• tavolin buke

  tavolin buke

  tavolina e bukes me 6 karrika dimenzioni 95 cm x 180 cm tavolina esht e xhamit karikat jan skaj per info ne tel prej ores 8 deri ne ora 20

  250 €
  Gjilan
  Dje, 10:44
 • Stihl18

  Stihl18

  She's motorr sharr stihl 18 original ka nevoj per servis nuk ban lymje te singjirve

  110 €
  Gllogoc
  Dje, 10:44
 • Servisi I mobiljeve

  Servisi I mobiljeve

  Riparojm te gjitha llojet e mobiljeve n drrimin. E fytyrave te ganiturave te ndryshem kauqa. Geja. Meganizma te ndryshem si bejm ngjyrosjen e mobiljeve si the punojm mobilje me porosi te reja kuzhi

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 10:34
 • Kabull trefazorësh.

  Kabull trefazorësh.

  Shitet 95 meter kabull trefazorësh me katër fije. Diametri i kabullit 20 mm Diametri i fijeve 6 mm I përdorur, por në gjendje shumë të mirë dhe i pashkëputur 350 lekë të reja për metër. (cmimi i blerj

  32.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 10:34
 • Dritare

  Dritare

  19 dritare 80x140 nje dere te hymjes 200x140 me hapje dy krahesh 4 dyer te tarasave 80x200 , 3 dritare per ndriçim te shkalleve.ne xhendje te mire , ne mekanizem dhe material , 3 vite te perdorura.

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 10:31
 • Makine autolarje (2)

  Makine autolarje (2)

  049145804 MakinA autolarje (2) e ardhun nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 10:31
 • dyer per dhoma standarte 044945648

  dyer per dhoma standarte 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet si dhe me porosi

  60 €
  Prishtinë
  Dje, 10:30
 • Dyer per dhoma

  Dyer per dhoma

  Punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme Nr.044945648

  60 €
  Gllogoc
  Dje, 10:30
 • NGJYROSJE ME POLIKOLLOR RINOVIME ETJ

  NGJYROSJE ME POLIKOLLOR RINOVIME ETJ

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.. Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në ngjy

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 10:29
 • Shtylla (STUBA) betoni

  Shtylla (STUBA) betoni

  Shtylla stuba betoni dimenzione 2 metra - 4 metra RAHOVEC

  Me Marrveshje
  Dje, 10:28
 • Komoda

  Komoda

  Shitet Komoda e perdort ne gjendje Te mire

  55 €
  Gjilan
  Dje, 10:27
 • Brusalicen

  Brusalicen

  shes brusalicen ngjendje shum te mir permashum kontakto numrin 044374233 milaimi

  70 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 10:27
 • Dyer te dhomave 60 dhe 70 euro 044363733

  Dyer te dhomave 60 dhe 70 euro 044363733

  shesum dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro viber +37744363733

  60 €
  Viti
  Dje, 10:27
 • qeremide te perdorura

  qeremide te perdorura

  shite qeremidet e perdorta afer 800copa jon

  15 €
  Podujevë
  Dje, 10:26
 • Pisje inventar sallon ondulimi

  Pisje inventar sallon ondulimi

  Shes pais je per sallon ondulimi 5-7 lloje te te pasqyravea edhe diss karrika dhe diss paisje tjera, shum pak te perdorura jan ne gjendje shum te Mira qmimi shum I volitshum

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 10:26
 • Kompresor I ri me hilta komplet

  Kompresor I ri me hilta komplet

  Kompresori është vetem me 8 orë pune Posedon dy Hilta komplet me gypa 40 metra Më një Fjal I ri

  3.800 €
  Pejë
  Dje, 10:26
 • Vegla pune profesionale

  Vegla pune profesionale

  Jane profi dhe ne gjendje perfekte.049495226 - 045818300

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 10:26
 • Shkarkuese uji per teraca

