Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 8 foto
  Makin Kombinjerk Mini Max
  Makina dhe vegla

  Makin Kombinjerk Mini Max

  Shitet Makina Kombinjerk Mini Max ne gjendje shum tmir pune e ardhur nga Zvicra . Nr tel : +383 49-

  Pejë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresor - CECCATO
  Makina dhe vegla

  Kompresor - CECCATO

  Shitet Kompresori CECCATO i ardhur nga Zvicra Nr tel : +38349-30-40-10 Ju mirpret Gebe Company ne P

  Pejë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 m2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 m2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES

  Vushtrri Sot, 09:50
  37 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ME TERMO IZOLATOR ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK

  Mitrovicë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  rjeta kunder mickojave
  Mobilje

  rjeta kunder mickojave

  rjeta kunder insekteve dhe mickojave rjetat jan moderne hapen dhe mbullen si harmonik shum praktike

  Prishtinë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI PERDE TRAK SHIRITORE

  Skënderaj Sot, 09:50
  37 €
 • 3 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi

  - Sobë me furrë dhe vatër gatimi - Kapaciteti 11-15KW - Dimensioni i furrës: 40x49 dhe lartësia 21.5

  Tiranë Sot, 09:50
  295 €
 • 0 foto
  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE

  AKSION - Sobe me Pelet - 1290 EURO *Kapaciteti - 25KW *Sobe me ngrohje qendrore *Ngjyre e kuqe dhe

  Tiranë Sot, 09:50
  1.290 €
 • 2 foto
  Lavatrice Hotpoint Ariston
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Hotpoint Ariston

  Shitet lavatrice Hotpoint ARISTON, modeli AR 63 (IT). Ne gjendje shume te mire. Kapaciteti 5 kg. Çmi

  Korçë Sot, 09:49
  16.000 Lek
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Sot, 09:49
  850 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjilan Sot, 09:49
  700 €
 • 4 foto
  Makin per Qarjen e Druve
  Makina dhe vegla

  Makin per Qarjen e Druve

  Shitet makina per qarjen e druve e ardhur nga Zvicra Tel : +38349-30-40-10 Ju mirpret Gebe Company n

  Pejë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  CNC - MORBIDELL 600K
  Makina dhe vegla

  CNC - MORBIDELL 600K

  Shitet Makina - CNC - MORBIDELL 600K Viti - 1999 4 - AKS me Program XILOG MMI Tel : 049-30-40-10 J

  Pejë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Ferizaj Sot, 09:49
  85 €
 • 7 foto
  Makin Dikt - SCHELLING D - 66
  Makina dhe vegla

  Makin Dikt - SCHELLING D - 66

  Shitet Makina Dikt - SCHELLING D - 66 ne gjendje shum tmir pune e ardhur nga Zvicra Nr tel : +383 4

  Pejë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA

  Suharekë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE

  Prishtinë Sot, 09:49
  37 €
 • 11 foto
  ROLLO PERDE +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE +383 44 100 035

  ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRITORE ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ROLETA VENECIA

  Prishtinë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITOR

  Ferizaj Sot, 09:49
  37 €
 • 0 foto
  Tavolina Buke transporti ne Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Tavolina Buke transporti ne Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Fushë Kosovë Sot, 09:48
  480 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porisit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porisit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjakovë Sot, 09:48
  850 €
 • 5 foto
  KLIMA 5 VITE GARANCION
  Teknik dhe paisje

  KLIMA 5 VITE GARANCION

  Air Conditioner ( KLIMA ) SHITJE MONTIM SERVISIM. MBUSHJE ME GAS. PASTRIM GJENERAL I KLIMES. * KLIM

  Prishtinë Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kabllo rryme 4x70 ( alumini - tokesore )
  Materiale ndertimi

  Kabllo rryme 4x70 ( alumini - tokesore )

  Shes 33 metra kabllo rryme - alumini ( tokesore ) prodhim i zajeqarit , 4x70mm2, qmimi 3.5€ per mete

  Malisheve Sot, 09:48
  4 €
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I P

  Klinë Sot, 09:48
  13 €
 • 5 foto
  KLIMA ( SHITJE , MONTIM & SERVISIM )
  Teknik dhe paisje

  KLIMA ( SHITJE , MONTIM & SERVISIM )

  SHITJE MONTIMIN DHE SERVISIMIN E KLIMAVE , (044/ 872-729 ) viber ( 049/473-637 ) viber https:

  Prishtinë Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  HITI KAMINA - HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  HITI KAMINA - HITI OXHAQE

  HITI KAMINA - Kamina me dru - Stufa me dru dhe pelet - Kamina elektrik - Biokamina - Kamina dhe stu

