• Kamioçine 308 D

  Kamioçine 308 D

  Shes kamiocine 308 D ka 2 vende para dhe 4 pas dhe karoceri me 3 dure per pune ne gjendje shum te mir motorike per. Cdo Info telefononi ne nr 0675496523

  4.500.000 Lek
  Dibër
  Dje, 23:45
 • Okazion

  Okazion

  1.4 benzin i duhet vtm nje radiator

  450 Lek
  Dibër
  Dje, 22:33
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Përshëndetje, kam një dëshmi për t'ju sjellë Në Facebook, ne flasim vetëm për huatë midis individëve, por bëhu i kujdesshëm sepse ka shumë huadhënës të rremë. Më kanë thënë për një huadhënës të quajtu

  700 €
  Bulqizë
  Dje, 18:07
 • Mercedes 250 dizel

  Mercedes 250 dizel

  benz

  1.000 €
  Dibër
  Dje, 16:45
 • fiat punto 1.2 benzine

  fiat punto 1.2 benzine

  shitet fiat punto 1.2 16v benzine e vitit 2000 me letra te rregullta deri ne dhjetor 2018. makina eshte ne gjendje te shkelqyer me gjitha sherbimet e bera,ka kondicioner, timon city, airbeg, abs.cmimi

  1.800 €
  Dibër
  Dje, 15:46
 • Dodge dizel

  Dodge dizel

  Makina ka ardhur nga Italia para 3 muajsh dhe nuk eshte perdorur fare gjate kesaj kohe sepse personi ka qene ne itali. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Nuk I eshte bere asnje nderhyrje. Shitet s

  6.500 €
  Bulqizë
  Dje, 14:34
 • Mercedes E220 cdi

  Mercedes E220 cdi

  E 220 cdi ne gjendje super si nga brenda dhe jasht cmimi 3200 euro i diskutueshem

  3.200 €
  Dibër
  Dje, 12:34
 • Shitet Dodge caliber  5300 euro

  Shitet Dodge caliber 5300 euro

  Shitet makine Dodge caliber 2.0 nafte , e ardhur nga zvicra. Ne gjendje shume te mire. Me dogane.

  5.300 €
  Dibër
  15 dhjetor 23:44
 • Sprinter 313 Cdi Maxi 5+1

  Sprinter 313 Cdi Maxi 5+1

  Sprinter 313 CDI Maxi 5+1. Makina eshte me dogane, km:175mije makina sapo ka ardhur nga Gjermania makina ka pasqyra elektrike ka goma 100% te reja xhama te zinj origjinal, makina eshte shume e paster

  Me Marrveshje
  Dibër
  15 dhjetor 13:54
 • GRILL PER PJEKJE

  GRILL PER PJEKJE

  Grill Per Pjekje Mishi Peshku ne Gjendje shume te Mire 0686427679

  Me Marrveshje
  Dibër
  15 dhjetor 13:53
 • Okazion shiten bokset

  Okazion shiten bokset

  Shiten bokset .... Dy kollona jbl nga 500w secili Dhe dy proel nga 300 w secili... Ne gjendje shum t mir . .. Gati per CDO lloj prove Kush esht I interesuar t shkruaj n inbox...

  750 €
  Librazhd
  15 dhjetor 13:16
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  1.000 €
  Mat
  15 dhjetor 12:09
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  100 €
  Dibër
  15 dhjetor 11:33
 • Motor Honda

  Motor Honda

  Shes motorr ne. Gjendje shume te mire i gathshem per cdo lloj prove 125 kubikë

  550 Lek
  Librazhd
  15 dhjetor 10:58
 • Realizoni ëndrrat tuaja.

  Realizoni ëndrrat tuaja.

  Adresa ime [email protected] Unë jam një investitor privat dhe huadhënës. Unë jam me kombësi franceze. Unë mund të kënaq ty çfarëdo kostoje të projektit tënd. Adresa ime [email protected]

  1.000 Lek
  Bulqizë
  15 dhjetor 09:53
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  400 €
  Librazhd
  14 dhjetor 20:49
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  300 €
  Dibër
  14 dhjetor 20:39
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  300 €
  Dibër
  14 dhjetor 20:35
 • Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Ju jeni të veçantë, ju keni një biznes, ose ju do të ri-fillojë atë. Ju jeni përballur me vështirësi financiare.Nuk ka më merak ju bëni. Kontaktoni me mua dhe për të marrë ndihmë financiare përmes

  1 €
  Librazhd
  14 dhjetor 17:18
 • flesibel i vogel

  flesibel i vogel

  flesibel i vogel 500w.pak i perdorur..

