Elektronikë
Vushtrri

Elektronikë në shitje në Vushtrri

 • 3 foto
  Kompjuter Gaming + Monitor 24\'\' LED IPS
  Kompjutera

  Kompjuter Gaming + Monitor 24\'\' LED IPS

  Shes PC gaming workstation shum i rujtun “ Hp Z220 tower” dhe monitor 24 inch DELL ulatrasharp I

  Vushtrri Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet iphone x me icloud
  Telefona celulare

  shitet iphone x me icloud

  shes iphone x me icloud osht shum irujt shitet per pjes kujna iduet

  Vushtrri Sot, 08:29
  270 €
 • 4 foto
  OnePlus 7 Pro Mirror Gray 6 GB RAM / 128 GB
  Telefona celulare

  OnePlus 7 Pro Mirror Gray 6 GB RAM / 128 GB

  OnePlus 7 Pro Mirror Gray 6 GB RAM / 128 GB NDRRIM NUK BEJ! Body: Dual-Gorilla Glass 5 panes with

  Vushtrri Sot, 07:49
  730 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy Note8 6 GB RAM 64 GB Storage
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note8 6 GB RAM 64 GB Storage

  Samsung Galaxy Note8 6 GB RAM 64 GB Storage Tel është në gjendje të mir punë pa asnjë problem, ka

  Vushtrri Sot, 07:49
  340 €
 • 2 foto
  Shitet Pc gaming dhe Monitor 144hz
  Kompjutera

  Shitet Pc gaming dhe Monitor 144hz

  Pc gaming I5 3.1ghz 8gb Ram HP dhe Monitor 144hz Acer

  Vushtrri Dje, 23:32
  600 €
 • 6 foto
  Samsung A7 model I ri 2018
  Telefona celulare

  Samsung A7 model I ri 2018

  Shes samsung A7 model i ri 2018 ne gjendje teper te mir sikur i ri.

  Vushtrri Dje, 23:28
  165 €
 • 3 foto
  ACER Aspire 15.6\" 1GB Nvidia Graphics Card
  Kompjutera

  ACER Aspire 15.6\" 1GB Nvidia Graphics Card

  Shitet Acer Aspire i3 15.6\" Karakteristikat: 4GB RAM 500GB 1GB Nvidia Graphics Card Mban baterin d

  Vushtrri Dje, 19:26
  250 €
 • 6 foto
  Samsung galaxy A5 2017
  Telefona celulare

  Samsung galaxy A5 2017

  Shes samsung galaxy A5 2017 sikur i ri mund te kontaktoni nenum ose viber +38349212951

  Vushtrri Dje, 17:59
  115 €
 • 5 foto
  Samsung galaxy A7 2017
  Telefona celulare

  Samsung galaxy A7 2017

  Shes samsung galaxy A7 2017 duall sim asht ne gjendje prefekte xhamin e ka te thym pak nalt po sen n

  Vushtrri Dje, 17:59
  105 €
 • 3 foto
  GTX670
  Pjese per kompjuter

  GTX670

  Shitet GTX670 e perdorur ne gjendje te rregullt Kontakt +38344897906

  Vushtrri Dje, 16:19
  40 €
 • 0 foto
  2 x 2GB RAM DDR3 1333mhz
  Pjese per kompjuter

  2 x 2GB RAM DDR3 1333mhz

  Shiten ramat ne gjendje te rregullt. Kontakt +38344897906

  Vushtrri Dje, 16:07
  10 €
 • 3 foto
  Shes samsung dhe iphone 4s ne gjendje perfekte
  Telefona celulare

  Shes samsung dhe iphone 4s ne gjendje perfekte

  Shiten telefonat ne gjendje shum te mir iphone 4s i ka 16 GB per ma shum na kontaktoni

  Vushtrri Dje, 14:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Bassi me gjith Pajaqall GAS
  Audio / CD / Stereo

  Shitet Bassi me gjith Pajaqall GAS

  Shitet Bassi me gjith Pajaqall GAS I ardhun nga Gjermania Nr:049237708 Viber:+38649237708

  Vushtrri Dje, 12:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet iPhone 6 ne gjendje te rregullt
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 6 ne gjendje te rregullt

  Shitet iPhone 6 ne gjendje perfekte pa grritha telefon i sigurt thjeshte

  Vushtrri Dje, 10:50
  110 €
 • 7 foto
  Samsung Galaxy A20e si i ri
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A20e si i ri

  Shitet Galaxy A20e i rujtun si i ri siq shifet edhe ne foto ekranin 5.8 inch FullHD+ 3Gb Ram 32Gb m

  Vushtrri Dje, 01:43
  130 €
 • 7 foto
  Iphone 5s i rujtun
  Telefona celulare

  Iphone 5s i rujtun

  shitet iphone 5s ngjyr te bardh shum i rujtun siq shifet edhe ne foto ne gjendje te mir krejt ne rre

  Vushtrri Dje, 01:41
  55 €
 • 7 foto
  Iphone 6s 64Gb CE shum i rujtun si i ri
  Telefona celulare

