Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Dibrës

 • 5 foto
  Mercedes Benz 270 CDI, viti 2003
  Vetura

  Mercedes Benz 270 CDI, viti 2003

  Mercedes Benz 270 cdi c klas Avangard, e sapo ardhur, me te gjitha letrat deri shtator 2019. shume e

  Librazhd Sot, 18:41
  3.400 €
 • 6 foto
  Shitet caddy 1.9 tdi 2007
  Vetura

  Shitet caddy 1.9 tdi 2007

  makina esht ne super gjendje shum e paster brenda dhe jashta e sapo ardhur nga zvicra e gateshme per

  Dibër Sot, 15:45
  4.600 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz E270 CDI Avantgarde
  Vetura

  Mercedes Benz E270 CDI Avantgarde

  Shitet Mercedes Benz E270 CDI Avantgarde viti 2001 manual ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike

  Librazhd Sot, 13:17
  3.500 €
 • 6 foto
  BMW X5 3.0i benzin|gaz
  Vetura

  BMW X5 3.0i benzin|gaz

  Shitet bmw x5 motor 3.0 benzin me impjant gazi te montuar ne itali.viti i prodhimit fundi 2001.e per

  Dibër Sot, 12:17
  5.500 €
 • 0 foto
  gomisteri
  Autopjese dhe paisje

  gomisteri

  shesim goma

  Dibër Sot, 04:12
  6.500 Lek
 • 3 foto
  opel astra
  Vetura

  opel astra

  makina esht ne gjendje shum t mir

  Bulqizë Sot, 02:28
  1.900 €
 • 2 foto
  Ford tranzit kamjoncin
  Vetura

  Ford tranzit kamjoncin

  Ford tranzit viti 1990 makina eshte pa dekomenta eshte me gjendje te mire makina ka karroceri 3.5 me

  Mat Sot, 01:56
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Shes furgon 207 D
  Vetura

  Shes furgon 207 D

  Shes furgon 207D 4 pistonsh ne gjendje shum te mir me sherbimet gjitha te bera ne koh me letra deri

  Mat Sot, 01:32
  2.800 Lek
 • 5 foto
  Ford Galaxy
  Vetura

  Ford Galaxy

  Shesim ford galaxy per arsye mos perdorimi.eshte me letra te paguara. eshte me siguraciob te jashtem

  Dibër Sot, 01:21
  5.500 €
 • 8 foto
  Rover MG
  Vetura

  Rover MG

  Shitet Rover Mg me letra dhe me sherbimet e kryera. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike d

  Librazhd Sot, 01:14
  1.700 Lek
 • 7 foto
  Shitet man
  Kamionë

  Shitet man

  SHITET MAN 4X4 NE GJENDJE PREFEKTE I SAPO TARGUAR ESHTE 19-293 ME GJITHA SERBIMET E BERA ME 6+1 GOMA

  Bulqizë Dje, 23:58
  25.000 €
 • 0 foto
  Kamion Mercedes
  Vetura

  Kamion Mercedes

  shitet mersedes benz kamion ne gjendje shum te mir pune shitet per arsye se kam marr sprinter m

  Bulqizë Dje, 22:11
  4.500 €
 • 4 foto
  Shitet Suzuki 1.3 multijet 2008
  Vetura

  Shitet Suzuki 1.3 multijet 2008

  makina esht ne super gjendje e sapo targuar 1.3 nafte cmimi dsk

  Dibër Dje, 21:48
  3.200 €
 • 5 foto
  Shitet fiat panda 1.3 nafte 2005
  Vetura

  Shitet fiat panda 1.3 nafte 2005

  makina esht ne super gjendje shum e paster nga brenda edhe jashta e gateshme per cdo lloj prove cmim

  Dibër Dje, 21:48
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitet meriva 1.7 nafte 2007
  Vetura

  Shitet meriva 1.7 nafte 2007

  makina esht ne gjendje te mir e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar, cmimi dsk

  Dibër Dje, 21:47
  2.700 €
 • 7 foto
  Opel Corsa -06
  Vetura

  Opel Corsa -06

  shitet opel corsa 1.2 benzine e vitit 2006 e sapo ardhur nga italia vetem me dogane te paguar.makina

