• Komodinë

  Komodinë

  per televizion

  50 €
  Gjakovë
  29 prill 17:24
 • Izolim zvicerran

  Izolim zvicerran

  Bejm hidroizolimin e terasave pishinave ballkonave bodrumeve me materjal zvicerran sika me garancion 20 vite

  Me Marrveshje
  Malisheve
  29 prill 16:45
 • Izolim zvicerran

  Izolim zvicerran

  Bejm hidro dhe termoizolimin e terasave ballkonave bodrumave pishinave me materjal zvicerra te firmes se njohur sika me garancion 20 vite ju mir presim

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  29 prill 16:45
 • Shtrat per femij

  Shtrat per femij

  Shitet ky shtrat dy katesh per femije, po ashtu shtrati ka dhe ormanin per tesha dhe eshte shume i shfrytezueshem.

  300 €
  Suharekë
  29 prill 16:45
 • Izolim Zvicerran (Hidroizolim)

  Izolim Zvicerran (Hidroizolim)

  Bejme hidroizolimin e terasave, ballkoneve, pishinave, bodrumeve me material Zviceran dhe Gjerman. Garancion 20 VITE. Na kontaktone ne: 044 630 056 ose 049 217 324

  Me Marrveshje
  Suharekë
  29 prill 16:45
 • Shitet ABRIKTERI

  Shitet ABRIKTERI

  SHITET ABRUKTERI NÈ GJENDJE TÈ RREGULL PÈR PUNÈ QMIMI I VOLITSHEM 044202286 +38649202286 049256315 Bllacè-therand

  Me Marrveshje
  Prizren
  29 prill 16:44
 • Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet per sallon nga materiali ! Jane shume pak te perdorura. Jane shume te pershtatshem per ndej dhe fjetje.

  390 €
  Prishtinë
  29 prill 16:44
 • HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

  HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

  bejm hidro dhe termoizolimin e terasave pishinave bodrumeve me materjal zvicrran me garancion te perjetshum na kontaktoni 049 217 324 044 630 056 ju mirpresim jemi me te miret dhe me te

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  29 prill 16:44
 • HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

  HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

  bejm hidro dhe termoizolimin e terasave pishinave bodrumeve me materjal zvicrran me garancion 50 vite me nja staf te specjalizuar 044 630 056 049 217 324

  Me Marrveshje
  Malisheve
  29 prill 16:44
 • HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

  HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

  ME NJE PERVOJ TE MADHE SI JASHT DHE BRENDA SHTETIT BEJM HIDROIZOLIMIN E TERASAVE PISHINAVE BODRUMEVE BANJEVE ETJE ME MATERIAL ZVICERRAN ME GARANCIPION JU MIRPRESIM NA KONTAKTONI SE

  Me Marrveshje
  Prizren
  29 prill 16:44
 • KAMIN ELEKTRIK nga IDEAL Modeli : EF23.

  KAMIN ELEKTRIK nga IDEAL Modeli : EF23.

  KAMIN ELEKTRIK nga IDEAL Modeli : EF23 (Dimensionet :70cm gjersi x 53cm lartesi x 21cm thellsi.) Posedon : *Sistem te ngrohje 2kW ( te larte dhe te ulet ) **Ndezje manuale dhe me telekomandë *** 3

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 prill 16:44
 • Hidroizolimin e terasave te ndryshme

  Hidroizolimin e terasave te ndryshme

  bejm hidro dhe termizolimin te terasav bodrumeve pishinave banjeve me materjal zvicrran me staf profesjonal dhe me makinerin me te persosur 044 630 056 049 217 324

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  29 prill 16:44
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  Me Marrveshje
  Rahovec
  29 prill 16:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Podujevë
  29 prill 16:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 prill 16:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Obiliq
  29 prill 16:24
 • Dyer dhe Drittare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Drittare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Lipjan
  29 prill 16:24
 • Kauqa

  Kauqa

  Kauqa te lekures

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  29 prill 16:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Podujevë
  29 prill 16:24
 • DYER DHE DRTIARE 25% ZBRITJE SEZONALE LAMIPLAST

  DYER DHE DRTIARE 25% ZBRITJE SEZONALE LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Istog
  29 prill 16:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  Me Marrveshje
  Obiliq
  29 prill 16:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale lLAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale lLAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Viti
  29 prill 16:24
 • Dizalic per pesha te rona

  Dizalic per pesha te rona

  shitet dizalica per pesha te ronda sapo ardhur prej ch punon prefekt per info 0038649543414

  Me Marrveshje
  Gjilan
  29 prill 16:24
 • Aparat saldimi

  Aparat saldimi

  Shitet aparati elektrik i perdorun por ne gjendje te regullt tel +38649437535 --044799109

  55 €
  Mitrovicë
  29 prill 16:24
 • Dyer dhe Dritarae 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritarae 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Klinë
  29 prill 15:45
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  29 prill 15:44
 • Dhome e fjetjes

  Dhome e fjetjes

  Shitet dhoma e fjetjes ne gjendje shume te mire. Dhoma gjendet ne Peje. Ne cmim perfshihet edhe transporti deri tek bleresi.

