Vushtrri

Shtepi & Familje në shitje në Vushtrri

 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 m2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 m2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES

  Vushtrri Sot, 08:50
  37 €
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Vushtrri Sot, 08:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Vushtrri Sot, 08:44
  60 €
 • 11 foto
  ROLLO PERDE +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE +383 44 100 035

  PROGRAMI I PUNES ROLLO PERDE STORE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI PERDE TRAK

  Vushtrri Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Vushtrri Sot, 08:43
  550 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI QMIMI 37EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI QMIMI 37EURO

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE ZEBRA ROLLO PERDE VENE

  Vushtrri Sot, 08:38
  37 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE TE BANJOS
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE TE BANJOS

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI SCHTRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 M

  Vushtrri Sot, 08:35
  100 €
 • 11 foto
  ROLLO PERDE ZEBRA +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE ZEBRA +383 44 100 035

  ROLLO PERDE ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DYER HARMONIK ROLETA

  Vushtrri Sot, 08:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garnitura Salloni, porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Garnitura Salloni, porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Vushtrri Sot, 08:33
  850 €
 • 3 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAV 0442808 73
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAV 0442808 73

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 jeni tmir pritur muni me thirr edhe nviber +38

  Vushtrri Sot, 08:09
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLASTI
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLASTI

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE PLASTIKE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TER

  Vushtrri Sot, 08:08
  100 €
 • 1 foto
  Shes der plastikes 88cm me 2metra
  Mobilje

  Shes der plastikes 88cm me 2metra

  Shes der plastikes 88cm me 2metra shum e mir po pak e bajt bon per garazha shup etj

  Vushtrri Sot, 08:04
  50 €
 • 1 foto
  Kauqa
  Mobilje

  Kauqa

  Shiten dy kauqa ne gjendje te rregullt jan te punuar punim dore me dru ka edhe jastakat kauqat shtri

  Vushtrri Sot, 07:49
  200 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare me te gjitha porosit +38345612876
  Mobilje

  dyer dhe dritare me te gjitha porosit +38345612876

  dyr dhe dritare me te gjitha porosit +38345612876

  Vushtrri Sot, 07:02
  60 €
 • 0 foto
  Shiten kauqat për fëmijë
  Mobilje

  Shiten kauqat për fëmijë

  Shiten kauqat per fëmij të përdorur janë n gjendje perfekte të mirë.munt të vini ti shikoni. Gjendem

  Vushtrri Sot, 02:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Regall i ruajtur gjendja perfekte
  Mobilje

  Regall i ruajtur gjendja perfekte

  Shitet regalli i ruajtur.Ka hapesire shume te madhe.Shitet edhe ndaras ne 4 pjese. Viber & Whats

  Vushtrri Sot, 01:31
  190 €
 • 4 foto
  Shitet komoda shum e ruajtur
  Mobilje

  Shitet komoda shum e ruajtur

  Shes komoden e perdorur por te ruajtur.Nuk ka demtime,eshte mjaft e qendrueshme. Viber & Whatsap

  Vushtrri Sot, 01:31
  90 €
 • 4 foto
  Shitet agregati
  Makina dhe vegla

  Shitet agregati

  Shitet agregati 25kw ne gjendje te rregullt per me shum informata 044332439

  Vushtrri Sot, 00:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045886077
  Materiale ndertimi

  DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045886077

  DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045886077 prodhojm dyer dhe dritare

  Vushtrri Sot, 00:17
  60 €
 • 2 foto
  Shtrat per Femij
  Mobilje

  Shtrat per Femij

  Dimensionen 2 metra me 90 cm

  Vushtrri Dje, 23:56
  200 €
 • 8 foto
  shiten llusterat
  Mobilje

  shiten llusterat

  shiten llusterat ne gjendje te rregullt pa defekte gjithsej 5 copa interesuarit let lajmrohen ne kon

  Vushtrri Dje, 23:05
  10 €
 • 4 foto
  Cerkullar
  Makina dhe vegla

  Cerkullar

  Shes cerkullar te ri i ardhur nga suedia 1300 watt-230 volt.

  Vushtrri Dje, 21:16
  60 €
 • 3 foto
  Shiten Gjeneratoret
  Makina dhe vegla

  Shiten Gjeneratoret

  Shes gjeneratoret ne gjendje te mire pune,meshalicen,hidroforin etj. Per me shum informacion kontakt

  Vushtrri Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten dyer dritare dhoma gjumi etj.
  Mobilje

  Shiten dyer dritare dhoma gjumi etj.

  Shiten dyer,dritare,dhoma gjumi,gilindera,elemente banjo,kuzhin,tryez dhe shum sene tjera. Per me sh

  Vushtrri Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bejm.rrethoja te parcellave arave oborreve etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm.rrethoja te parcellave arave oborreve etj.