  Iphone 6s 64Gb CE shum i rujtun si i ri

  shes iphone 6s 64Gb shum i rujtun si i ri model europian me CE siq shifet edhe ne foto qmimi i ar

  Vushtrri Dje, 01:41
  150 €
 • 0 foto
  Fifa 15 dhe battlefield hardline
  Lojra per PC / Videolojra

  Fifa 15 dhe battlefield hardline

  Vetem per ps4

  Vushtrri Dje, 01:09
  26 €
 • 4 foto
  huawei
  Telefona celulare

  huawei

  shes huawein mate 20 lite 6.3 inq 64 giga memory 4 giga ram dy jawe i perdorur po thuajse i ri

  Vushtrri 17 shtator 22:18
  190 €
 • 4 foto
  Wifi 2 copa Tp Link dhe Tenda me 3 antena
  Pjese per kompjuter

  Wifi 2 copa Tp Link dhe Tenda me 3 antena

  Shiten 2 wifi tp link dhe tenda me 3 antena Kontakti viber 38344132766

  Vushtrri 17 shtator 21:09
  15 €
 • 1 foto
  Shes macbook air 2011
  Kompjutera

  Shes macbook air 2011

  Shes macbook air 2011 044292899 044658450

  Vushtrri 17 shtator 19:41
  400 €
 • 1 foto
  Shes macbook pro 2011
  Kompjutera

  Shes macbook pro 2011

  Shes macbook pro 2011 Ngjendje t shkelqyer 044292899 044658450

  Vushtrri 17 shtator 19:40
  490 €
 • 2 foto
  Shes Hp pavillon notebook i7 8 ram
  Kompjutera

  Shes Hp pavillon notebook i7 8 ram

  Shes hp pavillon notebook 15.6 inch 500 hdd 8 ram Per info tjera: 044292899

  Vushtrri 17 shtator 19:39
  400 €
 • 3 foto
  Laptop Dell Inspiron
  Kompjutera

  Laptop Dell Inspiron

  Model: Laptop Dell Inspiron 3567 i3 4GB/1TB Nga Data e Blerjes: 25.02.2018 Afati i Garancisë: 36 m

  Vushtrri 17 shtator 15:58
  250 €
 • 3 foto
  Samsung galaxy a6 izi
  Telefona celulare

  Samsung galaxy a6 izi

  Shes samsung galaxy a6 si iri shum irujten dhe gjendje shum tmir pune me garancion viber +383496884

  Vushtrri 17 shtator 15:46
  120 €
 • 4 foto
  Iphone 5s 16 gb izi
  Telefona celulare

  Iphone 5s 16 gb izi

  Shes iphone 5s izi ngjendje perfekte me garancion finger print si bon cmimi ifundit 35e viber 38349

  Vushtrri 17 shtator 15:18
  35 €
 • 2 foto
  Xiaomi Speaker
  Audio / CD / Stereo

  Xiaomi Speaker

  shes ose ndrroj xiaomi speaker me gjith kuti eshte po thuajse i ri

  Vushtrri 17 shtator 12:30
  150 €
 • 0 foto
  Fujitsu Celsius M720 Workstation
  Kompjutera

  Fujitsu Celsius M720 Workstation

  Gtx 1050TI 4GB SSD 256GB 16GB DDR3-1600 ECC RAM Intel Xeon E5 octa core x8 core Lojt e testuara max

  Vushtrri 17 shtator 12:30
  500 €
 • 0 foto
  HP Workstation Z230
  Kompjutera

  HP Workstation Z230

  Intel Core i5 (4th Gen) LGA1150 Socket 16GB DDR3 1600MHZ GTX 1050TI 4GB SSD 256GB SATA3 Lojt e tes

  Vushtrri 17 shtator 12:30
  500 €
 • 0 foto
  HP Workstation Z230 i5
  Kompjutera

  HP Workstation Z230 i5

  Intel Core i5 (4th Gen) LGA1150 Socket 16GB DDR3 1600MHZ GTX 1050TI 4GB SSD 256GB SATA3 Lojt e tes

  Vushtrri 17 shtator 12:30
  400 €
 • 3 foto
  Huawei P20 PRO
  Telefona celulare

  Huawei P20 PRO

  Shes ose ndrroj me najsen qe me konvenon, telefoni eshte i ardhun nga gjermania. kontakto ne viber:

  Vushtrri 17 shtator 12:30
  300 €
 • 1 foto
  Telfon LG
  Telefona celulare

  Telfon LG

  Shes telefonin LG i sapo ardhur nga gjermania shum pak i pordorur me dy kartela n gjendje shum t mir

  Vushtrri 16 shtator 23:40
  230 €
 • 2 foto
  Samsung galaxy S5 gold
  Telefona celulare

  Samsung galaxy S5 gold

  Shitet samsung galaxy s5 origjinal 100% qmimi i arsyeshem e shes vetem se mka ardh ni telefon tjeter

