Skrapar

Biznes & Punësime në shitje në Skrapar

 • 0 foto
  shes keca qumshti
  Kafshe ferme

  shes keca qumshti

  Shes keca qumshti per me shum info... Kontaktoni KTU 0697490446

  Skrapar Sot, 02:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Skrapar 16 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj nje coban per ruajte bagetishe
  Kafshe ferme

  Kerkoj nje coban per ruajte bagetishe

  Te dije te mjeli edhe te jet korrekt,Paga shum e kenaqshme

  Skrapar 13 korrik 17:02
  600 Lek
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Skrapar 4 korrik 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Skrapar 26 qershor 02:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  Sherbime

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Skrapar 25 qershor 14:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Skrapar 23 qershor 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES DHI SHUM TE MIRA
  Kafshe ferme

  SHES DHI SHUM TE MIRA

  Shes 100 Krer DHI te shartuara me cjep alpin Per me shum kontaktoni ktu 0697804487 ju flm

  Skrapar 17 qershor 21:36
  90 Lek
 • 0 foto
  100 dhi vendi
  Kafshe ferme

  100 dhi vendi

  Shes 100 krer dhi rrac vendi jan te reja te shendeteshme arsyeja qen i shes esht largohem na fshati

  Skrapar 16 qershor 12:53
  90 Lek
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Këtu është kompania e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet të

  Skrapar 11 qershor 02:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Kredia e ofruar për të gjithë. Ju jeni një individ i thjeshtë, ju jeni një kompani ose një organizat

  Skrapar 3 qershor 01:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  Sherbime

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Skrapar 26 maj 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Raki skrapari 250 litra
  Sherbime

  Raki skrapari 250 litra

  Shes raki rrushi Skrapari me 5 mij leke litri

  Skrapar 26 maj 09:15
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Skrapar 25 maj 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  Sherbime

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Skrapar 19 maj 13:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 60 koshere Blete
  Kafshe ferme

  Shiten 60 koshere Blete

  Shiten 60 Koshere Blete ne Skrapar. Ne mize dhe ushqim te kompletuar. Cmimi diskutueshem

  Skrapar 13 maj 21:37
  1 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Skrapar 11 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Skrapar 11 maj 17:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Skrapar 4 maj 01:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Zgjidhni kompaninë e duhur të duhur ose ndërmjetësin e duhur për një aplikim për kredi dhe një frikë

  Skrapar 19 prill 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Skrapar 19 prill 18:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Skrapar 13 prill 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Shumica e ofertave të sotme financiare në internet janë të bazuara në feaude. Dhe kjo është ajo që f

  Skrapar 12 prill 08:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Skrapar 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Skrapar 8 prill 22:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Skrapar 7 prill 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Skrapar 6 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten kope me 100 dele
  Kafshe ferme

  shiten kope me 100 dele

  shes 100 kok dele.CMIMI I NEGOCIUSHEM

  Skrapar 4 prill 07:57
  111 Lek
 • 0 foto
  Shesim qumesht Blete
  Kafshe ferme

  Shesim qumesht Blete

  Shesim qumesht blete bio . Te interesuarit te kontaktojne 0692664686

  Skrapar 4 prill 05:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Grirse Sallami
  Makineri dhe inventare

  Grirse Sallami

  Shesim grirse sallami ne gjendje shume te mire pune.shitet per arsye mbyllje biznesi

  Skrapar 4 prill 01:41
  100 €
 • 0 foto
  Dhi te shartuara me cjsp alpin
  Kafshe ferme

  Dhi te shartuara me cjsp alpin

  Shes dhi te shartuara me cjep alpin 100 krer .jan te reja . Rezistoin dhe ne vende te ftohta I shes

  Skrapar 3 prill 11:50
  100 Lek
 • 0 foto
  Shes kope me dhen 130 krere
  Kafshe ferme

  Shes kope me dhen 130 krere

  Shes 130 krere dhen te reja me cmim te arsyeshem per arsye migrimi .te interesuar te na kontaktojn n

  Skrapar 3 prill 09:21
  80 Lek
 • 0 foto
  Shes mish të thatë pasterma Dhie
  Kafshe ferme

  Shes mish të thatë pasterma Dhie

  Dhi mali

  Skrapar 2 prill 13:27
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Shiten dhi te shartuara me cjep Alpin
  Kafshe ferme

  Shiten dhi te shartuara me cjep Alpin

  Shes100 krer dhi shum te Mira shiten per arsye Shperngulje nga fshati

  Skrapar 2 prill 07:52
  80 Lek
 • 1 foto
  Njoftim !
  Punesime

  Njoftim !

  Njoftim! Kerkoj ??‍♀vajze per Kamarjere ne coffe shop. ⌚8 ore, paradite! ?Contact 0696907539

  Skrapar 15 mars 12:28
  1 €
 • 0 foto
  Dua te ble 250 koke dele edhe 250 koke dhi vendi
  Kafshe ferme

  Dua te ble 250 koke dele edhe 250 koke dhi vendi

  Te jene vendi

  Skrapar 5 mars 17:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dua te ble 250 koke dele edhe 250 koke dhi vendi
  Kafshe ferme

  Dua te ble 250 koke dele edhe 250 koke dhi vendi

  Te jene vendi me cim te arsyeshem

  Skrapar 17 shkurt 21:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes 100 kok dele cmim diskutushem
  Kafshe ferme

  shes 100 kok dele cmim diskutushem

  shiten kope me dele te rregjistruara

  Skrapar 12 shkurt 12:08
  111 Lek
 • 0 foto
  100 dhi vendi
  Kafshe ferme

  100 dhi vendi

  Shes dhi vendi te vaksinuara te reja dhe rrac shum e mir per teren malor.te interesuarit t kontaktoj

  Skrapar 18 janar 21:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Malinos belg
  Kafshe ferme

  Malinos belg

  Shitet belge I shtir per oborr i dashtun per tshpis 9 muj rac a e paster belge mashkull qeni esht n

  Skrapar 4 janar 12:53
  120 Lek
 • 1 foto
  A keni nevojë për hua të holla urgjentisht? Mos hezitoni. Kontaktoni direkt me email: maden.tamara09@gmail.com
  Sherbime

  A keni nevojë për hua të holla urgjentisht? Mos hezitoni. Kontaktoni direkt me email: [email protected]

  A keni nevojë për hua të holla urgjentisht? Mos hezitoni. Kontaktoni direkt me email: maden.tamar

  Skrapar 19 dhjetor 23:27
  100 €
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  Lokale / Punetori / Magazina

  Финансијска помоћ за крај године

  Финансијска помоћ за крај године Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хита

  Skrapar 17 nëntor 09:32
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Sherbime

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Skrapar 14 nëntor 15:04
  111 €
 • 0 foto
  Merrni oferta të garantuara
  Makineri dhe inventare

  Merrni oferta të garantuara

  Përshëndetje, kam një dëshmi për t'ju sjellë Në Facebook, ne flasim vetëm për huatë midis individëve

  Skrapar 7 shtator 07:30
  300 €
 • 1 foto
  Martesa restauruar nga marabout tim
  Sherbime

  Martesa restauruar nga marabout tim

  Asgjë nuk është më e fuqishme se dashuria, kur e humbni dashurinë e jetës suaj keni përshtypjen se k

  Skrapar 20 mars 17:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financiranje zajma između pojedinaca
  Punesime

  Financiranje zajma između pojedinaca

  Bok Ja sam gospodarski poduzetnik po imenu Marinela osigurati dugoročne i kratkoročne zajmove

  Skrapar 18 shtator 13:07
  100 €