• 4 kolltuqe prej marshine per sall ps3

  4 kolltuqe prej marshine per sall ps3

  shiten 4 kolltuqe per sall ps3 ose lokal cmimi 400 mij lek te vjetrra i pa diskutueshem

  40.000 Lek
  Elbasan
  20 shkurt 15:34
 • Aksesor për Kuzhina

  Aksesor për Kuzhina

  Aksesore (rrjeta),shporta bërllogu për kuzhina nga Firmat e njohura .Zvicrrane MÜLLEX. PEKA, ELFA, TOPROC,LAMELLO. te nje cilsie te larte , kualitet Zvicrran SUISSE GARANTIE. Keto të gjitha i g

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 15:31
 • Dyer nga druri me qmime me te volitshme

  Dyer nga druri me qmime me te volitshme

  prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet te gjitha ktoj jan me brava gum e komplet ju mirpresim tel. 049200094 viber

  70 €
  Obiliq
  20 shkurt 15:27
 • 4 tepia 1 katrore e 3 rrumbullake

  4 tepia 1 katrore e 3 rrumbullake

  shes 1 tepi katrore dimenzioni 2.20 x 1.50 kurse te rrumbullakta me dimenzion 1.50 santimeter. Qmimi per tepin katrore ka kushtua 120 euro kurse 1 e rrumbullakt ka kushtua 70 euro, te gjithat k

  150 €
  Prishtinë
  20 shkurt 15:27
 • Lavtriqe Gorenje 693rrotollime

  Lavtriqe Gorenje 693rrotollime

  Lavtriqe ne gjendje te rregull Viber +38649824147

  85 €
  Suharekë
  20 shkurt 15:26
 • Shporet Alfa

  Shporet Alfa

  Vitin e kaluar e kam ble arysja e shitjes esht se e kam ble nje tjeter me pilet. +37745342343 Viber whts.

  450 €
  Prizren
  20 shkurt 15:25
 • DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Dragash
  20 shkurt 14:47
 • Freza

  Freza

  Shitet freza me shum lloje te brisqve motorrin e ka 5.5 2800 rrotullime ka tavolinen e madhe shum e shfytzushme per me frezat

  Me Marrveshje
  Viti
  20 shkurt 14:47
 • Shes inventar lokali

  Shes inventar lokali

  Vitrin-frigorifer:150x82.cm Frigorifer per pije:195x60 cm 3 tavolina dhe 12 karriga te brendshme:80x80 cm 4 tavolina dhe 14 karriga te jashtme:70x70 cm Tavolin pune:165x60cm Lavaman:100x70cm Haub me m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:46
 • DHOMA GJUMI 550 EURO VIBER +377 44 799 989

  DHOMA GJUMI 550 EURO VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Podujevë
  20 shkurt 14:46
 • MOLER PROFESIONAL , NGJYROSJE, RINOVIME ETJ

  MOLER PROFESIONAL , NGJYROSJE, RINOVIME ETJ

  MOLER PROFESIONAL. OFROJM NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE DHOMAVE, BANESA,, ZYR, HOTELERI ETJ, BEJM EDHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS , PUNOJM TE GJITHA PUNET E MOLERAJ ,.. KEMI EKIP

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:46
 • ZBRITJE DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  ZBRITJE DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Istog
  20 shkurt 14:46
 • 550 EURO DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  550 EURO DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Istog
  20 shkurt 14:46
 • Moler profesionalist Dekorime Rinovime

  Moler profesionalist Dekorime Rinovime

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, Kemi ek

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:45
 • DHOMA PER FEMIJË VIBER +377 44 799 989

  DHOMA PER FEMIJË VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes per femij Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me sh

  550 €
  Kamenicë
  20 shkurt 14:45
 • Frigorifer i pijeve per lokale

  Frigorifer i pijeve per lokale

  Shitet frigoriferi i pijeve ne gjendje te rregullt Per me shum info Viber:+37744742772

  150 €
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 14:44
 • Shes filtra uji me prodhim amrekina okazion

  Shes filtra uji me prodhim amrekina okazion

  shes filta uj me prodhim amrekina i certifikuar .jan te reja , filtrojne ujne e cezme , ujne e pishem.. gjithcka eshte me garanci dy vjecare. me cmim te arsyshem perme shume informacione kontaktonin n