  Shkarkuese uji per teraca

  Shiten shkarkuese uji per teraca te gjitha dimenzionet cmimi i volitshem

  Me Marrveshje
  Prizren
  Dje, 10:25
 • Gjenerator I kfortit

  Gjenerator I kfortit

  Gjenerator 3kw Orë punë vetem 62 orë

  350 €
  Pejë
  Dje, 10:25
 • Dyer te dhomave 60 dhe 70 euro 044363733

  Dyer te dhomave 60 dhe 70 euro 044363733

  shesum dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro viber 044363733

  60 €
  Prishtinë
  Dje, 10:24
 • Alarm wireless (pa tela) per shtepi, shitore etj

  Alarm wireless (pa tela) per shtepi, shitore etj

  Alarmi eshte pa tela (wireless), posedon 4 RIP senzora, 1 sensor magnetic per dere, 2 sirena te jashtme, Panelin kyesor si dhe nje tele dirigjues. Ka tre zona të pavarura, çdo zonë mbështet deri në 3

  150 €
  Vushtrri
  Dje, 10:24
 • Guzhina te reja ekspozite

  Guzhina te reja ekspozite

  Guzhina te reja ekspozite!

  400 €
  Kavajë
  Dje, 09:54
 • Shtylla me qera.tel viber.+37744285065

  Shtylla me qera.tel viber.+37744285065

  Leshoj shtyllat me qera nunri i telefonit.044 285 065. mund te thirrni edhe per mes .Viberit.+37744285065.

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Dje, 09:47
 • KUZHINA MODERNE

  KUZHINA MODERNE

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi PUNOJME EDHE KUZHINA MODERNE, DHOMA GJUMI ETJ SIPAS KERKESES SUAJ.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 09:47
 • panella

  panella

  Panella te zeza mbi 2000 metra katror , shtylla per shitje dhe me qera ,shina , vinklla , doka apo traje .

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 09:47
 • Shitet maqina per brusitjen e XHAMAVE

  Shitet maqina per brusitjen e XHAMAVE

  Shitet Maqin per gllendje e xhamai Gurin e ka 10mm Gjendje prefekt

  Me Marrveshje
  Prizren
  Dje, 09:47
 • IDEAL KAMINA - Kamina me dru, Kamina Dekorativ etj

  IDEAL KAMINA - Kamina me dru, Kamina Dekorativ etj

  IDEAL KAMINA - Ju ofrojm oxhakun qe keni enderruar me cilesi te cilen ju garanton experienca shume vjecare qe nga viti 2003. Kamina me dru, Kamina Dekorativ, Kamina Elektrik, Kamina elektrik me dekor

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 09:45
 • llustera 2 copa 25 euro pak te perdorur

  llustera 2 copa 25 euro pak te perdorur

  Shiten 2 llustera ,jan pak te perdorun me ka 3 drita,per me shum kontakto ne tel.fiks 25 ero

  25 €
  Ferizaj
  Dje, 09:45
 • Dyer per oborr

  Dyer per oborr

  Shiten dyert per oborr me dimenzione 3.00 me 2.10 ,per me shum kontakto ne tel+37744791300

  170 €
  Ferizaj
  Dje, 09:45
 • Rafta per supermarket,2 cope

  Rafta per supermarket,2 cope

  Raftat jane ne gjendje shume te mire dhe cmimi eshte nga 40 euro per nje raft....!Cmimi fix nuk negociohet

  80 €
  Pejë
  Dje, 09:45
 • punojm mobilje me porosi

  punojm mobilje me porosi

  Punojm te gjitha llojet e mobiljeve me porosi po ashtu edhe bejm ndrimin e fytyrave te mobiljeve te vjetra punojm pllakare kuzhina komoda paradhoma regalla enteriere per lokale etj ju mirpresim na kon

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 09:45
 • Makin Qepse Profesionale(industriale)

  Makin Qepse Profesionale(industriale)

  Makina lineare per rrobaqepsi pa prerje peri e perdorur 15dit pothuaj ere sic duket dhe ne foto jepet me prove450€

