Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Vez misirkav
  Kafshe shtepiake

  Vez misirkav

  Shitne 17 copa vez misirkav tag pula shota qura gusa

  Gjilan Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kaske ciklisti
  Paisje per sport

  Kaske ciklisti

  Shitet ose nderrohet kaske ciklisti e perdorur por ne gjendje te mire

  Shkodër Sot, 07:35
  22 €
 • 4 foto
  Shale + mbajtese karboni
  Paisje per sport

  Shale + mbajtese karboni

  Shitet ose nderrohet shale profesionale ciklistash shum e leht carbon

  Shkodër Sot, 07:35
  35 €
 • 6 foto
  ♨️ Drejtues Shpine ♨️
  Paisje per sport

  ♨️ Drejtues Shpine ♨️

  Shiten drejtues shpine,eshte shume i lehte dhe i thjeshte ne perdorim,ka dhene goxha rezultate ne pe

  Durrës Sot, 07:31
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Gjunjeza
  Paisje per sport

  Gjunjeza

  Shiten gjunjeza cilesi super te ardhura nga Gjermania.

  Durrës Sot, 07:31
  1.200 Lek
 • 3 foto
  ?️ KOSTUME FITNESI ?️
  Paisje per sport

  ?️ KOSTUME FITNESI ?️

  Shiten kostume per fitnes per vajza 90% pambuk dhe 10% sintetike,i pershtatshem per çdo trup.Vjen ne

  Durrës Sot, 07:30
  1.800 Lek
 • 1 foto
  Maremmano abruzo
  Kafshe shtepiake

  Maremmano abruzo

  Qen rraca Maremmano i pershtatshem per magazina ,fabrika,bageti dhe shtepi private.peshon 40-45 kg

  Lushnjë Sot, 07:30
  150 €
 • 5 foto
  ?Orbitrek AUBORA SPORT?
  Paisje per sport

  ?Orbitrek AUBORA SPORT?

  Shitet orbitreku pothuajse i ri,gjate stervitjes,tregues jane ,shpejtesia,koha,kaloria dhe pulsi i z

  Durrës Sot, 07:30
  220 €
 • 5 foto
  Korse Formfit 1200 lek
  Paisje per sport

  Korse Formfit 1200 lek

  Shiten korse Formfit me dhe pa kembe,masat fillojne nga S,M,L,XL,XXL.Materiali eshte shume cilesor d

  Durrës Sot, 07:29
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Brez Ortopedik
  Paisje per sport

  Brez Ortopedik

  Shiten breza ortopedik te ardhur nga Gjermania super cilesi

  Durrës Sot, 07:29
  2.500 Lek
 • 4 foto
  Mbajtse shishe uji
  Paisje per sport

  Mbajtse shishe uji

  Shitet ose nderrohet mbajtse origjinale dhe shishja

  Shkodër Sot, 07:22
  14 €
 • 0 foto
  Shorce
  Paisje per sport

  Shorce

  Shiten Shorce per basket Dri Fit ngjyrren e kan te Gjelberte.

  Prishtinë Sot, 07:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Dj

  Shes Dj Kompelt 4Satelita 2×400w,2×450w 4Basbina 2×400,2×450 Sllevi1200w Mikseta2×400=800w Komplet M

  Prishtinë Sot, 07:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklete femije 1-3 vjec
  Paisje per sport

  Biciklete femije 1-3 vjec

  Biciklete per femije te moshave 1-3 vjec. Model tricikel me doreze kontrolli per prindin dhe mbrojt

  Tiranë Sot, 07:16
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet ore druri
  Koleksione

  Shitet ore druri

  Ore druri ne gjendje pune

  Elbasan Sot, 07:12
  400 €
 • 12 foto
  ESPERIA Seattle XC 29\"
  Paisje per sport

  ESPERIA Seattle XC 29\"

  Biciklete MTB 29çe \"cross country\" Trup Alumini Frena me disk ( mekanike ) Pjese SHIMANO Shum e r

  Tiranë Sot, 06:41
  330 €
 • 2 foto
  Shes Qen Sharrit Femen
  Kafshe shtepiake

  Shes Qen Sharrit Femen

  Shes femnen e sharrit osht e rrezikshme i ka 6 muaj osht roje per shtepi ndrroj vetem me femen belg

  Obiliq Sot, 06:25
  80 €
 • 3 foto
  Shes Femen e Sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shes Femen e Sharrit

