Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,te

  Ferizaj Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Lipjan Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PERDE TRAK +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE TRAK +383 44 100 035

  PERDE TRAK SHIRITORE PERDE ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ROLETA V

  Prishtinë Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE +383 44 100 035

  PRODHOJM ROLLO PERDE STORE ROLLO PERDE ZEBRA ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI PERDE TRAK SHR

  Prishtinë Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DHE S

  Prishtinë Sot, 09:39
  37 €
 • 2 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  DYER HARMONIK SIPAS PORORSIS 45 EURO METRI KATROR ME MONTIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  Kamenicë Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS KEMI 3 MGJYRA DHE KUALITET SHUM TE MIR QM

  Podujevë Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2 KARRIKA DHE 3 TAVOLINA
  Mobilje

  2 KARRIKA DHE 3 TAVOLINA

  2 KARRIKA DHE 3 TAVOLINA TE NJEJTA SI NE FOTO

  Prishtinë Sot, 09:38
  150 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetje Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Sot, 09:38
  840 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Sot, 09:38
  990 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi viber +38344 799-989  049/494-030
  Mobilje

  Dhoma gjumi viber +38344 799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Skënderaj Sot, 09:38
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Pejë Sot, 09:38
  840 €
 • 1 foto
  Zbritje dhoma gjumi transporti edhe ne Zvicer
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi transporti edhe ne Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dh

  Dragash Sot, 09:38
  550 €
 • 9 foto
  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37EURO M2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37EURO M2

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 37 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERD

  Lipjan Sot, 09:38
  37 €
 • 9 foto
  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 37 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERD

  Mitrovicë Sot, 09:38
  37 €
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Matrapik dewalt te sapoardhur, te ri te pa perdorur! Model I fundit i 2017 , ALBAVEGLA UNAZA E RE TI

  Tiranë Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE TE BANJOS
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE TE BANJOS

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI SCHTRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 M

  Vushtrri Sot, 09:38
  100 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE PERD

  Podujevë Sot, 09:38
  40 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI QMIMI 37EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI QMIMI 37EURO

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE ZEBRA ROLLO PERDE VENE

  Vushtrri Sot, 09:38
  37 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO METRI KATROR
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO METRI KATROR

  ROLETA TE JASHME NGA PVC DHE ALUMINI ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMI

  Prishtinë Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME +383 44100 035
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME +383 44100 035

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ROLETAT JASH SHUM EFIKASE PER SHTEPIN TUAJ APO BANESA MBRON NG

  Prishtinë Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE ZEBRA
  Mobilje

  ROLLO PERDE ZEBRA

  ROLLO PERDE ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI DYER HARMONIK ROLETA

  Lipjan Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aksesor për kuzhinë, KITCHEN TOWER
  Mobilje

  Aksesor për kuzhinë, KITCHEN TOWER

  EUROSWISS në bashkëpunim me brendin e mirënjohur zvicëran PEKA, sot ju prezanton me një dizajn kompa

  Ferizaj Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sharr hitachi korent
  Makina dhe vegla

  Sharr hitachi korent

  Shitet sharr hitachi me korent 1900vat e re e pa perforur fare, qmimi okaziom 120€

  Tiranë Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prese per furnir
  Makina dhe vegla

  Prese per furnir

  Prese per furnir e markes Steinemann Tavolina e punes 2200x1250mm

  Ferizaj Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344 799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344 799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Sot, 09:37
  599 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETE TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETE TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Podujevë Sot, 09:37
  100 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Deqan Sot, 09:37
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 09:37
  1.000 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi viber+383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi viber+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Ferizaj Sot, 09:37
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Fushë Kosovë Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gjakovë Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit viber +38344152077

  Gjakovë Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2

  Mitrovicë Sot, 09:37
  550 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 09:37
  550 €
 • 8 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  DYER HARMONIK KEMI TRI NGJYRA TE KAFT TE BARDH DHE NGJY LAMINATI MATERIAL SUPER KUALITATIV SI DHE RO

  Prishtinë Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM ME QMIM 37 EURO METRA KATROR .FLETZAT JANE

  Lipjan Sot, 09:37
  37 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC PERDE TRAK SHIRITORE ROOLO PERDE ROLLO Z

  Prishtinë Sot, 09:37
  37 €
 • 3 foto
  Shiten krevatet per shtepi
  Mobilje

  Shiten krevatet per shtepi

  Shiten krevatet per shtepi ne gjendje te rregullt

  Fushë Kosovë Sot, 09:37
  180 €
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  PROGRAMI I PUNES ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI SHUM KUALITATIVE ROLETA SHERBEN PER TU MBROJT

  Prishtinë Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI KUALITET SHUM TE MIR DHE TE GJITHA LLOJET E PERDEVE MODERNE RO

  Prishtinë Sot, 09:37
  37 €
 • 6 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  DYER HARMONIK KEMI TRI NGJYRA DHE KUALITET SHUM TE MIR DERA HARMONIK SHERBEN PER NDARJE SALLON ME

  Prishtinë Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhoma Gjumi Amela (NNT\"LAGEDI\")
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Amela (NNT\"LAGEDI\")

  Punoj te gjitha llojet e mobiljeve per qdo informat na kontaktoni ne :045/600-772 ose 049/126-945

  Ferizaj Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shpojse per mobileri NNT LAGEDI
  Makina dhe vegla

  Shpojse per mobileri NNT LAGEDI

  Maqina (shpojsja) eshte ideale per punimin e dhomave, ka 6 koka nga 21 burgi gjithesej 126 burgia.

  Ferizaj Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Sot, 09:36
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prishtinë Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Malisheve Sot, 09:36
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Lipjan Sot, 09:36
  699 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Klinë Sot, 09:36
  1.350 €
 • 9 foto
  Punojme kuzhina sipas porosis (NNT\"LAGEDI)
  Mobilje

  Punojme kuzhina sipas porosis (NNT\"LAGEDI)

  punojme kuzhina dhoma gjumi paradhoma komoda sipas porosise me materjale te ndryshme montimi dhe

  Ferizaj Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dhom e fjetjes (NNT LAGEDI )
  Mobilje

  Dhom e fjetjes (NNT LAGEDI )

  Bejme te gjitha llojet e mobiljeve me porosi na kontaktoni045 600 772 viber +377 45 600 772

  Ferizaj Sot, 09:36
  Me Marrveshje