• ROLETA TE JASHTME nga PLASTIKA & ALUMINI

  ROLETA TE JASHTME nga PLASTIKA & ALUMINI

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas masave te dritares. Me garancion deri ne 5vjet, cilesi e lart, çmimet me te lira ne treg! Keto ro

  Me Marrveshje
  Malisheve
  Sot, 01:24
 • Der e hymjes + 4 dritare me roleta

  Der e hymjes + 4 dritare me roleta

  E shes deren e hymjes plus 4 dritare me roleta funksionale,me kiper,te gjitha jan prej druri,shkak qe i kom hek osht qe i kom rrit dritaret edhe deren gjithashtu,jon super te rujtuna dritaret jon te n

  Me Marrveshje
  Viti
  Sot, 00:44
 • kauqa

  kauqa

  Shitet garnitura 1 tresh, 2 dysha, 2 fotele, 1 taburet dhe tepia. te gjitha vetem 200 euro.

  200 €
  Prishtinë
  Sot, 00:44
 • Shiten Mobiljet / Kauqat

  Shiten Mobiljet / Kauqat

  Shiten Mobiljet 1 (3she) 2 (2she) Jan shum trujtuna nuk kan kurfar demtimi Mundeni mem kontaktu ne VIBER

  120 €
  Prizren
  Sot, 00:44
 • 550 EURO DHOMA GJUMI VIBER +377 44 799 989

  550 EURO DHOMA GJUMI VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Prizren
  Dje, 23:47
 • DHOMA GJUMI ZBRITJE SEZONALE VIBER +37744799 989

  DHOMA GJUMI ZBRITJE SEZONALE VIBER +37744799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Suharekë
  Dje, 23:46
 • DHOMA TE FJETJES 550 EURO VIBER +377 44 799 989

  DHOMA TE FJETJES 550 EURO VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Viti
  Dje, 23:46
 • DHOMA FJETJE VIBER +37744799989

  DHOMA FJETJE VIBER +37744799989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Dje, 23:46
 • DHOMA TE FJETJES VIBER

  DHOMA TE FJETJES VIBER

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Vushtrri
  Dje, 23:45
 • istrument per rryme

  istrument per rryme

  istrument rryme profesionsle ben matje te sakt prej 6 v deri 500 volt i perdorun ne gjendje shume te mire

  35 €
  Prizren
  Dje, 23:45
 • DHOMA FJETJE 550 EURO VIBER +377 44 799 989

  DHOMA FJETJE 550 EURO VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 23:45
 • DHOMA FJETJE ZBRITJE SEZONALE

  DHOMA FJETJE ZBRITJE SEZONALE

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 23:45
 • DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 23:44
 • ZBRITJE DHOMA FJETJE

  ZBRITJE DHOMA FJETJE

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Dje, 23:44
 • Gorenje

  Gorenje

  Është ne gjendje te rregullt,punon shum mir ska kurrfar problemi . Është 5 kilogram edhe eshte 800 rrotullime duket si ne foton çmimi 100 ero per me shume ne vibe +38649264036

  100 €
  Prizren
  Dje, 23:30
 • Perde

  Perde

  Shes perdet 12m me fallta gjersia 6 m gjatesia 2 e 20 cm.

  43 €
  Prishtinë
  Dje, 23:30
 • Tavolin me kariga

  Tavolin me kariga

  Shes tavolinen me 6 kariga ne gjendje te mir ngjyr te zez

  200 €
  Pejë
  Dje, 23:24
 • Shitet krevati Italian me Komedinë

  Shitet krevati Italian me Komedinë

  Shitet krevati italian 200*180 cm, me 2 anësore sirtar, të dyja të mbështjellura me lëkurë ashtu siq shihen në foto, kornizë shtrati ortopedike, si dhe komedina me gjithë pasqyrë, shumë pak të përdoru

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 22:46
 • kuzhin tavolin frigorifer

  kuzhin tavolin frigorifer

  shes ni kuzhin 2.20x2.05 me kuzhi vjen 1 frigorifer edhe friz qmimi 200...shes 2 tavloina njera me 6 karika 100 edhe 1 me 4 karrika qmimi 80...poashtu shes edhe 1 frigorifer qmimi 80...dhe 1 dollap 1.

  460 €
  Prishtinë
  Dje, 22:30
 • Shes krevetat dhe ormanin

  Shes krevetat dhe ormanin

  Shes 2 kreveta dhe ormanin

  220 €
  Prishtinë
  Dje, 22:30
 • frigorifer dhe friz

  frigorifer dhe friz

  e shes ket frigo ne gjendje shum te mir pune dhe ftof shum mir por ju ka prish. bagllama posh dhe kom ble tjeter ky spom vyn

  45 €
  Vushtrri
  Dje, 22:25
 • SHITET GJENERATOR ME BENZINE 5.5KV

  SHITET GJENERATOR ME BENZINE 5.5KV

  GJENERATOR ME BENXINE I ARDHUR NGA GREQIA.NUK PUNOHET E NUK ESHTE PUNUAR.

  200 €
  Elbasan
  Dje, 21:54
 • Piktura per dhome dhe korridor

  Piktura per dhome dhe korridor

  Piktura te punuara ne pelhure per dhoma dhe corridor 1 pikture 65x105 3 piktura 35x35 2 piktura 60x80 Te gjithe pikturat ne total shiten 50 euro.

