Skënderaj

Teknik dhe paisje në shitje në Skënderaj

 • 1 foto
  Tavolin me karrika
  Teknik dhe paisje

  Tavolin me karrika

  Shes tavolin me 6 karrika

  Skënderaj Dje, 20:02
  100 €
 • 3 foto
  shes shporetin e druve smederev
  Teknik dhe paisje

  shes shporetin e druve smederev

  shes shporetin e druve smederev ne gjendje rregullt i pa demtuar pjek mire me garancion

  Skënderaj Dje, 10:40
  100 €
 • 0 foto
  Maqin per akullore
  Teknik dhe paisje

  Maqin per akullore

  Maqin e akulloreve esht e re edhe Elektronike shum moderne

  Skënderaj 26 nëntor 13:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Klimen Aux
  Teknik dhe paisje

  Shes Klimen Aux

  Shes klimen Aux , qmimi 140 euro. Kontakto: 049592205

  Skënderaj 26 nëntor 10:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Nxemje
  Teknik dhe paisje

  Nxemje

  Shitet Nxemja me plin dhe me rrym - dhe reshovi me plin. Me marrveshje

  Skënderaj 25 nëntor 15:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Nxemje qendrore

  Shes shporetin per nxemje qendrore esht vetem 2 vite i perdorur esht shum i mir ka 23 kilovat esht m

  Skënderaj 24 nëntor 11:22
  400 €
 • 3 foto
  Shes Thithëse Elektrike
  Teknik dhe paisje

  Shes Thithëse Elektrike

  Shes Thithëse (Makine) Elektrike në gjëndje shume te mire. Makina Elektrike ështe 1600 W. Arsyja e s

  Skënderaj 23 nëntor 22:39
  35 €
 • 2 foto
  SHES Lavatriçen e prodhimit Amerikan
  Teknik dhe paisje

  SHES Lavatriçen e prodhimit Amerikan

  Shes Lavatriçen e prodhimit Amerikan. Lavatriçja është në gjendje të shkelqyer, shumë pak e përdorur

  Skënderaj 23 nëntor 15:03
  150 €
 • 2 foto
  Shtrydhës i lëngjëve Vivax
  Teknik dhe paisje

  Shtrydhës i lëngjëve Vivax

  Shtrydhës i lëngjëve Vivax Modeli: AJ-800 Fuqia W: 800 W Ngjyra: e zezë Eshte peerdor vetem nje h

  Skënderaj 23 nëntor 08:32
  35 €
 • 1 foto
  Shitet
  Teknik dhe paisje

  Shitet

  Shitet Rrobalarsja Beko 5 Kg Ne gjendje shume te mir Me nje fjal tip top Qmimi 99 euro

  Skënderaj 20 nëntor 21:59
  99 €
 • 1 foto
  Shitet shporet i rrymes
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporet i rrymes

  Shitet shporeti i rrymes ne gjendje te rregullt e zen tepsin e madhe

  Skënderaj 17 nëntor 16:49
  90 €
 • 2 foto
  Dritare
  Teknik dhe paisje

  Dritare

  Dritare per kallkana e re e perdorur vetem pak Kontaktoni ne numrin 044850166 043529111 Jeton Rama

  Skënderaj 13 nëntor 23:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kallda
  Teknik dhe paisje

  Kallda

  Shitet kalldaja italiane per nxemje qendrore me Dru Thengjill gjendje te rregullt shum pak e perdorn

  Skënderaj 9 nëntor 19:21
  550 €
 • 4 foto
  Shitet ndrrohet shporeti i nxemjes ABC29kw
  Teknik dhe paisje

  Shitet ndrrohet shporeti i nxemjes ABC29kw

  Shitet apo ndrrohet me Kalldaj me dru qymyr shporeti i nxemjes tip top asht i montuar testohet arsye

  Skënderaj 8 nëntor 17:18
  6 €
 • 2 foto
  Shitet shporeti elektrik Gorenje
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti elektrik Gorenje

  Ne gjendje te rregullt. I perdorur. Gorenje. Gjendet ne Skenderaj. Viber 049266268. Cmimi 90 euro. *

