Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Tende kampingu decathlon 2 seconds
  Paisje per sport

  Tende kampingu decathlon 2 seconds

  Shitet tende kampingu decathlon 2 seconds, e perdorur vetem nje here. Tende ideale per 1 person. Ne

  Tiranë Dje, 20:43
  20 €
 • 1 foto
  Rotweiler
  Kafshe shtepiake

  Rotweiler

  Rotweiler

  Podujevë Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bicikleta per femije 5deri ne 8vjec
  Paisje per sport

  Bicikleta per femije 5deri ne 8vjec

  Shes bicikilete per femije. Eshte me dy rrota por behet dhe me 4 rrota. Gjendja si e re arsye na duh

  Tiranë Dje, 20:38
  3.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET SUPER ORE NAUTICA MEN\'S !
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET SUPER ORE NAUTICA MEN\'S !

  ORA ESHTE BLERE NE AMERIKE . ESHTE PRODHIM AMERIKANO-JAPONEZE .ESHTE SI E RE, SHUME PAK E PERDORUR .

  Lushnjë Dje, 20:38
  100 €
 • 4 foto
  Biciklete
  Paisje per sport

  Biciklete

  Biciklete per femije me marsha.

  Krujë Dje, 20:36
  100.000 Lek
 • 5 foto
  Biciklet Giant 26 she
  Paisje per sport

  Biciklet Giant 26 she

  Shes bicikleten giant 26 she gomat, me 21 shpejtesi ne gjendje te rregullt gjithqka per kontakt ne

  Vushtrri Dje, 20:34
  60 €
 • 11 foto
  Piano * SCHIMMEL *
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano * SCHIMMEL *

  Shitet piano \" Schimmel \". Piano e përsosur dhe nje nga markat me te mira ne botë. Çdo gjë perfekt

  Pogradec Dje, 20:34
  1.650 €
 • 11 foto
  Shitet palester e kompletuar.
  Paisje per sport

  Shitet palester e kompletuar.

  Palester e kompletuar.

  Krujë Dje, 20:34
  3.500 €
 • 1 foto
  Zagaric
  Kafshe shtepiake

  Zagaric

  Shes zagaricen 2 vjet e gjys e mir leper dhelpen

  Prishtinë Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Malinois belgë
  Kafshe shtepiake

  Malinois belgë

  Shitet Malinois Belgë 1 vjeqar, i vaksionuar ne rregull me pasaport. Kontak ne viber +38344325051

  Prizren Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bulls WildCard 2
  Paisje per sport

  Bulls WildCard 2

  Shes bicikleten Bulls WildCard 2 Madhesia e rrotave: 26 Tipi i ramit: MTB Materiali i ramit: Alu

  Gjilan Dje, 20:33
  330 €
 • 9 foto
  Pitbullka
  Kafshe shtepiake

  Pitbullka

  Shes klyshqit pitbulla femna jon shum te mira rac e pastert pitbull nuk jon te perzir, per ma shum m

  Fushë Kosovë Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biku
  Kafshe shtepiake

  Biku

  Eshte shum kfalitet prej marsi i lshune ne natyre 100%

  Skënderaj Dje, 20:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Home studio system
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Home studio system

  Paisje per studio UR22 bundle(set) Microfon Rode NT1-A(set) Cubease AI7 (KEY) Me marveshje

  Prishtinë Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne
  Paisje per sport

  Ne

  BICIKLETE 24 E PERDORUR E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE TE SHKELQYER SHUME PRAKTIKE PALOSET

  Tiranë Dje, 20:26
  150 €
 • 1 foto
  Gta5 PS3
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gta5 PS3

  Gta 5 per PS3

  Prizren Dje, 20:23
  40 €
 • 3 foto
  Shes Bicikleten Magna e importuar nga Gjermanija
  Paisje per sport

  Shes Bicikleten Magna e importuar nga Gjermanija

  Shes Bicikleten Magna e importuar nga Gjermanija eshte me 21 shpejtesi me amortizera perpara dhe mra

  Prishtinë Dje, 20:22
  160 €
 • 1 foto
  KEMPTON PW215
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KEMPTON PW215

