Bulqizë

Sport & Rekreacion në shitje në Bulqizë

 • 2 foto
   siberisë siberiane
  Kafshe shtepiake

  siberisë siberiane

  Këlyshi im i bukur i siberisë siberiane ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhu

  Bulqizë 12 nëntor 13:53
  1 €
 • 2 foto
  i Maleve ka pasur
  Kafshe shtepiake

  i Maleve ka pasur

  Këlyshi im i bukur i Maleve ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Bulqizë 12 nëntor 13:43
  1 €
 • 3 foto
  Cavapoochons për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Cavapoochons për Shitje

  Cavapoochons për Shitje LITTORI I DYQSISHM I PUBPIKEVE CAVAPOO - PRITJEN Shtëpi të reja !!!! LETTE

  Bulqizë 11 tetor 20:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kupat e bukur të Kc regjistruar këlyshë për shitje
  Kafshe shtepiake

  Kupat e bukur të Kc regjistruar këlyshë për shitje

  Kupat e bukur të Kc regjistruar këlyshë për shitje Puçja ime e bukur e përkëdhelur ka pasur pjellën

  Bulqizë 17 shtator 17:07
  150 €
 • 3 foto
  Absolutisht Pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Absolutisht Pomeranez

  Meshkuj dhe Femra të disponueshëm, shumë të dashur, lojtar, temperament të mirë, të tanishëm në të s

  Bulqizë 17 shtator 17:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshë terri Yorkshire
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë terri Yorkshire

  Këlyshë të mrekullueshëm të terrenit Yorkshire. Ne kemi edhe mamanë dhe babin për të parë. Ata janë

  Bulqizë 16 shtator 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ka nevojë për bukuroshe për mashtrime për shtëpi t
  Kafshe shtepiake

  Ka nevojë për bukuroshe për mashtrime për shtëpi t

  Ka nevojë për bukuroshe për mashtrime për shtëpi të reja Shtëpi e re Të gjithë këlyshët vijnë me një

  Bulqizë 19 gusht 12:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e
  Kafshe shtepiake

  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e

  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e re Të gjithë këlyshët vijnë me një qese me qenush

  Bulqizë 14 gusht 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Këlysh çokollate Havanese
  Kafshe shtepiake

  Këlysh çokollate Havanese

  Këlysh Havane në çokollatë! Foshnjat tona lejohen të shpërngulen në mesin e shtatorit! Më shumë info

  Bulqizë 13 gusht 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Labrador
  Kafshe shtepiake

  Labrador

  Katër kurva kërkojnë një vend divan për jetën në fillim të shtatorit. Prindërit e të vegjëlve janë

  Bulqizë 13 gusht 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlysh francez .Bulldog
  Kafshe shtepiake

  Këlysh francez .Bulldog

  Ne kemi akoma këlyshë në dispozicion! Me shumë ngjyra Bluetann! Ne jemi një familje me dy fëmijë !!

  Bulqizë 13 gusht 13:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blueift i lidhur Macaw blu dhe ari
  Kafshe shtepiake

  Blueift i lidhur Macaw blu dhe ari

  Po kërkoni për përgjithmonë shtëpi për dy makutat e mia. Casper është 8 dhe është gjysëm i turpshëm,

  Bulqizë 13 gusht 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Këlyshë të bukur Cavachon për 5 * Vetëm shtëpi
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Cavachon për 5 * Vetëm shtëpi

  Këlysh djali dhe vajza i mrekullueshëm, miqësor dhe i dashur për shitje. Nëna (molly kavachon) mund

  Bulqizë 13 gusht 10:45
  180 €
 • 2 foto
  Bulldog francez në dispozicion për shitje
  Kafshe shtepiake

  Bulldog francez në dispozicion për shitje

  Bulldog francez në dispozicion për shitje Kemi një pjellë bukuroshe prej 7 bulldogësh francezë Blue,

  Bulqizë 8 gusht 11:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies adorable Newfoundland
  Kafshe shtepiake

  Puppies adorable Newfoundland

  Puppies adorable Newfoundland Ne jemi të kënaqur të njoftojmë që kemi 6 bebe të bukura që kërkojnë s

  Bulqizë 8 gusht 11:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë të Newfoundland
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të Newfoundland

  Këlyshë të Newfoundland Ne kemi këlyshë Newfoundlands për shitje. Këta qenushë të çmendur janë rrit

  Bulqizë 1 gusht 10:53
  200 €
 • 0 foto
  Puppies qenush malteze
  Kafshe shtepiake

  Puppies qenush malteze

  Puppies qenush malteze Ne kemi një pjellë të bukur të qenush KC Maltese për shitje. Këta qenushë të

  Bulqizë 1 gusht 09:50
  200 €
 • 2 foto
  Akita e bukur amerikane Pups
  Kafshe shtepiake

  Akita e bukur amerikane Pups

  Akita e bukur amerikane Pups Një shitje shumë e ngadaltë, ajo është një race amerikane Akita e plotë

  Bulqizë 28 korrik 15:13
  180 €
 • 0 foto
  Dy Danezë të Madh puppy për shitje.
  Kafshe shtepiake

  Dy Danezë të Madh puppy për shitje.

