Lokal 45m² me #QIRA te Parku i Qytetit.

Çmimi: 320 €
Lokal 45m² me #QIRA te Parku i Qytetit.

Detajet

Postuar
23 mars 20:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

​Ofrohet me qira lokali me sipërfaqe 45m², me lokacion te Parku i Qytetit, në rrugën “Rrustem Statovci”.
Ka orientim nga veriu, ofrohet në përdhes dhe të shfrytëzueshme ka një hapësirë pune dhe një tualet.
Lokali gjendet në një lokacion shumë të volitshëm për zhvillimin e bizneseve.
*Lokali mund të shfrytëzohet edhe për zyrë.

ID e shpalljes: 7107

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Lokale


Shpallje te ngjashme