  Me Marrveshje
  Durrës
  20 shkurt 14:34
 • Pres sovatimi

  Pres sovatimi

  Pres sovatimi 2 pistona nafte me 50m zorr presa eshte ne gjjendje shume te mire cmimi 6000 euro tel 0692139978

  6.000 €
  Fier
  20 shkurt 14:34
 • Agregat gerenator

  Agregat gerenator

  Dizel Italian 8.5 kw Dhez me qels edhe me kanop

  520 €
  Gllogoc
  20 shkurt 14:33
 • Agregat

  Agregat

  Agregati 10 kw dizell shum ne gjendje te mir

  580 €
  Gllogoc
  20 shkurt 14:32
 • Freza dhe shpojsen kater koka horizont dhe vertik

  Freza dhe shpojsen kater koka horizont dhe vertik

  Shes frezen se bashku me paisje shtes brisqi per shum lloje te mobijlev si dhe gjera percjellse . Per me shum thirr ne tel.+37744309023.

  Me Marrveshje
  Viti
  20 shkurt 14:32
 • Dyer per dhoma ne zbritje +37745327459

  Dyer per dhoma ne zbritje +37745327459

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritarve me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim ne nr 044945648

  60 €
  Shtime
  20 shkurt 14:31
 • Vitrin per mish & pije

  Vitrin per mish & pije

  Vitrin edhe ne gjendje te rregullt 2 metra gjatsi

  350 €
  Ferizaj
  20 shkurt 14:30
 • shitet motorrsharr stihl orginall gjendje te mir dhe lir

  shitet motorrsharr stihl orginall gjendje te mir dhe lir

  shitet motorsharra stihl ne gjendje shum te mir dhez leht punon mir 045 243 957 dhe viber

  110 €
  Pejë
  20 shkurt 14:30
 • SKELE ME QERA 1euro-m2

  SKELE ME QERA 1euro-m2

  JAP SKELE ME QERA Jap skele me qera m2 vetem 1 euro Bejm montimin dhe qmontimin e tyre Skelet jan shum te mira posedoj 1500m2 Mvaret muj mi pas nxane mundsisht me kallxu se sa ju nevoiten Skelet i

  1 €
  Gjakovë
  20 shkurt 14:29
 • Skele me Qera 1Euro M2

  Skele me Qera 1Euro M2

  JAP SKELE ME QERA Jap skele me qera m2 vetem 1 Euro-m2 Bejm montimin dhe qmontimin e tyre Skelet jan shum te mira posedoj 1500m2 Mvaret muj mi pas nxane mundsisht me kallxu se sa ju nevoiten Skelet

  1 €
  Pejë
  20 shkurt 14:29
 • MOLER 0.50 m² viber +37744878728

  MOLER 0.50 m² viber +37744878728

  OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT KRYHEN SHPEJT DHE MIR KEMI PËR

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:29
 • MOLER 0.5m² KNAUF GLET FASADA +37744878728

  MOLER 0.5m² KNAUF GLET FASADA +37744878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:29
 • friz

  friz

  shitet ne gjendje te rregullt....

  80 €
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 14:28
 • Trampoline

  Trampoline

  Shitet trampolina ne gjendje te mire,shum pak e perdorur ka edhe shkallet.

  80 €
  Prishtinë
  20 shkurt 14:28
 • Shporet i Rrymes SIEMENS

  Shporet i Rrymes SIEMENS

  SHITET SHPORETI I RRYMES SIEMENS NE GJENDJE TE RREGULLT PLLOQAT DHE FURRA. ESHTE I PERDORUR. CMIMI 30 EURO +37744185137 VIBER

  30 €
  Prishtinë
  20 shkurt 14:28
 • Tushkabina

  Tushkabina

  Punojm Te gjitha llojet e Tush-Kabin Sipas madhsis dhe vendit qe posedoni po ashtu Poashtu punojm edhe vizatime ne gjom per tushkabin-Siq shihet ne foto. Dhe kemi te gjitha pjest per tushkabin (do

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 14:27
 • Dritare

  Dritare

  Shes dritare alumini pa vesh 6 jan te mdhaja dhe nje e vogel jan shum te ruajtura te gjith te interesuarit te kontaktojn ne nr+37745586759, qmimi 120 euro te gjitha

  120 €
  Vushtrri
  20 shkurt 14:27
 • Agregat Gjenerator Suzuki 14 kw

  Agregat Gjenerator Suzuki 14 kw

  Shes gjeneratoein suzuki 14 kilovat osht orgjinal shum pak i perdorun dhez edhe me dor edhe me qels vetem baterija i mungon ne gjendje shum te mir pune osht benxin shpenzimet i ka 1.02 litra hergjon n

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 14:27
 • Punojm Dyer te Drurit tel:044729271 ose Viber

  Punojm Dyer te Drurit tel:044729271 ose Viber

  Punojm Dyer nga druri me disa dimensione te ndryshm, me disa ngjyra te ndryshme, me qmime te ndryshme duke filluar nga 60 Euro... Per me shum info thirr n tel:044729271 n viber.

