Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Vushtrri

 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 12:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 12:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri

  ⭕️Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri (Linprojekt ,permas Shkollë Eqrem Qabej ) 📞+383

  Vushtrri Sot, 11:59
  28.600 €
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 11:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Audi A4 Dizell RKS Klimatronik
  Vetura

  Shes Audi A4 Dizell RKS Klimatronik

  -Audi A4 -Dizell -Klimatronik -4x4 -Gjama elektronik -Karrika Lekur -6 Shpejci -Perkthim i menihers

  Vushtrri Sot, 11:59
  3.450 €
 • 7 foto
  Urgent Banesa 72m2 komplete mobiluar extra
  Apartment / Banesa

  Urgent Banesa 72m2 komplete mobiluar extra

  shitetkomplet e mobiluar banes luksoze ka 72 m2kati 4 extra mobiluar 24or uj lift klim shpajz balko

  Vushtrri Sot, 11:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne Qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Qender

  Shitet banesa ne rrugen deshmoret e kombit ne Vushtrri, ndertesa e poletit te stadioni i hendbollit,

  Vushtrri Sot, 11:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 11:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕Shitet banesa 87.69m2 në e kati 7-të në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 87.69m2 në e kati 7-të në Vushtrri

  HOLDING

  Vushtrri Sot, 11:52
  400 €
 • 3 foto
  Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME

  Shesim banesa me madhesi te ndryshme, ne Vushtrri. - Me çmime nga 450 deri në 360 euro për metër ka

  Vushtrri Sot, 11:51
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PASSAT 2.0 TDI MODEL 2014 AUTOMATIC
  Vetura

  PASSAT 2.0 TDI MODEL 2014 AUTOMATIC

  ..........🚗 JASMIN AUTOMOBILE 🚗........... ☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️ ....☎️ Viber + 377 45 613 66

  Vushtrri Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  CHEVROLET CAPTIVA
  Vetura

  CHEVROLET CAPTIVA

  .........🚗 JASMIN AUTOMOBILE 🚗........... ☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️ ....☎️ Viber + 377 45 613 666

  Vushtrri Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet banesa 86m2 në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86m2 në Vushtrri

  Shitet banesa në qendër të Vushtrrisë, në rr. Blerim Zyqaku afër Sheshit Hasan Prishtina në katin e

  Vushtrri Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari

  Kodi 0495 Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari, Vushtrri. Banesa ka dhomë dite, një dhom

  Vushtrri Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 11:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shite shtëpia dykatëshe 160 m2
  Shtepi / Vila

  Shite shtëpia dykatëshe 160 m2

  Kodi 0071 Shite shtëpia dykatëshe 160 m2, me 15 ari truall, në fshatin Bukosh, 2 km nga Vushtrria.

  Vushtrri Sot, 11:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2
  Apartment / Banesa

  Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2

  Kodi 0484 Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2 banim dhe 150m2 terasë, tek ish stacioni i ri

  Vushtrri Sot, 11:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Vushtrri Sot, 11:35
  550 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris

  Kodi 0572 Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrrisë, rr. Sheshii Lirisë. Banesa ka dhomë

  Vushtrri Sot, 11:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa te Dijari Residence Kati Perdhesë
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Dijari Residence Kati Perdhesë

  SHITET BANESA TE DIJARI RESIDENCE(ISH BAZENI) NE PERDHESË BLLOKU A4 Banesa posedon: 1 Sallon dhe kuz

  Vushtrri Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET BANESA 111.5m2 tek Aniku Residence
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 111.5m2 tek Aniku Residence

  SHITET BANESA 111.5m2 tek Aniku Residence Blloku A-Kati 6 *perball Nora Brilliant). Banesa posedon:

  Vushtrri Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 85m2 ndertuesi ariani kompany
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 85m2 ndertuesi ariani kompany

  Shitet Banesa 85m2 e re e paperdorur, te ish statcioni i ri. banesa eshte ne katin e 6 sh me pamje k

  Vushtrri Sot, 11:01
  40.500 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kimpenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  Mobilje

  Pranojm nje vetur Kimpenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Vushtrri Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi

  Fer Dizajn

  Vushtrri Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi viber+38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi viber+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Vushtrri Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel astera 1.6 benzin
  Vetura

  Opel astera 1.6 benzin

  Shes Veturen Opel Astra H 1.6 benzin viti 2008 ne Gjendje shum te mir shum e rujtne si mrenda dhe j

  Vushtrri Sot, 10:47
  3.350 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa 94m2 - Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 94m2 - Vushtrri

  Shitet banesa e cila posedon 2 dhoma gjumi , kuzhine me sallon se bashku , 1 banjo , 1 depo , 1 bal

  Vushtrri Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Banesa 99m2 - Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 99m2 - Vushtrri