  Shes Femen e Sharrit osh e rrezikshme osht roje per shtepi i ka 7 muaj

  Obiliq Sot, 06:25
  60 €
 • 2 foto
  Pit bull
  Kafshe shtepiake

  Pit bull

  Shes Qenin me Rac Te Pit bullit per arsyje se i kom edhe 3 qen tjer

  Gjakovë Sot, 06:25
  130 €
 • 4 foto
  Shitet viqi femen
  Kafshe shtepiake

  Shitet viqi femen

  Shitet viqi femen shume imire 2 muj e xhys

  Prishtinë Sot, 06:18
  500 €
 • 3 foto
  Ora t\'vjetra zvicerane, japoneze, ruse, gjermane
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora t\'vjetra zvicerane, japoneze, ruse, gjermane

  Shes ora tvjetra modele tndryshme, marka tndryshme nga vende te ndryshme si swiss, Germany, japan, U

  Tiranë Sot, 06:06
  40 €
 • 11 foto
  DOWNHILL 950 EURO
  Paisje per sport

  DOWNHILL 950 EURO

  https://youtu.be/NZkeccctum8 Ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtube...... BICIKLE

  Fier Sot, 05:57
  950 €
 • 0 foto
  COLNAGO
  Paisje per sport

  COLNAGO

  https://youtu.be/pz8yp7DCuXE BICIKLETA Shitet ne FIER dhe TIRANE....Ne kete link shikoni bicikleten

  Tiranë Sot, 05:57
  700 €
 • 11 foto
  SCOTT 28
  Paisje per sport

  SCOTT 28

  https://youtu.be/0S2a2Rloap0 BICIKLETA Shitet ne FIER dhe TIRANE Tek ky link shikoni bicikleten time

  Tiranë Sot, 05:57
  330 €
 • 1 foto
  WILIER TRIESTINA KARBON
  Paisje per sport

  WILIER TRIESTINA KARBON

  WILIER TRIESTINA KARBON...... BICIKLETA Shitet ne FIER dhe TIRANE.. Tel 0693817347 Shitet 700 EURO.

  Tiranë Sot, 05:57
  700 €
 • 0 foto
  CUBE 27.5
  Paisje per sport

  CUBE 27.5

  https://youtu.be/P57K-j-GJXA BICIKLETA Shitet ne FIER dhe TIRANE ........Ne kete link shikoni bicikl

  Tiranë Sot, 05:56
  310 €
 • 5 foto
  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE
  Veshje / Kepuce / Ore

  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE

  SHES KULETEN PER MESHKUJ ORIGJINAL DKNY (DONA KARAN NEW YORK) E BLER NË GJERMANI KULET E LËKURES NG

  Prishtinë Sot, 05:42
  30 €
 • 6 foto
  ORË MEKANIKE *MERCEDES-BENZ* E RE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORË MEKANIKE *MERCEDES-BENZ* E RE

  SHES OREN PER MESHKUJ MERCEDES-BENZ ORË E RE ME KUTI E BLEME NË GJERMANI DETAJET E ORES: Mercedes-

  Prishtinë Sot, 05:41
  140 €
 • 5 foto
  SINXHIR DORE POLICE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SINXHIR DORE POLICE

  SHES SINXHIRIN E DORES ORIGJINAL POLICE MADE IN ITALY SINXHIR DORE POLICE I RI ME KESE NE KUTI MATE

  Prishtinë Sot, 05:40
  33 €
 • 3 foto
  KULET E RE .GREEN.BURRY. ORIGJINAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  KULET E RE .GREEN.BURRY. ORIGJINAL

  SHES KULETEN E LEKURES PER MESHKUJ ORIGJINAL GREENBURRY MADE IN UK KULET E RE GREENBURRY SHUME KUA

  Prishtinë Sot, 05:40
  35 €
 • 5 foto
  KIMIK ME DRITË ORIGJINAL *BMW*
  Veshje / Kepuce / Ore

  KIMIK ME DRITË ORIGJINAL *BMW*

  SHES KIMIKUN ORIGJINAL BMW I BLERË NË GJERMANI I RI PA PERDOR ME KUTI KIMIK METALI BMW ME DRITË MA

  Prishtinë Sot, 05:40
  19 €
 • 4 foto
  SHKREBZ ZIPPO MERCEDES-BENZ
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHKREBZ ZIPPO MERCEDES-BENZ

  SHES SHKREBZEN ZIPPO MERCEDES BENZ ORIGJINAL MADE IN USA ZIPPO MERCEDES- BENZ E RE PA PERDOR ME KU

  Prishtinë Sot, 05:39
  45 €
 • 8 foto
  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆
  Veshje / Kepuce / Ore

