Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Topa per fitnes
  Paisje per sport

  Topa per fitnes

  Shes topa fitnesi te firmes se njohur ''BODY DOME''PRODUKT GJERMAN Është i pershtatshem per femra d

  Prishtinë Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bilardo te reja,nga gjermania
  Paisje per sport

  Bilardo te reja,nga gjermania

  shes bilardo te reja,7-she,te pa perdorura.te ardhura nga gjermania.dimensionet e bilardove jan 214×

  Prishtinë Dje, 21:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bilardo te reja nga gjermania
  Paisje per sport

  Bilardo te reja nga gjermania

  shes bilardo te reja,7-she,te pa perdorura.te ardhura nga gjermania.dimensionet e bilardove jan 214×

  Prishtinë Dje, 21:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pikado elektronike
  Paisje per sport

  pikado elektronike

  shes pikado elektronike,pikadot jan te ardhura nga gjermania,ne paket vjen pikado,adapter. shigjetat

  Prishtinë Dje, 21:48
  50 €
 • 3 foto
  Tavolina pokeri
  Paisje per sport

  Tavolina pokeri

  shes tavolina pokeri per 8 persona prodhim gjerman,tavolinat jan te reja me fotroll te veten, .poker

  Prishtinë Dje, 21:48
  50 €
 • 1 foto
  Shes paisjet per bodybuilding
  Paisje per sport

  Shes paisjet per bodybuilding

  Shes paisjet per bodybuilding me mbajtesen dhe 85 kg pesha

  Prishtinë Dje, 21:34
  300 €
 • 11 foto
  DYNACORD ZËRIMI- ORIGJINAL
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD ZËRIMI- ORIGJINAL

  Shitet zërim në gjendje shum të mirë me kutia origjinale dhe komponente origjinale, dhe jo si 80-90%

  Gjakovë Dje, 21:24
  5.660 €
 • 5 foto
  Ora Smart(Smart Watch) Transporti ne krejt Kosoven
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Smart(Smart Watch) Transporti ne krejt Kosoven

  Ore Smart per Android,IOS lidhet me telefon me bluetooth transferon shume funksione prej telefoni ne

  Prishtinë Dje, 21:23
  15 €
 • 8 foto
  Shitet Omega Constellation Chronometer Automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Omega Constellation Chronometer Automatic

  Ore Omega Constellation automatike (jo quartz) stainless steel, xham safir, fushe gri e erret 36mm.

  Tiranë Dje, 21:20
  550 €
 • 3 foto
  Ergo -fit 3000 made by Germany
  Paisje per sport

  Ergo -fit 3000 made by Germany

  Shiten BIQIKLETA te firmes ERGO-FIT 3000 jan 2 modele nga 2biqikleta siq shihen dhe ne foto te inter

  Prishtinë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BICIKLETA ME SUPER QMIM nga ZVICRA
  Paisje per sport

  BICIKLETA ME SUPER QMIM nga ZVICRA

  NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te

  Prishtinë Dje, 21:06
  39 €
 • 0 foto
  Orë origjinale Q&Q & nje bylyzyk dore dhuratë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë origjinale Q&Q & nje bylyzyk dore dhuratë

  Orë origjinale Q&Q & nje bylyzyk dore dhuratë • Ngjyrë silver me nunca te vogla ne gold e

  Vushtrri Dje, 21:03
  27 €
 • 6 foto
  Muddyfox 27.5\"
  Paisje per sport

  Muddyfox 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shima

  Prishtinë Dje, 21:02
  329 €
 • 5 foto
  KTM 29\" XL
  Paisje per sport

  KTM 29\" XL

  KTM 29\" XL Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjes

  Prishtinë Dje, 21:02
  379 €
 • 3 foto
  Cube Ebike *Bosch* 2019
  Paisje per sport

  Cube Ebike *Bosch* 2019

  Madhesia e rrotave 28 Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano Alivio Frenimi me vaj

  Prishtinë Dje, 21:02
  999 €
 • 7 foto
  JBL & EV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  JBL & EV

  Shiten dy bokse JBL eon 300w 8 OM nje amplifikator interM R500 gjithsej jan perdorur 3 here pothuaj

  Tiranë Dje, 21:02
  1.300 Lek
 • 7 foto
  Haibike Enduro FoX 160
  Paisje per sport

  Haibike Enduro FoX 160

  Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit XL Disqet DtSwiss Amortizeri FoX 36 160mm me air Amortizeri

  Prishtinë Dje, 21:01
  639 €
 • 6 foto
  Scott Scale 27.5\" XT
  Paisje per sport

  Scott Scale 27.5\" XT

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Me air dhe bllokad ne timon Pjes

  Prishtinë Dje, 21:01
  429 €
 • 4 foto
  Triumph Classic Bike
  Paisje per sport

  Triumph Classic Bike

  Triumph Classic Bike Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit M Pjeset te gjitha Shimano Frenimi V

  Prishtinë Dje, 21:01
  279 €
 • 3 foto
  Liqbike Ebike *Bosch* 2019
  Paisje per sport

  Liqbike Ebike *Bosch* 2019

  Madhesia e rrotave 28 Madhesia e trupit M Pjeset te gjitha Shimano Frenimi vaj mineral Oil Gomat

  Prishtinë Dje, 21:00
  739 €
 • 6 foto
  B-Twin 28\"  2019
  Paisje per sport

  B-Twin 28\" 2019

  Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit L Pjeset B-Twin Frenimi me vaj Shpejtesi 1x10 Çmimi 32

  Prishtinë Dje, 21:00
  329 €
 • 4 foto
  Bateri, Mbushes, Display Bosch
  Paisje per sport