  450 €
  Tiranë
  Dje, 09:35
 • dyer nga druri standarte 045327459

  dyer nga druri standarte 045327459

  shesim dyer e dritare nga druru me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim ne nr 049200094

  60 €
  Kamenicë
  Dje, 09:25
 • Dyer te dhomave

  Dyer te dhomave

  Dyer te dhomave

  60 €
  Ferizaj
  Dje, 09:25
 • Dyer te brendshme 90x200m 045327459

  Dyer te brendshme 90x200m 045327459

  Shesim dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet si dhe dyert e dritaret jan me gum e brava komplet .dyer 90x200m, qmimi 70Euro .Dyer te dhomave dyer te sallonit kuzhinave dhe dyer te hyerjes 100E. Te

  60 €
  Istog
  Dje, 09:25
 • Pumpa te ujit te sapo ardhura nga gjermania

  Pumpa te ujit te sapo ardhura nga gjermania

  shiten kto pumpa te ujit te sapo ardhura nga gjermania shum shum pak te perdorura pothuajse te reja ne gjendje shum funksionale vetem me fillu me punu me to per me shum info na kontaktoni ne nr 044181

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 09:25
 • Shporet Elektrik + Enelarse - 140 Euro

  Shporet Elektrik + Enelarse - 140 Euro

  ---- TEKNIKË E BARDHË NGA ZVICRA ---- -------------------------------------------------------- Telefononi tani ne nr : 045-400738 +Viber ...............................................................

  140 €
  Ferizaj
  Dje, 09:25
 • Vegla pune profesionale

  Vegla pune profesionale

  Jane ardhe nga gjermania ne gjendje perfekte.049495226-045818300

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 09:25
 • Klima

  Klima

  Aparatsaldues 220£ i ri i ardhur nga Gjermania dhe një klim lëvizëse 55£

  275 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 09:24
 • Kauq Kolltuk

  Kauq Kolltuk

  kauqa- kolltuk 35 euro . esht i perdorem por i rujtun.

  35 €
  Prizren
  Dje, 09:24
 • Boc

  Boc

  boc shes bocen per acetilen-bon edhe per plin (gaz). ose e nderroj me naj boc tjeter per co2 ose o2 ose argon me madhsi te ksaj boce ose me te vogel. nese jen bocat shum te mira shtoj edhe pare varsi

  30 €
  Prizren
  Dje, 09:24
 • Pishtole Per Goma Te Vetures MAKITA

  Pishtole Per Goma Te Vetures MAKITA

  SHES ME SHUMIC PISHTOLE PER GOMA TE VETURAV MAIKTA TE ARDHURA NGA ITALIA JAN TE PA PERDORURA , ME PAKETIM MODELI MAKITA• TW 0350

  180 €
  Malisheve
  Dje, 09:24
 • Sharr me 2 teha mizrak

  Sharr me 2 teha mizrak

  Esht ne gjendje shum te mir me 2 trha 3.20 m 1088 kg kthehet 45

  3.700 €
  Ferizaj
  Dje, 09:24
 • Fshesë elektrike Rainbow

  Fshesë elektrike Rainbow

  Shitet fshesa elektrike e modelit Rainbow. Ky model siç e dini, ka dhjetera funksione, nga perthithje e pluhnave ditor deri ne larje te tepiheve, tepisoneve, perdeve, dyshemese, kauqave, etj. Fshesa v

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 09:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Shtime
  Dje, 08:45
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Suharekë
  Dje, 08:45
 • Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Rahovec
  Dje, 08:45
 • Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Prishtinë
  Dje, 08:45
 • Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Pejë
  Dje, 08:45
 • KLIMA inverter

  KLIMA inverter

  Shesim klima inverter qe nxejn deri -15 grad dhe ftofin kur eshte nxeht deri 50 grad, klimat jan te reja dhe kan garancion 3 vjet. Klima btu 12-she komplet me montim kushton vetem 370 euro. Te intere

  370 €
  Prishtinë
  Dje, 08:44