefoni per biciklet

  mbajtes telefoni per biciklete qmimi 10 euro kontakti i pare nepermjet email-it. email adresen e shk

  Mitrovicë Sot, 14:15
  10 €
 • 6 foto
  Merida 27.5\" SLX
  Paisje per sport

  Merida 27.5\" SLX

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad ne timon Pjeset

  Tiranë Sot, 14:14
  349 €
 • 4 foto
  Trek Women\'s Bike 29\"
  Paisje per sport

  Trek Women\'s Bike 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 17\" Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Sot, 14:14
  329 €
 • 5 foto
  Univega 27.5\" XL
  Paisje per sport

  Univega 27.5\" XL

  Univega 27.5\" XL Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour 100mm me bll

  Tiranë Sot, 14:14
  349 €
 • 6 foto
  Superior 29\"
  Paisje per sport

  Superior 29\"

  Superior 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad

  Tiranë Sot, 14:14
  379 €
 • 3 foto
   rruza qmimi shum i arsyeshem
  Koleksione

  rruza qmimi shum i arsyeshem

  Shes keto rruza jan perafersisht 44 pako shiko foton per ma shum info . boj edhe ndrrim Viber.+386

  Mitrovicë Sot, 14:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqin peshkimi orgjent
  Paisje per sport

  Maqin peshkimi orgjent

  shes ose ndroj ket maqin peshkimi e kam pru prej norvegjis . boj ndrrim.

  Mitrovicë Sot, 14:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pjese per biciklete per biciklete
  Paisje per sport

  pjese per biciklete per biciklete

  dorza grips GIZA silicon 6 euro dorza grips ROCKBROS me unaza te kuqe dhe te kaltert 8 euro 1 kompl

  Mitrovicë Sot, 14:14
  6 €
 • 1 foto
  shitet or dore fosil orgjinal
  Veshje / Kepuce / Ore

  shitet or dore fosil orgjinal

  shitert or dore fosil per femra eshte shum e mir dhe eshte ble ne norvegji per ma shum ne viber 0497

  Mitrovicë Sot, 14:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Trek Sram GX 29\"
  Paisje per sport

  Trek Sram GX 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri RockShox 100mm me bllokad Pjeset Sram X5-GX

  Tiranë Sot, 14:13
  419 €
 • 6 foto
  Downhill 26\" L
  Paisje per sport

  Downhill 26\" L

  Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizerat RockShox 200mm Bomber Pjeset Shimano XT-Sai

  Tiranë Sot, 14:13
  429 €
 • 1 foto
  Bileta Aranzhmane SONI TOURS Vushtrri
  Bileta / Udhetime

  Bileta Aranzhmane SONI TOURS Vushtrri

  Bileta Aeroplani Autobusi ne gjithe Boten si dhe Aranzhmane per Turqi Bullgari etj kemi oferta speci

  Vushtrri Sot, 14:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisje fitnesi
  Paisje per sport

  Paisje fitnesi

  Paisje fitnesi

  Ferizaj Sot, 14:12
  30 €
 • 3 foto
  Qen sharit sarplaninac
  Kafshe shtepiake

  Qen sharit sarplaninac

  Na prodaju musko stene sarplaninac mesec dana star ..sve informacije na viber broj +381654055972

  Prishtinë Sot, 14:12
  120 €
 • 5 foto
  Cannondale Lefty 28\"
  Paisje per sport

  Cannondale Lefty 28\"

  Cannondale Lefty 28\" Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit M/L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi

  Tiranë Sot, 14:12
  379 €
 • 9 foto
  Bergamont *CarbOn* FoX 29\"
  Paisje per sport

  Bergamont *CarbOn* FoX 29\"

  Bergamont *CarbOn* FoX 29\" Madhesia e rrotave 29er Materiali Carbon Madhesia e trupit L Amortizeri

  Tiranë Sot, 14:12
  888 €
 • 5 foto
  Raam 27.5
  Paisje per sport

  Raam 27.5

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit 44cm Amortizeri Srsuntour 100mm Pjeset te gjitha Shimano

  Tiranë Sot, 14:12
  319 €
 • 5 foto
  FaTBike Electric 2018
  Paisje per sport

  FaTBike Electric 2018

  Madhesia e rrotave 26x4 Pjeset Shimano Frenimi me Disc Drita me furnizim nga bateria Mundesi levizj

  Tiranë Sot, 14:12
  669 €
 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Paisje per sport

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë Sot, 14:11
  399 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Paisje per sport

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë Sot, 14:11
  329 €
 • 0 foto
  Akvarium
  Kafshe shtepiake

  Akvarium

  shes akvarium 250l me gjith paisje komplet 2 PIRANA 3 PESHKAQEN 3 OSCAR 1 PASTRUS

  Prishtinë Sot, 14:10
  700 €
 • 1 foto
  Shitet biçiklet max
  Paisje per sport

  Shitet biçiklet max

  Shitet biçiklet max alpine 28 21000 lek. Me trup alumini pjese shimano, me diskofren, amortizator p

  Tiranë Sot, 14:10
  21.000 Lek
 • 6 foto
  Specialized FSR Fully 29\" *Sram*
  Paisje per sport

  Specialized FSR Fully 29\" *Sram*

  Specialized FSR Fully 29\" *Sram* Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox R

  Tiranë Sot, 14:10
  839 €