Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Dibrës

 • 0 foto
  Overboard blu
  Paisje per sport

  Overboard blu

  Shesim oveboard blu cilesi shum e mire me drita dhe me nje pult komandimi.

  Librazhd 28 mars 12:08
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Xhes i mire
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Xhes i mire

  Shitet per arsyje mosperdorimi

  Mat 27 mars 18:18
  250 €
 • 2 foto
  we have our five Cockapoo puppies
  Kafshe shtepiake

  we have our five Cockapoo puppies

  we have our five Cockapoo puppies hear we have our five Cockapoo puppies for sale mum is a kc regist

  Bulqizë 27 mars 09:45
  160 €
 • 2 foto
  Këlyshë të adhurueshëm Siberian Husky
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të adhurueshëm Siberian Husky

  Këlyshë të adhurueshëm Siberian Husky Husky Siberian përfshin të shtëna të para, gazeta prejardhje d

  Bulqizë 23 mars 14:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë Akita Amerikane AKC
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Akita Amerikane AKC

  Këlyshë Akita Amerikane AKC Vet kontrolluar, dukeshin jashtë, të ftohtë, të shtëna të parë. Eachdo q

  Bulqizë 23 mars 14:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshët tërheqës të Labradorit
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët tërheqës të Labradorit

  Këlyshët tërheqës të Labradorit Labrador Retriever, ne mbarështojmë këlyshë në të tre ngjyrat e njoh

  Bulqizë 23 mars 14:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Terrier Boston
  Kafshe shtepiake

  Puppies Terrier Boston

  Puppies Terrier Boston Puppies Terrier Boston. Kemi dy të majta, 1 mashkull dhe 1 femër. vjen me gru

  Bulqizë 23 mars 14:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fëmijët mësimdhënës Yorkshire Terrier
  Kafshe shtepiake

  Fëmijët mësimdhënës Yorkshire Terrier

  Fëmijët mësimdhënës Yorkshire Terrier Dy mësime të adhurueshme Yorkshire Terrier Të dy ata janë lozo

  Bulqizë 23 mars 14:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  këlyshë të bukur dachshund
  Kafshe shtepiake

  këlyshë të bukur dachshund

  këlyshë të bukur dachshund Dachshund !! Ajo është një qenush shumë e lezetshme… .sh pëlqen të luaj

  Bulqizë 23 mars 14:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë anglisht Bulldogs akc
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë anglisht Bulldogs akc

  Këlyshë anglisht Bulldogs akc Këlyshë të bukur Bulldog në shitje të gatshëm për një familje të re. A

  Bulqizë 23 mars 14:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë të adhurueshëm Maltese
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të adhurueshëm Maltese

  Këlyshë të adhurueshëm Maltese Unë kam një qenush mashkull maltez i cili është aktual në të gjitha v

  Bulqizë 23 mars 14:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë të Vogël Pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të Vogël Pomeranez

  Këlyshë të Vogël Pomeranez Këlyshë pomeranez, personalitet i presponuar dhe i socializuar mirë. Fami

  Bulqizë 23 mars 13:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Set Sermi 925
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set Sermi 925

  Shiten Varese dhe Veth sermi super cilesi super. nga 5500 lek per vetem 2500 lek. Per informacion

  Mat 19 mars 21:24
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Puppies Rottweiler Vajza dhe djem për Shitje Këlys
  Kafshe shtepiake

  Puppies Rottweiler Vajza dhe djem për Shitje Këlys

  Puppies Rottweiler Vajza dhe djem për Shitje Këlyshë Rottweiler për shitje. 6 femra (6 javë të vjetr

  Bulqizë 12 mars 01:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pushkat e Yorkshire Terrier Puppies më pyesin në:
  Kafshe shtepiake

  Pushkat e Yorkshire Terrier Puppies më pyesin në:

  Pushkat e Yorkshire Terrier Puppies më pyesin në: +17606181097 1 vajzë është në kërkim të një shtëpi

  Bulqizë 8 mars 02:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Majmunët e Capuchin për shitje dhe birësim mua që
  Kafshe shtepiake

  Majmunët e Capuchin për shitje dhe birësim mua që

  Majmunët e Capuchin për shitje dhe birësim mua që më presin në: +17606181097 Majmun i mrekullueshëm

  Bulqizë 8 mars 02:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Majmuni Marmoset për shitje dhe birësim çfarë më i
  Kafshe shtepiake

