Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  Japim ne sherbim tenda karrika dhe tavolina kemi te gjith llojet e tendav muni me thirr ne gjdo koh

  Lipjan Sot, 18:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per xhdo nevoj tuajenn familjare per kontakt 044280873 vi

  Lipjan Sot, 18:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet tavoalina me 4 karrika
  Mobilje

  Shitet tavoalina me 4 karrika

  shitet tavolina me 4 karrika osht e rujtne shum pak e perdorne hapet me shina edhe palohet osht 0

  Prishtinë Sot, 18:02
  160 €
 • 3 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAV 0442808 73
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAV 0442808 73

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 jeni tmir pritur muni me thirr edhe nviber +38

  Vushtrri Sot, 18:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina je ni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +38344280

  Lipjan Sot, 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN RAFTAT
  Mobilje

  SHITEN RAFTAT

  SHITEN RAFTAT DHE TAVOLINA PER LOKAL , PER ME SHUM INFO NA KONTAKTONI N NR TELIT 045 510038

  Prishtinë Sot, 18:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVL ME QERA 044280873 viber
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVL ME QERA 044280873 viber

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina kemi te xhith dilenzionet e shatorav muni me t

  Gjilan Sot, 18:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda karrika dhe tavolina me qera 044280873 viber
  Mobilje

  Tenda karrika dhe tavolina me qera 044280873 viber

  Japim me qera tenda karrika dhe tavolina muni me thirr ne xhdo koh ne nr 044280873

  Gjilan Sot, 18:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ZBRITJE DHOMA GJUMIT 550 EURO
  Mobilje

  ZBRITJE DHOMA GJUMIT 550 EURO

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjakovë Sot, 18:01
  550 €
 • 0 foto
  PRODHOJM DHOMA GJUMI Viber +38344152077
  Mobilje

  PRODHOJM DHOMA GJUMI Viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 18:01
  950 €
 • 8 foto
  ZBRITJE DHOMA GJUMIT, ☎️viber +38344152077
  Mobilje

  ZBRITJE DHOMA GJUMIT, ☎️viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Istog Sot, 18:01
  550 €
 • 0 foto
  paletar
  Materiale ndertimi

  paletar

  paletar 2500 kg i ri

  Lipjan Sot, 18:01
  1 €
 • 2 foto
  Shitet ulse per sallon Kand
  Mobilje

  Shitet ulse per sallon Kand

  shitet kandi shum pak i perdoru i bler para 10 mujve ne vler 875 euro plus tabureja 85 euro bashk m

  Prishtinë Sot, 18:01
  700 €
 • 4 foto
  SHATORA TEND ME NXEMJE TAVOL KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TEND ME NXEMJE TAVOL KARRIKA 044280873

  Japim menqera shatora karrika dhe tavolina nr 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh jeni te mi

  Kamenicë Sot, 18:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer (porta) te medha metalike
  Materiale ndertimi

  Dyer (porta) te medha metalike

  shiten 10 dyer (5cifte) te medha metalike .me permasa 4*3.dyert jane shume pak te perdorura ne nje k

  Shkodër Sot, 18:00
  200 €
 • 7 foto
  SHATORA ME NXEMJE KARRIKA & TVOL 044280873 VIBER
  Mobilje

  SHATORA ME NXEMJE KARRIKA & TVOL 044280873 VIBER

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jan modern kan ndriqim numri per kontakt 0442808

  Prishtinë Sot, 17:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Jap me qera shatora karrika dhe tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 044280873 viber +38344280873

  Ferizaj Sot, 17:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr non stop 24 or ne 044280873

  Kaçanik Sot, 17:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japimmme qera karrika tavolina dhe shatora per info ne nr 044280873 viber +38344280873 Jeni te

  Kaçanik Sot, 17:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA DIMROR ME NXEMJE KARIK TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA DIMROR ME NXEMJE KARIK TAVOLINA 044280873

  japim me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jon me dimenzione te ndryshme si dhe me ndriqim

  Gjilan Sot, 17:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   TENDA SHATOR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATOR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873

  Japim ne sherbim shatora karrika dhe tavolina shatorat jan me madhsi te ndryshme sipas kerkeses suaj

  Lipjan Sot, 17:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prodhojm Dhoma te Fjetjes viber +38344152077
  Mobilje

  Prodhojm Dhoma te Fjetjes viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Mitrovicë Sot, 17:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Prodhojm Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+386..
  Mobilje

  Prodhojm Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+386..

