Skrapar

Biznes & Punësime në shitje në Skrapar

 • 0 foto
  Shes mish të thatë pasterma Dhie
  Kafshe ferme

  Shes mish të thatë pasterma Dhie

  Dhi mali

  Skrapar 2 prill 13:27
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Shiten dhi te shartuara me cjep Alpin
  Kafshe ferme

  Shiten dhi te shartuara me cjep Alpin

  Shes100 krer dhi shum te Mira shiten per arsye Shperngulje nga fshati

  Skrapar 2 prill 07:52
  80 Lek
 • 1 foto
  Njoftim !
  Punesime

  Njoftim !

  Njoftim! Kerkoj ??‍♀vajze per Kamarjere ne coffe shop. ⌚8 ore, paradite! ?Contact 0696907539

  Skrapar 15 mars 12:28
  1 €
 • 0 foto
  Dua te ble 250 koke dele edhe 250 koke dhi vendi
  Kafshe ferme

  Dua te ble 250 koke dele edhe 250 koke dhi vendi

  Te jene vendi

  Skrapar 5 mars 17:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dua te ble 250 koke dele edhe 250 koke dhi vendi
  Kafshe ferme

  Dua te ble 250 koke dele edhe 250 koke dhi vendi

  Te jene vendi me cim te arsyeshem

  Skrapar 17 shkurt 21:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes 100 kok dele cmim diskutushem
  Kafshe ferme

  shes 100 kok dele cmim diskutushem

  shiten kope me dele te rregjistruara

  Skrapar 12 shkurt 12:08
  111 Lek
 • 0 foto
  100 dhi vendi
  Kafshe ferme

  100 dhi vendi

  Shes dhi vendi te vaksinuara te reja dhe rrac shum e mir per teren malor.te interesuarit t kontaktoj

  Skrapar 18 janar 21:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Malinos belg
  Kafshe ferme

  Malinos belg

  Shitet belge I shtir per oborr i dashtun per tshpis 9 muj rac a e paster belge mashkull qeni esht n

  Skrapar 4 janar 12:53
  120 Lek
 • 1 foto
  A keni nevojë për hua të holla urgjentisht? Mos hezitoni. Kontaktoni direkt me email: maden.tamara09@gmail.com
  Sherbime

  A keni nevojë për hua të holla urgjentisht? Mos hezitoni. Kontaktoni direkt me email: [email protected]

  A keni nevojë për hua të holla urgjentisht? Mos hezitoni. Kontaktoni direkt me email: maden.tamar

  Skrapar 19 dhjetor 23:27
  100 €
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  Lokale / Punetori / Magazina

  Финансијска помоћ за крај године

  Финансијска помоћ за крај године Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хита

  Skrapar 17 nëntor 09:32
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Sherbime

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Skrapar 14 nëntor 15:04
  111 €
 • 0 foto
  Merrni oferta të garantuara
  Makineri dhe inventare

  Merrni oferta të garantuara

  Përshëndetje, kam një dëshmi për t'ju sjellë Në Facebook, ne flasim vetëm për huatë midis individëve

  Skrapar 7 shtator 07:30
  300 €
 • 1 foto
  Martesa restauruar nga marabout tim
  Sherbime

  Martesa restauruar nga marabout tim

  Asgjë nuk është më e fuqishme se dashuria, kur e humbni dashurinë e jetës suaj keni përshtypjen se k

  Skrapar 20 mars 17:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financiranje zajma između pojedinaca
  Punesime

  Financiranje zajma između pojedinaca

  Bok Ja sam gospodarski poduzetnik po imenu Marinela osigurati dugoročne i kratkoročne zajmove

  Skrapar 18 shtator 13:07
  100 €