  Punojm rrethoja me shtylla betoni dhe mrezh .,modele dhe dimensione te ndryshme te mrezhes te gjitha

  Vushtrri Dje, 20:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Vushtrri Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  separe , tavolina +38345327459
  Mobilje

  separe , tavolina +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme ju mirpresum

  Vushtrri Dje, 19:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Vushtrri Dje, 17:54
  85 €
 • 11 foto
  ofert zbriteje ne separe 044945578
  Mobilje

  ofert zbriteje ne separe 044945578

  shes separe me qmime te lira 044945578

  Vushtrri Dje, 16:28
  60 €
 • 11 foto
  aksion zbriteje ne separe +38344945578
  Mobilje

  aksion zbriteje ne separe +38344945578

  shes separe me qmime te lira 044945578

  Vushtrri Dje, 16:27
  60 €
 • 11 foto
  prodhojm separe me qmime te lira viber+38344945578
  Mobilje

  prodhojm separe me qmime te lira viber+38344945578

  shes separe me qmime te lira viber +38344945578

  Vushtrri Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 13 karrika
  Mobilje

  Shiten 13 karrika

  Shiten 13 karrika shum te mira te ardhura nga gjermonia per ma shum info 045222043

  Vushtrri Dje, 15:42
  70 €
 • 4 foto
  Tavolin me 4 karrika
  Mobilje

  Tavolin me 4 karrika

  Shes tavolinen me 4 karrika shum e mir shtrihen palohen te ardhura nga gjermonia per ma shum info 04

  Vushtrri Dje, 15:42
  100 €
 • 3 foto
  Termo 3.5kW
  Teknik dhe paisje

  Termo 3.5kW

  Shes termon 3.5kW ne gjendje shum te mir.

  Vushtrri Dje, 15:40
  65 €
 • 3 foto
  Vacuum Press per plastifikim- BËJM KOMPENZIM
  Makina dhe vegla

  Vacuum Press per plastifikim- BËJM KOMPENZIM

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi Prodhojme me kualitet te larte Vakum Pres per plastifi

  Vushtrri Dje, 15:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Separe dyer italiane me montim 045806223
  Mobilje

  Separe dyer italiane me montim 045806223

  Shesim dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro Dhe separe me qmime 160 euro

  Vushtrri Dje, 15:21
  60 €
 • 7 foto
  Separe dyer italiane 045-806-223
  Mobilje

  Separe dyer italiane 045-806-223

  Shesim dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro dhe separe me super qmim 160 euro

  Vushtrri Dje, 15:20
  60 €
 • 11 foto
  Dyer italiane dhe separe 045806223
  Mobilje

  Dyer italiane dhe separe 045806223

  Shesim dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro Punojm edhe separe me qmime 160 euro

  Vushtrri Dje, 15:20
  60 €
 • 10 foto
  Separe dyer me montim 045806223
  Mobilje

  Separe dyer me montim 045806223

  Shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro Separe me qmime 160 euro

  Vushtrri Dje, 15:19
  60 €
 • 3 foto
  Tenda
  Mobilje

  Tenda

  Arsyeja që ne kemi mbërritur majat e suksesit dhe jemi bërë kompania më e kërkuar në rajon është pun

  Vushtrri Dje, 15:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  sapare tavolina +38345327459
  Mobilje

  sapare tavolina +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme

  Vushtrri Dje, 15:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Vushtrri Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Roleta te Jashteme
  Mobilje

  Roleta te Jashteme

  Të punuara dhe realizuara në mënyrën më profesionale me përkushtimin më të madh në punë, sjellim tek

  Vushtrri Dje, 14:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  prodhojm separe me tavolina komplet 044945578
  Mobilje

  prodhojm separe me tavolina komplet 044945578

  shes separe me super qmim 044945578

  Vushtrri Dje, 13:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Perde Zebra
  Mobilje

  Perde Zebra

  Ju prezantojmë perdet zebra me ngjyra të shumëllojshme dhe dizajne të ndryshme që janë zgjidhje idea

  Vushtrri Dje, 13:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet komoda dhe tavolina
  Mobilje

  shitet komoda dhe tavolina

  shiten komoda tavolina jon te ruajtura

  Vushtrri Dje, 13:32
  70 €
 • 4 foto
  Shitet Komoda
  Mobilje

  Shitet Komoda

  esht e rujtur nuk esht e,demtuar askund

  Vushtrri Dje, 13:32
  80 €
 • 1 foto
  Shiten 2 Llustera
  Teknik dhe paisje

  Shiten 2 Llustera

  2 llustera 35 euro

  Vushtrri Dje, 13:32
  30 €
 • 2 foto
  Shitet Komoda
  Mobilje

  Shitet Komoda

  po thuajse e re esht

  Vushtrri Dje, 13:31
  120 €
 • 4 foto
  Perde Vertikale Textil dhe PVC
  Mobilje

  Perde Vertikale Textil dhe PVC

  e një përkushtim maksimal dhe punë të palodhshme, kompania jonë po arrin suksese çdo ditë e më shumë

  Vushtrri Dje, 12:31
  Me Marrveshje