  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆

  SHES RRETHIN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL DIESEL MADE IN ITALY RRETH DIESEL NGA MATERIALI 100% LE

  Prishtinë Sot, 05:39
  30 €
 • 4 foto
  ORË E RE DANIEL KLEIN
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORË E RE DANIEL KLEIN

  ORË E RE E MESHKUJ PËR RE *DANIEL KLEIN* PËR RE ME KUTI ORË E MADHE E MADHE E MADHE RRETHIN 4.0.C

  Prishtinë Sot, 05:38
  45 €
 • 6 foto
  QAFORE *DIESEL* ORIGJINAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  QAFORE *DIESEL* ORIGJINAL

  SHES QAFOREN PËR MESHKUJ ORIGJINAL DIESEL QAFORE DIESEL E PËRDORNE POR E RUJTNE MIER KREJT NË RREGU

  Prishtinë Sot, 05:38
  25 €
 • 10 foto
  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,

  SHES OREN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL LEE COPER MADE IN UK ORE LEE COOPER SHUME E BUKUR DHE FAS

  Prishtinë Sot, 05:37
  70 €
 • 0 foto
  Qen dubermane
  Kafshe shtepiake

  Qen dubermane

  Shum i mire shum rojs

  Podujevë Sot, 04:43
  150 €
 • 10 foto
  femer kangale super
  Kafshe shtepiake

  femer kangale super

  shitet femer kangale 2 vjece.ose nderrohet me femer alabai. super femer rrac e paster kontaktoni wh

  Lushnjë Sot, 04:40
  400 €
 • 1 foto
  Qen sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri

  Shes qen sharri 1vjet shum egushme viber +37745992816

  Shtime Sot, 04:27
  65 €
 • 3 foto
  Shitet zagarica me garancion edhe prov
  Kafshe shtepiake

  Shitet zagarica me garancion edhe prov

  Shitet zagarica ne garancion edhe prov leper dhelpen

  Prishtinë Sot, 04:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet zagarica trengjyrshe
  Kafshe shtepiake

  Shitet zagarica trengjyrshe

  Shitet zagarica trengjyrshe

  Gllogoc Sot, 04:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Modul korg m3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Modul korg m3

  Modul korg m3 +qanta super gjendje

  Prizren Sot, 03:33
  350 €
 • 4 foto
  Korg pa 80 + hd
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 80 + hd

  Shitet ne super gjendje korg pa 80 + hd

  Prizren Sot, 03:33
  300 €
 • 0 foto
  Qen terrier
  Kafshe shtepiake

  Qen terrier

  Shiten klyshqit terrier mosha 1 muaj

  Prishtinë Sot, 03:19
  100 €
 • 12 foto
  Makusha emus emu boo pomerian kafsh shpez t bukura
  Kafshe shtepiake

  Makusha emus emu boo pomerian kafsh shpez t bukura

  Shiten info wiber whatsap +38345592144 emus makusha pauna fazana qen raca t bukura

  Prishtinë Sot, 01:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kali palloj fazan pula shota drer gjithqka
  Kafshe shtepiake

  Kali palloj fazan pula shota drer gjithqka

  Shes gjitha llojet e bukura te kafsheve dhe shpezve raca te ndryshme te qenve zagar kangall sharri p

  Shkodër Sot, 01:30
  222 €
 • 7 foto
  OKAZION SHITET BICIKLET 28 MATADOR GJERMANE
  Paisje per sport

  OKAZION SHITET BICIKLET 28 MATADOR GJERMANE

  Shitet bicikleta ne gjendje perfekte bicikleta esht masa 28 xl shum e lete ne ecje dhe shum e fot s

  Vlorë Sot, 01:20
  150 €
 • 6 foto
  Doberman pinscher
  Kafshe shtepiake

  Doberman pinscher

  Rrace e paster vetem dy klysh meshkuj jane ne shitje. Fituese e disa çmimeve ne Mal te zi per rrace

  Tiranë Sot, 01:08
  500 €
 • 3 foto
  Fuqi aktive FBT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fuqi aktive FBT

  Shiten Activet FBT

  Malisheve Sot, 01:06
  200 €
 • 3 foto
  Blej Sigurt online N'ON SHOP
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej Sigurt online N'ON SHOP

  Porositë mund ti beni ne facebook: https://www.facebook.com/onshopoffical/ Ne Viber:+38649355886 Tra

  Prishtinë Sot, 01:04
  Me Marrveshje