  Jane te pershtatshme per dj apo club te vogel 600W 4ohm, Çmimi per çift

  Prishtinë Dje, 20:21
  750 €
 • 0 foto
  Kitare elektroakustike te reja dhe te perdorura
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektroakustike te reja dhe te perdorura

  Jan origjinale gjermane megjith amflikator terejat 22000 lek pa amflikator 17000 lek

  Fier Dje, 20:21
  17.000 €
 • 0 foto
  Kitare akustike dhe elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare akustike dhe elektrike

  Ka te perdorura she te reja

  Fier Dje, 20:21
  14.000 Lek
 • 3 foto
  Kitare elektrike Ibanez
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike Ibanez

  Eshte ne gjendje shum te mire

  Fier Dje, 20:20
  250 €
 • 0 foto
  Kitare elektrike marshalle
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike marshalle

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier Dje, 20:20
  200 €
 • 1 foto
  Piano per femi,, Yamaha casio,
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano per femi,, Yamaha casio,

  Jane shum te mira ne gjendje pine nuk kan Asnje difekt

  Fier Dje, 20:20
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Biciklet decanthlon
  Paisje per sport

  Biciklet decanthlon

  Shes bicikleten decathlon. Per me shum info: 044/434-676 audi.bmw.citroen.peugeot,m

  Prishtinë Dje, 20:18
  99 €
 • 3 foto
  Shes bicikleten
  Paisje per sport

  Shes bicikleten

  Shes bicikleten ne gjendje te rregullt . Per me shum info: 044/434-676 I audi.bmw.citroen.

  Prishtinë Dje, 20:18
  89 €
 • 7 foto
  Shitet dhia me dy edha asht alpina
  Kafshe shtepiake

  Shitet dhia me dy edha asht alpina

  Shes dhin me dy edha njeri femer njeri mashkull jam shum tmir dhia asht alpina

  Lipjan Dje, 20:13
  300 €
 • 2 foto
  Mikrofon (t.bone) edhe mixet (behringer)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon (t.bone) edhe mixet (behringer)

  Mikrofon ne gjendje te rregull +muni mi testu Mixeta ne gjendje te rregull Viber 044922616 Tag... Ve

  Skënderaj Dje, 20:13
  100 €
 • 2 foto
  okazion shesim bizhu me kg
  Veshje / Kepuce / Ore

  okazion shesim bizhu me kg

  shesim bizhu me kg te ardhura nga jashte.12 euro kg.

  Tiranë Dje, 20:09
  12 €
 • 2 foto
  Kelysh pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Kelysh pastor belg

  Rrac e e paster

  Shkodër Dje, 20:09
  150 €
 • 1 foto
  Biciklete origjinale Gjermane
  Paisje per sport

  Biciklete origjinale Gjermane

  Shes biciklete origjinale Gjermane .nuk eshte Kineze.me amortizatore ne mes.me goma te trasha.te gji

  Tiranë Dje, 20:07
  150 Lek
 • 5 foto
  Mbajtes per bicikleta
  Paisje per sport

  Mbajtes per bicikleta

  Shes mbajtsin per 2 bicikleta i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mire funksional me drit

  Prishtinë Dje, 20:07
  165 €
 • 0 foto
  ⭕GILA 14KG PROFESIONALE TECHNOGYM⭕
  Paisje per sport

  ⭕GILA 14KG PROFESIONALE TECHNOGYM⭕

  GILA 14KG TECHNOGYM PROFESIONALE BLERE TE REJA 270€ ME ULJE TE BRUNESS SHUME PAK TE PERDORURA NE A

  Durrës Dje, 20:06
  170 €
 • 1 foto
  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️
  Paisje per sport

  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️

  Japim me QERA Makina kunder lagështis Vllages ,Mykut ,Makinat jon profesjonale me kapacitet te lart

  Fushë Kosovë Dje, 20:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pitbullic terrier
  Kafshe shtepiake

  Pitbullic terrier

  Shitet ose ndrrohet me naj pitbullic sttaford,pitbullica terrier,mosha 1 vjet e gjys,raca-Pitbull te

