Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Vushtrri

 • 3 foto
  SHITEN MOBILET E SALLONIT 3-3-1
  Mobilje

  SHITEN MOBILET E SALLONIT 3-3-1

  Shiten mobilet e sallonit 3-3-1. Jane shume te ruajtur. Qmimi: 220 Euro Vushtrri Kontakti 049-182-9

  Vushtrri Sot, 14:58
  220 €
 • 0 foto
  Shitet banesa te bazenti
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te bazenti

  Kati 7, dhe 8 salloni kuzhina, 2 dhoma gjumi, 045 117 118

  Vushtrri Sot, 14:58
  420 €
 • 11 foto
  Iveco Daily 2.3 HPI
  Kamionë

  Iveco Daily 2.3 HPI

  Shitet dhe Nderrohet Iveco Daily 2.3 Dizell Regjistrim deri ne Muajin Gusht Regjistrimi I Pare ne K

  Vushtrri Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJ VETUR M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETUR M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Vushtrri Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  tend

  Vushtrri Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Alfa Romeo 147 1.9 JTD
  Vetura

  Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  Shitet dhe Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD Ne Gjendje Perfekte Optike dhe Teknike Vetura nuk ka ne

  Vushtrri Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Vushtrri Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKTE《《?
  Vetura

  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKTE《《?

  blej vetura te aksidentume dhe me defekte apo ato qe nuk i perdorni ne gjith kosoven^ vlersimi i vet

  Vushtrri Sot, 14:56
  3.000 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA VUSHTRI 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA VUSHTRI 049 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Vushtrri Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE ZEBRA +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE ZEBRA +383 44 100 035

  ROLLO PERDE ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DYER HARMONIK ROLETA

  Vushtrri Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA.KARIKA.DYER.DRITARE
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA.KARIKA.DYER.DRITARE

  Punojm dyer dhe dritare me qmime te lira punojm dhe me porosi kontakto viber ose whatsapp separe ta

  Vushtrri Sot, 14:55
  50 €
 • 6 foto
  Fellne - Goma LALI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne - Goma LALI

  Fellne - Goma Mercedes Audi BMW Tauran Golf Pasat X5 X6 ML

  Vushtrri Sot, 14:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 21 inch X5-X6 me Goma te Reja 2019
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch X5-X6 me Goma te Reja 2019

  Shiten fellnet 21 inch X5-X6 me Goma te Reja Saffiro 285.35.21 325.30.21

  Vushtrri Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Vushtrri Sot, 14:53
  550 €
 • 2 foto
  Fellne BMW 21 inch BMW X6 BMW X5 me Goma Re
  Autopjese dhe paisje

  Fellne BMW 21 inch BMW X6 BMW X5 me Goma Re

  Shiten Fellne 21 inch për BMW X6 BMW X5 me Goma te Reja 295.35.21 325.30.21 Pa Përdor te Rej

  Vushtrri Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 20 inch Origjinale M50 Bmw X5-X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Origjinale M50 Bmw X5-X6

  Shiten fellne 20 inch origjinale M50 X5-X6 me Goma te reja Saffiro 275.40.20 315.35.20

  Vushtrri Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE +383 44 100 035

  PROGRAMI I PUNES ROLLO PERDE STORE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI PERDE TRAK

  Vushtrri Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 inch Model i Ri 2019 X5 X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Model i Ri 2019 X5 X6

  Shiten fellnet 20 inch New Model X5 X6 me Goma te Reja Saffiro 275.40.20 315.35.20

  Vushtrri Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW-T4 transporter 2.5 TDI 1998
  Vetura

  VW-T4 transporter 2.5 TDI 1998

  Shes kombin VW -T4 transporter 2.5 TDI ne gjendje te rregullt me regjistrim +37744 212 994

  Vushtrri Sot, 14:52
  2.500 €
 • 9 foto
  VW- T5 transporter 2.5 TDI 2005
  Vetura

  VW- T5 transporter 2.5 TDI 2005

  Shes kombin T5 transporter 2.5 TDI 2005 eshte ardh nga Gjermonia Pa dogan ne gjendje shum te mir i

  Vushtrri Sot, 14:52
  4.000 €
 • 7 foto
  Fellne 21 inch Origonale Mercedes GLE Cupe
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch Origonale Mercedes GLE Cupe

  New Model 2018 SHITEN Fellne Origonale Fellne 21 Inch Originale Mercedes GLE Cupe me Goma t

  Vushtrri Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 21 inch Audi SQ7 Audi S8 Audi A7-A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch Audi SQ7 Audi S8 Audi A7-A6

  Shiten Fellne 21 inch Audi SQ7 Audi S8 Audi A7-A6 me Goma te Reja 2018 285.35.21

  Vushtrri Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Vushtrri Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Passat 2.0TDi DSG Xenon,Navigacion,Alcantara
  Vetura

  VW Passat 2.0TDi DSG Xenon,Navigacion,Alcantara

  e kam ne plan me ardh ne kosovë keto ditë. nëse kam hesap mendoj te vi me veturë, andaj kerkoj parap

  Vushtrri Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Vushtrri Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt
  Vetura

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Der

  Vushtrri Sot, 14:51
  11 €
 • 6 foto
  Fellne 19 inch //AMG 6.3 Model i Ri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch //AMG 6.3 Model i Ri

