• Komplet divane dhe kolltuk 3+2+1+1

  Komplet divane dhe kolltuk 3+2+1+1

  Shiten set divane dhe kolltuk 3+2+1+1 Divani 3 me mekanizem per krevat. Ne gjendje shume te mire Cmimi 25.000 Lek

  25.000 Lek
  Tiranë
  13 dhjetor 14:54
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  50.000 €
  Fushë Kosovë
  13 dhjetor 14:50
 • Termo6

  Termo6

  Shitet termo 6

  110 €
  Skënderaj
  13 dhjetor 14:45
 • 3-2-1-1 shtrihet 3shi

  3-2-1-1 shtrihet 3shi

  Shes mobilet 3-2-1-1 shtrihet 3shi 044855857

  180 €
  Mitrovicë
  13 dhjetor 14:44
 • BRUSALIC E RE PRODHIM GJERMAN

  BRUSALIC E RE PRODHIM GJERMAN

  esht e re origjinal nga gjermania

  210 €
  Viti
  13 dhjetor 14:44
 • TERMO

  TERMO

  esht gjendje te rregullt shum e rujshme

  120 €
  Viti
  13 dhjetor 14:44
 • Tavolina 140 cm per zyra

  Tavolina 140 cm per zyra

  Shiten 2 tavolina te pershtatshke per zyra. 4000 lek copa ose 7000 lek te dyja

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 dhjetor 14:34
 • Dyr dhe dritare

  Dyr dhe dritare

  Shes 1 der te hymjes 2 dyr te ballkonit 5 dritare 1 dritare banjos 1dritare e madhe per ndriqim tana jan ne gjendje shum te mir te ardhura bga ch qmimi me marrveshje pres bleres serioz :

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 dhjetor 14:24
 • Komod -pllakare per tesha per femije

  Komod -pllakare per tesha per femije

  shite komoda pe teesha femijesh 100 % ne gjendje perfekte shume pak e perdorur me qmim shume te volitshem per me teper na kontaktoni ne numrin 044 234 454 lakrishte prishtine

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 14:24
 • Dyer dhe dritare

  Dyer dhe dritare

  Shes dyr e dritare ne gjendje shum te mir te ardhura nga ch ju mirpres

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 14:24
 • POMP E UJIT NGA ZVICERRA

  POMP E UJIT NGA ZVICERRA

  shes ket pomp ose motorr i ujit esht i ri i ardhur nga zvicerra

  130 €
  Viti
  13 dhjetor 14:24
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  105 €
  Has
  13 dhjetor 14:18
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:serv

  1.200 €
  Kllokot
  13 dhjetor 14:11
 • Tesa dekor punojm sipas porosisë

  Tesa dekor punojm sipas porosisë

  Kuzhina. Dhoma. Komoda. Paradhoma.etj.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 13:49
 • MAQINA PER VLLAG,MYK,LAGESHTI

  MAQINA PER VLLAG,MYK,LAGESHTI

  SHES MAKINA TE NDRYSHME PER VLLAG,MYK LAGESHTI MAKINA JAN PROFESJONALE DHE ME 2 VITE GARANCJON . MAKINA JON ARDH NGA ZVICRRA PER ME SHUM INFO +37744395435

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 13:46
 • Gjenerator i Oksigjenit

  Gjenerator i Oksigjenit

  Gjeneratori per prodhimin e oksigjenit per te semuret nga mushkerite. Perqindja e pastert e oksigjenit 5 LPM 96% /-3%. Prodhimi i oksigjenit prej 0.5 deri 5 lit/min Aparati eshte ne gjendje te shkel

  400 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 13:46
 • kauq

  kauq

  ne gjendje te rregullt

  70 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 13:44
 • Pllaka me shumic 60x60,30x30,40x40

  Pllaka me shumic 60x60,30x30,40x40

  Pllaka vetem me shumic mbi 1000m2.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 dhjetor 13:44
 • Shitet maqina qe kep

  Shitet maqina qe kep

  Shitet maqina qe kep pothuajse e re. Qmimi 50 eu i pa diskutueshem

  50 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 13:44
 • Shes makinen per tharje te rrobave

  Shes makinen per tharje te rrobave

  Shes makinen per tharje te rrobave te firmes Fust NovomaticTK1808, prodhuar ne France. Makina eshte ne gjendje te rregullt.

  70 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 13:44
 • Tepih ovale dhe dy staza prej leshi

  Tepih ovale dhe dy staza prej leshi

  Tepih ovale 220 X140 Staza 1: 300X 80 Staza 2 : 330 X 80 Tegjitha per 150 eur Per kontakt vetem permes viberit : +37745848042

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 13:44
 • Shiten mobiljet per sallon 1-2-3

  Shiten mobiljet per sallon 1-2-3

  Shiten mobiljet per sallon jan pak te gervishura prodhim italian

  80 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 13:44
 • Tesa dekor punojm sipas porosisë

  Tesa dekor punojm sipas porosisë

  Kuzhina. Dhoma. Paradhoma.komoda.etj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 13:25
 • shes trafo per shtepi 10kw 60 ero

  shes trafo per shtepi 10kw 60 ero

  shes trafon 10kw nese e keni rrymen e dopt at her kjo trafo ju rrit rymen esht manuel esht me shpesi esht ne gjendje te rregullt dy trafo i kom dyjat jon njot nga 10 kw qmimi per dyat 120 ero mua sp

  60 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 13:16
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shërbimit bankar, ajo ofron online: A

  100 €
  Graçanicë
  13 dhjetor 13:03
 • Tavoline Kompiuteri

  Tavoline Kompiuteri

  Shes tavoline kompiuteri. Tavolina eshte ne gjendje sh te mire. Tavolina eshte me sirtar me celes. Per ta pare me kontaktoni ne telefon.