  Vushtrri 16 shtator 21:47
  160 €
 • 7 foto
  Xiaomi Mi A2 4Gb Ram 64Gb memorie i ri
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi A2 4Gb Ram 64Gb memorie i ri

  Shes Xiaomi Mi A2 i ri pak shumni oerdorur si ka 2 jav qe eshte ble i ri shifet edhe ne foto ka 64

  Vushtrri 16 shtator 21:45
  165 €
 • 0 foto
  Shitet MacBook Pro 13\" 2015
  Kompjutera

  Shitet MacBook Pro 13\" 2015

  I blere ne Amerik 168 Battery Cycles. CPU: Intel i5 2.7 GHz RAM: 16GB DDR3 1867 MHz GPU: Intel Iris

  Vushtrri 16 shtator 18:55
  739 €
 • 0 foto
  Samsung A5 duos model i ri
  Telefona celulare

  Samsung A5 duos model i ri

  Shes samsung a5 dual sim model i ri ne gjendje shume te mire. Bej edhe ndrrim

  Vushtrri 16 shtator 16:14
  120 €
 • 0 foto
  Adapter per macbook
  Kompjutera

  Adapter per macbook

  Adapter Origjinal per MacBook .Gjatsia 3.5metra gjendje te rregullt I ardhur nga amerika

  Vushtrri 16 shtator 14:35
  95 €
 • 3 foto
  iphone x me icloud 8 plus me icloud ipon 8 me iclo
  Telefona celulare

  iphone x me icloud 8 plus me icloud ipon 8 me iclo

  shes iphine x me icloud shum irujt 2 iphone 8 plus me icloud 1 ipon 8 me icloud te gjith jan lost

  Vushtrri 16 shtator 04:51
  850 €
 • 8 foto
  Iphone 6s 64gb ne gjendje perfekte
  Telefona celulare

  Iphone 6s 64gb ne gjendje perfekte

  Telefon eshte ne gjendje perfekte nuk ka asnja problem eshte shum i rujtun si perpara edhe mbrapa vj

  Vushtrri 15 shtator 20:44
  145 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy J3 6
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J3 6

  Eshte ne gjendje te rregullt, Krejt senet i bojn me youtube me facebook, me snapchat etj.

  Vushtrri 15 shtator 20:12
  115 €
 • 7 foto
  Samsung Galaxy J5 pro (2017) duos si i ri
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J5 pro (2017) duos si i ri

  Shitet Galaxy J5 pro (2017) i rujtun si i ri siq shifet edhe ne foto ekranin 5.2 inch Super Amoled

  Vushtrri 15 shtator 15:13
  90 €
 • 9 foto
  SAMSUNG M10
  Telefona celulare

  SAMSUNG M10

  Shes samsung M10 ne gjendje shum te mire pa asnjde defekt.

  Vushtrri 15 shtator 12:27
  95 €
 • 6 foto
  iPhone 6 CE (Europian) pa asnje gervishje
  Telefona celulare

  iPhone 6 CE (Europian) pa asnje gervishje

  Shes iPhone 6 CE 16giga ne gjendje perfekte Viber +383 45 930 297

  Vushtrri 15 shtator 10:51
  135 €
 • 5 foto
  Iphone XS Max
  Telefona celulare

  Iphone XS Max

  Shitet Iphone XS Max 256 Gb ngjyre e zezë ne gjendje shume te mire dhe shume i rujtum ..

  Vushtrri 15 shtator 10:03
  888 €
 • 3 foto
  Iphone 7 32gb
  Telefona celulare

  Iphone 7 32gb

  Shes iphonin 32gb Sapoardhur nga suedia Viber:+38349868392

  Vushtrri 14 shtator 11:37
  185 €
 • 4 foto
  Shes Iphone 6
  Telefona celulare

  Shes Iphone 6

  Shes Iphone 6 i perdorur , ne gjendje te rregullt pa asnje problem. Ndrrim nuk boj, cmimi eshte i f

  Vushtrri 13 shtator 22:13
  85 €
 • 2 foto
  Pc gaming dhe Monitor
  Kompjutera

  Pc gaming dhe Monitor

  Shitet pc gaming gtx 1050ti 3.1 ghz dhe monitor 144hz Acer

  Vushtrri 12 shtator 21:11
  600 €
 • 4 foto
  Lap Top
  Kompjutera

  Lap Top

  Windows 10 pro

  Vushtrri 12 shtator 20:43
  200 €
 • 0 foto
  Gtx 650 Kartela Grafike
  Pjese per kompjuter

  Gtx 650 Kartela Grafike

  Shes Kartela Grafike GTX 650 te perdoruara, ne gjendje te mire.

  Vushtrri 12 shtator 11:41
  35 €
 • 0 foto
  zerim me qira 049-301-878
  Audio / CD / Stereo

  zerim me qira 049-301-878

  ofrojm zerim me qira per ahengje te ndryshme tel +383 49-301-878

  Vushtrri 12 shtator 10:20
  Me Marrveshje