  Bateri, Mbushes, Display Bosch

  Bateri Bosch Mbushes Bosch Display Bosch Viber +38344316775

  Prishtinë Dje, 21:00
  1 €
 • 4 foto
  Bulls FatBike \"XT\"
  Paisje per sport

  Bulls FatBike \"XT\"

  Bulls FatBike \"XT\" Madhesia e rrotave 26x4 Madhesia e trupit XL Pjeset Shimano Deore - XT Frenimi

  Prishtinë Dje, 21:00
  529 €
 • 3 foto
  Lojera Fati
  Paisje per sport

  Lojera Fati

  Shiten 4 Kompjutera qe jan ne gjendje pune per Lojera Fati . Gjithsej eshte 1 Pc i Math dhe 3 te veg

  Fier Dje, 21:00
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Ridlay 29\"
  Paisje per sport

  Ridlay 29\"

  Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit M Amortizeri 100mm me air me bllokad ne timon Pjeset Shima

  Prishtinë Dje, 20:59
  439 €
 • 5 foto
  B-Twin 27.5 \"
  Paisje per sport

  B-Twin 27.5 \"

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha Shimano Freni

  Prishtinë Dje, 20:59
  299 €
 • 6 foto
  BMC - L -
  Paisje per sport

  BMC - L -

  BMC - L - Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit L Pjeset Sram Apex Frenimi me vaj Avid Gomat C

  Prishtinë Dje, 20:59
  329 €
 • 6 foto
  Ene Antike, mbi 100 vjet.
  Koleksione

  Ene Antike, mbi 100 vjet.

  Ena Antike Ushtarake.. E dhuruar nga Ushtaret Austro Hungarez gjat largimit.. matrijali quhet FALK F

  Tiranë Dje, 20:59
  150.000 Lek
 • 5 foto
  Canyon 29\" XS
  Paisje per sport

  Canyon 29\" XS

  Canyon 29\" XS Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XS Amortizeri SrSuntour 100mm me blloka

  Prishtinë Dje, 20:58
  439 €
 • 7 foto
  BMC 28\" - L -
  Paisje per sport

  BMC 28\" - L -

  BMC 28\" - L - Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi me vaj

  Prishtinë Dje, 20:58
  379 €
 • 0 foto
  Ore Dore Rover Lakes
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore Rover Lakes

  Shes ore Orginal, Rover Lakes nga Zvicrra.

  Prishtinë Dje, 20:56
  250 €
 • 5 foto
  Bergamont Cross Ebike *Bosch*
  Paisje per sport

  Bergamont Cross Ebike *Bosch*

  Madhesia e rrotave 28 Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Me air dhe bllokad ne timon Pjeset

  Tiranë Dje, 20:52
  888 €
 • 5 foto
  Cube Hyde Pro 29\" 2019
  Paisje per sport

  Cube Hyde Pro 29\" 2019

  Cube Hyde Pro 29\" 2019 Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XL Pjeset Shimano Alfine Frenimi

  Tiranë Dje, 20:51
  589 €
 • 5 foto
  Whistle 29\"
  Paisje per sport

  Whistle 29\"

  Whistle 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjes

  Tiranë Dje, 20:51
  349 €
 • 5 foto
  Canyon 29\" XS
  Paisje per sport

  Canyon 29\" XS

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XS Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shimano D

  Tiranë Dje, 20:51
  439 €
 • 7 foto
  Scott Scale 27.5\" XT
  Paisje per sport

  Scott Scale 27.5\" XT

  Scott Scale 27.5\" XT Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Me air dhe

  Tiranë Dje, 20:51
  429 €
 • 4 foto
  KTM 29\" L
  Paisje per sport

  KTM 29\" L

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 20:50
  329 €
 • 4 foto
  Bateri, Mbushes, Display Bosch
  Paisje per sport

  Bateri, Mbushes, Display Bosch

  Bateri Bosch Mbushes Bosch Display Bosch Viber +38344316775

  Tiranë Dje, 20:50
  1 €
 • 4 foto
  Checkerpig 27.5\"
  Paisje per sport

  Checkerpig 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Dje, 20:50
  329 €
 • 8 foto
  Transition BottleRocket Hope
  Paisje per sport

  Transition BottleRocket Hope

  Transition BottleRocket Hope Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit M Amortizeri Marzocchi Bomb

  Tiranë Dje, 20:49
  839 €
 • 4 foto
  Conway 27.5 \"
  Paisje per sport

  Conway 27.5 \"

  Conway 27.5 \" Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha

  Tiranë Dje, 20:49
  329 €
 • 3 foto
  Focus 29\"
  Paisje per sport

  Focus 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset Shimano-

  Tiranë Dje, 20:49
  329 €
 • 5 foto
  KTM 27.5\" XL
  Paisje per sport

  KTM 27.5\" XL

  KTM 27.5\" XL Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-De

  Tiranë Dje, 20:48
  329 €
 • 4 foto
  Trek Women\'s Bike 29\"
  Paisje per sport

  Trek Women\'s Bike 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 17\" Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Dje, 20:48
  329 €
 • 5 foto
  Cannondale Lefty 28\"
  Paisje per sport

  Cannondale Lefty 28\"

  Cannondale Lefty 28\" Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit M/L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi

  Tiranë Dje, 20:48
  379 €
 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Paisje per sport

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë Dje, 20:47
  399 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Paisje per sport

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 20:47
  329 €
 • 2 foto
  Shitet ora NIXON
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ora NIXON

  Shitet ose ndrrohet ora nixon pak e perdorur e ardhur na amerika

  Prishtinë Dje, 20:44
  250 €
 • 11 foto
  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA
  Paisje per sport

  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA

  NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra:  Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te

  Prishtinë Dje, 20:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra
  Paisje per sport

  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra

  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra

  Prizren Dje, 20:32
  90 €