Garazh
Pejë

Garazh në shitje në Pejë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Pejë Sot, 11:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Trafik urgjent
  Garazh

  Trafik urgjent

  Trafika esht ne gjenfje te rregullt

  Pejë 24 janar 01:42
  400 €
 • 6 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  Garazh

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Pejë 19 dhjetor 13:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  Garazh

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Pejë 19 dhjetor 13:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  Garazh

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Kos

  Pejë 19 dhjetor 13:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  03-SHES SHTEPIN ME TRUALL NE PEJE
  Garazh

  03-SHES SHTEPIN ME TRUALL NE PEJE

  Shes shtepin me 12 ari truall ne pej e cila gjindet afer rethit te shkolles ekonomike shtepia gjinde

  Pejë 15 dhjetor 09:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  \'\'EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA
  Garazh

  \'\'EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Pejë 12 nëntor 20:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TRAFIKA
  Garazh

  TRAFIKA

  TRAFIKA ESHTE SHUM NE DJENDJE TE MIR

  Pejë 29 shtator 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  komshtepiza
  Garazh

  komshtepiza

  komshtepiza ka instalim te rrymes ujt oshte shum e mir

  Pejë 29 shtator 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shws
  Garazh

  Shws

  Sdhfe

  Pejë 22 shtator 22:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trafik ne gjendje perfekte
  Garazh

  Trafik ne gjendje perfekte

  Shes Trafiken ne gjendje perfekte,e gatshme per qdo veprimtari si dhe me siperfaqe shume te madhe! S

  Pejë 13 shtator 23:33
  1.000 €
 • 1 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  Shitet kioska 4x3 ne gjendje shume te mire

  Pejë 13 shtator 08:34
  700 €
 • 9 foto
  Lokale ne shitje Peje
  Garazh

  Lokale ne shitje Peje

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron dyqane ne shitje në Pejë te cilat gjenden ne

  Pejë 30 gusht 09:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  QEREMINE
  Garazh

  QEREMINE

  2000 copa , 20 cent 1

  Pejë 24 gusht 18:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer per garazha kifa mont
  Garazh

  Dyer per garazha kifa mont

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma dhe kunder zjarrit Dyer industriale Motorra per dyer te

  Pejë 12 korrik 12:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KomShtepize e Drurit
  Garazh

  KomShtepize e Drurit

  Radavc - Pej

  Pejë 13 qershor 11:41
  700 €
 • 0 foto
  KomShtepize e Drurit
  Garazh

  KomShtepize e Drurit

  Qmimi Sipas Marrveshjes

  Pejë 11 qershor 08:59
  1 €
 • 10 foto
  Dyqane ne lagjen Toskana
  Garazh

  Dyqane ne lagjen Toskana

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron dyqane ne shitje në Pejë te cilat gjenden ne

  Pejë 3 qershor 22:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER PËR GARAZHA - GENERAL TORE
  Garazh

  DYER PËR GARAZHA - GENERAL TORE

  GNERAL TORE sjell ne kosov kualitetin nr 1 ne botë për dyer automatike per garazha HÖRMANN, kualite

  Pejë 11 maj 23:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Garazha ne shitje
  Garazh

  Garazha ne shitje

  Garazha ne shitje

  Pejë 16 prill 14:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Konstruksion metali montazh

  Pejë 3 prill 12:00
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet dyqani Ne qender te Pejes 44 metra katror
  Garazh

  Shitet dyqani Ne qender te Pejes 44 metra katror

  Shitet dyqani Ne qender te Pejes 44 metra katror eshte prone private me dokumentacion te regullt mun

  Pejë 3 prill 07:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  “Kiosk”
  Garazh

  “Kiosk”

  Shitet kiosk alumini ne gjendje te mir matriale !Mjatf e shfrytzueshme .Gjindemi ne Peje fshat(Vitom

  Pejë 3 prill 00:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer per garazh
  Garazh

  Dyer per garazh

  Shitet ose nderrohet dera nga paneli i alominit. Me dimenzione 4.70 me 2.70 dera shitet per arsye mo

  Pejë 3 prill 00:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AGENCY HOME VIP SHET BANES 60m2 vetem 23mi euro
  Garazh

  AGENCY HOME VIP SHET BANES 60m2 vetem 23mi euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro ekstra lir ne menyr urgjente shitet. Agjencioni jo

  Pejë 2 prill 20:33
  23.000 €
 • 6 foto
  Kjoske (trafik)
  Garazh

  Kjoske (trafik)

  Shes trafiken asht me instalim elektrik me izolim me rafta me dritare

  Pejë 1 prill 11:15
  400 €
 • 3 foto
  Hamar
  Garazh

  Hamar

  Shitet Hamar Qmimi me Marrveshje

  Pejë 31 mars 22:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Baraka
  Garazh

  Baraka

  Urgjent Shitet

  Pejë 31 mars 08:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyqane ne shitje Peje
  Garazh

  Dyqane ne shitje Peje

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron kater (4) dyqane per shitje në Pejë të cilat

  Pejë 6 dhjetor 00:19
  Me Marrveshje