Makina te demtuara per pjese rezerve në shitje në Pejë

 • 3 foto
  Blejm Vetura Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan Etj
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Blejm Vetura Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan Etj

  Blejmi T’Gjitha Llojjet e Veturave Rks P

  Pejë Sot, 21:19
  1.500 €
 • 1 foto
  Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturave Duke fil
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturave Duke fil

  Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturav

  Pejë Sot, 21:19
  1.100 €
 • 2 foto
  Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

  Blejmi te gjitha Llojet e Veturave Vetu

  Pejë Sot, 21:16
  1.100 €
 • 3 foto
  Pjes golf 4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes golf 4

  Shes pjes per golf 4

  Pejë 5 maj 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorra
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  motorra

  shes motorrav per vetura dizella me marr

  Pejë 1 maj 08:56
  2 €
 • 1 foto
  shes pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes pjes

  shes pjes per ford fukus ose e shes komp

  Pejë 27 prill 09:44
  2 €
 • 3 foto
  Maqina per benz golf Opel astra Audi 80
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Maqina per benz golf Opel astra Audi 80

  Maqina per golf 3 benzin 1.4 Opel Astra

  Pejë 27 prill 00:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 per mercedes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Fellne 16 per mercedes

  Fellne te mira

  Pejë 22 prill 21:11
  85 €
 • 0 foto
  Gol 3
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Gol 3

  Shes pjes per golf 3 motorr menjaq pjes

  Pejë 19 prill 12:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pjes rezerv
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  pjes rezerv

  blej vetura te cilat nuk i perdorni dhe

  Pejë 17 prill 05:59
  100 €
 • 4 foto
  Bandash per Lincoln Navigator Ford Explorer
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Bandash per Lincoln Navigator Ford Explorer

  Bandash per Lincoln Navigator Ford Explo

  Pejë 29 mars 23:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bandash me goma te dimrit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Bandash me goma te dimrit

  Pothuajse te reja 5 sherafa

  Pejë 29 mars 15:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motor 1.6 dizel mini turbo ne shitje
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motor 1.6 dizel mini turbo ne shitje

  1.6 dizel me mini turbin ne shitje Qmi

  Pejë 27 mars 14:23
  150 €
 • 4 foto
  Pjese kembimi per Tuareg 5.0 diesel viti 2005
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per Tuareg 5.0 diesel viti 2005

  Pjese kembimi per Tuareg 5.0 diesel viti

  Pejë 6 mars 13:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi per S320 benzin plin
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per S320 benzin plin

  Pjese kembimi per S320 benzin plin e sap

  Pejë 6 mars 13:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 goma te reja 195/70/R15C
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  4 goma te reja 195/70/R15C

  4 goma te reja 195/70/R15C

  Pejë 6 mars 13:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi per S320 benzin plin esapoardhur
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per S320 benzin plin esapoardhur

  Pjese kembimi per S320 benzin Plan esapo

  Pejë 6 mars 13:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese kembimi per SEAT Ibiza 1.4 benzin
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per SEAT Ibiza 1.4 benzin

  Pjese kembimi per SEAT Ibiza 1.6 benzin

  Pejë 20 shkurt 14:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pijese kembimi per Audi A4 B5 1.8 benzine 2001
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pijese kembimi per Audi A4 B5 1.8 benzine 2001

  Pijese kembimi per Audi A4 B5 1.8 benzin

  Pejë 20 shkurt 14:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford Kuga 2015 per pjese
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ford Kuga 2015 per pjese

  Ford Kuga per pjese 2,0 dizel automat

  Pejë 20 shkurt 14:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi per S320 benzin plin
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per S320 benzin plin

  Pjese kembimi per S320 benzin plin

  Pejë 20 shkurt 14:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjese kembimi per makina amerikane
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per makina amerikane

  Pjese kembimi per makina amerikane Linco

  Pejë 20 shkurt 14:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma Continental shum te mira 205/70/15 C
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Goma Continental shum te mira 205/70/15 C

  Goma shum te mira te sapoardhura nga ang

  Pejë 17 shkurt 12:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sel benzine per pjese
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Sel benzine per pjese

  Sel per pjese kembimi benzine

  Pejë 17 shkurt 11:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pjese kembimi te perdorura per Fiat Ducato
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi te perdorura per Fiat Ducato

  Pjese kembimi per Fiat Ducato viti 2007,

  Pejë 17 shkurt 11:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese kembimi per Opel Zafira 2014
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per Opel Zafira 2014

  Pjese kembimi per Opel Zafira 1.6 benzin

  Pejë 17 shkurt 11:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pjese te perdorura per automjete
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese te perdorura per automjete

  Pjese te perdorura per te gjithe automje

  Pejë 17 shkurt 11:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese kembimi per Cadillac 3.2 benzin
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per Cadillac 3.2 benzin

  Pjese kembimi per Cadillac 3.2

  Pejë 11 shkurt 23:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Auspuh
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Auspuh

  Viber +38349207073

  Pejë 10 shkurt 14:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtopa mrapa dhe fara per passat b5 (2001-2004)
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shtopa mrapa dhe fara per passat b5 (2001-2004)

  Shiten shtopat e mramt per passat edhe d

  Pejë 9 shkurt 11:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten fellne 16 she boj dhe ndrim me 14 she
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten fellne 16 she boj dhe ndrim me 14 she

  Shiten fellne 16 she me gumat e mira ba

  Pejë 4 shkurt 18:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kimika te aksidenduar
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kimika te aksidenduar

  Shes kimika te aksidentuar per pjes me q

  Pejë 1 shkurt 19:33
  1 €
 • 11 foto
  Pjese kembimi per pasat 1.8 turbo benzine
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per pasat 1.8 turbo benzine

  Pjese kembimi per pasat 1.8 turbo benzin

  Pejë 29 janar 17:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese kembimi per Ford Explorer 2005
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per Ford Explorer 2005

  Pjese kembimi per Ford Expedition benzin

  Pejë 29 janar 17:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Citroen per pjese
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet Citroen per pjese

  Shitet Citroeni per pjese ne gjwndje shu

  Pejë 16 janar 10:04
  1.000 €
 • 2 foto
  Mersedes 508
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Mersedes 508

  Shes deferenciallin dhe kardanin per kam

  Pejë 4 janar 21:15
  Me Marrveshje