  300 €
  Prishtinë
  29 prill 15:25
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Podujevë
  29 prill 15:25
 • shes lulen me vazno baj edhe ndrrim

  shes lulen me vazno baj edhe ndrrim

  shitet lulja me vazno komplet eshte shum e mir e jeshme prej toke eshte e gjat 210cm kurse prej vaznes e 170cm qmimi shum i arsyeshem ose baj ndrrim me telefon iphone 5

  120 €
  Ferizaj
  29 prill 15:25
 • Shes 3 2 1

  Shes 3 2 1

  Shitet 321 130 e 0493232847

  130 €
  Pejë
  29 prill 15:25
 • Urgjent e shes ket hillt

  Urgjent e shes ket hillt

  Urgjent shitet hillti i ardhur nga gjermanija me nje qmim shum te volitshum ju mirpres wiber+38649390908

  Me Marrveshje
  Malisheve
  29 prill 15:25
 • Dyer dhe Dritare 25% ZBRITJE Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% ZBRITJE Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Fushë Kosovë
  29 prill 15:25
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  Me Marrveshje
  Klinë
  29 prill 15:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale lamiplast

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale lamiplast

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Suharekë
  29 prill 15:24
 • Dyer dhe dritare te perdorura

  Dyer dhe dritare te perdorura

  Shes dyer dhe dritare te drurit te perdorura ne gjendje te mire. Dyert dhe dritaret jane momentalisht te montuara dhe ne rast qe demontimin e beni ju, cmimi zbritet. Sasia: Dyer te drurit - 10 cope

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  29 prill 15:24
 • Shes deren

  Shes deren

  Shes deren e hymjes dimenzionet 107cm gjersija me 220cm gjatsija

  35 €
  Prishtinë
  29 prill 15:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale lamipast

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale lamipast

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 prill 15:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale lamiplast

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale lamiplast

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Pejë
  29 prill 15:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Malisheve
  29 prill 15:24
 • Mobilje

  Mobilje

  Shiten mobiljet

  400 €
  Prishtinë
  29 prill 15:24
 • Forma per kocka boj edhe ndrrim

  Forma per kocka boj edhe ndrrim

  Shes ose boj ndrrim me gjithqka per arsye se une nuk kam koh mu mar me to ikam pru prej ch 20 kallupa ikam per ma shum info +37744425732

  Me Marrveshje
  Kukës
  29 prill 14:54
 • .SHESS APORATIN E HEQ LAGESHTIN VLLAGEN.MYKUN.....

  .SHESS APORATIN E HEQ LAGESHTIN VLLAGEN.MYKUN.....

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 prill 14:45
 • shiten dritat per lokale

  shiten dritat per lokale

  shiten dritat per lokale per me shum kontak viber : +38643926621 10€ copa

  10 €
  Skënderaj
  29 prill 14:45
 • Pomp për suvatim mallter

  Pomp për suvatim mallter

  Gjendje te rregullt ! E kompletune ! Qmimi me marr vjeshje

  Me Marrveshje
  Lipjan
  29 prill 14:45
 • Vitrin per sallon

  Vitrin per sallon

  vitrin per sallon osht ne gjendje te mir njo osht me 3 dollapa njo osht me 2 siq shihet ne foto

  Me Marrveshje
  Pejë
  29 prill 14:44
 • Shitet frigorifer Zanussi

  Shitet frigorifer Zanussi

  Shitet frigorifer Zanussi, ne gjendje te mire pune.

  5.000 Lek
  Tiranë
  29 prill 14:34
 • Cetofoni me kamer HDT HOLAND

  Cetofoni me kamer HDT HOLAND

  Cetofoni me kamer me blic me munitor dhe me buton per te hapur deren ,te ri ne kuti te ardhur nga Hollanda HDT..

  3.500 Lek
  Tiranë
  29 prill 14:34
 • APORATIN E HEQ LAGESHTIN VLLAGEN.MYKUN

  APORATIN E HEQ LAGESHTIN VLLAGEN.MYKUN

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 prill 14:24
 • SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , A

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , A

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 prill 14:24
 • Shitet komoda per TV

  Shitet komoda per TV

  Shitet Komoda per Tv, dru i vertet

  60 €
  Vushtrri
  29 prill 13:48