  Mitrovicë Dje, 20:01
  50 €
 • 10 foto
  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë
  Paisje per sport

  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë

  shes Aparati e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , \"Aparati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 20:01
  1 €
 • 6 foto
  Laser Jeshil +bateri+kllef+karikues 4-5km distance
  Paisje per sport

  Laser Jeshil +bateri+kllef+karikues 4-5km distance

  Lazer shume i fuqishem (ndez dhe fijen e shkrepses) me bateri te rikarikueshme, drita e lazerit duke

  Korçë Dje, 20:01
  40 €
 • 11 foto
  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️
  Kafshe shtepiake

  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 20:00
  1 €
 • 5 foto
  Ore mekanike chronograph Tourbillon 5ATM
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore mekanike chronograph Tourbillon 5ATM

  Telefono 069 24 83 849 TRANSPORT FALAS brenda 72oreve Cmimi okazion 85mij te vjetra INFO link https

  Durrës Dje, 19:59
  85 Lek
 • 11 foto
  Aporat Per Pastrimin e Mykut Vllagut Lagështisë☎️
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aporat Per Pastrimin e Mykut Vllagut Lagështisë☎️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 19:59
  1 €
 • 11 foto
  Biçikleta/biqikleta bicikleta nga Amerika - GoBike
  Paisje per sport

  Biçikleta/biqikleta bicikleta nga Amerika - GoBike

  GoBike sjellë në Kosovë biçikleta të markave më të mira Amerikane. Kemi biçikleta për çdo moshë, sti

  Prishtinë Dje, 19:58
  50 €
 • 6 foto
  ORAT DHE UNAZAT
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORAT DHE UNAZAT

  ORA E ZEZ KUNDER UJIT - 20 EURO Smartwatch i bardh - 25 euro Rolex - 25 euro Oriflame - 10 euro

  Gjilan Dje, 19:55
  10 €
 • 6 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e sapo

  Prishtinë Dje, 19:54
  1.500 €
 • 3 foto
  Ore dore per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore per meshkuj

  Ore dore per meshkuj e ardhur nga zvicra punon teper mir e pershtatshme per dor poashtu mund te perd

  Prishtinë Dje, 19:53
  65 €
 • 3 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e

  Elbasan Dje, 19:53
  600 €
 • 3 foto
  PUCH clubman sport
  Paisje per sport

  PUCH clubman sport

  Shes biciklen t firmes PUCH clubman 12 sport ,made in Austria origjinale n gjendje shum t mire Te

  Prishtinë Dje, 19:52
  70 €
 • 3 foto
  ORE DORE SHANGHAI
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE DORE SHANGHAI

  Shes ore dore vintage marka Shanghai 1970-75 Gjendja ;PERFEKTE, asnje gervishje ne gjendje pune dhe

  Durrës Dje, 19:46
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Ore dore Shanghai viteve 1960-70
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore Shanghai viteve 1960-70

  Shes Ore dore Shanghai me kurdisje vintage nje nga prodhimet e para Shanghai 1960/70 kasa inox ne gj

  Durrës Dje, 19:46
  70 Lek
 • 4 foto
  Blej ora orgjinale Rolex breitling omega cartier.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora orgjinale Rolex breitling omega cartier.

  blej vec ora orgjinale diamnte monedha vetem objekte orgjinale Cel 0692693562 kontakt vetem whats ap

  Tiranë Dje, 19:44
  5.000 €
 • 6 foto
  shitet qeni mashkull maltes
  Kafshe shtepiake

  shitet qeni mashkull maltes

  shes qenin maltes esht shum i mir shum i dashur me familje dhe me femij prej ardhjen e ka nga greqia

  Podujevë Dje, 19:41
  150 €
 • 7 foto
  JBL & EV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  JBL & EV

  Shiten dy bokse JBL eon 300w 8 OM nje amplifikator interM R500 gjithsej jan perdorur 3 here pothuaj

  Tiranë Dje, 19:41
  1.300 Lek