  Shiten fellnet 19 inch me Goma te Reja 245.35.19 275.30.19

  Vushtrri Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Vushtrri Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Fellne 20 inch ORIGJINALE RS6 A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch ORIGJINALE RS6 A6-A7-A8

  Fellne 20 inch Origjinale me Goma Pirelli 255.35.20

  Vushtrri Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 m2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 m2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES

  Vushtrri Sot, 14:51
  37 €
 • 6 foto
  Fellne 19 inch AMG 6.3 E class C class CLS
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch AMG 6.3 E class C class CLS

  Fellne 19 inch Amg 6.3 E class C class CLS me goma te reja Saffiro 245.35.19 275.30.19

  Vushtrri Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 inch Origjinale X5 X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Origjinale X5 X6

  Shiten fellnet 20 inch Origjinale me Goms thuajse te reja Saffiro: 275.40.20 315.35.20

  Vushtrri Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME

  Shesim banesa me madhesi te ndryshme, ne Vushtrri. - Me çmime nga 450 deri në 360 euro për metër ka

  Vushtrri Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 inch Origjinale X5-X6 me Goms te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Origjinale X5-X6 me Goms te Reja

  Shiten fellnet 20 inch Origjinale me Goma te Reja Saffiro 275.40.20 315.35.20

  Vushtrri Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 19 inch X5 X6 me Goma te Rejap
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch X5 X6 me Goma te Rejap

  Shiten fellnet per X5 X6 me Goma te Reja Saffiro 255.50.19 285.45.19

  Vushtrri Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 19 inch Origjinale X5 X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Origjinale X5 X6

  Shiten fellnet 19 inch Origjinale per X5-X6 me Goma mesatare Pirelli Scorpion RSC 255.50.19 285.45.1

  Vushtrri Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 inch Q7 me Goma te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Q7 me Goma te Reja

  Shiten felnet 20 inch Q7 me Goma te reja Saffiro 275.40.20

  Vushtrri Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLASTI
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLASTI

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE PLASTIKE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TER

  Vushtrri Sot, 14:48
  100 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne Vushttri ( Te Bazeni )
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Vushttri ( Te Bazeni )

  Shitet banesa është Gatshme per Banim në Vushtrri Te Bazen ( Urgjent ) Ndërtesa posedon ashensor 87.

  Vushtrri Sot, 14:48
  39.000 €
 • 2 foto
  Fellne 20 inch Originale për BMW X6-X5 Goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Originale për BMW X6-X5 Goma Reja

  Fellne 20 inch Originale për BMW X6-X5 Goma Reja viber +37744 52 52 66

  Vushtrri Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 inch Golf 5-6-7 Passat Tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Golf 5-6-7 Passat Tauran

  Shiten fellnet 18 inch Golf 7-6-5 Passat me Goma te Reja 225.40.18

  Vushtrri Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 inch Audi Q7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Audi Q7

  Fellne 20 inch Audi Q7

  Vushtrri Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  New Model Fellne 19 inch Audi A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  New Model Fellne 19 inch Audi A6-A7-A8

  Shiten fellne 19 inch A6-A7-A8 me Goma te Reja Cachland 245.35.19 / 255.40.19

  Vushtrri Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 18 inch Origjinale GTD Golf 7-6-5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Origjinale GTD Golf 7-6-5

  Shiten fellnet 18 inch Origjinale GTD me Goma thuajse te Reja VRENDESTEIN 225.40.18

  Vushtrri Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 19 inch Origjinale AMG S Clas CLS
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Origjinale AMG S Clas CLS

  Shiten fellnet 19 inch AMG Origjinale me Goma thuajse te reja NEXEN 255.40.19 275.35.19

  Vushtrri Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 inch New Model E Clas C clas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch New Model E Clas C clas

  Shiten fellne 18 inch E clas C clas me Goma te Reja Saffiro 245.40.18 265.35.18

  Vushtrri Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  New Model Fellne 18 inch Audi A3-A4-A5-A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  New Model Fellne 18 inch Audi A3-A4-A5-A6-A7-A8

  Fellne 18 inch Audi me Goma te Reja Komforser 245.40.18 / 245.45.18

  Vushtrri Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 20 inch Audi 2018 Audi A8-A7-A6 Goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Audi 2018 Audi A8-A7-A6 Goma Reja

  New Modeli 2018 Krisal Shiten Fellne 20 inch Për Audi A8-A7-A6 Matric 2018 Me Goma te Reja SAFFIRO

  Vushtrri Sot, 14:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 19 inch A4-A5-A6-A7-A8 me Goma Syron
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch A4-A5-A6-A7-A8 me Goma Syron

  Fellne 19 inch per Audi A4-A5-A6-A7-A8 me goma Syron 245.40.19

  Vushtrri Sot, 14:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 inch Mateix Audi A8-A7-A6 Goma Godyer
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Mateix Audi A8-A7-A6 Goma Godyer

  New Model 2018 Fellne 20 Inch Për Audi A8-A7-A6 me Goma thujse Te Reja Goodyer 265.40.20 265.40.20

  Vushtrri Sot, 14:44
  Me Marrveshje