  Shitet banesa e cila posedon 3 dhoma gjumi , kuzhine me sallon se bashku , 1 banjo , 1 depo , 1 bal

  Vushtrri Sot, 10:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUDI Q7 DIESEL 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS
  Vetura

  AUDI Q7 DIESEL 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS

  Shes veturen Audi Q7 Diesel 3.0 Automatik e doganuar rks Vetuura osht e rujt si mbrenda ashtu dhe ja

  Vushtrri Sot, 10:28
  8.300 €
 • 12 foto
  MERCEDES E250 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS
  Vetura

  MERCEDES E250 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS

  Mercedes E250 CDI i doganuar rks extra i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht nr kontaktus 044878355 📞049

  Vushtrri Sot, 10:27
  11.300 €
 • 10 foto
  AUDI A3 DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG RKS EXTRA
  Vetura

  AUDI A3 DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG RKS EXTRA

  Shes Audi A3 Diesel 2.0 Tdi automatik e doganuar rks 6 muj Veturq osht shum e rujt si mbrenda asht

  Vushtrri Sot, 10:27
  6.600 €
 • 8 foto
  TOURAN DIESEL 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 7ULSE RKS
  Vetura

  TOURAN DIESEL 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 7ULSE RKS

  Shes Touran diesel 1.9 Tdi automatik Dsg 7 ulse rks vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jas

  Vushtrri Sot, 10:27
  6.950 €
 • 11 foto
  BMW X5 MODIFICAN 3.0 DIESEL AUTOMATIK
  Vetura

  BMW X5 MODIFICAN 3.0 DIESEL AUTOMATIK

  Shes BMW x5 Modifican Automatim i doganuar rks ne gjendje shum te mir nr kontaktus 044878355 📞049878

  Vushtrri Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RENOULT MEGANA DIESEL 1.9 MANUEL RKS EXTRA E RUJT
  Vetura

  RENOULT MEGANA DIESEL 1.9 MANUEL RKS EXTRA E RUJT

  Shes veturen renoult megana diesel 1.9 Manuel 6Shpejsi rks extra i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht n

  Vushtrri Sot, 10:26
  2.650 €
 • 8 foto
  AUDI A4 DIESEL 2.0 TDI MANUEL 6 SHPEJSI E DOGANUAR
  Vetura

  AUDI A4 DIESEL 2.0 TDI MANUEL 6 SHPEJSI E DOGANUAR

  Shes Audi A4 Diesel 2.0 Tdi manuel e doganuar rks vetura osht me lleda para mbrapa lekur alo fellga

  Vushtrri Sot, 10:26
  8.700 €
 • 5 foto
  RENOUOT MEGANA DIESEL 1.9 MANUEL RKS
  Vetura

  RENOUOT MEGANA DIESEL 1.9 MANUEL RKS

  Shes veturen Renult megana diesel 1.9 Me klim Vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht na

  Vushtrri Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LT 35
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LT 35

  Shes kombin LT 35 viti i prodhimit 2001 ne gjendje shum te mir ,4 gomat e reja regjistrim deri me 08

  Vushtrri Sot, 10:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  MERCEDES ML350 CDI 4MATIC BLUTEC I DOGANUAR RKS
  Vetura

  MERCEDES ML350 CDI 4MATIC BLUTEC I DOGANUAR RKS

  Shes veturen mercedes ML350 Cdi automatik 4Matic Blutec Vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe

  Vushtrri Sot, 10:24
  1 €
 • 12 foto
  Samsung galaxy J5 2016
  Telefona celulare

  Samsung galaxy J5 2016

  Shes samsung galaxy J5 2016 shum i rujtun punon prefekt mundsi ndrrimi mund te kontaktoni ne numrin

  Vushtrri Sot, 10:23
  75 €
 • 10 foto
  Samsung galaxy J7 core duall sim
  Telefona celulare

  Samsung galaxy J7 core duall sim

  Shes samsung galaxy j7 core duall sim ne gjendje te mir mundsi ndrrimi mund te kontaktoni ne numrin

  Vushtrri Sot, 10:23
  70 €
 • 10 foto
  Samsung galaxy A8 star duall sim 6 ram me 64 giga
  Telefona celulare

  Samsung galaxy A8 star duall sim 6 ram me 64 giga

  Shes samsung galaxy A8 star duall sim me proformanca 6 ram me 64 giga teli asht ne gjendje te rregul

  Vushtrri Sot, 10:23
  150 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA DIESEL 1.7 E DOGANUAR RKS SHUM E RUJT
  Vetura

  OPEL ASTRA DIESEL 1.7 E DOGANUAR RKS SHUM E RUJT

  Shes veturen Opel Astra diesel 1.7 RKS vetura osht shum e rujt si mbrenda dhe jasht nr kontaktus 044

  Vushtrri Sot, 10:23
  3.950 €