Skënderaj

Teknik dhe paisje në shitje në Skënderaj

 • 2 foto
  Frigorifer Per Pije 2 Dyersh
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Per Pije 2 Dyersh

  • Frigorex
  Skënderaj 13 qershor 00:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dyer dhe dritare sllovene
  Teknik dhe paisje

  Dyer dhe dritare sllovene

  Shes dyer dhe dritare sllovene te gjith

  Skënderaj 12 qershor 23:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dritare Dyer sllovene
  Teknik dhe paisje

  Dritare Dyer sllovene

  Shes dyer dhe dritare sllovene ne gjendj

  Skënderaj 12 qershor 23:11
  450 €
 • 2 foto
  Shiten maqinat larse & tharse
  Teknik dhe paisje

  Shiten maqinat larse & tharse

  Punojn perfekt gjithqka ne rregull prodh

  Skënderaj 9 qershor 11:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Nxemje qendrore

  Shes shporetin per nxemje qendrore esht

  Skënderaj 9 qershor 10:52
  400 €
 • 3 foto
  Shitet autolarja
  Teknik dhe paisje

  Shitet autolarja

  Shitet autolarja ne gjendje te rregullt

  Skënderaj 8 qershor 21:49
  430 €
 • 3 foto
  Shes Klimen Aux
  Teknik dhe paisje

  Shes Klimen Aux

  • AUX
  Skënderaj 2 qershor 22:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mulli per bluarjen e kafes
  Teknik dhe paisje

  Mulli per bluarjen e kafes

  Esht ne gjendje te mir per me shum na ko

  Skënderaj 2 qershor 11:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banjo
  Teknik dhe paisje

  Banjo

  Banjo

  Skënderaj 31 maj 23:23
  100 €
 • 6 foto
  Shes elementet per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shes elementet per nxemje qendrore

  • Model Tjeter
  Skënderaj 23 maj 17:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet frizi gorenje
  Teknik dhe paisje

  shitet frizi gorenje

  • Model Tjeter
  Skënderaj 17 maj 13:03
  150 €
 • 4 foto
  Kalda me Pelet
  Teknik dhe paisje

  Kalda me Pelet

  • Auriga
  Skënderaj 16 maj 16:00
  900 €
 • 4 foto
  shes shtrydhsen e pemve
  Teknik dhe paisje

  shes shtrydhsen e pemve

  shes nakinen per shtrydhjene pemve e mar

  Skënderaj 16 maj 11:07
  55 €
 • 2 foto
  Shiten dy termo akumuluese
  Teknik dhe paisje

  Shiten dy termo akumuluese

  Shes dy termo akumuluese te tipit \"Elin

  Skënderaj 11 maj 02:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Frigoriferi
  Teknik dhe paisje

  Shitet Frigoriferi

  Shitet frigoriferi FRIGOREX, gjendje shu

  Skënderaj 8 maj 22:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rroba Tharese
  Teknik dhe paisje

  Rroba Tharese

  • Model Tjeter
  Skënderaj 5 maj 23:11
  160 €
 • 2 foto
  tharse e rrebave
  Teknik dhe paisje

  tharse e rrebave

  • Vibax
  Skënderaj 5 maj 22:30
  80 €
 • 2 foto
  Shiten nxemese-termo akumuluese \"Elind\" 2.5 dhe 3.0
  Teknik dhe paisje

  Shiten nxemese-termo akumuluese \"Elind\" 2.5 dhe 3.0

  Shiten nxemese termo akumuluese te tipit

  Skënderaj 3 maj 21:42
  250 €
 • 1 foto
  Shes frigon ne gjendje te mir 50€
  Teknik dhe paisje

  Shes frigon ne gjendje te mir 50€

  • Model Tjeter
  Skënderaj 3 maj 19:10
  50 €
 • 0 foto
  Maqin per akullore
  Teknik dhe paisje

  Maqin per akullore

  Maqin e akulloreve esht e re edhe Elektr

  Skënderaj 3 maj 15:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dy termo akumuluese \"Elind\" 2.5 dhe 3.0
  Teknik dhe paisje

  Shiten dy termo akumuluese \"Elind\" 2.5 dhe 3.0

  Shiten dy termo akumuluese te tipit \"El

  Skënderaj 2 maj 22:26
  250 €
 • 3 foto
  Shiten 6 radiator per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shiten 6 radiator per nxemje qendrore

  Shiten 6 tadiator per nxemje qendrore pl

  Skënderaj 27 prill 23:26
  150 €
 • 1 foto
  Friz
  Teknik dhe paisje

  Friz

  Shes frizin 400l motorrin e ka defekt

  Skënderaj 27 prill 22:50
  50 €
 • 3 foto
  Rezervar bure 55e
  Teknik dhe paisje

  Rezervar bure 55e

  Rezervar uji 1000l .55e Bure te hekrit m

  Skënderaj 24 prill 20:42
  1 €
 • 1 foto
  Shpret Nxemjes qendrore shitet ndrrohet 600
  Teknik dhe paisje

  Shpret Nxemjes qendrore shitet ndrrohet 600

  Shes Nxemje qendrore shum i rujtum shup

  Skënderaj 23 prill 10:57
  600 €
 • 1 foto
  Tush kabinë
  Teknik dhe paisje

  Tush kabinë

  Shitet tush kabina është shumë e rujtne

  Skënderaj 20 prill 10:23
  120 €
 • 0 foto
  Vaksina Pfizer
  Teknik dhe paisje

  Vaksina Pfizer

  Shiten 3 milion cope vakcina Pfizer

  Skënderaj 17 prill 00:29
  3 €
 • 3 foto
  Shitet Tryeza me 8 karrige
  Teknik dhe paisje