  Dy Danezë të Madh puppy për shitje. whatsaap mua nëse interesuar: +237654340446 Dy Danez të Madh një

  Bulqizë 13 korrik 21:02
  200 €
 • 2 foto
  Anglisht Bulldog Dogs dhe Puppies për shitje
  Kafshe shtepiake

  Anglisht Bulldog Dogs dhe Puppies për shitje

  Anglisht Bulldog Dogs dhe Puppies për shitje Ne kemi një qenush të bukur të gjuhës angleze të bulldo

  Bulqizë 6 korrik 12:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pioneer DJM 700 Mixer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DJM 700 Mixer

  Pioneer DJM 700 Mixer Blej tani në çmimet me shumicë dhe pakicë. Numri WhatsApp: +40774358304 Email

  Bulqizë 22 qershor 14:51
  400 €
 • 5 foto
  Zenith
  Veshje / Kepuce / Ore

  Zenith

  Ora eshte origjinale. Ora gjindet ne kosove

  Bulqizë 25 maj 21:25
  150 €
 • 2 foto
  Meshkujt dhe femrat adorable Mbreti Charles Spanie
  Kafshe shtepiake

  Meshkujt dhe femrat adorable Mbreti Charles Spanie

  Meshkujt dhe femrat adorable Mbreti Charles Spaniel Cavalier puppies për Miratimi Meshkujt dhe femra

  Bulqizë 25 maj 14:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kittens Persian
  Kafshe shtepiake

  Kittens Persian

  Kittens Persian Unë kam 4 xhaketa të bukura dhe të bukur x xhungla blu rus për shitje. Ka sjellë rre

  Bulqizë 25 maj 14:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kittens britanik të shkurtra
  Kafshe shtepiake

  Kittens britanik të shkurtra

  Unë kam 2 kittens britanikë të shkurtra në dispozicion, flead dhe wormed deri më tani inokuluar plot

  Bulqizë 16 maj 09:53
  150 €
 • 0 foto
  F2 Savannah kotele
  Kafshe shtepiake

  F2 Savannah kotele

  Vajzë mahnitëse e madhe F2 Savannah në dispozicion. Ajo ka veshë të mrekullueshëm që ulen lart në ko

  Bulqizë 26 prill 08:30
  150 €
 • 0 foto
  Rottweiler qen në dispozicion
  Kafshe shtepiake

  Rottweiler qen në dispozicion

  Puppies vijnë me regjistrimin e plotë AKC me të drejta të plota mbarështuese. 1 vit garanci për shën

  Bulqizë 25 prill 11:05
  150 €
 • 2 foto
  Dy puppies të bukura Shih Tzu mashkull dhe femër
  Kafshe shtepiake

  Dy puppies të bukura Shih Tzu mashkull dhe femër

  Dy puppies të bukura Shih Tzu mashkull dhe femër Ne kemi dy puppies të bukura Mashkull dhe Femra Shi

  Bulqizë 21 prill 10:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Cute dhe adorable Retriver Labrador për sh
  Kafshe shtepiake

  Puppies Cute dhe adorable Retriver Labrador për sh

  Puppies Cute dhe adorable Retriver Labrador për shitje Pra, pls nëse jeni të interesuar atëherë na k

  Bulqizë 21 prill 10:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies adorable malteze për shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies adorable malteze për shitje

  Puppies adorable malteze për shitje Kam dy pule të pastër malte për shitje. Ata janë kaq të adhurues

  Bulqizë 21 prill 10:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Unë kam në dispozicion 2 meshkuj dhe 1 femra
  Kafshe shtepiake

  Unë kam në dispozicion 2 meshkuj dhe 1 femra

  Unë kam në dispozicion 2 meshkuj dhe 1 femra adorable Siberian Husky Puppies për shitje të regjistru

  Bulqizë 21 prill 10:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Cute dhe të gjallë Teacup Pomeranian për s
  Kafshe shtepiake

  Puppies Cute dhe të gjallë Teacup Pomeranian për s

  Puppies Cute dhe të gjallë Teacup Pomeranian për shitje Cute dhe të gjallë, të regjistruar pups Pome

  Bulqizë 21 prill 10:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Adorable White F2 Femër Pomsky Për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Adorable White F2 Femër Pomsky Për Shitje

  Adorable White F2 Femër Pomsky Për Shitje Ne kemi në dispozicion topa më të ëmbël, të bardhë dhe kre

  Bulqizë 21 prill 10:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Lovely French Bulldog për shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies Lovely French Bulldog për shitje

  Puppies Lovely French Bulldog për shitje Ne kemi 2 puppy cute bulldog frëngjisht (1 mashkull dhe 1 f

  Bulqizë 21 prill 10:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Regjistrohu Cute Beagle Puppies Për shitje
  Kafshe shtepiake

  Regjistrohu Cute Beagle Puppies Për shitje

  Regjistrohu Cute Beagle Puppies Për shitje Puppies Beagle Regjistruar cute dhe bukur për në shitje.