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 17:57
  700 €
 • 9 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLiNA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLiNA 044280873

  Japum me qera shatora karriak dhe tavolina ne gjdo koh muni me thirr jene te mir pritur ne nr 044280

  Kamenicë Sot, 17:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

  Japim ne sherbim karrika tavolina dhe shatroa ne gjdo koh jeni te mir pritur kontakti 044280873 vibe

  Obiliq Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FRIGORIFER
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER

  Shesim Frigorifer te brendeve me te njohura Europiane, Frigorifera 650 Litra(te perdorur) te servi

  Prishtinë Sot, 17:56
  399 €
 • 6 foto
  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA
  Mobilje

  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina numri pet kontakt 044280873 ne gjdo koh jeni te mir pritu

  Ferizaj Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATOR TENDA ME NXEMJE KARRIK TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATOR TENDA ME NXEMJE KARRIK TAVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim tenda moderne karrika dhe tavolina jeni te mir pritur numri per kontakt 044280873 v

  Suharekë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne gjdo koh ne nr 044280873

  Kaçanik Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA NE SHERBIM 044280873

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina 044 280 873 viber +383 44 280 873 ne gjdo koh te m

  Fushë Kosovë Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kallda (Stufe) me dru edhe pelet 35kw
  Teknik dhe paisje

  Kallda (Stufe) me dru edhe pelet 35kw

  Shes kallda 35kw me dru dhe pelet ne gjendje te mire

  Prishtinë Sot, 17:55
  1.200 €
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  Japim me qera shatora karrik dhe tavollna per info ne nr 044 280873 viber ne gjdo koh

  Gjilan Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ZBRITJE E MADHE DHOMA GJUMIT viber +38344152077
  Mobilje

  ZBRITJE E MADHE DHOMA GJUMIT viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Ferizaj Sot, 17:55
  850 €
 • 6 foto
  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare numri per kontakt 044280

  Obiliq Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

  Japim ne sherbim me qera karrika tavolina dhe shatroa nr 044280873 muni me thirr ne xhdo koh jeni te

  Ferizaj Sot, 17:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 ne xhdo koh muni me thirr jeni te mir pritur +

  Ferizaj Sot, 17:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavoina ne gjdo koh jeni te mir pritur 044280873 viber +3834428087

  Shtime Sot, 17:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHER044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHER044280873

  Japim Ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina nr 044 280 873 viber +383 44 280 873 ne gjdo k

  Fushë Kosovë Sot, 17:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina kemi te gjith llojet e shatorav muni me thirr

  Fushë Kosovë Sot, 17:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Bolitor 200 mije lek
  Mobilje

  Shitet Bolitor 200 mije lek

  Bolitor 200 mije lek

  Shkodër Sot, 17:53
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten brumatice dhe afetatrice
  Mobilje

  Shiten brumatice dhe afetatrice

  shiten brumatice dhe afetatrice ne gjendje te mire . Brumaticja kushton 30.000 lek te reja ndersa af

  Shkodër Sot, 17:53
  65.000 Lek
 • 4 foto
  TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim tenda karrika dhe tavolina numri per kontakt 044280873 24 or transporti dhe m

  Prishtinë Sot, 17:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOILNA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOILNA 044280873

  Jap me qera shatora akrrika dhe tavoina ne gjdo koh jeni te mir pritur ne nr 044280873 viber +383442

  Ferizaj Sot, 17:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne gjdo koh jeni te mir pritur ne nr 044280

  Kaçanik Sot, 17:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Furre per 6 tava frigorifer banak
  Mobilje

  Shiten Furre per 6 tava frigorifer banak

  Shiten furre per 6 tava te medha per njeher dhe frigorifer shume pak te perdorura. furra kushton 3.

  Shkodër Sot, 17:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORA ME NXMJE TAVOLINA KARRIKA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXMJE TAVOLINA KARRIKA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare 044280873 transportin

  Prishtinë Sot, 17:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHATORA ME NXENJE KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA ME NXENJE KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japum me qera sherbim shatora karrika dhe tavolina 044280873 jeni te mir pritur ngjdo koh qe thirrni

  Gjilan Sot, 17:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOL ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOL ME QERA 044280873

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne gjdo koh ne numrin 044280873

  Gjilan Sot, 17:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  Japim ne sherbim karrika tavolin tenda 044 280873 viber n gjdo koh +383 44 280 873

  Fushë Kosovë Sot, 17:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatora karrika tavolina muni me thirr ne gjdo koh ne nr 044280873 viber 00383 44 280

  Gjilan Sot, 17:51
  Me Marrveshje