  60 €
  Gjilan
  20 shkurt 14:26
 • Shitet makina per tharjen e robave

  Shitet makina per tharjen e robave

  Shitet makina për tharjen e rrobave GORENJE D50210 vetem 6 muaj e shfrytezuar, në gjendje shumë të mirë.

  350 €
  Pejë
  20 shkurt 14:26
 • Kauqa

  Kauqa

  Mobile per shitje shum pak t perdorura t ruajtura edhe ne gjendje t mir shtrihen edhe per fjetje

  180 €
  Pejë
  20 shkurt 14:25
 • Agregat gjenerator dizell 8.5 kw

  Agregat gjenerator dizell 8.5 kw

  Shes gjeneratorin dizell 8.5 kilovat rryj i jep 6 kilovt ndez edhe me dor edhe me qels vetem bateri nuk ka gjeneratori hargjon 700 gram per 1 or naft gjeneratori i ka perafersisht vetem 20 or pun osht

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 14:24
 • Komplet Divan+Kolltuk

  Komplet Divan+Kolltuk

  Divan+Kolltuk ne gjendje shume te mire Çmimi i arsyeshem...

  35.000 Lek
  Kuçovë
  20 shkurt 13:54
 • Frigorifer kollon freskus

  Frigorifer kollon freskus

  Shitet frigoriferi freskus per bar ne gjendje shume te mir 0699225492 400 mij lek

  400 Lek
  Tiranë
  20 shkurt 13:54
 • Frigorifer -ne gjendje te rregullt-qmimi i lire

  Frigorifer -ne gjendje te rregullt-qmimi i lire

  Frigorifer i perdorur i modelit General Frost ne gjendjete te rregullt me-gjatesi 127 cm - gjersia 58cm qmimi i arsyeshem.

  35 €
  Prishtinë
  20 shkurt 13:47
 • Kuzhinë

  Kuzhinë

  Pjesa kryesore eshte e ndertuar nga materiali Mediapan, kurse pllaka eshte e Mermerit. Eshte e perdorur, por nuk ka asnje defekt. Te gjitha dyert jane te ruajtura sikur ne gjendjen kur eshte blere.

  450 €
  Podujevë
  20 shkurt 13:47
 • saldatrice

  saldatrice

  saldatrice mig mag gas argon

  1.000 €
  Tiranë
  20 shkurt 13:34
 • ndricues

  ndricues

  i pa perdorur 400w

  250 €
  Tiranë
  20 shkurt 13:34
 • dyer te dhomave viber +37744933548

  dyer te dhomave viber +37744933548

  prodhojm dyer dhe dritare te drurit dyer prej 60 deri 100euro punojm edhe me porosi tel viber 044933548

  60 €
  Pejë
  20 shkurt 13:31
 • Shitet Komoda per TV

  Shitet Komoda per TV

  Shitet komoda per TV nga druri I Bungut me qmim shum te volitshem. Gjendemi ne Gavran-Gjilan

  99 €
  Gjilan
  20 shkurt 13:31
 • Motorr ventillimi per mobileri

  Motorr ventillimi per mobileri

  Motorr Ventillimi per mobileri 11KW kemi edhe tjere kapaciteti nga 5.5 KW deri ne 15 KW

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 13:31
 • Kompressor 22 KW

  Kompressor 22 KW

  Kompressor Ecoair 22 KW. Viti i prodhimit 1993

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:30
 • Kompressor 2.2 kw Atlas copco

  Kompressor 2.2 kw Atlas copco

  Atals copco kompressor eshte special pa vaj oil free. Perdoret per lemin e mjeksise (Dentista )

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:29
 • Vetillator per Mobileri 5.5 KW deri 15 KW

  Vetillator per Mobileri 5.5 KW deri 15 KW

  Venrillatoraj jane nga 5.5 deri ne 15 KW sipas nevojes. gjithsej 7 copa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:29