  Dibër Dje, 21:23
  2.300 €
 • 2 foto
  Okazion fiat stilo
  Vetura

  Okazion fiat stilo

  Shitet ose nderrohet me dokumenta deri ne dhjetor 2019 ne gjendje te mire

  Dibër Dje, 20:24
  1.200 €
 • 5 foto
  VW Passat 1.9 viti 2007
  Vetura

  VW Passat 1.9 viti 2007

  makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga finlanda full, cmimi dsk

  Dibër Dje, 20:16
  4.500 €
 • 6 foto
  Kamion Mercedes Benz
  Vetura

  Kamion Mercedes Benz

  Shes kamion Mercedes Benz 8x6 viti 1992 me bllokazh testat

  Bulqizë Dje, 19:36
  25.000 €
 • 7 foto
  BMW 315 ALPINA
  Vetura

  BMW 315 ALPINA

  Makina eshte ne gjendje shum te mire gjithqka origjinale eshte ne gjendje pune dekomentat gati per d

  Mat Dje, 19:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Gjendje perfekte.

  Dibër Dje, 18:36
  11.111 Lek
 • 2 foto
  Mercedes benz Kamion 17-22
  Kamionë

  Mercedes benz Kamion 17-22

  Shes Mercedes benz Kamion 17 22 nr gjendje te mire pune makina eshte 4x4 e gatshme per cdo lloj prov

  Mat Dje, 17:03
  65.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E 270 Avangard
  Vetura

  Mercedes-Benz E 270 Avangard

  Shes makinen per arsye mosperdorimi.Makina ka Letrat te sapo bera,gomina ferrota vaj e filtra te ber

  Dibër Dje, 16:43
  3.900 €
 • 1 foto
  SUPER MERCEDES BENZ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SUPER MERCEDES BENZ

  Mercedes Benz 1831 viti 1998 4x4 me vinç hiab 4 dalje hidrualike me telekomande dogane te paguar i

  Mat Dje, 15:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Land Rover Discovery dizel
  Vetura

  Land Rover Discovery dizel

  viti prodhimit 1996 gjendja perfekte me sendile td5 timon td5...

  Dibër Dje, 14:16
  4.500 €
 • 7 foto
  Ford Focus 1.6nafte
  Vetura

  Ford Focus 1.6nafte

  📌🏁shitet🏁📌 🔶ford focus🔶 🔶1.6nafte🔶 🔶VITI dhjetor 2006 🔶KAMBIO manuale 🔶175434km 🔶2 Celesa) 🔶CD PLAY

  Librazhd Dje, 13:37
  3.600 €
 • 4 foto
  Okazion c220
  Vetura

  Okazion c220

  MERCEDES C 220 VITI FUNDI 2002 KAMBJO AUTOMATIK PASQYRA ELEKTRIKE DHE ME PALOSJE DISQE 17 E ARDHUR N

  Dibër Dje, 13:22
  2.700 €
 • 0 foto
  Disqe 4x4
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 4x4

  Shiten disqe alumini 15” per foristrada Japoneze Mitsubishi -Nissan ose per te tjera me 6 dadicek

  Librazhd Dje, 08:39
  150 Lek
 • 4 foto
  Lis
  Vetura

  Lis

  Makina eshte me dogane me gjithe dokumente te rregullta,me kamie manuale,disqe alumini ne gjendje sh

  Mat 17 qershor 18:22
  3.000 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz c203 200 cdi 2001
  Vetura

  Mercedes Benz c203 200 cdi 2001

  Makina ka ardh nga gjermania.Eshte ne gjendie shume te mire.Letrat i ka deri ne gusht 2019.

  Librazhd 17 qershor 16:25
  3.500 €
 • 5 foto
  Sharan 2002
  Vetura

  Sharan 2002

  Makina ne gjendje shume te mire pa asnje difekt .

  Dibër 17 qershor 15:16
  2.500 €
 • 5 foto
  Golf 5 2.0 GTD
  Vetura

  Golf 5 2.0 GTD

  Ne gjendje shume te mire

  Dibër 17 qershor 14:55
  7.000 €
 • 1 foto
  Okazion KIA Sportage 2.7 v6
  Vetura

  Okazion KIA Sportage 2.7 v6

  Shitet Kia Sportage , e gjelber me baxha dhe xhama te zinj nga fabrika. Makina esht ne gjendje shum

  Librazhd 17 qershor 12:54
  400.000 Lek
 • 9 foto
  Vw volkswagen.sharan
  Vetura

  Vw volkswagen.sharan

  Shitet per arsye te e,migrimit makina esht ne gjendje shum te mir me servis gjith mon ne kohen e duh

  Dibër 17 qershor 01:06
  3.500 €
 • 6 foto
  Shitet Ford Fokus!OKAZION.
  Vetura

  Shitet Ford Fokus!OKAZION.