  Bulqizë 21 prill 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bichon Frise Puppies për shitje
  Kafshe shtepiake

  Bichon Frise Puppies për shitje

  Bichon Frise Puppies për shitje Foshnjat e vegjël kanë patur vaksinim të tanishëm, kontroll të vet,

  Bulqizë 21 prill 10:08
  120 €
 • 2 foto
  Beagle Pups duhur për rehoming.
  Kafshe shtepiake

  Beagle Pups duhur për rehoming.

  Beagle Pups duhur për rehoming. Beagles bukur i madh chunky pure breed mashkull dhe femër në dispozi

  Bulqizë 20 prill 11:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Puppet Jack Russell tani janë gati
  Kafshe shtepiake

  Puppet Jack Russell tani janë gati

  Puppet Jack Russell tani janë gati Pjellë e bukur e Jack Russell janë tani gati për të gjetur shtëpi

  Bulqizë 20 prill 11:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kotele ragdoll
  Kafshe shtepiake

  Kotele ragdoll

  Ne kemi të bukura kotele ragdoll për t\'i dhënë çdo familje të bukur dhe të dashur. Na kontakto

  Bulqizë 19 prill 20:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje
  Kafshe shtepiake

  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje

  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje Ne jemi 5 yje të licencuar dhe vet miratuar mbarështuesve dhe

  Bulqizë 4 prill 13:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kupa të bukura angleze gati
  Kafshe shtepiake

  Kupa të bukura angleze gati

  Pjellë e puppies bukur angleze gati. Regjistruar nga Shoqata Amerikane e Kufirit Amerikan. Të dy p

  Bulqizë 3 prill 13:41
  250 €
 • 0 foto
   Puppies Excellent pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Puppies Excellent pomeranez

  3 të fundit në dispozicion! Puppies pomeranez. Shume e embel. Well socialized. Vet kontrolla të kont

  Bulqizë 3 prill 13:41
  150 €
 • 0 foto
  Beagles puppies
  Kafshe shtepiake

  Beagles puppies

  Pjellë e tre-colored beagle pups për. Ne kemi vajzën dhe djalin në dispozicion dhe të dy prindërit

  Bulqizë 3 prill 13:41
  100 €
 • 0 foto
  Adoleshente Shih Tzu Puppies
  Kafshe shtepiake

  Adoleshente Shih Tzu Puppies

  gati Ne kemi 4 vajzat dhe 2 djemtë që sapo kishin lindur. Ata do të vijnë me regjistrim të plotë d

  Bulqizë 3 prill 13:32
  100 €
 • 3 foto
  Apple Watch Series 3 42mm Space Black Stainless
  Veshje / Kepuce / Ore

  Apple Watch Series 3 42mm Space Black Stainless

  The 42mm case ensures that displayed information is bold and vibrant. Other user-friendly features i

  Bulqizë 3 prill 12:16
  130 €
 • 2 foto
  Keyboard Piano Workstation
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Keyboard Piano Workstation

  Paketim & Transport tregtar 1. 30 ditë MoneyBack Gauranteed 2. 30% Zbritje nga 500 copë 3. Me

  Bulqizë 3 prill 06:13
  500 €
 • 3 foto
  E re 2018 Rolex Submariner 16610LN
  Veshje / Kepuce / Ore

  E re 2018 Rolex Submariner 16610LN

  Modeli i ri Rolex Submariner 2018 Blerë në fund të janarit dhuratë e padëshiruar Me faturat dhe të g

  Bulqizë 2 prill 07:34
  2.150 €
 • 1 foto
  Majmunët e Bukur Capuchin për shitje
  Kafshe shtepiake

  Majmunët e Bukur Capuchin për shitje

  Majmunët e Bukur Capuchin për shitje Ne po u ofrojmë majmunëve tanë të bukur Capuchin për shitje. Kë

  Bulqizë 21 mars 11:58
  750 €
 • 9 foto
  shitje vegla palestre
  Paisje per sport

  shitje vegla palestre

  shitje vegla paleststre profesionsle technogym dhe pantta tek e tek ose complet sebashku nr tel 0693

  Bulqizë 18 mars 18:28
  1 €
 • 1 foto
  Edifice Casio
  Veshje / Kepuce / Ore

  Edifice Casio

  shitet per mos pordorim

  Bulqizë 8 janar 20:28
  130 €