  60 €
  Librazhd
  14 dhjetor 07:54
 • Sony PlayStation 4 1TB Black Brand NEW

  Sony PlayStation 4 1TB Black Brand NEW

  Sony PlayStation 4 1TB Black Brand NEW

  170 €
  Dibër
  14 dhjetor 01:16
 • Apple iPhone 8 Plus - 256GB - Space Gray (Unlocked

  Apple iPhone 8 Plus - 256GB - Space Gray (Unlocked

  Apple iPhone 8 Plus - 256GB - Space Gray (Unlocked)

  510 €
  Dibër
  14 dhjetor 01:16
 • Apple MacBook Pro 13 Laptop/ 2.4Ghz /8GB ram/New

  Apple MacBook Pro 13 Laptop/ 2.4Ghz /8GB ram/New

  Apple MacBook Pro 13 Laptop/ 2.4Ghz /8GB ram/New

  467 €
  Dibër
  14 dhjetor 01:16
 • Samsung Note8 - 64GB - Midnight Black (Fa

  Samsung Note8 - 64GB - Midnight Black (Fa

  Samsung Note8 SM-N950U - 64GB - Midnight Black (Factory Unlocked)

  345 €
  Dibër
  14 dhjetor 01:16
 • 2015 - 2017 Yamaha R1 Exhaust Kit

  2015 - 2017 Yamaha R1 Exhaust Kit

  2015 - 2017 Yamaha R1 Exhaust Kit

  1.148 €
  Dibër
  14 dhjetor 00:44
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Dibër
  14 dhjetor 00:43
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Mat
  14 dhjetor 00:42
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Dibër
  14 dhjetor 00:32
 • shes matrapik

  shes matrapik

  matrapik 900w i perdorur vetem per matrapik

  90 €
  Librazhd
  13 dhjetor 20:34
 • Komplet kolltuqe

  Komplet kolltuqe

  Shitey komplet kolltuqesh ne gjendje shume te mire. Cmimi 50 000 leke. I diskutueshem

  50.000 Lek
  Dibër
  13 dhjetor 19:34
 • Mercedes Benz E270 Avantgarde

  Mercedes Benz E270 Avantgarde

  Mercedes E 270 CDI W211 Makina esht ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, Vaj dhe filta te saponderruara , Tapiceri lekure shume e paster, Xhami i pare eshte i krisur E gatshme per cdo llo

  6.000 €
  Mat
  13 dhjetor 17:36
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:serv

  1.200 €
  Librazhd
  13 dhjetor 14:13
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  40.000 €
  Dibër
  13 dhjetor 09:37
 • ponuda zajma između privatnih

  ponuda zajma između privatnih

  oferta e kredisë me interes prej 2% .në 72 orë të shpejtë dhe të lehtë për fundin e festave të vitit, ofrojnë mbështetje financiare për të gjithë ata që kanë nevojë për zgjerimin e aktivitetit të tyr

  2.000 €
  Bulqizë
  13 dhjetor 07:05
 • Kerkoj qen gjuetie per derra

  Kerkoj qen gjuetie per derra

  Kerkoj qen qe Gjuan derra te interesuarit te Kontaktoj flm

  Me Marrveshje
  Bulqizë
  12 dhjetor 21:08
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-

  788.687 €
  Mat
  12 dhjetor 12:27
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  5.000 €
  Librazhd
  12 dhjetor 12:14
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  300 €
  Mat
  11 dhjetor 23:39
 • Audi A4 3.0 automat naft

  Audi A4 3.0 automat naft

  Shitet audi a4 e sapoardhur nga italia me dokumeta te regullta fundi 2007 4x4 automat me marsha formula uno full option ne llojin e vet per me shum info kontaktoni cmimi i diskutueshem

  6.000 €
  Dibër
  11 dhjetor 22:34
 • RAM 4 GB DD3 per Laptop

  RAM 4 GB DD3 per Laptop

  RAM 4 GB DD3 per Laptop

  2.000 €
  Dibër
  11 dhjetor 22:20
 • ofertën e kreditit në 48 orë

  ofertën e kreditit në 48 orë

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen falë kësaj znj. Floriane LABEL që u ofron atyre kredi individësh, Irlandë, Zvicër, Kanada, Belgjikë, Francë, Itali, Poloni, në

  10 €
  Bulqizë
  11 dhjetor 20:46
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  5.000 €
  Bulqizë
  11 dhjetor 10:46
 • Trapan original bosch.

  Trapan original bosch.

  shitet trapan bosch bashke me setin e tij pak i perdorur ardhur nga austria..

  110 €
  Librazhd
  10 dhjetor 20:34
 • Okazion shitet autobus

  Okazion shitet autobus

  Autobus 814 22+1 viti 90 ngjyre e bardhe ne gjendje shum te mire si motorrike ashtu dhe xhenerike tapiceri dhe sedile te reja shitet per arsye mos perdo rimi per me shume informacion na kontaktoni ne

  800.000 Lek
  Dibër
  9 dhjetor 14:46
 • kreditë

  kreditë

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen në sajë të kësaj znj. Floriane LABEL që u ofron kredi midis individëve, Irlandës, Zvicrës, Kanadasë, Belgjikës, Francës, Italisë,

  120 €
  Bulqizë
  9 dhjetor 13:06
 • Dëshmia e vërtetë

  Dëshmia e vërtetë

  Dëshmia e vërtetë Unë jam Znj. Charlotte duvalier nga Franca Unë jam duke kërkuar kredi për para për disa muaj Isha 4 herë viktima të mashtrimit me huadhënësit që më kanë shkatërruar mua, kam bërë

  100 €
  Librazhd
  9 dhjetor 12:33
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  400 €
  Librazhd
  9 dhjetor 12:04
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  600 €
  Librazhd
  9 dhjetor 11:54
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  150 €
  Librazhd
  9 dhjetor 09:38
 • Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: sanchezaline24@gmail.com ? WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected] ? WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected] ? WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Librazhd
  8 dhjetor 23:51