  Skënderaj 8 nëntor 12:35
  90 €
 • 5 foto
  Shitet shporeti Alfa
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti Alfa

  Shitet shporeti Alfa

  Skënderaj 3 nëntor 10:44
  240 €
 • 1 foto
  Shes Kaminin
  Teknik dhe paisje

  Shes Kaminin

  Ne gjendje shume te mire

  Skënderaj 30 tetor 18:22
  90 €
 • 1 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Skënderaj 30 tetor 11:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  044277059
  Teknik dhe paisje

  044277059

  Shes shporetin alfa tel 044277059

  Skënderaj 27 tetor 22:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Filtera per pastrimin e ujt ( aura compact cebilon
  Teknik dhe paisje

  Filtera per pastrimin e ujt ( aura compact cebilon

  Shes filterat e ujt pothujse te ri shum pak te perdort ne gjendje te rregullt qe pastroin dhe destil

  Skënderaj 26 tetor 21:12
  380 €
 • 0 foto
  Shes shporetin dhe kaminin
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin dhe kaminin

  Me gjendje shume te mire

  Skënderaj 24 tetor 17:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shporet Süsler 1 vjet i perdorur ne gjendje te mir
  Teknik dhe paisje

  Shporet Süsler 1 vjet i perdorur ne gjendje te mir

  Shes shporet firma turke susler eshte shum efektiv ka furren Eshte i perdorur vetem nje dimer . Qmi

  Skënderaj 23 tetor 20:01
  100 €
 • 1 foto
  Shitet Shporteti per Nxemje Qendrore me Dru
  Teknik dhe paisje

  Shitet Shporteti per Nxemje Qendrore me Dru

  Shporeti osht Ngjendje perfekte Furra pjek shum mir Me Pump me Krejt osht perveq rediatort qe si ka

  Skënderaj 19 tetor 10:04
  600 €
 • 1 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shitet ne gjendje te rregulllt 044373853

  Skënderaj 18 tetor 16:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamin me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kamin me pelet

  Shes kaminin me pelet vetem 3 muaj i perdorur, ne gjendje shume te mire pothuajse i ri, gjendja e ti

  Skënderaj 12 tetor 10:15
  550 €
 • 3 foto
  shitet shporeti
  Teknik dhe paisje

  shitet shporeti

  shitet shporeti pak i perdorun shum i rujtshum

  Skënderaj 12 tetor 09:43
  180 €
 • 2 foto
  Shitet
  Teknik dhe paisje

  Shitet

  Shitet ngjendje shum te mir

  Skënderaj 9 tetor 22:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Teknik dhe paisje

  Shitet

  Shitet ngjendje shum te mir

  Skënderaj 9 tetor 21:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shitet shporet alfa shum pak i perdorum per ma shum na kontaktoni

  Skënderaj 8 tetor 23:49
  350 €
 • 4 foto
  Shes Kaminin “PRITY”
  Teknik dhe paisje

  Shes Kaminin “PRITY”

  Është në gjendje te mirë, i posedon edhe qyngat.

  Skënderaj 6 tetor 13:06
  120 €
 • 2 foto
  Shes Friz
  Teknik dhe paisje

  Shes Friz

  Shes Frizin eshte shume pak i perdorur.

  Skënderaj 5 tetor 17:51
  120 €
 • 1 foto
  Friz
  Teknik dhe paisje

  Friz

  shes frizin shum pak te perdorur

  Skënderaj 5 tetor 09:23
  90 €
 • 2 foto
  Shitet kamini komplet me qynga,
  Teknik dhe paisje

  Shitet kamini komplet me qynga,

  Shitet Kamini komplet me qynga, eshte pothuajse i paperdorur ose i perdorur vetem 3 muaj sezonen e d

  Skënderaj 4 tetor 10:14
  100 €
 • 1 foto
  Shitet golldoni
  Teknik dhe paisje

  Shitet golldoni

  Shitet golldoni veq niher i perdorun me naft osht ne gjendje te mir

  Skënderaj 2 tetor 17:09
  550 €
 • 3 foto
  Shitet Kalldaja 2 vite Garancion
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kalldaja 2 vite Garancion

