Vushtrri

Shtepi & Familje në shitje në Vushtrri

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Vushtrri Sot, 11:25
  550 €
 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi viber+38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi viber+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Vushtrri Sot, 11:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 11:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 11:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shporet alfa 90
  Teknik dhe paisje

  Shporet alfa 90

  Shes shporetin alfa 90 ne gjendje tmire me shamot te ndrun te ri me rrota extra. Viber : +38345888

  Vushtrri Sot, 11:02
  210 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi

  Fer Dizajn

  Vushtrri Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Vushtrri Sot, 10:58
  730 €
 • 12 foto
  Porosit Online Ulse per Oborr ne Viber+38344920723
  Mobilje

  Porosit Online Ulse per Oborr ne Viber+38344920723

  Porosit Online ne viber ulse te ndryshme me ngjyra sipas porosis tuaj punojm separe, kreveta ,tavoli

  Vushtrri Sot, 09:50
  160 €
 • 12 foto
  ulse per ballkona tarasa oborre me porosi
  Mobilje

  ulse per ballkona tarasa oborre me porosi

  ulse per terasa separe super Zbritje viber+38349311536

  Vushtrri Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ulse per terasa separe super Zbritje 130euro
  Mobilje

  ulse per terasa separe super Zbritje 130euro

  prodhojm karrike tavolina nga druri ahi. punojm edhe me porosi super Zb

  Vushtrri Sot, 09:43
  130 €
 • 5 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kuzhinë Komplete
  Teknik dhe paisje

  Kuzhinë Komplete

  Shes Kuzhinen komplet te ardhur nga Gjermania. Kuzhina eshte funksionale me paisjet: Shporeti SIEMEN

  Vushtrri Sot, 09:28
  850 €
 • 12 foto
  ulse per terasa separe tavolina 045498554
  Mobilje

  ulse per terasa separe tavolina 045498554

  punojm shesim punime nga druri me dimenzjone te ndryshme dhe te gjitha ngjyrat +38345498554

  Vushtrri Sot, 09:09
  160 €
 • 11 foto
  punojm separe karrika tavolina etj. 044641965
  Mobilje

  punojm separe karrika tavolina etj. 044641965

  separe karrika tavolina

  Vushtrri Sot, 09:03
  160 €
 • 2 foto
  Limani
  Materiale ndertimi

  Limani

  shes limanin me marveshje siq shihet foto limani esht 1 vjeqar +38344889267

  Vushtrri Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Jog per krevat
  Mobilje

  Jog per krevat

  Shes dy joga shumë pak te perdorur.Jogat kan dimensione 1.85 x 90.Qmimi i volitshem 30 njëri.

  Vushtrri Sot, 08:18
  30 €
 • 8 foto
  tavolina per oborr
  Mobilje

  tavolina per oborr

  tavolina me kualiter te lart

  Vushtrri Sot, 07:41
  100 €
 • 10 foto
  tavolina separe per oborr
  Mobilje

  tavolina separe per oborr

  separe me qmim te arsyeshe dhe kualiter te lart

  Vushtrri Sot, 07:39
  180 €
 • 7 foto
  dhoma gjumi
  Mobilje

  dhoma gjumi

  dhoma gjumi me ofert

  Vushtrri Sot, 07:30
  480 €
 • 9 foto
  dhoma gjumi
  Mobilje

  dhoma gjumi

  dhoma gjumi ne aksion

  Vushtrri Sot, 07:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AKSIONN  tavolina karrike me ngjyra te ndryshme
  Mobilje

  AKSIONN tavolina karrike me ngjyra te ndryshme

  tavolina separe karrike nga druri bung dhe ah prodhojm me super zbritje tel; 049 311 536

  Vushtrri Sot, 05:49
  160 €
 • 12 foto
  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi
  Mobilje

  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi

  separea-ulse tavolina punojm edhe me porosi tel;049-311-536

  Vushtrri Sot, 05:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi
  Mobilje