  50 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 21:52
 • GOMA

  GOMA

  Shes goma te BMW M+S 215/65/16 me fellge Alumini 4copa si dhe 8 copë pa fellga me çmime shumë te volitëshme.Gjindemi ne Dardanë.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 21:47
 • Konstrukcion i metalt

  Konstrukcion i metalt

  Shitet konstrukcioni i metalt 12 x 24 m2.

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Dje, 21:46
 • Krevet/Kauq ortopedik

  Krevet/Kauq ortopedik

  2 Kreveta/kauqa ortopedik. Jane ne gjendje te rregullt per qendrim ditor gjithashtu mund dhe te shtrihen qe te flihet ne to Te dy kan vlere totale 150euro

  150 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 21:46
 • 2 llustera

  2 llustera

  Shiten keta 2 llustera ne gjendje te regullt vetem per 25 euro dyjat tel +38649437535 044 799109,,,

  25 €
  Mitrovicë
  Dje, 21:46
 • Komodine per TV

  Komodine per TV

  Komodine e drurit per TV me dimenzjone 2m x 45 x 60

  50 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 21:45
 • ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI /ME IZOLIM/

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI /ME IZOLIM/

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM ME QMIM 38 EURO METRA KATROR.FLETZAT JANE NGA ALUMINI TE MBUSHURA ME IZOLATOR BOSHTI KU PSHTJELLET ROLETA ESHTE METALIK LAGERAT JANE METALIK D

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 21:34
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-grati

  85 €
  Deqan
  Dje, 20:41
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-grati

  85 €
  Mitrovicë
  Dje, 20:40
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-grati

  85 €
  Prizren
  Dje, 20:39
 • Dhomë Gjumi

  Dhomë Gjumi

  Dhomë Gjumi 2 me 160 Punojmë edhe sipas porosis me Dizajne dhe Dimensione të ndryshme. Për më shum na kontaktoni +37744521467 +38649857045.

  510 €
  Ferizaj
  Dje, 20:36
 • Rafte

  Rafte

  Rafte ne gjendje shume te mire, kushtojn 130 mije lek te vjetra

  13.000 Lek
  Durrës
  Dje, 20:34
 • Rafte

  Rafte

  Ne gjendje 2 rafte, kushtojne 50 mije lek te vjetra secila

  5.000 €
  Durrës
  Dje, 20:34
 • Shporet elektrik

  Shporet elektrik

  Shporet elektrik 220v i bardh, shum i ruajtur punon perfekt 4 pllaka

  85 €
  Prishtinë
  Dje, 20:29
 • Shitet Termo 4.5 ne gjendje te rregullt

  Shitet Termo 4.5 ne gjendje te rregullt

  Shitet Termo 4.5 ne gjendje te rregullt. Kontakt edhe ne viber +386 49 24 12 15

  40 €
  Prizren
  Dje, 20:29
 • SHITEN DY KREVETA / SHTRAT

  SHITEN DY KREVETA / SHTRAT

  Shiten krevetat

  50 €
  Prishtinë
  Dje, 20:28
 • Der e Hymjes

  Der e Hymjes

  shes deren e hymjes nga druri...!

  100 €
  Gjilan
  Dje, 20:28
 • hillti i ri 16 kg

  hillti i ri 16 kg

  I RI.

  135 €
  Pejë
  Dje, 20:27
 • Tavolin buke

  Tavolin buke

  Tavolina osht n gjendje shum te miir. Me munsi zgjerimi. Qmimi i volitshem.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:27
 • ~SHES APORATIN PER LAGESHTI,VLLAG.MYK.

  ~SHES APORATIN PER LAGESHTI,VLLAG.MYK.

  7 shenjat që shtëpia juaj është e "pushtuar" nga myku toksik vuajnë këtë gjë, pasi problemet në tubacione mund të kenë shkaktuar myk në muret e shtëpisë suaj. Veç anës estetike, e cila duhet të jetë g

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:46
 • Shes Komoden

  Shes Komoden

  Shes Komoden

  150 €
  Obiliq
  Dje, 19:46
 • Makineri parkeri

  Makineri parkeri

  Shitet makineri per rashinimin e parketi ne gjendje te mir afersisht si ne foto

  250 €
  Elbasan
  Dje, 19:35
 • shes dyert e plastikes me 2 dyer 95 euro

  shes dyert e plastikes me 2 dyer 95 euro

  shes dyer te plastikes me 2 dyer ne gjendje shum te mir ghensia 2.80 gjatsia 2.60 qmimi 95 euro tel 045488499

  95 €
  Prishtinë
  Dje, 19:34
 • Zbritje Dhoma Gjumi 550 euro,viber+37744152077

  Zbritje Dhoma Gjumi 550 euro,viber+37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me

  550 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 19:34
 • Zbritje e Madhe Dhoma Gjumi , viber +37744152077

  Zbritje e Madhe Dhoma Gjumi , viber +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me

  550 €
  Klinë
  Dje, 19:33
 • Zbritje e Madhe Dhoma Gjumi, viber +37744152077

  Zbritje e Madhe Dhoma Gjumi, viber +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me

  850 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 19:33
 • Zbritje e Madhe Dhoma Gjumi, viber +37744152077

  Zbritje e Madhe Dhoma Gjumi, viber +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me

  550 €
  Gjakovë
  Dje, 19:33
 • Zbritje e Madhe Dhoma Gjumi, viber +37744152077

  Zbritje e Madhe Dhoma Gjumi, viber +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me

  950 €
  Gjilan
  Dje, 19:33