  Shitet Kalldaja me Pelet . Eshte shum pak e perdorur ka Garancion edhe dy vite . Numri Kontaktues :

  Skënderaj 30 shtator 11:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shporet Smedereva
  Teknik dhe paisje

  Shporet Smedereva

  Shporeti asht ky ne foto asht shum i mir nxen shym mir dhe pjek shum mir 1 vit i perdirum per me s

  Skënderaj 28 shtator 20:26
  150 €
 • 5 foto
  Motor per dyer të oborrit
  Teknik dhe paisje

  Motor per dyer të oborrit

  Qmimi 300€ sa si e limituar 2 vjet garancion me te gjitha paisjet si ne foto jan te reja dhe dyrt t

  Skënderaj 7 shtator 18:32
  300 €
 • 1 foto
  Shporet per ngrohje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet per ngrohje qendrore

  Shporeti 17kw posedon Pompen invertor batarin dhe qyngat . Shitet me tgjitha pajisjet eshte ne gjend

  Skënderaj 14 gusht 18:33
  650 €
 • 4 foto
  Shes Frizin&EnLarsen
  Teknik dhe paisje

  Shes Frizin&EnLarsen

  Shes frizin&enlarsen ne gjendja perfekte

  Skënderaj 14 gusht 12:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shporeti me pelet
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti me pelet

  Shitete shporeti me pelet, 25 kw, dy vjet i pèrdorur. Qmimi sipas marrveshjes.

  Skënderaj 11 gusht 21:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet vari
  Teknik dhe paisje

  Shitet vari

  Vari eshte ne rregull, pres marr serioz Nr tel 049230850 Çmimi sipas marrveshjes

  Skënderaj 10 gusht 12:50
  1 €
 • 6 foto
  Kamin
  Teknik dhe paisje

  Kamin

  Shitet kamini ne gjendje te mire te interesuarit te kontaktojn ne nr

  Skënderaj 10 gusht 11:24
  95 €
 • 2 foto
  Shitet rrobalarësja
  Teknik dhe paisje

  Shitet rrobalarësja

  Shes maqinën e larjes së rrobave në gjendje shumë të mirë! Firma AEG. ÇMIMI 70€. Tel: +38344384031

  Skënderaj 12 korrik 11:25
  70 €
 • 1 foto
  pllaka ( xhama ) t shporetav t rrymes
  Teknik dhe paisje

  pllaka ( xhama ) t shporetav t rrymes

  100 copa jpn 12 ero copa

  Skënderaj 11 korrik 21:44
  12 €
 • 5 foto
  Lavatriqe ne Gjendje te rregullt
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe ne Gjendje te rregullt

  Lavatriqe Simens ne gjendje te rregull shes per arsye se kam ndrru komplet tekniken e bardh ne shtep

  Skënderaj 11 korrik 19:05
  90 €
 • 3 foto
  Shitet tushkabina
  Teknik dhe paisje

  Shitet tushkabina

  1m komplet

  Skënderaj 10 korrik 17:08
  50 €
 • 1 foto
  Nzemje me Plin
  Teknik dhe paisje

  Nzemje me Plin

  punon perfekt

  Skënderaj 6 korrik 21:24
  40 €
 • 1 foto
  Nzemje me Plin
  Teknik dhe paisje

  Nzemje me Plin

  shum e rujtur

  Skënderaj 6 korrik 21:24
  50 €
 • 2 foto
  Drita Pllafunjerka shum te mira qmimi i volitshem
  Teknik dhe paisje

  Drita Pllafunjerka shum te mira qmimi i volitshem

  Dritat shiten komplet dhe ndamas jam me neonka te gatshme per pun

  Skënderaj 3 korrik 09:38
  6 €
 • 3 foto
  Teknik e bardh
  Teknik dhe paisje

  Teknik e bardh

  Shes shporetin dhe komoden te perdora shporeti gjendje rregullt

  Skënderaj 2 korrik 20:27
  70 €