  Shitet Tryeza me 8 karrige

  Shes Tavolinen e bukes, eshte shum pak e

  Skënderaj 14 prill 16:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES Lavatriçen e prodhimit Amerikan
  Teknik dhe paisje

  SHES Lavatriçen e prodhimit Amerikan

  Shes Lavatriçen e prodhimit Amerikan. La

  Skënderaj 14 prill 08:55
  150 €
 • 2 foto
  Fshis per hi
  Teknik dhe paisje

  Fshis per hi

  Shitet fshisa per pastrimin e shporetave

  Skënderaj 7 prill 19:47
  20 €
 • 6 foto
  Lavatriqe
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe

  Lavatriqe Beko 5 kg e re pa perdor 60 Eu

  Skënderaj 29 mars 23:19
  60 €
 • 3 foto
  Friz gya frigorifer shum i mir gjdo sen ne rregull
  Teknik dhe paisje

  Friz gya frigorifer shum i mir gjdo sen ne rregull

  frigoriferi shitet shum i mir punon perf

  Skënderaj 28 mars 22:35
  90 €
 • 3 foto
  Shitet shporeti elektrik Gorenje
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti elektrik Gorenje

  Ne gjendje te rregullt. I perdorur. Gore

  Skënderaj 26 mars 13:19
  90 €
 • 2 foto
  alfa 90
  Teknik dhe paisje

  alfa 90

  shitet shporeti i druve alfa 90

  Skënderaj 24 mars 20:35
  250 €
 • 3 foto
  Shes Thithëse Elektrike
  Teknik dhe paisje

  Shes Thithëse Elektrike

  Shes Thithëse (Makine) Elektrike në gjën

  Skënderaj 17 mars 01:15
  35 €
 • 1 foto
  Shes shporetin aplha per ngrohje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin aplha per ngrohje qendrore

  I perdorun shum pak me te gjitha paisjet

  Skënderaj 6 mars 14:29
  670 €
 • 4 foto
  Friz i tirteve
  Teknik dhe paisje

  Friz i tirteve

  Shes frigori ferin e torteve Nr 049243

  Skënderaj 23 shkurt 10:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje per Restaurant
  Teknik dhe paisje

  Paisje per Restaurant

  Paisje per Restaurante

  Skënderaj 18 shkurt 12:35
  1 €
 • 4 foto
  Shes maqinen ne gjendje te mir shum
  Teknik dhe paisje

  Shes maqinen ne gjendje te mir shum

  Shes maqinen ahum mir punon pres blersin

  Skënderaj 15 shkurt 08:44
  120 €
 • 2 foto
  Shporet gjysem alfa pak i perdorun
  Teknik dhe paisje

  Shporet gjysem alfa pak i perdorun

  Shporet gjysem alfa shum pak i perdorur

  Skënderaj 14 shkurt 13:44
  1 €
 • 3 foto
  Frigorifer dhe friz gjendje te rregullt
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer dhe friz gjendje te rregullt

  Frigoriferi esht i ardhur nga jasht me n

  Skënderaj 13 shkurt 19:25
  90 €
 • 0 foto
  Shporet Alfa
  Teknik dhe paisje

  Shporet Alfa

  Shitet shporeti Alfa, shume pak i perdor

  Skënderaj 10 shkurt 16:04
  400 €
 • 1 foto
  Shporet AlfaPlam
  Teknik dhe paisje

  Shporet AlfaPlam

  Shitet shporeti me dru, ne gjendje shume

  Skënderaj 9 shkurt 13:49
  400 €
 • 0 foto
  Shparet rrymes
  Teknik dhe paisje

  Shparet rrymes

  Esht si i rih e duh me shit per arsyje

  Skënderaj 26 janar 00:56
  200 €
 • 1 foto
  Shitet kallda
  Teknik dhe paisje

  Shitet kallda

  Shitet kalldaja me pelet 25kw e perdorur

  Skënderaj 22 janar 13:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET SHPRETI I DRU E SHUM PAK I PERDORUN
  Teknik dhe paisje

  SHITET SHPRETI I DRU E SHUM PAK I PERDORUN

  SHES SHPRET ALFA I BARDH SHUM I RUJT VET

  Skënderaj 20 janar 12:20
  80 €
 • 2 foto
  shporeti alfa shitet
  Teknik dhe paisje

  shporeti alfa shitet

  shitet shporeti alfa pak i perdorun shum

  Skënderaj 19 janar 18:51
  180 €
 • 5 foto
  Shiten
  Teknik dhe paisje

  Shiten

  N\'gjendje tmir Punojn tanat per ma shum

  Skënderaj 17 janar 19:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kalldaj me pelet 25 kw
  Teknik dhe paisje

  Shitet kalldaj me pelet 25 kw

  Kalldaj me pelet 25 kw

  Skënderaj 14 janar 10:40
  700 €
 • 2 foto
  Tavolin
  Teknik dhe paisje

  Tavolin

  shes Tavolinen shum te re Shum pak e per

  Skënderaj 11 janar 13:58
  180 €