  Makina eshte ne gjendje shume te mire!Me letra te rregullta deri ne 31 Dhjetor,me sherbime te bera!

  Librazhd 16 qershor 23:59
  1.700 €
 • 2 foto
  Audi A6 2.5nafte -02
  Vetura

  Audi A6 2.5nafte -02

  Shitet audi a6 2.5nafte

  Dibër 16 qershor 20:51
  2.000 €
 • 6 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Kamionë

  Shitet ose ndrrohet

  Shitet ose ndrrohet me aktros 3aks vitit 2000e ktej 1017motorr16/22ne gjendje te mire motorrike dhe

  Librazhd 16 qershor 19:33
  15.000 €
 • 6 foto
  Shitet golf 5 viti 2006
  Vetura

  Shitet golf 5 viti 2006

  makina esht ne super gjendje e spo ardhur nga gjermania me dogan te paguar shum e paster si mrena d

  Dibër 16 qershor 19:25
  4.700 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz Look AMG Super gjendje sapo erdhi
  Vetura

  Mercedes Benz Look AMG Super gjendje sapo erdhi

  Mercedes Benz 2007 Automatik 220 nafte Look amg me vlere2000€ Brenda komplet lekure ngjyre pana Moto

  Librazhd 16 qershor 15:53
  9.499 €
 • 5 foto
  Okazion Opel frontera
  Vetura

  Okazion Opel frontera

  Shitet Opel frontera viti 2000 motor 2.2 naftë 4X4 pa letra me 300mij lek i bëhen të gjitha letrat n

  Bulqizë 16 qershor 00:14
  1.200 Lek
 • 4 foto
  Mercedes Benz 1626
  Kamionë

  Mercedes Benz 1626

  Kamioni esht ne gjendje pune shitet per arsyje mos perderimi... esht 4x4 vet shkarkus ne 3 krahet..

  Bulqizë 15 qershor 20:54
  90.000 Lek
 • 2 foto
  kia sportage 4x4
  Vetura

  kia sportage 4x4

  kia sportage 4x4 off road ne gjendje te shkelqyer motorrike e 2004 goma te reja dhe te gjitha sherbi

  Librazhd 15 qershor 17:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kia sportage
  Vetura

  kia sportage

  kia sportage SUV 4x4 e 2004 ne gjendje te shkelqyer motorrike sendilje mershini kondicioner goma te

  Librazhd 15 qershor 17:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Renault scenic benzinë gaz, 1.4 16 v
  Vetura

  Shitet Renault scenic benzinë gaz, 1.4 16 v

  Renault megane -scenic, benzinë gaz ,1.4 16 v Viti 2002. Letrat deri në nëntor 2019 Bateri,dhe rrip

  Librazhd 15 qershor 14:53
  1.700 €
 • 2 foto
  Mercedes-Benz c250
  Vetura

  Mercedes-Benz c250

  Shitet benc c250 kamje manuale.Eshte me gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.Me letra deri n

  Librazhd 15 qershor 12:51
  1.400 €
 • 3 foto
  ***OKAZION*** SHES KAMION
  Kamionë

  ***OKAZION*** SHES KAMION

  Shes Kamnion 16/19 4x4,vetshkarkues,me vinç,me letra te rregullta,ne gjendje shum te mire pune dhe i

  Dibër 15 qershor 10:57
  10.300 €
 • 4 foto
  Shitet motori
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motori

  Motori ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem

  Dibër 14 qershor 18:40
  600 €
 • 9 foto
  Shitet Golf V 1.9 nafte
  Vetura

  Shitet Golf V 1.9 nafte

  Shitet Golfi V 1.9 nafte,viti i prodhimit fund viti i 2006, i sapo ardhur nga Gjermania , me dogane

  Dibër 13 qershor 23:31
  5.000 €
 • 2 foto
  Mercedes benx
  Vetura

  Mercedes benx

  Mercedes benz 2000 motor evo viti 2003 cmim i pa diskutushem

  Dibër 13 qershor 22:19
  4.000 €
 • 5 foto
  Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende
  Vetura

  Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende

  Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende kamio manuale 6 marshe me klima letra te p

  Librazhd 13 qershor 21:40
  2.800 €