  8.000 Lek
  Tiranë
  13 dhjetor 12:54
 • Pistolet ajri

  Pistolet ajri

  Pistolet ajri

  15.000 Lek
  Tiranë
  13 dhjetor 12:54
 • Nxemese Per Letkon Me Ajer

  Nxemese Per Letkon Me Ajer

  Nxemese Per Letkon Me Ajer Kodi i produktit: F115928 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gji

  20 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 12:46
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shër

  100 €
  Pukë
  13 dhjetor 12:38
 • Sharr Makita

  Sharr Makita

  Shiarr Makita.

  75.000 Lek
  Tiranë
  13 dhjetor 12:34
 • Kavo baterie 2000AMP

  Kavo baterie 2000AMP

  Kavo baterie 2000amper

  2.800 Lek
  Tiranë
  13 dhjetor 12:34
 • Kanteric ABS

  Kanteric ABS

  Esht ne gjendje shum te mir e vnon vetem traken me furnir e dhen ne te dya anet e kput

  850 €
  Podujevë
  13 dhjetor 12:26
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shër

  100 €
  Obiliq
  13 dhjetor 12:02
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shër

  100 €
  Junik
  13 dhjetor 12:00
 • cekullar dores

  cekullar dores

  shiten cekullar dores te reja jom germany

  20 €
  Pejë
  13 dhjetor 11:46
 • interfon me camer

  interfon me camer

  shiten interfonat me camer jon te reja kuti pershtatshme per banesa shtepi etj jon holandes

  20 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:44
 • Shitet hilti

  Shitet hilti

  Hilti shum ne gjendje te mier

  150 €
  Podujevë
  13 dhjetor 11:44
 • Makita

  Makita

  Makita + fleksi + me 1 bateri te sapo te ardhura pej gjermanis komplet 170

  170 €
  Podujevë
  13 dhjetor 11:44
 • KONDICIONER OKAZION!!

  KONDICIONER OKAZION!!

  shitet kondicioneri Midea Inverter ne gjendje shum te mire pune per arsye mosperdorimi ,detaje me te hollesishme i gjeni ne foton e rradhes

  115 €
  Tiranë
  13 dhjetor 11:34
 • Filter uji per frigorifer Whirpool

  Filter uji per frigorifer Whirpool

  Filter uji per frigorifer Whirpool dhe prodhus te tjere. Kodi: 8348339 _______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta esht

  32 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:26
 • Kornize llampe per oborr GU10 / LED

  Kornize llampe per oborr GU10 / LED

  Kjo kornize atraktive per oborr (jashte) dedikohet per kembesor por edhe me veture mbi to. Mund te vendosen drita LED me ngjyre te kalter, te kuqe, gjelber, bardhe etj. Nga firma holandeze HQ. Ky ar

  28 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:25
 • Adapter Per Bateri Canon BP718/BP709/BP727

  Adapter Per Bateri Canon BP718/BP709/BP727

  Adapter per bateri Canon BP718/BP709/BP727 Kodi i produktit: D800919 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte g

  28 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:25
 • TV Komoda

  TV Komoda

  TV komoda 3 pjesesh

  80 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:25
 • Kauq -shiten urgjent !!!

  Kauq -shiten urgjent !!!

  shiten dy kauq te perdorur. kauqat jane ne gjendje shume te mire dhe pa asnje defekt. gersheret i kane funksionale dhe jane pothuajse te ri. kauqt jane perdorur vetem per nje muaj gjate gjithe vitit ,

  125 €
  Gjilan
  13 dhjetor 11:25
 • prodhojm dyer me montim 044363733

  prodhojm dyer me montim 044363733

  dyer te dhomave 50 deri 150 euro viber +37744363733

  60 €
  Gjilan
  13 dhjetor 11:25
 • Filter uji per frigorifer Samsung DA29 00020B

  Filter uji per frigorifer Samsung DA29 00020B

  Filter uji per frigorifer Samsung DA29 00020B Ky filter filtron ujin ne disa lloje te frigoriferave Samsung e qe filteri e ka kodin DA29-00020B ose HAF-CIN/EXP. Kodi i produktit H335275 ___________

  29 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:24
 • Filter Uji Per Frigorifer Whirpool

  Filter Uji Per Frigorifer Whirpool

  Filter uji per frigorifer Whirpool. Eshte e preferueshme qe cdo 6 muaj te nderrohet filteri i ujit te frigoriferit. Kodi i produktit: F44836 __________________________________________________________

  29 €
  Prizren
  13 dhjetor 11:24
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  2.000 €
  Sarandë
  13 dhjetor 10:57
 • Mobile

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve

  350 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 10:47
 • Kabull

  Kabull

  Kabull komplet

  15 €
  Vushtrri
  13 dhjetor 10:47