  Majmuni Marmoset për shitje dhe birësim çfarë më i

  Majmuni Marmoset për shitje dhe birësim çfarë më interesojnë në: +17606181097 Majmunët Marmoset Mash

  Bulqizë 8 mars 02:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë: sandra.tomas1@hotmail.com
  Paisje per sport

  Oferta e huasë: [email protected]

  Oferta e huasë: [email protected] Ofertë promovuese e huasë midis individëve shumë e besues

  Dibër 4 mars 16:03
  454.545 Lek
 • 1 foto
  Shitet haski 250 i diskutushem me pashaport
  Kafshe shtepiake

  Shitet haski 250 i diskutushem me pashaport

  Shitet haski 250 i diskutushem me pashaport mund te shkon ku do qe shkoni ju

  Dibër 2 mars 21:30
  250 €
 • 0 foto
  Monedha té vjetra
  Koleksione

  Monedha té vjetra

  Monedha té vjetra

  Mat 2 mars 13:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje për palestër
  Paisje per sport

  Paisje për palestër

  Okazion!!!!🔥🔥Shiten ose ndërrohen të gjitha kto paisjet profesjonale!

  Dibër 28 shkurt 21:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Përdorni një pajisje profesionale palestër SHKUP
  Paisje per sport

  Përdorni një pajisje profesionale palestër SHKUP

  TË NDERUAR, ALPE SPORT Bulevar Kuzman Josifovski Pitu 24/15 1000 Shkup Makedonija AERODROM TE

  Dibër 28 shkurt 14:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PULSEFITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi..
  Paisje per sport

  PULSEFITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi..

  pajisje palestër është nga 2017 dhe është e re nga linja e prodhimit PULSE SERIE 2 2017 zot. wifi /

  Dibër 28 shkurt 14:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TECHNOGYM EXCITE RUN 500 LED ,700 LED , 900 TV
  Paisje per sport

  TECHNOGYM EXCITE RUN 500 LED ,700 LED , 900 TV

  pista vrapimi profesionale lager Skopje Makedonija TECHNOGYM RUN 500 LED TECHNOGYM RUN 700 LED

  Dibër 28 shkurt 14:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PISTE VRAPIMI LIFE FITNESS 95Ti PROFESSIONAL
  Paisje per sport

  PISTE VRAPIMI LIFE FITNESS 95Ti PROFESSIONAL

  IMPORTI I RI Ato janë shitur të përdorura 5 X LIFE FITNESS MODEL 95Ti & CLST INTEGRITY PROF

  Dibër 28 shkurt 14:26
  1.500 €
 • 0 foto
  LIFE FITNESS 95xi SILVER LINE PROFESIONAL
  Paisje per sport

  LIFE FITNESS 95xi SILVER LINE PROFESIONAL

  IMPORTI I RI! SHITJE SHFRYTËZOHET LIFE FITNESS 95xi ​​ORBITRAT PROFESIONAL TË ARGJENDËS SË LAR

  Dibër 28 shkurt 14:25
  600 €
 • 3 foto
  Malteški psi i štenad na prodaju
  Kafshe shtepiake

  Malteški psi i štenad na prodaju

  Malteški psi i štenad na prodaju Jedno štene KC-a registriralo je štene na Malti. Njihova mama May

  Mat 21 shkurt 10:45
  180 €
 • 2 foto
  chow chow,
  Kafshe shtepiake

  chow chow,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur chow chow, ata janë 3months vjetër, vet të kontrolluar, të vaksinuar

  Mat 15 shkurt 09:14
  200 €
 • 1 foto
  Puple Puple
  Kafshe shtepiake

  Puple Puple

  Prindër të shëndetshëm Puple Puple Kup Reg Hi. Ne kemi një pjellë të këlyshëve të mrekullueshëm min

  Mat 21 janar 04:54
  200 €
 • 1 foto
  Këlyshë maltë
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë maltë

  Këlyshë maltë Këlyshë shumë të bukur Mini Maltezer. Një pjellë prej gjashtë qenushësh, nëna është

  Mat 19 janar 11:24
  200 €
 • 0 foto
  këlyshë qenush
  Kafshe shtepiake

  këlyshë qenush

  këlyshë qenush Këlyshë mbreti pudre, të zeza. Janë rritur në shtëpi. Chipi, vaksinimet, broshurat d

  Librazhd 19 janar 11:19
  200 €
 • 1 foto
  Këlyshë pomeraneze
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë pomeraneze