  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi

  separea-ulse tavolina punojm edhe me porosi tel;049-311-536

  Vushtrri Sot, 05:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ulse per ballkon viber+38349311536
  Mobilje

  ulse per ballkon viber+38349311536

  prodhojm separe karrika tavolina

  Vushtrri Sot, 05:48
  150 €
 • 1 foto
  Komod e televizorit
  Mobilje

  Komod e televizorit

  shitet komoda e televizorit

  Vushtrri Sot, 02:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer dhe dritare
  Mobilje

  Dyer dhe dritare

  shiten dyert dhe dritaret

  Vushtrri Sot, 02:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kristal
  Mobilje

  kristal

  shitet kristali

  Vushtrri Sot, 02:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  tavolina
  Mobilje

  tavolina

  tavolina

  Vushtrri Sot, 02:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  krevat për fëmijë
  Mobilje

  krevat për fëmijë

  shitet krevati për fëmijë

  Vushtrri Sot, 02:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes komoden
  Mobilje

  Shes komoden

  osht e re ne gjendje te rregullt

  Vushtrri Sot, 02:03
  85 €
 • 3 foto
  Shitet mbuloja
  Materiale ndertimi

  Shitet mbuloja

  shiten 32 metra llamperi shum i ruajtun trashesia 2 cm dhe shitet mbuloja e llamarines 12 metra komp

  Vushtrri Dje, 23:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes frigorifer me dy zona
  Teknik dhe paisje

  Shes frigorifer me dy zona

  Shes frigoriferin me dy zona posht ngrin, lart per ftofje i perdorur 2 muaj, per info na kontaktoni

  Vushtrri Dje, 22:50
  170 €
 • 5 foto
  Karrika dhe tavolina
  Mobilje

  Karrika dhe tavolina

  044266786

  Vushtrri Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kallapa
  Makina dhe vegla

  Kallapa

  Shes Kallapat per ndertimin e llamavanav

  Vushtrri Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Izolim
  Materiale ndertimi

  Izolim

  Shes izolimin ne kanta i importuar nga gjermonia

  Vushtrri Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresor
  Makina dhe vegla

  Kompresor

  Shes kompresorin per mjeku te dhombeve shum i Rührung nga gjermonia ose boj ndrrim

  Vushtrri Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FEMA per flok
  Teknik dhe paisje

  FEMA per flok

  Shes femat per tharje te flokve Jan ne paket te ri nga gjermonia me shumic pakic

  Vushtrri Dje, 21:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rezervar I naftit
  Makina dhe vegla

  Rezervar I naftit

  Shes rezervarin e naftit shum i rujtun

  Vushtrri Dje, 21:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Endriti dyer kuzhina
  Mobilje

  Endriti dyer kuzhina

  ntpp endriti punojm dyer te brendshme lloje te ndryshme ngjyra te ndryshme sipas porosis 5 vite gara

  Vushtrri Dje, 21:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llustera
  Mobilje

  Llustera

  Shes dritat ose llusterat Jan pa perdor ne paket

  Vushtrri Dje, 21:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten te reja
  Teknik dhe paisje

  Shiten te reja

  Shitet frizi vertikal ne gjendje perfekte shum pak i perdorun 100€ Frigoriferi shitet ne gjendje te

  Vushtrri Dje, 21:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te mbrendshme kompenzim me golf 4 ose 5.
  Mobilje

  Dyer te mbrendshme kompenzim me golf 4 ose 5.

  Shesim dyer me shumic dhe pakic jan modele me te reja 5 vite garanci gjithashtu pranojm edhe golf 4

  Vushtrri Dje, 21:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mikser
  Makina dhe vegla

  Mikser

  Shes milderen shum ne gjendje te mir

  Vushtrri Dje, 21:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqina per zdruktari
  Makina dhe vegla

  Maqina per zdruktari

  Shes Maqina te zdruktaris

  Vushtrri Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pomp per presa
  Makina dhe vegla

  Pomp per presa

  Shes Pompen per pres po thuja e re

  Vushtrri Dje, 21:21
  Me Marrveshje