  Prishtinë Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  THITHSE HIRI - 18L dhe 20L
  Teknik dhe paisje

  THITHSE HIRI - 18L dhe 20L

  - Thithse e cila mundeson pastrimin e hirit per kamin, stufa, skara dhe kalldaja te drurit dhe pelet

  Prishtinë Sot, 09:48
  40 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRIT

  Ferizaj Sot, 09:48
  37 €
 • 5 foto
  VENECIANE NGA DRURI
  Mobilje

  VENECIANE NGA DRURI

  PUNOJM VENECIANE NGA DRURI 50mm ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK DYER HARMONIK ROLETA TE JASHTME

  Prishtinë Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamina me dy pamje
  Teknik dhe paisje

  Kamina me dy pamje

  Kamina me dy pamje - Kamina me dru - Mbi 25 lloje me dimensione te ndryshme - Mundesi te lidhjes me

  Prishtinë Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet cekullari trefaz ne gjendje te rregullt
  Makina dhe vegla

  Shitet cekullari trefaz ne gjendje te rregullt

  Shes cekullarin trefaz punon shume mire eshte shume pak i perdorur Arsyeja e shitjes eshte se nuk e

  Mitrovicë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Qpojs per Metal - GENERAL
  Makina dhe vegla

  Qpojs per Metal - GENERAL

  Shitet makina qpojs per metal - GENERAL e ardhur nga Zvicra Ju mirpret Gebe Company ne Pejë Tel 0

  Pejë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rjeta kuder mushkonjave
  Mobilje

  Rjeta kuder mushkonjave

  Punojm rjeta kunder insekteve, rjeta punohet sipas vendit , rjetat jan prodhim Italian korniza prej

  Prishtinë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLO PERDE ME MATERJALE NGA TAIWANI,MALEJZIA KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE LLOJEVE DHE NGJYRAV

  Prishtinë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC

  PUNOJM ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA,ROLETA ESHTE IZOLATOR I SHKELQYSHEM PER TE GJITHA STINET,PUNOJ

  Prishtinë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolin e punes italjane me ftofje 1.50cm inox
  Teknik dhe paisje

  Tavolin e punes italjane me ftofje 1.50cm inox

  Shes frizin ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan 1.50cm shum e ruajtur inox me bunker me dy dyer

  Prizren Sot, 09:47
  650 €
 • 3 foto
  QPOJSE PER BAGLLAM - GRASS
  Makina dhe vegla

  QPOJSE PER BAGLLAM - GRASS

  GEBE COMPANY ne Peje ju ofron QPOJSE PER BAGLLAM e tipi GRASS . Makina është ne gjendje shum te mir

  Pejë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Vushtrri Sot, 09:47
  60 €
 • 3 foto
  Qpojse per Mobileri B29
  Makina dhe vegla

  Qpojse per Mobileri B29

  Shitet Makina qpojse - B29 per Mobileri . Te ne gjinden edhe Makina te funksijoneve te ndryshme. Ju

  Pejë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MOLER PROFESIONAL
  Materiale ndertimi

  MOLER PROFESIONAL

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESOINALE TË BANESAV DHOMA ZYR HOT

  Prishtinë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE SHUM LLOJE TE

  Obiliq Sot, 09:47
  37 €
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE

  Fushë Kosovë Sot, 09:47
  37 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO M2
  Materiale ndertimi

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE

  Prishtinë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PERDE TRAK
  Mobilje

  PERDE TRAK

  PUNOJM PERDE TRAK SIPAS POROSIS KEMI NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL ME CILSI TE MIR KEMI DHE ROLL

  Prishtinë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garnitura moderne dhe klasike +38344152077
  Mobilje

  Garnitura moderne dhe klasike +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Mitrovicë Sot, 09:46
  900 €
 • 12 foto
  PERDE ZEBRA
  Mobilje

  PERDE ZEBRA

  JU OFROJM PERDE ZEBRA ME QMIM 20 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLET ESHTE NGA KOREJA E JUGUT.KEMI E

  Fushë Kosovë Sot, 09:46
  17 €
 • 11 foto
  PERDE SHIRITORE +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE SHIRITORE +383 44 100 035

  PUNOJM SIPAS POROSIS PERDE TRAK SHIRITORE. TE PERSHTATSHME PER ZYRE ORDINANCA PER SHTEPI BANESA. KE

  Prishtinë Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  HITI Kamina - Kamina Dekorativ
  Teknik dhe paisje

  HITI Kamina - Kamina Dekorativ

  1. Kamina Dekorativ, 2. Kamina Montues (Ventilator), 3. Kamina Montues me Ngrohje Qëndrore, 4. Stufa

  Prishtinë Sot, 09:46
  Me Marrveshje