  Këlyshë pomeraneze Një shtëpi e re për qenushin tim, Këlyshët janë 3 muaj. Qeni familjar. Sigurohe

  Mat 19 janar 11:16
  200 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Dibër 16 janar 12:49
  100 €
 • 2 foto
  Këlyshë të shquar të Dalmation
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të shquar të Dalmation

  Këlyshë të shquar të Dalmation Këlyshë të bukur dalmat, spote të zeza dhe të bardha. Nëna dhe babai

  Mat 8 janar 12:08
  200 €
 • 2 foto
  regjistruar Maltese
  Kafshe shtepiake

  regjistruar Maltese

  Këlyshë të regjistruar Maltese Eachdo qenush do të shitet me Letrat e NZKC Gjenerata e 5-të Vaks

  Librazhd 8 janar 12:06
  200 €
 • 2 foto
  chow chow
  Kafshe shtepiake

  chow chow

  Këlyshi im i bukur chow chow ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Librazhd 1 dhjetor 04:41
  1 €
 • 4 foto
  kc reg këlyshë bulldog anglez për birësim falas
  Kafshe shtepiake

  kc reg këlyshë bulldog anglez për birësim falas

  Kemi vetëm 1 këlyshë mashkull dhe 1 femër të bulldogut për birësim. Babai i kësaj pjellë është i m

  Dibër 22 nëntor 20:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje

  Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje Ne jemi 5 yje të licencuar dhe të miratuar nga vepra prodhu

  Librazhd 17 nëntor 14:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   bulldogut anglez
  Kafshe shtepiake

  bulldogut anglez

  Këlyshi im i bukur i bulldogut anglez ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur

  Librazhd 16 nëntor 08:44
  1 €
 • 2 foto
   samoyed kanë
  Kafshe shtepiake

  samoyed kanë

  Këlyshi im i bukur samoyed kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Librazhd 13 nëntor 08:56
  1 €
 • 2 foto
   siberisë siberiane
  Kafshe shtepiake

  siberisë siberiane

  Këlyshi im i bukur i siberisë siberiane ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhu

  Bulqizë 12 nëntor 13:53
  1 €
 • 2 foto
  i Maleve ka pasur
  Kafshe shtepiake

  i Maleve ka pasur

  Këlyshi im i bukur i Maleve ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Bulqizë 12 nëntor 13:43
  1 €
 • 1 foto
  Actavis Promethazine me Codeine
  Koleksione

  Actavis Promethazine me Codeine

  Actavis Promethazine me Codeine Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL: ([email protected]) nu

  Dibër 11 nëntor 22:44
  100 €
 • 2 foto
  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine
  Koleksione

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine Blini Tableta Killer Pain, Nembutal, S

  Mat 11 nëntor 22:04
  100 €
 • 2 foto
  labradorit retriever
  Kafshe shtepiake

  labradorit retriever

  Këlyshja ime e bukur e labradorit retriever kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Z

  Librazhd 11 nëntor 12:34
  1 €
 • 2 foto
  dalmat ka pasur
  Kafshe shtepiake

  dalmat ka pasur

  Këlyshi im i bukur dalmat ka pasur një pjellë mahnitëse djemsh dhe vajzash Zgjedhur me kujdes dhe s

  Librazhd 2 nëntor 21:29
  1 €
 • 2 foto
  Këlyshë të regjistruar Maltë
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të regjistruar Maltë

  2 këlyshë Maltese për shitje. Këto këlyshë janë flokë të shkurtër dhe kanë koka kube mollë. Ato janë

  Mat 1 nëntor 09:34
  300 €
 • 4 foto
  Mbreti i Havalit i dhuron këlyshët spaniel.
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i Havalit i dhuron këlyshët spaniel.

  Kemi një pjellë të re të qenve kavalier të mbretit Charles Spaniel, Pedigree të plotë. Ata janë rret

  Mat 25 tetor 08:55
  400 €
 • 5 foto
  Këlyshë të bukura të boksierit
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukura të boksierit

  Ne kemi një pjellë të bukur prej 12 qenushësh Boxer. Ata vijnë me dokumente regjistrimi AKC, kopje t

  Mat 25 tetor 08:54
  400 €
 • 6 foto
  Këlyshë kolie kufitare
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë kolie kufitare

  Këlyshë të shkëlqyeshëm të cilësisë prefekti. Këta të vegjël janë racë e pastër! Këlyshë të bukur. K

  Mat 25 tetor 08:53
  350 €